KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

+36
ciklama
JAmajka
bibi.libi
nina :)
tisa
flyki
Dacaa
Vuchica
rada78
Ema78
Marija86
smarija
Niny
Bekanicaa
tetreb
laKole
menora72
Struzzo
Tinche
BiKsi :)
korpica
Erata
missile
KoMetaK
jaca*caca
Jelica
Mirjana
MAAKKI
SannI-AlL
dra00
lilya
medolino
HappyGirl
dragana76ns
plavaptica
Ambra
40 posters

Strana 13 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od jaca*caca 7/12/2012, 10:41

dragana76ns ::E u klinac......opet me prevario osecaj, zao mi je sto se nije zavrsilo onako kako smo svi prizeljkivali Crying or Very sad Zeno, sad znas kroz sta se prolazi, mozda pozelis ponovo kroz ovu "avanturu". Sve u svemu, zelim ti veeeeeliku srecu sta god bio tvoj sledeci korak KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 543728

Neeee,brzo ćeš se ti oporaviti i ajd jovo nanovo,što reče Draganče zar da propuštaš ovakve avanture,nalete adrenalina i ostalo,ajde glavu gore,idemo! ZIMA2 ZIMA6 ZIMA6 ZIMA2 ZIMA2 ZIMA2
d zagrljaj
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Bekanicaa 7/12/2012, 11:05

Krk, nista nije konacno, ne odustaj. Nego uradi betu, i tek onda cemo znati Wink Ja nekako deuboko verujem da ce biti velika Very Happy .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Bekanicaa 7/12/2012, 11:12

Ja znam devojku koja je radila u inostranstvu. I kod njih se beta vadi 8 i 14 dana. Tako da je njoj vec 8 bila 199, i bilo je dve bebe, s tim sto sad nosi samo jednu bebu. Svakako, mozes uraditi, oko 100 mora da pokaze, ako je jedna beba. Kissssss
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 7/12/2012, 12:44

Hahahahaha kako ste drage. Ko mm ste. Rekla mu jutros onako mamurnom i pospanom u 7 da nece da postane nikad bioloski tata i otisla da skuvam kafu. Reko dobro, sad kad si se odsokirao hocemo da usvojimo dete da nadjem negde neku vezu :)))) Kaze on, ajd majketi uradi betu pa ce sutra da pricamo. Reko ti si ko one moje zene na forumu, umrece ti nada sa betom na papiru. A kad smo vec tu, posto si ti spermogram godine, mozemo da se razvedemo, nadjes neku od 25 al prvo da je vodis kod Ivanovica na pregled, i da se zenis pa da imas decu kad su meni vec zapecatili sudbinu. To je sad u trendu da imas 15-20god mladju. Pogleda me ko budalu i ode da radi. Pa morala sam i to da kazem, red je i valja se :))))

I onda odem ja jutros do klinike, primila progesteron, sve odradila po protokolu ali zene da se ne lazemo nema tu vise sta, ni da se zavaravam ni da se lazem. Imala i moja keva sa mnom do 5. meseca trudnoce cikslus, nije ni znala da je trudna, ali imala je ona sto ne mora da znaci da cu i ja.
Odjednom se preko noci sve promenilo, nema vise bolova, grceva, bolnih grudi. Nista. Ni hormoni me ne zajebavaju, emotivno se ne uzbuDJavam zbog sitnica. Opet sam to ja. I odem na posao.
Dosta je bilo zajebavanja :)))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Marija86 7/12/2012, 12:48

eh Krk,Krk Very Happy Stvarno si posebna...uradi betu zenu...i ja sam krvarila sve do 28.nedelje pa mi sad Lola ispira mozak Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 7/12/2012, 12:52

I nemojte da me zalite molim vas. Nisam ostala ni bez ruke ni bez noge a ni bez muza :))) Ja mrzim sazaljenje. Ne sazaljevam ni ja samu sebe pa nemojte ni vi molim vas. Nemam ni od cega da se oporavim, ja odlicno podnosim poraze kao sastavni deo zivota i dalje imam osmeh na licu. Sad sam ko agrobanka, ulozis novac a dobijes sipak :))

Jebla vas beta, uradicu je ujutru i bice 5 :))))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Marija86 7/12/2012, 12:57

Krk ::I nemojte da me zalite molim vas. Nisam ostala ni bez ruke ni bez noge a ni bez muza :))) Ja mrzim sazaljenje. Ne sazaljevam ni ja samu sebe pa nemojte ni vi molim vas. Nemam ni od cega da se oporavim, ja odlicno podnosim poraze kao sastavni deo zivota i dalje imam osmeh na licu. Sad sam ko agrobanka, ulozis novac a dobijes sipak :))

Jebla vas beta, uradicu je ujutru i bice 5 :))))

lol! lol! lol! lol! lol!
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ema78 7/12/2012, 13:03

Krk, kud si tolike pare vec dala, red je da platis i za betu !!! U odnosu na ostalo , ovo ti dodje ko kafica ... I slusj tog pametnog muza, zna covek sta zbori...

A sto se tice statistika, najmanje uspeha je u prvom pokusaju VTO, a najvise u drugom...pa ti vidi sta ces sa tim...

Ljubiim te, i zelim ti sve najbolje....
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od nina :) 7/12/2012, 13:04

krk nemoj jos da da odustanes uradi stvarno betu i videces da ce biti velika pogotovo kad je tako tvoja mama imala do 5 meseca mozda si iti nasledila od nje da krvaris tokom trudnoce.tako je i moja svekrva sa deverom dok nije oziveo nije ni znala da je trudna celo vreme imala
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Bekanicaa 7/12/2012, 13:06

Samo je ti uradi Wink
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 7/12/2012, 13:08

E kad smo kod para... sacete da se smejete... u 3 dana je mm sklopio poslove vredne moje vto. Ja mu kazem jebote i onaj odozgo te pogledao pa ti refundirao sve pare sto si stavio u Agrobanku :)))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Orline 7/12/2012, 13:21

Samo da ti poželim dobrodošlicu na forum.
Nisam mnogo na forumu, ali me je tvoj dnevnik oduševio, pravo si osveženje, ženo Very Happy
Ja se nadam da ćeš ga zatvoriti nakon velike bete i prvog UZ, ali kako god da bude, drago mi je da si sa nama.

I u mnogim stvarima se slažem sa tobom, kao da sam ja pisala, bar ovo na brzinu što pročitah.

Veliki pozdrav i srećno!

P.S. I ja sam krvarila u poslednjem uspešnom postupku, i mali M. što sad spava u krevecu (retki trenuci) ti šalje poozitivne vibre da je to unutra neki kao on, sklon zezanju od početka Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 7/12/2012, 15:18

d
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Vuchica 7/12/2012, 16:47

Krk ::E kad smo kod para... sacete da se smejete... u 3 dana je mm sklopio poslove vredne moje vto. Ja mu kazem jebote i onaj odozgo te pogledao pa ti refundirao sve pare sto si stavio u Agrobanku :)))

 b  b  b e jesi luda

Imas moju apsolutnu podrsku!
i javljaj nam sutra tu betu
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Mirjana 7/12/2012, 16:55

Krk ::

Jebla vas beta, uradicu je ujutru i bice 5 :))))
lol!
Čekamo sreca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 7/12/2012, 17:18

Nista se nece promeniti Miro, moj ciklus je tako lepo u toku. :)
Znam ja da bi ste vi volele da ko u bajci bude hepi end ali nece. 100% sam sigurna.

Nego, da li da uradim neku krvnu sliku, hormone, nesto, da vidim kako sam ili mislite da nema potrebe. Mislila sam kad mi prodje ciklus da odem na jedan gin. pregled da vidim u kom stanju mi je utroba. Sta mislite o tome kad mi sutra vec vade krv? Ili mozda ne bi bili merodavni rezultati zbog ciklusa?
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od plavaptica 7/12/2012, 17:19

Krk cvet , ti si stvarno zena zmaj. Nista, uradi tu j....nu betu, mi cekamo rezultat i nadamo se neocekivanom obrtu molitva
U svakom slucaju zeljno iscekujem tvoj novi dnevnik, pa koji god bio. Ja navijam za trudnicki c
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od plavaptica 7/12/2012, 17:21

Polako sa analizama, ako nema trudnoce uradi ih posle par ciklusa.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 7/12/2012, 17:31

ljubav
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ema78 7/12/2012, 17:32

Kazu da je najbolje raditi analize posle 3 ili 6 meseci
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 7/12/2012, 18:05

E, hvala Ema na savetu. :)))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Bekanicaa 7/12/2012, 19:43

Pihhhhhhhhhhh, nije valjda ozbiljno krenula Shocked ? I ja isto mislim kao i vecina, da ti lepo uradis sutra betu, pa kud puklo Wink Malkoooo mi je neobicno da ti tako ranije krene No No Ipak je tebi koliko sam shvatila 8 dan od transvera? Zar ne? Ipak verujem, da ti je to od usadjivanja lepoticaaaaa sunny Cekamo sutra b b b
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Jelica 7/12/2012, 21:40

Krk, ne znamo u kom je intenzitetu tvoj ciklusa, ali ja mogu da ti kazem da sam i ja krvarila u prvoj trudnoci...danima mi je islo nesto braon,pa sam bila trudna. Bila sam ubedjena da od trudnoce nema nista...Kad uradiš betu, onda cemo znati tacno sta je istina!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od MAAKKI 7/12/2012, 22:28

I ja glasam da se radi beta i navijam jako da bude debeljuskasta igracice igracice igracice igracice igracice
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Ambra 8/12/2012, 10:14

Drage zene pa ne lazem vas ako kazem da je ciklus u toku, to onda znaci lepa sveza krv koja nikako ne moze da se pripise implantaciji. U svakom slucaju da potvrdim neuspeh uradila sam betu. Bice gotovi rezultati oko 15h.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli - Page 13 Empty Re: KRK - prvi put VTO a samopouzdanje na nuli

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 16 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu