KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembarska jutra!

+50
Mali Princ
nina :)
ciklama
SannI-AlL
lilly13
zoxa
hany
daca32
saška
Tinche
brinbili
lolipop
medolino
red
senka
dr mali pariz
anak
nacKa
cufta
Milijana
dragana76ns
JocY
Gramatika
caci
Orline
korpica
Xena
MAAKKI
BiKsi :)
dra00
cicsa80
Botox
maus
Mrvica
bulevarka
LaFolie
missile
djole42
bobica83
Tanja83
MARA
ZarPtica
KoMetaK
bak
HappyGirl
mijaki
Ema78
lilya
Mirjana
mamajednogprinca
54 posters

Strana 3 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sledeći

Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Mirjana 3/9/2012, 13:46

Cile lol! likeit cvet usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od dra00 3/9/2012, 13:58

Nisam pozdravila Septembar. Evo da vam svima pozelim srecan septembar, jos srecniji od svih prethodnih meseci, dobre vesti, najbolje rezultate, velike bete i nove bebice.
cveće cveće cveće cveće cveće cveće
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od KoMetaK 3/9/2012, 14:04

Curice, dobar vam jutar! Very Happy
I laku noc, vreme mi za utrice, a to znaci i za spavanjac! lol! Ovde sugavo vreme verc 3 dana, a danas bas oblacno i spema se neka oluja. Rolling Eyes Dusu dalo za utrice i spavanjac! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od LaFolie 3/9/2012, 18:35

Meta, tek ce ti se spavati narednih meseci love
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od missile 3/9/2012, 20:18

Veče, Jutra!
Mm gleda dnevnik affraid a ja lutam Kutkom i jedva čekam petogodišnjicu, ali i dobre vesti o Maji. Slomio me virus, a i mnogi se žale, pa neka se pričuvaju naše koračaljke koje su trenutno u akciji.
Cicsa, mnogo dobar post!
Sve stiskam i mislim na vas!
Toliko od mene, prijatno vam veče! Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od BiKsi :) 3/9/2012, 21:19

Dobro veče septembarska jutra!

Da nam svima poželim puno zdravlja, sreće, ljubavi, novih početaka, lepih beta, ma svega samo lepog!

Ja radim do pola dva, onda palim na Čigotu, na terapiju. Danas dodjoh tek ispred pola sedam, neki zastoj bio na putu, pa sam išla nekim drugim, jer je Colu trebao auto za posao. Terapija mi je super, pu, pu, pu, da ne ureknem! Bazen je majka Mara! Septembarska jutra! - Page 3 11031 Posle terapije, idemo na more, mada to je za nekih 9 dana, al ima do tada svašta da se uradi! Posle mora kontrola na Čigoti, al ima da plivam, plivam i plivam, a izmedju napadam Cola, i šmekam dobre cice i frajere po plažama, ak ih bude! Laughing Eto, to su moji planovi. Laughing A pre Grčke, dva dana Ohrid! Cole je morao nešto mimo mora još da nadje, a ja, šta ću, uklapam se! lol!

Meta, navijam i ovde za visoku betu! Septembarska jutra! - Page 3 32796 Septembarska jutra! - Page 3 32796 Septembarska jutra! - Page 3 32796 Septembarska jutra! - Page 3 32796 Septembarska jutra! - Page 3 32796 Septembarska jutra! - Page 3 32796 Septembarska jutra! - Page 3 32796 Septembarska jutra! - Page 3 32796 Septembarska jutra! - Page 3 32796

Maji76 da poželim da joj septembar donese ozdravljenje i sve loše ćelije budu uništene terapijom, a nove, zdrave preplave njeno telo! Septembarska jutra! - Page 3 561840 Septembarska jutra! - Page 3 561840 Septembarska jutra! - Page 3 561840

Cure, stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od MAAKKI 3/9/2012, 21:33

Vece cure sunny

Samo da pozelim srecan septembar neka bude sto vise radosti. osmeh srce

Ne stizem da vas citam u velikim sam poslovima, ali hocu ovih dana pa cu da svaku ponaosob ispratim, za sada jedan veliki zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od mamajednogprinca 4/9/2012, 07:13

Dobro jutro drge cure!
Evo samo na brzinu da se javem Vasa skace po meni ....
Meta navijamo b b igracice igracice
Izvolite kaficu
Septembarska jutra! - Page 3 Dnn4go
I sokic
Septembarska jutra! - Page 3 106zsiq
sve vas d
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od maus 4/9/2012, 08:42

Dobro jutro svima!

MJP hvala na kafi i na soku. Nista ne odbijam Laughing

Lafe ja navijam da u Prag ides turisticki, da brisevi budu ok, da FET uspe, da se proveselimo...

Bojance odlicna fotka. Joj koja sreca na majcinom licu a deca hahahahahahaha. Ja sam u tim godinama htela da razbijem glavu onima koji su mi pricali kako su to najlepse godine i kako cu plakati za skolom.

Cicsa sve si rekla smajlicima lol! queen

Dra nedostajes na jutrima, nedostaju tvoje slike i reportaze.

Meta, sto kaze Laf tek ce ti se spavati yes Kog datuma radis betu? Ja neprestano navijam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Miss draga da sto pre prodje visrus i da se osecas bolje. I ja jedva cekam 3. novembar i da vas sve stisnem Gredom Very Happy

Biksi drago mi je sto ti prijaju vezbe. Jos malo pa na more. Dobra ti je ta kombinacija: plaza + smekanje + napadanje Coleta nije lose ni malo. Dodala bi samo jos koje vince ili ladno pivce.

Maaki ff

Mi juce bili na Drini. Kupali smo se kao da da nam je prvi put Very Happy Koja lepota. Drina mala, topla, zelena, mirisna...I danas isto, naravno i sutra. Javili +32 stepena, steta je ostati kuci.

Ajd pozdrav za sve i sve vas ljubim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od missile 4/9/2012, 09:01

Jutro, samo mašem ff

Neću da vas stiskam ni ljubuckam, da vas ne bih zarazila! affraid Ja sa zapušenim nosem, srkućem vreli čaj. E baš ne ide preznojavati se po vrućini. No
Ajd vama lep dan, i čuvajte se!
ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od lilya 4/9/2012, 12:13

Dan jutra.
Opet nemam puno vremena, ali je sada normalna atmosfera pa mi nista nije tesko da radim yes

Biksi, ja mislila da si ti vec na moru Very Happy Lepo da se provedes i osolis doo.. iz za nas sto ga ove godine ne osoljavamo Wink
Misice, ako nema nekog bazena u LO, ja mislim da bi zbog vas trebalo da se napravi.
Miss, da sto pre ozdravis.
MJP, hvala na dorucku i kafi, a te mafine obozavam, samo ne bih smela da ih jedem Rolling Eyes
Lafe, ja se nadam da ces nam ti na proslavu u novembru doci trudna da znas yes
Meta, saljem roda roda roda roda roda i jako, jako zagrljaj
Kako nam se Mili provodi, mora da im je super na moretu yes
Ako me pamcenje ne izdaje Anak sutra ide na UZ navijači1 navijači1 navijači1
Na Maju konstantno mislim i verujem da ce joj uskoro biti mnogo bolje i da ce uzivati u svojoj kuci sa svojim sincicem yes
Cicsa, Maki, Dra, Bak, Mirka, Bojana i sve ostale cure d

Mi u petak palimo u Vrnjacku Banju. Lepo sam ja to smislila kao idemo po mm oca, a usput vodimo i moju mamu. U subotu smo na Gocu kod svekrovog prijatelja na prasencetu sa raznja, svi djuture Very Happy Goc je mnogo lepa planina bas cemo se nasetati. Sto se mene tice ja bi svakog vikenda mogla na neku planinu pa uzbrdo, nizbrdo po prirodi.
Inace, vec duze vreme me jako bole ledja (dole kod gooze, nisko) rekla mi zena na masazi da je to kod mene malo ozbiljnija situacija i bi morala dobrano da povedem racuna. A imam i na koga da povucem to sa ledjima, na mamu Rolling Eyes I pored yoge i setanja i svega ja i dalje tu osecam da me boli i tesko se savijam, a ujutru ko da imam sto godina kad ustajem toliko mi treba da se razmrdam i onda pevam u sebi: "Stizu me godine..."
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Xena 4/9/2012, 12:59

Dobar dan septembarska jutra.
Volim i ja septembar jer asocira na nesto novo i na promene, ali ipak sam ja letnje dete, pa se duplo vise radujem dolasku leta nego dolasku jeseni. Ali ajde sad, vreme je za nove krpice i obucu, ova letnja garderoba vec dosadi, pa cu u tom duhu navaliti na shoping Very Happy .
Zelim nam svima polodonosan septembar u svakom smislu, a najvise da nasoj Maji donese zdravlje i mir Septembarska jutra! - Page 3 38642.
Septembarska jutra! - Page 3 16j4yyu
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od missile 4/9/2012, 13:35

Lili, mene je počelo da koči u leđima u 40god i 7meseci. No Razmrdam se, i sve prođe. Shocked A sutra opet.... fd Mislim da mi se to desilo zbog nerazgibanosti, jer ima 3 godine kako ne vežbam (ne idem na fizičko, što bi rekao mm), a ceo život sam išla na neki sport. Zašto sam prestala da vežbam - pa neko mi nekad rekao da težak fizički napor pri vežbanju smanjuje šanse za začeće, a ja sam poverovala! v  b  b  b
Od jeseni opet akcija! Wink
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od KoMetaK 4/9/2012, 14:23

Dobar dan jutra! sunny
Blago vama tamo sa suncem, ovde kod nas kisa i oblasno i dalje. Rolling Eyes

Bixi, drago mi je da cujem da si bolje i da vezbice i plivanjac pomazu. Jos kad nam se vratis s mora posle svih aktivnosti, bices nam ko nova! Very Happy

Misu, ti si vec pocela da spremas Anci za olimpijadu? Wink lol! Samo uzivajte dok je toplo! Very Happy Batu radim u petak, ako uspem da nadjem lab u Bratislavi Rolling Eyes Idemo na svadbu tamo i evo vec 3 dana trazim lab na netu, em nista ne razumem, em ne nadjoh normalan lab. Pustih par mejlova na njihove adrese, odgovora ni otkuda. Ne znam kako ce mi se zavrsiti ova avantura sa betom. Laughing

Lafe, i ja navijam da ti Prag i ne zatreba ili da odete tek po batu ili seku! Very Happy

Cico, sarmantna kao i uvek! as Novosti kod vas?

Dra, uzivas sa bebicama? Kako si mila?

Bokice, mozda cemo se i mi za koju godinu radovati kad nam deca krenu u
skolu lol!

MJP, ja cu samo narandzu, ako mi pomogne da kasljem manje! Very Happy

Miss, i mene drzi jos prehlada, sta li je vec. Rolling Eyes Jes' da jos nemam 40, ali donji deo ledja boli kad ustanem. Sve mislim od promene kreveta je, ali ipak me stizu godine. Znam da je od sedenja na poslu najvise, i od mog loseg drzajna vratnog dela, pa se optereti donji deo kicme Rolling Eyes Kreni ti na fizicko, sto je sigurno, sigurno Very Happy

Lily, lep provod u VB i u skitanju! Very Happy Cudno da ravnicarsko dete toliko voli planinu! Mm bi samo da vidi brdo na slici, plasi se da silazi nizbrdo! lol!

Xena, srecan shoping! Kud bre da dosadi letnja garderoba! lol! Ja ne volim zimsku, jer mi je sve tesko, a i lepo sam se ponovila za letnju, pa neka greje jos malo! lol!

Maaki, jos si u guzvi?

Grlim i stiskam sve! d
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od lilya 4/9/2012, 15:01

Metaurina ::Dobar dan jutra! sunny
Blago vama tamo sa suncem, ovde kod nas kisa i oblasno i dalje. Rolling Eyes

Bixi, drago mi je da cujem da si bolje i da vezbice i plivanjac pomazu. Jos kad nam se vratis s mora posle svih aktivnosti, bices nam ko nova! Very Happy

Misu, ti si vec pocela da spremas Anci za olimpijadu? Wink lol! Samo uzivajte dok je toplo! Very Happy Batu radim u petak, ako uspem da nadjem lab u Bratislavi Rolling Eyes Idemo na svadbu tamo i evo vec 3 dana trazim lab na netu, em nista ne razumem, em ne nadjoh normalan lab. Pustih par mejlova na njihove adrese, odgovora ni otkuda. Ne znam kako ce mi se zavrsiti ova avantura sa betom. Laughing

Lafe, i ja navijam da ti Prag i ne zatreba ili da odete tek po batu ili seku! Very Happy

Cico, sarmantna kao i uvek! as Novosti kod vas?

Dra, uzivas sa bebicama? Kako si mila?

Bokice, mozda cemo se i mi za koju godinu radovati kad nam deca krenu u
skolu lol!

MJP, ja cu samo narandzu, ako mi pomogne da kasljem manje! Very Happy

Miss, i mene drzi jos prehlada, sta li je vec. Rolling Eyes Jes' da jos nemam 40, ali donji deo ledja boli kad ustanem. Sve mislim od promene kreveta je, ali ipak me stizu godine. Znam da je od sedenja na poslu najvise, i od mog loseg drzajna vratnog dela, pa se optereti donji deo kicme Rolling Eyes Kreni ti na fizicko, sto je sigurno, sigurno Very Happy

Lily, lep provod u VB i u skitanju! Very Happy Cudno da ravnicarsko dete toliko voli planinu! Mm bi samo da vidi brdo na slici, plasi se da silazi nizbrdo! lol!

Xena, srecan shoping! Kud bre da dosadi letnja garderoba! lol! Ja ne volim zimsku, jer mi je sve tesko, a i lepo sam se ponovila za letnju, pa neka greje jos malo! lol!

Maaki, jos si u guzvi?

Grlim i stiskam sve! d

Vidim ja da si ti vec i pol naslutila Wink
Xena, ja ko Meta samo neka greje. Ne bih japanke i papuce i sandale menjala za cizme pa ne znam kakve da su lol!

Inace neko rekao kako voli septembar i jesen, a ja bas i ne. Znam da onda dolazi zima i do proleca ima ko medved da se ucaurim i to mi je. Ja sam vise za prolece i leto pa makar bilo i ovako toplo. Ne bunim se yes

Meta, jeste ja sam ravnicarski tip, ali volim puno da setam pogotovo po prirodi, a posto ovde nema nekih brdasaca (sramota da i kazem planina) nekako me privlace te planine da ih istrazujem i lundram po njima. A moze i banja za viken, nemam ja nista protiv yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od KoMetaK 4/9/2012, 15:21

lilya ::
Vidim ja da si ti vec i pol naslutila Wink

Ja blenem 5 min u ekran i ne razumem sta mi pricas v  b  b Ako se moze da bira, ja bih ipak seku Wink Laughing Ali, ko zna, mozda i slutim. Rolling Eyes Necu da se ljutim, sta god! Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Xena 4/9/2012, 15:44

Metaurina ::
Xena, srecan shoping! Kud bre da dosadi letnja garderoba! lol! Ja ne volim zimsku, jer mi je sve tesko, a i lepo sam se ponovila za letnju, pa neka greje jos malo! lol!

Ma to se ja tesim sto dolazi hladnije vreme, pa mi nova garderoba, odnosno promena iste, dodje kao jedina radost lol! , ali to uzbudjenje traje oko nedelju dana, jer kao sto rekoh, ja sam letnje dete sunny

Meta, navijam da nadjes neki "happy lab" koji ces pamtiti do kraja zivota Septembarska jutra! - Page 3 714399
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od MAAKKI 4/9/2012, 21:47

Vece cure sunny

Kod nas i danas bas toplo, ja volim leto najvise, mada sam zimsko dete, samo neka je sunce meni odmah bolje. Evo izasla sam malo iz sopstvene guzve, krecila, sredjivala dvoriste, polepila biber crep na coklu (e tu sam se bas naradila), nije jos sve na svom mestu, ali to briskanje ce polako da ide, vec sam dobrano umorna, uz to jos i radila tako da nisam znala gde se nalazim od umora.

Nisam jos pohvatala sve sta ste pisale, ali jesam sledece:

Anak sutra ide na uz i neka bude sa srecom radost radost radost

Meta za tebe posebno saljem najbolje vibracije, naci ces ti vec neki lab, a mislim da bi ti i dr iz Praga mogla pomoci u tome. srca srca srca

Biksi vidim da su ti ledja bolje, a bice to jos bolje igracice igracice

Sve vas puno poljubac
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od dra00 5/9/2012, 08:13

Septembarska jutra! - Page 3 2iubb5z
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od dra00 5/9/2012, 08:14

Dobro jutro drugari sunny
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od BiKsi :) 5/9/2012, 08:37

Dobar jutar! Ih Dra, al si ga postavila, svaka ti čast! Je ne pijem espreso, al se prijavljujem sve to što je pored poljica da pojedem! Very Happy

Vidim ima još devojaka koje muče ledja, joj, šta da vam kažem nego da vas razumem! Plivanje je zakon! Meta, imaju vežbe za jačanje vrata lagane, mogu ti ih objasniti ako treba, a i vrlo kratko traju.

Lilya, lepo se provedite i čimni jednu praseću nogicu za mene! Laughing

Mimiće, ljubim vas dve plivačice!

Dra, kako se osećaš? Je l ti se već vidi stomačić? Ljubac

Odo, ima se posla!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od LaFolie 5/9/2012, 08:56

Biksi, ja imam problematicna ledja, davno sam bila slucaj za operaciju, medjutim tada sam pocela da treniram plivanje ozbiljno, kicma mi je za samo par meseci bila skroz prava, kompletna ledja ojacala, trenirala jos par godina jer sam se osecala odlicno (ne mogu da se pohvalim da mogu da nosim tesko od kako radim i sedim najveci deo dana, mene i kese iz nabavke ukokaju ako ne vezbam)

odoh na vezbice, ljubim vas zenske love
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Ema78 5/9/2012, 09:53

Jutro, devojke... joj sto prija kada su noci sveze , pa moze normalno da se spava !!! A sto se tice ledja, meni je bio problem i gornji i donji deo. Krenula u teretanu, zaista lepo vezbam i ne fali mi vise nista. OK, imam blage upale kad kad, ali ja sam napravila tako jaka ledja i stomak( mada moze stomak jos mao), da mogu da podignem 30 kg bez problema... Very Happy Mnoge stvari koje su mi nekad bile naucna fantastika, sada su mi normalne i mnogo se kajem sto ranije nisam krenula na vezbanje ovog tipa. I da, ja jos uvek na stomaku imam salce, ali ok, istopice se i to !!!

LaFolie, gde si ti trenirala plivanje i kako? Ja bih krenula i na plivanje, makar da naucim da plivam pravilno( sada znam ono klasicno zenski), posto mislim da mi teratana i nije neki izbor kada konacno budem bila trudna?

U medjuvremenu bi i jos neko mogao malo bolje da pliva... juriš Kada smo vec kod toga, ovaj pms me sahrani, grudi me otkidaju, desni krvare, a lice kao da su me petardama gadjali. Ali, tako je uvek kad se vratim sa mora...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od bak 5/9/2012, 10:26

Dobro jutro jutra!

Sve samo da vas ljubnem, guzva mi na poslu pa necu stici da vas poimence pozdravim zato samo Septembarska jutra! - Page 3 692299
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od missile 5/9/2012, 10:33

Jutro!

Ema, teretana je odlična stvar, ja sam tamo leđa ispravila. Naravno, uz dobrog trenera.... Rolling Eyes ...mislim, dobrog yes ali trenera lol!

Dra, samo kafa, hvala. cvet

Uživajte u lepom danu, cure! sunny
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 3 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu