KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

+39
gagax81
dragana76ns
korpica
Simona
Sami
plavaptica
MARA
buby
cufta
key
Tinche
Mrvica
Sneza
cicsa80
missile
MAAKKI
caci
JocY
KoMetaK
Mali Princ
Orline
bak
mamajednogprinca
brinbili
LaFolie
medolino
Tanja83
maus
lolipop
Milijana
BiKsi :)
catherine290505
Shizika
dr mali pariz
Mirjana
Struzzo
Nefertari
lena
cici
43 posters

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od dr mali pariz 29/10/2012, 10:12

Oho, slike! Nov avatar [Only admins are allowed to see this image]
Rodjus je protekao kako je i trebalo, zakljucila bih... Very Happy
drago mi je. Uzivaj, mila Cici, uzivaj uz dete svoje.
p.s. ako se daje kravica, zar se ne kupuje ono punomasno 3,2? Ili to ide bas kasnije? Pitam da znam. Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od buby 29/10/2012, 13:15

dr mali pariz ::Oho, slike! Nov avatar [Only admins are allowed to see this image]
Rodjus je protekao kako je i trebalo, zakljucila bih... Very Happy
drago mi je. Uzivaj, mila Cici, uzivaj uz dete svoje.
p.s. ako se daje kravica, zar se ne kupuje ono punomasno 3,2? Ili to ide bas kasnije? Pitam da znam. Very Happy
ja samo i iskljucivo kravicu pijem...al to 3,2 nisam videla sigurno godinu dana....ja sam dunji davala kravicu ad...pa posle godinu dana domace kravlje mleko...a sad pije ono dukat jer jedino je to pakovanje od 1,5 a mirise i ima ukus kravice....a pije dosta mleka
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 29/10/2012, 17:43

dr mali pariz ::Oho, slike! Nov avatar [Only admins are allowed to see this image]
Rodjus je protekao kako je i trebalo, zakljucila bih... Very Happy
drago mi je. Uzivaj, mila Cici, uzivaj uz dete svoje.
p.s. ako se daje kravica, zar se ne kupuje ono punomasno 3,2? Ili to ide bas kasnije? Pitam da znam. Very Happy

Kod mene u maksiju ima to 3.2% ali pise mleko za kafu kravica tj imlek. nama dr rekla da ne razblazujemo UHT mleko.
Da, da nov yes bilo je i vreme, zar ne?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 29/10/2012, 17:43

maus ::Cici nov avatar lol! lol! lol! lol! lol! prele su slike, uzivao je Ciculjak lol! lol! lol! lol! lol!

Da, da nov nego sta yes
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 29/10/2012, 17:46

Mrvica ::Ja sam Vukasinu vec davala kravicu 2/3 i 1/3 vode, prvo samo a posle s plazmom. I hoce. Kupila kravicu sa 2,8 % masti.
Ma hoce i moj, ali posle dobije proliv. to mene muci, proliv! Nije problem on, pije i jede cokolino sa UHT mlekom.
Ti si mu davala plazmu na flasicu? Ja nisam nikada, do sda je jeo mozda tri puta keks i mleko.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od MARA 29/10/2012, 17:48

Cici novo ruho Stefan lepotanko,bio je dobar na roodjusu,dusica mala
Moje dete ne podnosi kravicu,probali smo od onog navise nasnog,ad,3,2 pa do 0,5 od svih ista prica povraca pa povraca.Mi pijemo makedonsko mleko iako u radnji imam toliko mleka da komsiluk mogu okupati.
P.s. kod mene u radnji ima kravica 3,2 to je ono plavo.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 29/10/2012, 17:54

Jutros smo pojeli i prvu kajganu likeit odusevio se.
Drugarica mi je dalla recept za deciju kajganu: jedno jaje na malo putera ili mas. ulja razmutis viljuskom u tiganju i dodas parcice hleba (pola kriske priblizno) moze i vise i sve zajedno umutis, peces jos malo(to je sve zajedno gotovo za 3min.

Probali i masline, to mu se bas i nije svidelo ali posto mu je to tata davao, probacu ja ponovo lol!
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 29/10/2012, 17:56

MARA ::Cici novo ruho Stefan lepotanko,bio je dobar na roodjusu,dusica mala
Moje dete ne podnosi kravicu,probali smo od onog navise nasnog,ad,3,2 pa do 0,5 od svih ista prica povraca pa povraca.Mi pijemo makedonsko mleko iako u radnji imam toliko mleka da komsiluk mogu okupati.
P.s. kod mene u radnji ima kravica 3,2 to je ono plavo.

Da palvo-belo, ali bas pise Mleko zakafu na ambalazi. ja sam mu davala Sabacko jer i mi to pijemo. mni licno kravica i nije bas ukusna. Sta to znaci, da ipak imam veze sa proizvodjacem? koje je mkedonsko mleko tj kako se zove?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od MARA 29/10/2012, 18:04

Mleko je Bitolsko Laughing
Imam ja posebno kravicu za kafu ali ova nije za kafu.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od BiKsi :) 29/10/2012, 19:05

Mašala, veliki dečko! Drago mi je da vam je bilo lepo i da si se malo promrdala! Ljubac! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 29/10/2012, 23:54

Metaurina ::Secer za gnjavazu i nista vise!!! osmeh srce osmeh srce A tek uzivo, kako je samo umiljat!!! smajli angel Ajde samo da sredim neke stvari pa cu da ubacim neku slicicu od sinoc Very Happy

Bas smo uzivali teta Meta sa tobom i hvala na poklonu love .
Cekamo te mama i ja da idemo opet u skitnju yes
teta Meta ga je hranila i sve je poklopao, mogu vam reci odlicno joj ide likeit Da uskoro tako hranis i svoje a mi cemo da vam svratimo u goste pa da klopamo zajedno Wink

Bice i fotki, ja sam zaboravila ljubav ljubav aparat v a i broj telefona ordinacije ti saljem. Ljubac od nas
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od dr mali pariz 2/11/2012, 11:53

Imas i Sabacko od 3,2% masnoce , i ne pise da je za mleko...to je samo reklama za punomasna mleka...
eto, pitajte nekog tehnologa, bas me zanima sta bi rekao kakva su to mleka za kafu... lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od dr mali pariz 2/11/2012, 11:54

...ali o.k. ako deci ne treba toliko masno, vec sa 2,8...nisam znala, pitam Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od dr mali pariz 2/11/2012, 11:55

...ne pise da je za kafu...jbga Cici, raspisa se ja, kad nema EDIT
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 5/11/2012, 21:53

Ma neka si draga, i ovako nam je praznjikav dnevnik. Pitam i ja, vides da ne znam Wink
Iskreno mislim da pise za kafu jer je masnije nego standardno.
U tempu sam nasla Sabacko od 3.2% pa cemo videti. Slazem se, ne treba mu tolika masnoca posto voli da klopa.
Mozda kod onih izbirljivca treba davati jace, nisam sigurna.
Juce smo bili u Boljvcima autobusom na rodjendanu. Sta da vam kazem, sem da smo vise putovali nego sedeli tamo. Stefan je bio dobar u busu, prespavao put tamo i nazad sa sve izlaskom i ulaskom u drugi autobus osmeh srce
danas odmaramo i sredjujemo utiske sa subotnje zurka.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Mirjana 5/11/2012, 23:16

Hi hi hi, pa on je liznuo malo torte lol! likeit
Čestitam još jednom i ljubim medenog miša od 10 kg Laughing srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od maus 6/11/2012, 08:45

Bravo za prvu kajganu radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Ljubim vac Ciculjci usne usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 25/11/2012, 21:46

Moj mali decko je danas napravio pre samostalne korake ito jedno 7 komada, mi u soku ode dete samo, dok je on stajao na sred sobe sa takvim smekerskim osmehom da nemate pojma osmeh srce tek kad smo viknuli bravo, bravo i poceli da tapsemo on je seo na guzu, okrenuo se i puzeci nastavio do fioka da vadi krpe i serpe iz njih likeit
u fazonu, brze cu ovako Wink
ljubimo vas drugari i d
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od plavaptica 25/11/2012, 22:11

Cici, evo svratih u Stefanov dnevnik. Presladak vam je ovaj komadic puzzle, pravi je mali smeker love
Bravo za prve samostalne korake x , mogu misliti ko je bio srecniji zbog toga on ili vi bravo
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od dr mali pariz 26/11/2012, 22:16

Oho, drugarice draga!!
Sa srecom prvi koraci! Da svaki sledeci u zivotu bude samo laksi, a sva vrata iskljucivo otvorena!
[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od JocY 26/11/2012, 22:37

Cici srecni vam bili prvi koraci...sad samo napred osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od bak 27/11/2012, 10:12

Samo napred veliki decace smajli angel
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Tanja83 27/11/2012, 10:43

Bravo drugari nasi [Only admins are allowed to see this image]

Bravo za prve korake [Only admins are allowed to see this image] i kao sto napisa Parizanka, da vam svaki naredni bude samo laksi [Only admins are allowed to see this image]

Ljubimo vas [Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od maus 30/11/2012, 13:54

Ciculjak bravo za prve korake radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od mamajednogprinca 1/12/2012, 14:48

drugari nasi divni srecni prvi koraci ljubimo vas punooo love
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 6 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu