KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

+39
gagax81
dragana76ns
korpica
Simona
Sami
plavaptica
MARA
buby
cufta
key
Tinche
Mrvica
Sneza
cicsa80
missile
MAAKKI
caci
JocY
KoMetaK
Mali Princ
Orline
bak
mamajednogprinca
brinbili
LaFolie
medolino
Tanja83
maus
lolipop
Milijana
BiKsi :)
catherine290505
Shizika
dr mali pariz
Mirjana
Struzzo
Nefertari
lena
cici
43 posters

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 14/7/2012, 20:23

Na stomaku
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

U igraonici- baby lejzi beg
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Shizika 14/7/2012, 22:16

Evo vas konachno, a evo i slichica! Presladak je Stefan, chini mi se bash slichi na mamu.
Chekamo slike s mora! Very Happy
sreca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od catherine290505 15/7/2012, 08:29

cici ljubim vas puno!
Divan vam je taj decak!!!

smajli angel
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 15/7/2012, 12:58

A sad malo teksta:
Stefan je poceo da jede pirincane pahuljice u martu, pose smo uvodili jedno po jedno povrce pa voce. Sve voli da klopa i ima super apetit. najmanje voli kuvan krompir. Probali smo skoro sve za ovaj uzrast sem ribe( samo u teglici i smazao je). Od kada smo dosli sa mora vise ne bledamo klopu. vec je gnjecim viljuskom i onim za pire krompir. Ni vodu vise ne prokuvavam -flasiranu naravno. Moram da priznam da mu cusle i flasice sada kuvam na svaka 3-cetiri dana.

Prvi zubica nam je izasao na moru, tacnije 24.6 i to donja desna jedinica f par dana posle i leva donja jedinica d
Mama vidle prvi zubic ali mu jos nista nije kupila Rolling Eyes neki kazu nesto belo? neki nesto metalno? sta vi kazete, kakvi su obicaji?
Tesko je naci nesto skroz belo......

Pocetkom maja smo bili u Sokobanjskoj, jednim delom zbog bolovanja a drugim da ga oni ipak "provere". tamo nas je dr ispreskakal sto ga ranijenismo doveli. moj mali covek u tom momentu nije hteo da se prevce sa ledja na stomak i obrnuto, sem ponekad. nije se oslanjao na sake vec na laktove, i jos neke njihove krtiterijume nije zadovoljio. a da, nije bilo automackog hoda i neki nejednaki gluteralni misici. Ukratko poslali su nas na vezbe da dolazimo i da ih radimo kuci. najvise me je upasilo to sto mu je obim glave bio veci od gornje granice za taj uzrast. pa su nas poslali i na uz glave. Na uz je sve dobro, hvalal bogu. Sutra idemo na kontrolu pa se pisemo.
Nosim joj i uz kukova, to je trazila. Na uz kukova smo bili dva puta, drugi put se na jednoj nozi videlo jezgro a na drugoj nije. na kontrolni uz kukaova pocetkom avgusta.
Krvna slika, koju smo vadili sa sest neseci je bila fantasticna, dr je odusevljena. eto za sad toliko. smanjujem slike sa mora pa oh kazim
jos ovo, jos uvek ne puzi i ne sedi samostalo. zabranili su mi da ga stavljam da sedi dok sam ne bude trazio tj postavio se u taj polozaj. sad sedi vise lezi na boku i sam se postavi u puzecu pozu i mrda napred- nazad. od jutos kao da dubi na glavi iz te puzece poze se namesti na glavu i odipire nogama, smesan je ko bioskop. naravno, sad ga ima na svim delovima kreveta, rostilja se samo tako.
jutros je pao mm sa krevata, otisao je da mu promeni plenu ovaj se okrenuo i bum Shocked postao je opasan, prava mala cica mrdalica
za vas d
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od BiKsi :) 15/7/2012, 17:12

Cici, srećno otvaranje rd i da vas budete zdravi, srećni, ispunjeni ljubavlju! Stefi ti je mnogo sladak, meni, isti ti!

LJubac veeeliiiikkiiiiii! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 17/7/2012, 14:27

Vratili se sa kontrole:jos uvek prisutna blaga asimetrija, vezbe nastavljamo do daljnjem i dolazimo kod njih na vezbe. Kontrola za dva meseca, posle cemo stelovati termin za komsiju tako mi je rekla. Ovaj put je urlaoooooooooo bas bas.Obim glave nam je porastao za jedan santimetar i dalje smo na gornjoj granici za uzrast. Slala nes je i kod psihologa (zbog bolovanja) nije uradio sve testove za devet meseci- nmada ni nema devet. eto drage moje .
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Milijana 17/7/2012, 16:11

Cici, srecno otvaranje dnevnika. Stefan je vec veliki i lep momak likeit
I kakvi testovi Shocked Po nekad mi je drago sto sam u ovoj selenfri, pa nas ne opterecuju tim sr... za decu, jednostavno, treb da ih puste da rastu, svako na svoj nacin.
Nego, ja ne videh izvestaj sa mora. Je l mi negde promako?

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 17/7/2012, 22:40

Nije ti promakao, nisam napisala domaci lol!
Nije uzo kocku koja je bila u vecoj kocki, nije uzeo sitne mrvice sa stola, nije lupio igrackom o igracku i vise ne mogu da se setim. ma ja to navise zbog produzetka bolovanja inace se nebih smarala sa tim.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 17/7/2012, 22:41

SAMO MAMA?
♥ Ne mogu podneti kad ljudi kažu: "Ti si samo mama?" Da, ja sam mama !To me čini budilnikom, kuvaricom, spremačicom, konobaricom, učiteljicom, medicinskom sestrom, sudcem, majstorom, fotografom, savetnikom, planerom dogadjanja, dekoraterom, frizerom, osobnim asistentom, bankarom, i ja sam ta koja otera Baba Rogu.Ja nisam plaćena , nemam godišnji odmor ili bolovanje!Radim dan i noć.Ja sam na raspolaganju 24/7 ostatak mog života. To je "samo "BITI MAMA !Ja mogu biti ništa za vas, ali ja sam sve to za nekoga!!♥
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 19/7/2012, 14:16

Evo izvestaja sa mora- nase prvo zajednicko letovanje
Grcka-Leptokarija 12.6 od 2.7.2012
Sta reci, 20dana je proletelo ko metak yes Posluzilo nas je zdravlje, lepo vreme i toplo more. Jedno vece je ljosnula kisa ali vec ujutru je bilo sve po starom. Posto smo imali nas licni budilnik -bili smo prvi na plazi i svi su nam zavideli igra. Ja se probudim pre svih oko 6h, stavim vodu za mleko da provri za moji mali ljubav, za to vreme nabacim kupaci; spremim nesic i zbrisem na pazu d Momci ostanu da spavaju. Ja uzivam u jutarnjoj tisini na pazi, pijem nessic, setam obalom.posle vec otopli pa se brcnem za svoju dusu. Osusim i odem po momke. Za to vreme oni su se presvukli, klopali i namazali i obukli. Stavimo dasu u kolica i odemo u obliznju pekaru na dorucak ( to nije bilo svako jutro). sta da vam kaze, burek sa kozijim sirom i neke slane skoljke sa sunkom i kackavaljem. Ako ne ovako, onada ponesemo dorucaka na palzu i tamo klopamo. Dasa uzina na plazi i onada bezanija u sobu. Bile su jos tri porodica sa decom ali starijom pored nas, pa su se salili: " da Stefan ima all inclusive a Mm ND (nocenje sa doruckom ili PP-polupansion zavisi kako bude uvece lol! "
Stefan obozava vodu, uzivao je u kupanju i bio je glavni na plazi i najmladji. Mene je izudjivao pesak ali sam posle treceg dana odustala od nerviranja. kako god se okrene ruka ili noga mu je u pesku pored dva velika peskira, asure i njegove podloge za plazu o zavrsi na pesku ili igracka i naravno, pravo u usta Rolling Eyes mm mu je donosio veceru na plazu. Uvecce posle tusiranja. mlekce i spavanjac. mi se za to vreme spremimo. Njga prebacimo u kolica i viaaaaaaa setnja i razgledanje radnji. kad se vratimo prebacimo ga u krevet i nastavi da pajki. Kazem vam dusica mala likeit
Na moru nam je izbio i prvi zub pa smo taj dan prekukali ali je proslo. Na polovini letovanja se probudio sam u tackaka, prepala sam jer su mi rekli da na plazi vladaju boginje! e samo mi je to jos trebalo, ali srecom nisu bile.
Mnogo mi je sazreo i neko se promenio za to vreme, bas mu je prijalooo a i nama.
Jedna divna stvar, naucio je da spava po dva tri sta popodne sto u bgd je bila nezamisliva misija. vec bar puta do 20min do pola sata.
Mane, jedva smo se varatili u krevatac da spavamo. tamo smo imali bracni i jedan obican lezaj pa smo sve spojili i on je uzivao. prevrato se sa kraja na kraj kreveta. I danas mu se desi da lupi o ogradicu kreveca kad pokusa da se nocu okrene.
Druga, kupao se tako sto sam ga ja drzala u rukama a mm tus i sapun. kad smo se vratili nije hteo u svoju kadicu.
U autobusu je bio sjajan, spavo je celu noc i naravno, zabavljao drustvo pre spavanja. klopao, pio mlekce i sve po redu. Klima je bila extra, sva cast vozacima! Zadivljena sam. Smestaj privatan, plaza preko puta kuce, vidi se more sa terase. uf sto to mnago znaci, cas trkens po neku sitnicu ili klopu.
a sad mamlo slika b
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 19/7/2012, 14:49

Krenuli smo...............jeeeeeeeeeee x
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

Mama mi namestila krevetac za veceras ........udobno, prostrano
[img][Only admins are allowed to see this image][/img][img][/img]

Ipak je na sve mislila, dzemper da mi ne ide svetlo u oci kad dodje cika carinik
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

Moreeeeeeee.....................stigao sam ff
sto je ovo dobrooooooo...........lezaljka, sunce, more
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

Idem da obidjem mesto, svidja mi se a sta je ovo? cek da pipnem,kazu palma!
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 19/7/2012, 14:59

Malo poziram Wink
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

Mama mi kaze, da sam njeno "crnce"
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

Mmmmmmm njammmmmmm sto je ovo dobro x
[img][Only admins are allowed to see this image][/img][img][/img]
moze i ovako da se jede
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 19/7/2012, 15:06

Na plazi....svidja mi se ova prostirka za igru ali je pesak mnogo bolji
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

i ovde mi se svidja
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

da mi ne smeta sunce
[img][Only admins are allowed to see this image][/img][img][/img]

U moru sam f
[Only admins are allowed to see this image]

a moze i ovako kad je mirno more
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

i ovo se radi na plazi, najlepsa dremka uz sum talasa
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Milijana 19/7/2012, 15:11

Cici, kakav je on medenjak. Bas mi je drago da ste tako lepo prosli na moru. Rekla sam ti ja da ce to biti uzivanje za dete. I naravno da spava duze, ispiju ga onaj vazduh i voda. I nama deca lepse spavaju na moru nego kuci.
A kako se udobno smestio za put likeit

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od BiKsi :) 20/7/2012, 16:53

Divota, drago mi je da vas sve poslužilo kako treba, i da je Stef bio super! Bravo za prvi zub! A slike su super, kakvo uživanje, ma merak! Ljubac za tvoje Crnče! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od lolipop 20/7/2012, 18:00

Ciculjci, kako ste vi divni love love love love . Cici meni Ciculjak mnogo liči na tebe love love

Drago mi je da vam je bilo lijepo, i čestitam na prvom zubiću, uskoro će Ciculjak na kulen da se baci d

Ljubimo vas ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 27/7/2012, 18:19

Danas smo ponovo poceli sa vezbama u Sokobanjskoj, nije nam bila stara "fitnes istruktorka " tu pa novu nije hteo da pogleda Rolling Eyes
Bas me je nanervirala danas, nista sa njim nije radila a mi se dobicili kolicima u 7i30h tamo, besna sto ova nije dosla pa mora i njen posao da radi. A onda mi je rekla da ima asimetricnu glvu i napala kak ja to nisam ranije videla No bio je kod dr i na uz cns i niko nista nije rekao da je lose, uostalom ko jos ima simetricnu glavu? i kako se ne dize sam da sedi i kako ne sedi samostalno i .......... uf
Kupili smo podlogu veliku kao tepih i za vezbanje i ima dovoljno mesta za puzanje ( da ne ide na tepih koji je svekrva rekla da ce da usisa pre 7 dana) i sutra idem da mu uzmem onu veliku gumenu loptu i bacamo se na vezbanje.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od maus 31/7/2012, 10:56

Divne su fotke sa mora lol!
Srecno na vezbama.
Stefane saljem ti jedan veliki usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 1/8/2012, 12:28

Juce smo bili u dz na redovnoj kontroli. prvo smo se nacekali 3 sata, bile su tri male bebe ispred nas sto je oduzelo bas vremena.
Sa 9 meseci i 10dana imamo 9400g i 73 cm sunny i malo veci obim glave 49cm sto je opet zabrinulo dr pa je detaljno prelistala papire iz sokobanjske.
Sve je ok, samo mu je cula sum na srcu affraid pa nam je dala uput za kardiologa. Samo nervirancija. Nisam jos zakazala, jel imate neku preporuku za IMd posto smo za tamo dobili uput?
Te papire i one od sluha sto sam ga vodila sa sve kukovima je pisala 20min.
Dogovorile se da dodjem krajem septembra da mi objasni sve za komisliju(valjda zna i ona nesto Wink posto nisam bas navikla da me dr vodi do cilja nego ja nega, no dacemo joj priliku yes
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Tanja83 2/8/2012, 12:56

Bravo za naseg druga Stefija,odlican je on decko. Kada sam bila trudna isla sam na fetalnu ehokardiografiju kod Prof.Ide Jovanovic,extra zena,extra strucnjak ali radi u Tirsovoj. Imam drugaricu na IMD,trenutno je na trudnickom ali pitacu je za misljenje lekara tj za preporuku. I nasa Tinche radi na kardiologiji IMD pa ako imas fon kontaktiraj je draga


Ljubim ja vas po 1000x ljubav

Saljem ti pp
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Tanja83 2/8/2012, 13:09

Dobih info Very Happy Dr Kosutic je tata na institutu a radi i privatno kod Ristica.E sad jedino ne znam koliko se dugo ceka na IMD. Ti proveri draga.Ljubac
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 2/8/2012, 13:51

Ma isla sam i ja na tu fetalnu ehokardiografiju ali u Visegradskoj. Secam se da je ona nesto rekla, ja sam samo zapamtila da treba pratiti i da to kazem pedijatru ako me pita. E sa, dr nista do prekjuce nije pominjala. ja sam prevrnula pola kutija u kojima mi je spakova zivot i nisam pronasla taj papir.
Hvala draga za info osmeh srce
pokusacu da dodjem do nje, dr me lepo pitala gde cete, posto nisam to ocekivala a ni ne znam nikoga rekoh joj imd jer tamo vec idemo za kukove pa da se ne setam na hiljadu strana a i bolja mi je veza. ja idem sama sa njim kolicima, busom pa mozes da zamislis kako to je to.
Nisam znala za Tinche.
Ljubac vejiki i zagrljaj zagrljaj zagrljaj
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Tanja83 5/8/2012, 09:14

Samo da vas ljubnemo drugari pa se jos malo druzimo radost radost radost

ljubav ljubav ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od medolino 5/8/2012, 14:09

Cici,evo me u tvom dnevniku Very Happy
Decacic je mala mazulja,bas je slatkis,a slicice,ne zna se koja je lepsa od koje naočare Najsladji mi je na slicici gde je umazan sa sladoledom love

Nadam se da ces problemcic sto pre resiti i da nije nista strasno! Ja kad sam bila mala,imala sam dve godine,mojoj mami su rekli da imam sum na srcu..medjutim posle par meseci kad me je nosila ponovo na ta neka snimanje suma nije bilo..onda je dr rekla se to nekad kod dece pojavi i kako dete raste tako nestane...

Ljubim vas usne usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 5/8/2012, 21:28

Medolino , dobrodosla kod nas c
Mi smo prekukali trecu noc No , rastu nam obe gornje jedinice pa je sav nikakav, kenjkav plascljiv. malo slabije jede ali nadoknadi to sa hladnim vocnim jogurtom, obicnim jogurtom, cak je pao i sladoled od vanile malo da rashladi nepca, dusa moja malena. Dala sam mu pola doze eferralgana pa je malko bolje spavao za nijansu. Onda me mm kritikovao sto "trujem dete" i tako niko nije zadovoljan a ja mrtva umorna. Mislim da mu nece biti nista od toga,zar ne? kaze idi kod dr, ma idi ti ako hoces ja za zube ne idem. nema temperatru. Sutra idem da vidim neke homeopacke kapi .
Ljubac od nas osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 2 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu