KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

+39
gagax81
dragana76ns
korpica
Simona
Sami
plavaptica
MARA
buby
cufta
key
Tinche
Mrvica
Sneza
cicsa80
missile
MAAKKI
caci
JocY
KoMetaK
Mali Princ
Orline
bak
mamajednogprinca
brinbili
LaFolie
medolino
Tanja83
maus
lolipop
Milijana
BiKsi :)
catherine290505
Shizika
dr mali pariz
Mirjana
Struzzo
Nefertari
lena
cici
43 posters

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 11 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Orline 21/3/2014, 09:19

Uf, cici...baš mi je žao, sad pročitah tek.
Ljubi ti nama velikog drugara, i da petice što pre niknu
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 11 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 15/7/2014, 22:43

Evo par redaka da napisem ovde......nisam svracala .....ne zamerite.....naravno da vas nisam ni zaboravila ii necu nikada!
Prvo da vam se pohvalim, skinuli smo pelene, ostala je jos noc ali su nam i tu vec pet veceri za redom suve pa par veceri nisu. Popodnevno spavanje je bez pelena.
Od mora ove godine nista, mama sprema ispit. Sutra putujem u Frankfurt da polazem. Ali imamo bazen, samo nam jos lepo vreme fali:)
Idemo u vrtic, vise ne placemo ali ima dana kada je kmezav.
Propricao je skoro pa skroz ali ima jos da uci i vezba :)
Isli smo kod Oftamologa i dali su nam uput za IMD. Mozda ce morati naocare, ali to ipak treba da proceni deciji oftamalog. Pa kad se vratim idem da mu zakazem.
Ja sam ok, posle spontanog su se pojavile silne neke ciste sa pregradom ( nisu pukle vec mesecima), na poslednjem uz dr sumlja na endometriozu oba jajnika. idem na kontrolu kad se vartim pa cemo videti sta dalje.
Eto, kod nas svasta i nista. Citam vas kad se vratim. ljubac za sve  ljubav  osmeh srce  yes 

cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu