KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

+39
gagax81
dragana76ns
korpica
Simona
Sami
plavaptica
MARA
buby
cufta
key
Tinche
Mrvica
Sneza
cicsa80
missile
MAAKKI
caci
JocY
KoMetaK
Mali Princ
Orline
bak
mamajednogprinca
brinbili
LaFolie
medolino
Tanja83
maus
lolipop
Milijana
BiKsi :)
catherine290505
Shizika
dr mali pariz
Mirjana
Struzzo
Nefertari
lena
cici
43 posters

Strana 10 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 16/8/2013, 20:56

Hvala drugari osmeh srce 
Maki, i ja mislim da preteruje ali takodje to zavisi od sam licnosti. ja npr volim da skitam i volim da ga vodim svuda da vidi, da upozna da nekako bude svuda. mene nije ni to sto nemamo kola sprecavalo da idem sa nji busom gde pozelim. i yako sam ga sama sa 8mec vodila busom od vozdovca do kalisa i u stari kraj. mi volimo da budemo napolju. a nama neke majke koje nece ni u park da izvedu decu jel im je to bezveze i dosadno.
Mirjana, krecete u septembru? Sta mislis o tome da mogu da proemene licnost kad krenu u jale? da ce da im steti tj da im je bolje sa nama?
i ostali drugari naravno,zanimam me vase misljenje?
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od MAAKKI 16/8/2013, 21:55

Ma izvodila je ona njega u park, do grada, ali nikako kada treba da se ide nekim prevozom, ne znam zasto, kao uvek neki strah, e sad od cega ne znam, doduse on je malo i razmazen pa se verovatno boji njegove reakcije, ono kao da je ne osramoti ako pocne da histerise. Mada on sada sasvim lepo podnosi putovanje, uglavnom prespava.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 16/8/2013, 22:09

ma ok je sto ga izvodi, i treba dobro je da je tako. ova je bas primerak svoje vrste. dete se plasilo kad im dodju gosti, sakrivalo se pod sto, uzas. Hteli mi da priznamo ili ne, sve je to linija manjeg otpora ili ti razni izgovori jer roditelje mrzi. pa svakom se desi da mi se dete dere u supermarketu, da uzima svari sa rafa i stavlja u korpu, da vristi da bi privuklo paznju i ostale gluposti. po meni je to deo odrastanja i nacin da se dete socijalizuje. pa ne mogu ja npr da izbegavam prodivnicu jel on pored svega sto prepozna vice njm, njam (300puta u minuti) i pruza rukicu i trazi da mi kupim.po meni je to glupo.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od MAAKKI 17/8/2013, 12:26

Moram da priznam da je i meni to glupo, zato sam i komentarisala da se ovde mame mnogo drugacija ophode prema odrastanju svoje dece, sto je za svaku pohvalu, te da deca odrastaju na jedan za njih normalan nacin, samo mi ova moja cudna, nekako uvek imam utisak da je on zakinut za mnoge stvari koje ostala deca imaju i u njima uzivaju.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Mirjana 19/8/2013, 07:37

cici ::
Mirjana, krecete u septembru? Sta mislis o tome da mogu da proemene licnost kad krenu u jale? da ce da im steti tj da im je bolje sa nama?
i ostali drugari naravno,zanimam me vase misljenje?
Danas krećemo sa adaptacijom.
Eh draga moja, šta da ti kažem sem da je i za nas bolje da što pre shvatimo da oni nisu naša svojina. Ja sam išla u jasle od 9meseca i nemam nikakva loša iskustva. To me teši!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 19/8/2013, 21:44

Makki, valjda samo zato razliciti. A ti znas sta ces i kako ces sa svojim osmeh srce A sto se ukidanja tice, i meni se cini da mu nekad nesto ukinem, valjda je to noramlno koliko god se trudila da raste normalno shodno okolnostima( da ne nabrajam). trudicu se dokle god me zdravlje sluzi da ima sve sto mogu da mu pruzim.
Mirjana, pa nisu i jesu.mi odlucujemo o nekim stvarima jos uveka ali sam razumela sta hoces da kazes i slazem se. teze sam se odvajala od nejga dok je bio mladje sad brate zna da vinke, place, buni se, trazi i neodustaje.nekako mi je lakse jer znam da ce da sitera svoje ali opet je i dalje mali...ja nisam nikada isla u obdaniste ali sam radila tamo par godina.tada sam prvi put u zivotu usla u obadaniste i svidelo mi se. nadam se da ce i njemu.pisem ti osmeh srce 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 21/8/2013, 13:20

Da zabelizim i ovde, dasa je dao sam sebi nadimak Njenja ili Njinja ali cesce Nejnja Very Happy . poceo je da se odaziva na taj nadimak, i kad ga hvalimo uvek pomenje i Njenju pa moramo i njega Wink mada zna da je Stefan. Pokazuje rikom na sebe u oba slucaja.
I ovo, vec par dana idemo relacija park/kuca peske yes sedne da se odmori par puta u povratku i to uglavnom na ivicnjak a poneka i na trotoar. cak sam isla sam sa njim autobusom bez kolica, koje odusevljenjepa jos sedi sam na sedistu osmeh srce 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od bak 22/8/2013, 13:10

Njenja srca srca srca 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 3/9/2013, 22:05

Nama se ne da ni u jasle da krenemo na vreme. U subotu je dobio 38.5 tem i draza ga do ponedeljka, juce vec 37.3-4. danas nista. sutra idemo na kontrolu pa cemo videti kad da krene. Kaze dr jos hara "letnji virus".
Videcu sutra sta kaze dr dali da ga dajem ove nedelje ili da cekam sledecu, nisam pametna:asdf: 
Ima novu foru, sad nocu ili kad nije po njegovom zove tatu Wink onim tuznim umiljatim glasicem, djubrence sve je naucio:lol!: 
Stalno pricamo o vrticu, ponekad mi kaze da hoce da ide, ponekad ne. Sve cesce odgovara da pitanje sa da/ne ali nisam sigurna da zna znacenje toga. Ali svakoako Njenja i Stefan idu u vrtic igra 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 9/9/2013, 21:24

Danas smo bili prvi dan u jaslicama likeit 
o utiscima sam pisala na temi.
ovo moram i ovde da zabelezim: kaze vaspitacica da je skontao iz prve gde je dosao cim je usao Wink 
Ja sam srecna, ponosna i zabrinuta. Vecina nije podrzala moju odluku o jaslicama ali ja mislim da nisam pogresila. No, videcemo.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od SladZana 10/9/2013, 08:52

Bravo za prve uspjesne dane u vrticu Very Happy 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Orline 13/9/2013, 22:34

Pa srećni novi dani, došao jedan novi period. Momak krenuo u vrtić! Čestitam, cici!!!
Vidim da ste se lijepo proveli osmeh srce 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 16/9/2013, 14:02

Hvala Sladzana i Ori osmeh srce 
Jeste, novo poglavlje u nasem zivotu. danas je bio bolji, igrao se, klopao sa decom. Idemo samo na sat ipo a od sutra na duze. U cetvrtak imamo "obavezan roditeljski sastanak u cetvrtak u 16h" nekako sam se cudno osetila kad sam to procitala. Ozbiljan covek, vec moram na roditeljski a opet lepo zvuci -Biti roditelj -1 a onda mi je kroz glavu proletelo, za koju godinu bice skola, pa bezanje, neopravdani, kecevi ko zna sve je u igri, mazda i pohvala ili trazenje para za nesto ili negde da se ide. uf, sve u rok sluzbe.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od pcelica 16/9/2013, 21:13

Bravo Stefo momcino! Lepo je deci sa drugom decom. Bice njemu super u vrticu.
Da, da, i ja tako krenem u razmisljanje, kakvi ce biti kao tinejdzeri...i...ne znam kako cu podneti izlaske u kasne sate Very Happy , a svi smo to prosli.
Ljubimo puno preslatkog drugara!
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od dacans 17/9/2013, 07:52

Bravo za velikog decaka...kako je on lepo prihvatio drugare...odsjednom izgleda nisu to vise nase male bebe..sad se spremMO ZA RODITELJSKE SASTANKE:affraid: affraid lol! lol! lol! 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od nina :) 24/10/2013, 23:36

kako prosao rodjendan.danas mi palo na pamet da nam drug ima rodjendan tek sad vidim da sam u zaostatku 3 nedelje izvini sto nisam na vreme cestitala

STEFANE SRECAN RODJENDAN DA SI NAM ZIVI IZDRAV 100G DA SLUSAS MAMU I TATU .ZELI TI MARIJA I MIKI SA MAMAOM i tatom
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od pcelica 25/10/2013, 09:10

Stefane, srecan rodjendan sa malim zakasnjenjem love !
Da si ziv, zdrav, srecan i veseo...da svojim roditeljima uvek donosis osmeh na lice.
Ljubimo te puno ljubav
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od KoMetaK 25/10/2013, 23:13

Srecan rodjednanac Stefanu sarmeru, sa malim zakasnjenjem ali od srca!

[Only admins are allowed to see this image]
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 11/11/2013, 14:15

Hvala drugari divni ste ljubav ljubav ljubav setiliste se i ako sam ja zabusavla sa javljnjem.

ovo moram da zabelizm u dnevnik. U subotu smo izasli napolje u setnju, ali Njenja nece u park vec je naumio negde drugde. Nije moje ubedjivanje pomoglo puno, uhvati me j za ruku i poveo....pogodite gde u maxi Wink
usao je sam, uzeo korpu, prosao kroz ono metalno sto se vrti i nervira me. Ja za njim, pratim ga i cutim. odlazi do rafa sa grickalicama, gleda, razgleda, onda cucne i opet gleda,par sekundi kasnije uzima veliki smoki sa sirom tj krispi, stavlja u korpu, uzima kopru, odlazi donovina uzima politiku-geda naslovnu stranu, stavlja i nju u korpu i odlazi na kasu. Naravno, na kasi guza, on se probija do trake, vade novine i smoki na traku i kaze prodavacici-" Daj, daj njenji, daj" love 
izmamio je osmehe i dobio smoki preko reda ljubav  uvek su puni iznenadjenja likeit 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Orline 12/3/2014, 08:55

Kako nam je Njenja  osmeh srce 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 13/3/2014, 12:38

Ori hvala draga na pitanju :)
Kod nas se svasta izdesavalo.....Njenja je sad dobro da kucnem o drvo. Brblja sve vise, zeki mamu i pocinje da bira klopu. KUpuje sam u prodavnici ( ja sam narvno iza njega) vozi kolica i trazi teti da ga pusti preko reda na kasi> bas ga briga za red koji ima ispred njaga, on stavi stavri na traku i kaze" teto ja, teto daj< teto evo pre">
Bili smo bolesni od januara. Tacnije od Bozica do polovine februara je vukao upale usiju i krajnika. Ona je krenu par dana, nos je narvno odmah proradio. Presle srede je pao u obdanistu i rabio glavu Tako da su me zvali da dodjem po njega i sa sve vaspitacicim smo isli u dz. Srecom nije bilo krvi ali je masnica bas, bas velika. Sutradan je dobio 39.5 tem. Ludovala je par dana, bez reda. Padala je bez obzira na to kad mu dam sirupa i rasla isto tako. Kad je to proso dobio je osip od te iste temp(zaboravila sam ime tome). Dobio je krecno mleko i erujus da pije. Bio je neizdrzljivi nevozan. Sad je hvla Bogu konacno u punoj formi :)))).
Ja sam imala spontani u medjuvremenu, bila u Budimpesti na dva dana, planiram seminar u Berlinu oko Uskrsa.
Ne pisem, ni ne citam kutak. Izbegavam da palim komp kad je on tu, jer onada blene u crtace po ceo dan. A uvecec se onesvestim zajedno sa njim pa ne stignem. Sad imam net na mob pa sam cesce tu. Planiram da ga ostavim kod babe i dede na dva dana pa cu imati vremenda da nadoknadim gradivo bar malkice igra 

Ljubac za sve  cveće 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od nina :) 13/3/2014, 15:16

drago m ije cici da si se konacno javila,znam sta je sve bilo u zadnej vreme kod tebe i nadam se da ce sve biti super i da ces uskoro imati novu trudnocu da nam drug dobije batu ili seku ili cak oboje nema veze.pozdrav
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od bak 14/3/2014, 09:14

O Cici, bas se svasta kod vas izdesavalo.
Zao mi je zbog spontanog, sta da se radi, bice  yes 

I da, bolje mi zvucis, nekako opustenije, mirnije  yes 

Ljubi Njenju  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od BiKsi :) 14/3/2014, 20:51

bak ::O Cici, bas se svasta kod vas izdesavalo.
Zao mi je zbog spontanog, sta da se radi, bice  yes 

I da, bolje mi zvucis, nekako opustenije, mirnije  yes 

Ljubi Njenju  osmeh srce 
Jes, sve se slažem sa Bak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 15/3/2014, 22:45

Bak, Biksi, upravu ste skroz  Wink trudim se zaista se trudim da cenim ono sto imam, uvek se nadje nesto da nema ili fali  osmeh srce 
Bice ako Bog da bice, ako ne imam Njenju  yes i ako se odselimo odavde
Rastu nam petice, nemoguc je skroz, bali, grize sta stigne i bogami i koga stigne( to je uglavnom svekrava, mada se nadjem i ja na tapeti kad ga ostavim kod mojih pa dodjem po njega) curi mu nos, poceo je i da kaslje....sve u rok sluzbe.
Danas je babi trazio pare, za bone i kok ( bombone i sok). koga vidi da se hvata za novcanik trzi "paje"pare tako da sam jednu kutiju imenovala za kasicu prasicu.
Kad otopli planiramo da se resimo pelena i naucimo da okrecemo pedale.on hoce da pliva. svako vece se namesta u kadi da piva. za more jos nista nismo smislili.....
Ljubac drugari dragi  ljubav 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 10 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu