KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/7/2012, 12:24

Ne znam za te kapi, inhalacija mislim da ne može da ti škodi-fiziološkim...ali opet, što ne šibneš Sonji mail??
vrlo je moguće da su sinusi, ako su i ranije pravili problem.
Znam mila da ne preteruješ sa slatkim, ali šerbet je atak, pa sam se zato oglasila.
Kako podnosim?
Gola sam u kući, otimam se da uključim još klimu,ali bez nje se ne može...
Sušim pelene, i tako.
Nervira me ova vrućina, jer mi je inače pred kraj trudnoće cirkulacija još jača nego ranije, te je stvarno ...umiranje, topljenje...
TI?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/7/2012, 12:25

i ja sam marisol koristila...ali i to ti je ko fiziološki
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 1/7/2012, 12:31

dr mali pariz ::
Sušim pelene, i tako.

love love love love love love love love love love Kako divno srca

Pari, prvo da ti čestitam ulazak u 9 mjesec, znam da se sada sigurno lakše diše. Želim ti jedan lagan, i zdrav porod, da se što prije mazuljaš sa Praškim šunkicama u vašem domu.
Ali prije svega moram ti čestitati na smirenosti kojom si iznijela svoju trudnoću, svaka čast. c
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/7/2012, 12:33

hvala drage moje, onda cu veceras samo fizioloski, a sutra cu da pitam nekoga od doktora...
mada, kasalj me je mucio samo jutros, jedno 10-ak puta sam se nakasljala, sada nista...verovatno kada sam ustala pa se sekret ''pomerio''...

ja sam odlucila da se borim protiv vrucine strategijom ''sto manje kretanja''!
nismo upalili klimu, mozda kasnije, lezimo i mm i ja, svako na svom delu kreveta i cekamo "Vreme je za bebe'' u 14h...
a prsutu sam tako slatko tamanila sinoc i jutros, kada sam zamolila muza da uzme neku piletinu na pijaci za rucak, a on me zacudjeno pita a sto, pa imas prsutu Wink
pomislio covek, kakva sam alava, samo cu to da jedem dok ne nestane!
sta cu, moram da nadoknadim devedesete...



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/7/2012, 12:34

e jest, Parizanko, deveti mesec, svaka cast!
procitah post na jutrima pa se raznezih...
mamine zvezdice, tatine praske sunkice - svi vas zeljno iscekujemo!!!!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/7/2012, 12:36

i jos nesto, ovo susenje pelena, verujem da sada nije neki veliki problem, dok ih okacih, mozes da krenes da kupis??? Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/7/2012, 12:38

Hvala Loli, želim i tebi takvu trudnoću... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 779578
Mijaki, znači ležiš i brekćeš. ja ću sad do prodavnice, da kupim puding,maslac, višnje sam iznela iz zamrzivača , pa da se smulja nešto ladno...
Muž odustao od basketa...pa naravno, sada se jarcati po fisk. sali je prava ludost!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/7/2012, 12:48

mijaki ::i jos nesto, ovo susenje pelena, verujem da sada nije neki veliki problem, dok ih okacih, mozes da krenes da kupis??? Wink
Hahahaha, da, ali ipak malo sacekas, jer ih malo natopis dok ih susis! Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/7/2012, 12:49

dok ih prostires...to htedoh reci Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 1/7/2012, 12:59

pari kakve su te pelenice? ovamo u radnji ja razgledala i imalo je i neki pampers za novorodjence? joj kako cu se snalaziti ja sam se bas opteretila Very Happy a moj bebac me budi strogo u pola 7h sutiranjem,ali mi izmami osmeh,koliko vidim nece mi biti problem iako sam spavalica sreca
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 1/7/2012, 13:22

Trudnice drage dobar dan vam zelim.
Sve do jedne vas pozdravljam i obecavam da cu se danas u Drini iskupati za sve vas, izgnjurati, suncati i krisom smekati frajere, jer , Loznicke dase, verujte, nisu za bacanje Wink
Samo moram mojoj Maloj pozeleti srecan ulazak u 9. mesec i da zajedno odbrojavamo i rikverc jos samo 9 dana. osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 1/7/2012, 13:33

Pari,usitnilo,usitnilo b b
Srecan ulazak u 9 mesec i zelim ti sto laksi i bezbolniji porodjaj love love

Ljubim sve trudnice i mamice ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/7/2012, 14:18

Mimiće, za mene moraš stući i jedno pivce! Al u hladu! Važi? ako baš ti ne možeš, nek Milan popije, isto mi je Wink
Medo, hvala dušo.Ja se nadam da ću se poroditi kad ti odeš na sledeći UZ Very Happy
Stefi...pa ne širim pampers lol!
Pamučne, mila, tetra pelene...još malo i ti ćeš, samo nek mamino srce budi mamu zorom Very Happy
Supu skuvala-naravno iz kesice, ručak u rerni, fil se hladi, al i mi mi, pod klimom Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 1/7/2012, 14:32

Jooooj, evo ga 9i mjesec! likeit likeit likeit
Pariz, dusho, tako stalozeno i mirno, dobro da si zakazala CR, tvojim se bebama bash dopada kod mamice, dochekala bi ti i 41u sedmicu.
Dakle brojimo jako sitno.
sreca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 1/7/2012, 14:35

Pari srcasti poljupci srecan ulazak u 9 mesec i moram ti priznati da ti zavidim Wink
Trudnice sve vas ljubav d
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Xena 1/7/2012, 14:51

Pari bravo, junacki si se drzala, cilj je na vidiku. Za kada je zakazan uz, ja sam izgleda nesto propustila?
Ljubim vas sve ljubav
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 1/7/2012, 15:07

ju ju Pari taman posla pampers da siris affraid htedoh reci da sam mislila da se pamucne ne koriste sad po novom,kako god sve je to lepo... osmeh srce
Maus ali samo krisom lol!
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/7/2012, 15:19

hvala cure!
Nije još zakazan carski. Sutra imam razgovor sa anesteziologom,ali neće mi on zakazati. Tek 9. jula imam UZ gde ću se dogovoriti sa svojim docom.
Šizo...teško da bih mogla u 41. Laughing
Darja, gledajući tvoj potpis, srećo, pitam se na čemu mi zavidiš lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od red 1/7/2012, 15:29

pari...draga...proletelo...hvala Bogu... osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce srecan deveti mesec ti zelim...
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 1/7/2012, 20:04

dr mali pariz ::hvala cure!
Nije još zakazan carski. Sutra imam razgovor sa anesteziologom,ali neće mi on zakazati. Tek 9. jula imam UZ gde ću se dogovoriti sa svojim docom.
Šizo...teško da bih mogla u 41. Laughing
Darja, gledajući tvoj potpis, srećo, pitam se na čemu mi zavidiš lol!
Very Happy kraj trudnoce draga,jedva cekam da mi prodje .Ja ti nisam bas od onih koje uzivaju sto su trudne  b samo brojim nedelje i radujem se svakoj narednoj.Sanjam decembar i ulazak u 9 mesec.Sreca je kad se rode a ovaj uzas i strepnja tokom cele trudnoce....to ne,jos sutra da prezivim tripl test i nadam se da cu malo odahnuti inace cu zavrsiti na psihijatriji.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/7/2012, 20:08

Ooooooooooo Bože!!
RED, ko te je zacrveneo što si mi čestitala ulazak u 9. mesec???
Kome to smeta od drugarice, koja kad god vidi moj potpis, njena trudnoća joj je na pameti???
Strašno!
Darija, polako, doći će i decembar.Ni ja nisam soju trudnoću završila. Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 1/7/2012, 20:17

Stvarno sam se iznenadila kad sam videla da je neko Red zacrveneo..strasno,kome to smeta!?

Darija,polako,bice to sve u redu i samo pozitivno razmisljaj osmeh srce osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/7/2012, 20:46

darija ja te sve razumem...
sve smo razlicite, neko bas uziva u trudnoci, neke od nas samo cekaju da prodje...
...ja se isto strasno plasim, stalno, svega i svacega (a valjda posle decenije nemanja vremena konacno mozak moze da vrti gluposti po glavi, msm kada je prazan), i brojim nedelje...
ipak ocekujem ''opustanje'' tamo negde od Septembra Wink


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od red 1/7/2012, 20:56

dr mali pariz ::Ooooooooooo Bože!!
RED, ko te je zacrveneo što si mi čestitala ulazak u 9. mesec???
Kome to smeta od drugarice, koja kad god vidi moj potpis, njena trudnoća joj je na pameti???
Strašno!
Darija, polako, doći će i decembar.Ni ja nisam soju trudnoću završila. Very Happy


ne znam PARI ko me je zacrveenio, ni zasto...
ne mogu ja tu nista...
čestitam ja tebi opet, iz sveg srca... osmeh srce osmeh srce osmeh srce ljubac ti šaljem...
ranije sam umela da pomislim, kad vidim tvoj potpis, da bi i meni ostalo dana kao i tebi...al...prošlo...hvala Bogu...biće moj termin sledeće godine sunny
i proletelo mi je...ne znam da li i tebi... osmeh srce osmeh srce osmeh srce

medolino
, draga, kako si... c
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 1/7/2012, 20:57

Paris,
srećan ulazak u 9. mesec!!!!! Još malo, malo.... sreca

Baš si osetljiva draga, možda je neko slučajno pritisnuo crveno i nije mu bila namera.... ja ne mogu da verujem da ovde neko nekog mrzi zbog trudnoće.

Okruglice, veliki cmok za sve....

Treba izdržati ovo leto.... Rolling Eyes

ff
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu