KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Simona 1/7/2012, 21:14

Parizanko,
srecan ulazak u deveti mesec vv vv vv

I ja mislim da je verovatno neko greskom pritisnuo...

Pozdravcici za sve trudnice i bebice d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 1/7/2012, 21:20

Pari draga srecan ulazak u 9mes.tu sam pratim ali slabo pisem i zelim da ti kazem da ti se divim da si jedna hrabra zena,zelim da dani koji su pred tobom prodju sto brze i bezbriznije jer znam da jedva cekas da svoje prelepe zvezdice drzis u rukama!
Iskreno jedva cekam tvoj izvestaj jer znam da cu plakati kao sto sam plakala kada sm prvi put citala izvestaj iz Praga!Ljubimo vas puno Dimitrije i ja!
Ostale trudnice i drage nase tete grlimo i ljubimo vas puno!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 1/7/2012, 21:33

red ::

medolino
, draga, kako si... c
Rad,duso moja,hvala sto pitas za mene osmeh srce Ja sam ok,mada sa nestrpljenjem cekam sledeci UZ i nadam se samo lepim stvarima... Ljubim te mnogo,mnogo ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od red 1/7/2012, 21:51

medolino...znam kako se osecas....
bice 12.7. ... srce srce
osmeh srce osmeh srce osmeh srce
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 1/7/2012, 21:53

Ja tek sad skapirah to crveno sa strane, nemam pojma ni cemu sluzi, mislim da je definitivno neko slucajno pritisnuo...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od red 1/7/2012, 21:57

shenon ::Ja tek sad skapirah to crveno sa strane, nemam pojma ni cemu sluzi, mislim da je definitivno neko slucajno pritisnuo...
pa za RED i ide crveno...ne ide zeleno... Very Happy
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 1/7/2012, 22:06

Ja vidim samo plus i minus, znaci ako pritisnem plus onda se zacrveni i to sluzi cemu? Ne kapiram...da bi neko prikazao da mu se nesto svidja ili ne, tipa like, dislike na fejsu?
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 2/7/2012, 00:02

dr mali pariz ::Ooooooooooo Bože!!
RED, ko te je zacrveneo što si mi čestitala ulazak u 9. mesec???
Kome to smeta od drugarice, koja kad god vidi moj potpis, njena trudnoća joj je na pameti???
Strašno!
Darija, polako, doći će i decembar.Ni ja nisam soju trudnoću završila. Very Happy

Završićeš Pari trudnoću, i to jako lijepo i lagano kao i do sada što je bilo, sigurna sam. Uživaj ti u tom stomaku, dok su još u njemu Praške šunkice, dugo, dugo si ih čekala da se tu smjeste, još ovih par dana, ako to na ovoj vrućini uopšte možeš.
Ne obraćajte pažnju na to crvenilo, bilo je i prije ovih sporadičnih pojava crvenih minusa, i računajući da ih je neko slučajno pritisnuo, ja sam onda uvijek stavljala zeleni plusić da crvenilo koliko toliko umanjim, pa tako i ovaj put. Wink
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 2/7/2012, 00:10

red ::

ne znam PARI ko me je zacrveenio, ni zasto...
ne mogu ja tu nista...
čestitam ja tebi opet, iz sveg srca... osmeh srce osmeh srce osmeh srce ljubac ti šaljem...
ranije sam umela da pomislim, kad vidim tvoj potpis, da bi i meni ostalo dana kao i tebi...al...prošlo...hvala Bogu...biće moj termin sledeće godine sunny
i proletelo mi je...ne znam da li i tebi... osmeh srce osmeh srce osmeh srce

medolino
, draga, kako si... c

Red, draga razumijem ja ovaj tvoj osjećaj u potpunosti. I sama sam se dušo isto osjećala, ali sam i dalje gledala slike i čitala izvještaje dječice koja su rođena onda kada bi bio i moj termin da sam tada uspjela. Sve su to mala sunny za koja se na ovim stranama borimo, i u kojim svi nesebično uživamo. I sva ona su dio tebe, mene, nas. I uljepšavaju mi život i onda kada muče majku dok uče hodati, i onda kada dobiju prvi zub, i onda kada slave najveći prvi rođus. I zabrinu me kada imaju temperaturu, dijareju, ili bilo koji drugi problem. Jer su zaista dio mene.
Ali ti glavu gore, i kako i sama kažeš tvoj termin je ako Bog da sledeće godine, i biće Red, biće, opet ti kažem iz iskustva, jer je i moj termin 11.02.2013, znači iduće godine, pa te s pravom jako, jako vučem za nos.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 2/7/2012, 00:18

mijaki ::darija ja te sve razumem...
sve smo razlicite, neko bas uziva u trudnoci, neke od nas samo cekaju da prodje...
...ja se isto strasno plasim, stalno, svega i svacega (a valjda posle decenije nemanja vremena konacno mozak moze da vrti gluposti po glavi, msm kada je prazan), i brojim nedelje...
ipak ocekujem ''opustanje'' tamo negde od Septembra Wink


Mijaki, ista situacija je i kod mene. I u pravu si, tu su godine borbe iza, ali i mnogo pročitanih nemilih događaja, i hiljadu drugih situacija. I ja se mnogo bojim, još uvijek kad odem u WC dooobbbrooo obrišem dotičnu da slučajno nema kakav nepoželjan iscjedak (mm kaže da mu od nje neće ostati ništa koliko je maltretiram lol! ) od straha nisam u stanju da razlikujem bol u stomaku, prvo padnem u depresiju, pa kad obavim nuždu vratim osmjeh na lice, prvo se danima radujem sledećem UZ-u, a onda me u čekaonici obuzme strah da bih se najradije vratila kući, bojim se valjda.... neću ni da izgovorim. I vrlo često mi bude krivo što nisam u stanju da uživam u svojoj trudnoći, bar onoliko koliko se raduju i uživaju svi oko mene, a ja bih trebala imati ponajviše pravo yes . Kao i ti, i svaka druga žena sa Kutka. I ja nešto utripovala da će mi biti od septembra lakše lol! , valjda jer ću pregaziti 16-tu nedelju.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 2/7/2012, 07:58

Lolipop,
nasmeja me zeno sa "brisanjem doticne"... Very Happy , i ja to radim iako sam skoro na pola trudnoce, nisam do sad imala krvarenja ali ne prodje odlazak u wc a da ne pomislim na to. I isto ma drzi blaga panika, samo da sve bude ok, nisam bas opustena, svasta mi prolazi kroz glavu...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 2/7/2012, 08:36

loli lol!
dobro jutro...
ne mogu da spavam od vrucine...
muzic otisao na posao, a ja nista, potrosicu jos jedan dan...
ljubim vas

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 2/7/2012, 09:03

Da se nadovežem, evo ja već 18 nedelja nisam otišla u toalet, a da nisam prostudirala posle sve. Strašno, na momente mi bude divno, neću da lažem, udahnem i kažem JA SAM TRUDNA i napunim se endorfinom da bih pukla od sreće. Ali, čim malo zaboli, a bilo je momenata od neke 9. nedelje do 16-17. da me zaboli stomak čim moram na veliku nuždu, a ja se isečem od straha pa živa nisam dok ne završim. Mada meni je materica zavaljena, pa je to verovatno bilo, jer je beba pritiskala pa bilo tesno dok se materica nije uspravila skroz. Ali kažu posle 25. nedelje je sve manji rizik i onda nešto mislim da će i biti više uživanja. Inače, mene pitaju stalno, jadna ti mora da se mučiš na ovu vrućinu, a ja gledam belo Shocked Iskreno ja obožavam toplo vreme i ništa osim učenja mi ne pada teško, ali još malo da izdržim. Još dva ispita do kraja, sutra prvi u petak drugi. Definitivno se fakultet treba otaljati pre deteta, ja sam to dosta proučavala i svaka čast ženama koje uz dete studiraju. Za to stvarno treba izuzetna podrška okoline.
Uglavnom, vidim da je aktuelan sve bliži datum porođaja za Pari. Svaka čast Pari, spremila si se i sada ostaje samo da iščekamo to malo što je ostalo i da šljusnemo vodicu i za tobom vv
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 2/7/2012, 09:23

akijeva, srecno na ispitima!!!


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 2/7/2012, 09:52

Parizu covece, ostalo je jos oko nedelju dana!!!!!!! BRAAAAVOOOOOOO!!!!!! Dosao red i na tebe u "ovom krugu", pa onda mala pauza. Brojimo sitno!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 2/7/2012, 10:07

Pozdrav drugarice okruglice Very Happy

Pari ''već'' 9. mjesec čestitamo

Vidim preživljavate vrućine, svako na svoj način. Ajd bitno je da se gura.
Ja sam se danas valjda konačno vretila u normalu. Od srijede se zezam sa stomakom - dijareja Rolling Eyes . Savjet: pazite se sladoleda

Svratih samo da vas ljubnem ljubav
odo da završim onaj ručak na balkonu, pa nastavak spavanja. Ubiše me ove vrućine.

lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 2/7/2012, 10:24

Sladoled je jedna od mojih najvecih ljubavi koja je ove godine prekinuta. Dva puta smo u razmaku od dve nedelje nasli po jednu dugacku dlaku u sladoledu. ko bi rekao da ljubav tako naglo moze da nestane
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 2/7/2012, 10:27

lolipop ::
mijaki ::darija ja te sve razumem...
sve smo razlicite, neko bas uziva u trudnoci, neke od nas samo cekaju da prodje...
...ja se isto strasno plasim, stalno, svega i svacega (a valjda posle decenije nemanja vremena konacno mozak moze da vrti gluposti po glavi, msm kada je prazan), i brojim nedelje...
ipak ocekujem ''opustanje'' tamo negde od Septembra Wink


Mijaki, ista situacija je i kod mene. I u pravu si, tu su godine borbe iza, ali i mnogo pročitanih nemilih događaja, i hiljadu drugih situacija. I ja se mnogo bojim, još uvijek kad odem u WC dooobbbrooo obrišem dotičnu da slučajno nema kakav nepoželjan iscjedak (mm kaže da mu od nje neće ostati ništa koliko je maltretiram lol! ) od straha nisam u stanju da razlikujem bol u stomaku, prvo padnem u depresiju, pa kad obavim nuždu vratim osmjeh na lice, prvo se danima radujem sledećem UZ-u, a onda me u čekaonici obuzme strah da bih se najradije vratila kući, bojim se valjda.... neću ni da izgovorim. I vrlo često mi bude krivo što nisam u stanju da uživam u svojoj trudnoći, bar onoliko koliko se raduju i uživaju svi oko mene, a ja bih trebala imati ponajviše pravo yes . Kao i ti, i svaka druga žena sa Kutka. I ja nešto utripovala da će mi biti od septembra lakše lol! , valjda jer ću pregaziti 16-tu nedelju.

Neverovatno, kako dosta nas prolazi kroz iste faze i razmisljanja.
Sve isto je i meni prolazilo kroz glavu.
A odmah da vam kazem da cete posle svega toga znati da uzivate u svom detetu i cenite svoju srecu. smajli angel
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 2/7/2012, 12:45

jao neverovatno koliko su iste situacije kod svih,ovo za brisanje pa samo sto nisam uzimala mikroskop da studiram onaj papir i to obavezno beli,da slucajno nema neka tackica,a ostalim strahovima da ne pricam,kad me presece stomak pre stolice,pa sta sam pojela,pa dal ovo smem,pa kako spavam,moj muz nocu ako me slucajno dodirne u snu skace i pita me jao jel te nisam udario u stomak,pa ako malo sad je nema beba da se mrda odmah se zabrinem,uh..pa sanjam da sam rodila neko dete,pa sanjam da sam dobila pa placem...tek sad pomalo se opustam ali ne jos,sto kaze Akijeva posle 25.ned. tad nedao bog kazu nije vise spontani i to nego prevremeni porodjaj gde bebe naravo rastu u inkubatoru..
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 2/7/2012, 13:07

e ovo sa wc papirom je super fora, ja isto sebi kupujem beli, dok mm voli neki narandzasti....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 2/7/2012, 13:20

Struzzo :: Paris,
srećan ulazak u 9. mesec!!!!! Još malo, malo.... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 11031



Treba izdržati ovo leto.... Rolling Eyes

PRIZ, DEVETI MESEC POČEO Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 275568
Neka ti ovi dani do sreće najveće brzo prodju.

A što kaže stru, treba izdržati ovo leto.
Ja jedva podnosim ovakve vrućine kao i većina, uostalom. Noći su mi najgore. Rolling Eyes



lolipop ::

Red, draga razumijem ja ovaj tvoj osjećaj u potpunosti. I sama sam se dušo isto osjećala, ali sam i dalje gledala slike i čitala izvještaje dječice koja su rođena onda kada bi bio i moj termin da sam tada uspjela. Sve su to mala sunny za koja se na ovim stranama borimo, i u kojim svi nesebično uživamo. I sva ona su dio tebe, mene, nas. I uljepšavaju mi život i onda kada muče majku dok uče hodati, i onda kada dobiju prvi zub, i onda kada slave najveći prvi rođus. I zabrinu me kada imaju temperaturu, dijareju, ili bilo koji drugi problem. Jer su zaista dio mene.
Ali ti glavu gore, i kako i sama kažeš tvoj termin je ako Bog da sledeće godine, i biće Red, biće, opet ti kažem iz iskustva, jer je i moj termin 11.02.2013, znači iduće godine, pa te s pravom jako, jako vučem za nos.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 561840 I moj kumić je rodjen malo pre nego što bih ja se porodila, da mi prvi sponatni nije bio. Ali mi je još draži nekako, kao da smo posebno vezani. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 275568

Loli, dje si, dušo Wink

Akijeva ::Još dva ispita do kraja, sutra prvi u petak drugi. Definitivno se fakultet treba otaljati pre deteta, ja sam to dosta proučavala i svaka čast ženama koje uz dete studiraju. Za to stvarno treba izuzetna podrška okoline.
Uglavnom, vidim da je aktuelan sve bliži datum porođaja za Pari. Svaka čast Pari, spremila si se i sada ostaje samo da iščekamo to malo što je ostalo i da šljusnemo vodicu i za tobom Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 517798
Da znaš, akijeva, baš da šljusnemo vodicu lol! Ma sve će to glatko ići akobogda.
Sećno na ispitima, studentiću naš Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 512172


Meni nije radio net, al tu sam sad. Ionako mi na ovim vrućinama nije nidočega. Nervira me što ne mogu da se prošetam kao čovek, ni ujutru ni uveče.
Inače sam dobro. Povremeno osećam tvrdji stomak pri dnu, kao da se stegne pa popusti brzo. Verovatno su to te BH kontrakcije, ako nije rano za njih. Obično bude dva-tri puta dnevno, ne znam da li je ko još imao ovako rano?
I ruke me ubiše, trnu često, ali mi je najgore noću, probudi me bol, i jedva pomerim šaku tad. Noćas su obe istovremeno, pa sam morala pod ladnu vodu da stavljam.
Ljubim ja vas sve.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 2/7/2012, 13:21

mijaki beli ne moze da te zbuni,hahah
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 2/7/2012, 13:24

Hahaha, beli papir je i kod mene bio u prvom trimestru Laughing
Sad prodje i narandžasti Laughing
A snovi...Pre neko veče sam sanjala da se budim ujutro u bolnici, i primam čestitke za porodjaj, kog se uopšte ne sećam Razz Ja sva u zbunu, kao mora da je zbog anestezije amnezija, a dr mi objašnjava da sam se porodila prirodno Laughing Ma šou. A beba...Šta da vam kažem, izgledao je tako da samo rodjena majka može da ga voli, tj. ja, i to sam u snu komentarisala, grdno, glavato, žute kose kao farban, sa nekim skorenim flekama oko usta, i podvaljkom ala Stane Dolanc, ko ga se seća iz 38+ Laughing Razz lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 2/7/2012, 13:27

okruglice, samo da vam mahnem :)
nisam imala net ovih dana i bome sam i rmbala po kuci
ne znas zasto s telefona ne mogu da vam pisem....
uglavnom, danas sam bila kod moje dr, kaze da su mi svi rezultati super i tako
ipak sam uzela i uput za misovica, i zakazala i kod njih danas za 6. avgust
a u frontu mi zakazase sami za 8. avgust....
sta da radim kad sam neodlucna , ne znam gde bih, pa.... ko ga sisa...
i tako, stan sam sredila cakum pakum, povadila sve nase stvari iz ormana
peglala ko luda, pa mi none otekle ko krofne od sedenja
poslednja dva dana me bole i stopala i sake, otekle blago, al onako sve tinjaju.... bice veselo.... kozu bih svoju skinula kolko mi je vruce....
vidim da kuckate o strahovima
ja nisam bil;a sva svoja u prvom trimestru uopste i jedva sam cekala da se zavrsi i da ga ostavimo iza nas, sto me briga mucilo, te sto me boli, te sto me ne boli, te sekret roz, nije roz, braonkast, nije braonkast, pa grudi sto bole, sto ne bole, pa mucnine, ma... u konstantnom grcu sam bila....
sada je super.... evo npr. ceo jul ne idem uopste na nikakve preglede, al mi uopste ne smeta, nekako sam opustena, znam da je beka super i tako.... jednostavno znam :) ne panicim kao prva tri meseca....
al sve je to ok i normalno, sve mi imamo i svoje bubice i svoje strahove i drugacije se nosimo sa raznim stvarima, uglavnom jedno je sigurno, svoju decu volecemo najvise....
poz drage moje, odo sada opet u ilegalu, ovo vreme nije za mene, bas ga lose podnosim, cmok za vas i bebice.....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 2/7/2012, 13:27

fenix -
dr mali pariz - 12.7.2012.
mirjana - 16.07, zasad CR zakazan 29.6.
bokicalepotica - 28.07.2012.
racili - 23.9.2012.
maki79 - 19.10.2012.
akijeva- 23.10.2012.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
sanjičica -
heart84 - 21.01.2013.
rada78 - 28.12.2012.
mirka85 -
jagodica - 07.01.2013.
marija86 - 13.01.2013.
veki1 - 23.1.2013.
jelica -
lolipop - 11.02.2013
medolino87 -
jejaa -
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu