KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 20/6/2012, 00:20

stefi :* ::
mrvo na koga lici vukasin? smajli angel

Ne znam. Ja to ne umem da ocenim, a svekrva kaze da je isti mm kad je bio beba, a moja rodbina da je na mene. Shocked
Videcemo.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 20/6/2012, 07:08

natalija ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 11hxgrt

E ovako je bolje, ljubimo vas puno i pratimo drugove i drugare koji stižu
dobro jutro okruglice, a ovu malu da ljubnem u onrascice slatke :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 20/6/2012, 09:18

natalija, lena je kao bombonica! sto ja volim ove obrascice kod dece, samo bi ih cmakala osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 20/6/2012, 09:22

...evo da objavim, za tri meseca merenja kilaze....ostala sam trudna sa 61,6 a sada imam 64,9 od cega sam 2kg dobila u trecem mesecu!
normalnom dinamikom, ako kazu u je dobitak i prvom trimestru cca 10% ukupnog dobitka u trudnoci, nema druge, ja cu garantovano da se ugojim 30kg! Blago meni Shocked

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 20/6/2012, 09:25

a sta ja da kazem onda mijaki :))))
ja imam 5 kila vise
a u prvom trimestu mislim da sam dobila tih prvih 4 kg Very Happy
znaci, ja idem preko stotke lol!
nije to bas tako, videces :)))))
nego dobije vise kg u prvim mesecima, nego ne dobije ni jedan, pa posle sve nadoknadi 3 meseca pred porodjaj.....
ljub
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 20/6/2012, 09:45

natalija ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 11hxgrt

E ovako je bolje, ljubimo vas puno i pratimo drugove i drugare koji stižu
AAAA, kakva lepota Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568

Mirjana ::
Ja se ljudi jako umorih od mm-ovog odlaska. Jutros smo do 4h pričale (mi drugarice), da sam ja jutros prespavala vreme za fraxy i setila se tek u 17h affraid
Nisam ja više za sedeljke No Sutra CTG. Ne znam koga ću upecati da ga pogleda i potpiše. Uglavnom, sitno brojim Laughing
JOŠ 9 DANA Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 0913 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 0913 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 0913
Počinje odbrojavanje Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 512172 De bre do četiri, ti si luda, hahaha, kao u studentskim danima.

Noja, bravo za ispite Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 20/6/2012, 10:25

dr mali pariz ::
Jutros sam dala sve nalaze za porodilište...treba li da pišem o uzbuđenju koje je vladalo mnome? Very Happy

Pretvorih se u baricu, love love love love . Sitno Pari, sitno. love love love
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 20/6/2012, 10:26

Lenka i Lola ukras dnevnika srca srca


Oble moje drugarice uživajte!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 20/6/2012, 10:34

Natalija, Lencica je preeeslatka, i deluje starije.
Mir i Par sitno, najsitnije....!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 20/6/2012, 10:46

Mirjana,Pari ljubav blago vama,jos malo i krece uzivancija sa bebama.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 20/6/2012, 10:51

*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 20/6/2012, 10:58

Ova prva fotkica koju sam zaboravila dazarotiram je Emsel i ovo su nas fotografisali u našoj radnji...naše prve profesionalne fotografije...Tete ljubimo vas...Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 2iqi9ms
Lolipop baš ti lepo stoji taj potpis...baš sam srećna zbog tebe ti si nas uvek bodrila i bila strpljiva i Bog je to video hvala mu i nagradio te...
Nisam u toku kad ideš na uz, mislim da su ispog tvog srca još dva...ljubimo te...kao i sve ostle ....
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/6/2012, 11:03

Natali, ćer ti je kao lutka, ima obraze samo za štipanje! Istopih se!

Aida, dečaci su ti pravi frajeri, prelepi! Lola je već bila na prvom uz, ima jednu beku! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 561840 sunny

Miro, a je li postoji opcija da se porodiš posle 29. juna, ako je sve ok, ili baš mora tada, ne kontam? Zašto ranije, ako su ti rezultati dobri?! Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 20/6/2012, 11:06

Aida,deca su ti preslatka.Prelepe bebice,ja obozavam bebe sa tamnim tenom......vec su maco tipovivi. ljubav
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 20/6/2012, 11:38

*AIDA* ::Ova prva fotkica koju sam zaboravila dazarotiram je Emsel i ovo su nas fotografisali u našoj radnji...naše prve profesionalne fotografije...Tete ljubimo vas...Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 2iqi9ms
Lolipop baš ti lepo stoji taj potpis...baš sam srećna zbog tebe ti si nas uvek bodrila i bila strpljiva i Bog je to video hvala mu i nagradio te...
Nisam u toku kad ideš na uz, mislim da su ispog tvog srca još dva...ljubimo te...kao i sve ostle ....

Hvala Aida dušo draga, hvala od srca. Bila sam već na dosta ranom UZ, vidjeli smo jedno sunny , ali je bilo mnogo rano za srčanu radnju, pa na novi UZ idemo utorak.

Momci su ti zlatni, divno rastu i napreduju, anđeli medeni love love . Uživajte Aida u životu sa svojim anđelima, i ja vas ljubim do neba usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 20/6/2012, 12:03

Natali devojcica je med medeni ljubni je i stipni u te divne bobraze.
Aida tvoji momci su neodoljiivi i pravi smekeri ljubni ih od mene i Katarine.
E sad za sve vas sto kukate o visku kg ja bih vas zamolila da to ne radite jer sam ja ipak rekorder u tome. Tek sam usla u 6 mesec a vec imam 15kg vise, pa prema tome molim tisina i da se niko ne zali vise. Na svu srecu kod mene je sav taj visak otisao u stomak i pomalo u zadnji trap, ali svi kazu da izgledam super i da se toliki visak i ne primecuje.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 20/6/2012, 12:16

Samo da pozdravim trudnice i da vas zagrlim i malo se ocesem o vase stomake. Very Happy Kako ste po ovoj vrucini?
Majke cerke su preslatke ma bas lepa deca.
Lolicuuuuuuuu sunny srca srca srca srca srca srca
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 20/6/2012, 12:20

decaci su ti aida zaista medeni :) <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 20/6/2012, 13:08

Noja, ljubim i ja vas usne
Mrvo, ostavte neko devojče i za mog Janoša Wink
Aida srca srca srca Slatkiši srca srca srca
Biksi :) ::
Miro, a je li postoji opcija da se porodiš posle 29. juna, ako je sve ok, ili baš mora tada, ne kontam? Zašto ranije, ako su ti rezultati dobri?! Rolling Eyes
"Nou čens" Wink Dr mi je samo 5 dana tu, pa opet ide negde, tj. u Tursku. U petak ćemo biti 38-ma nedelja, tako da će sve biti OK!

Inače, ja sam malopre došla iz bolnice. Jedva, ali jedva, sam dopuzala do bolničke kapije gde me je čekao drug da me vrati kući. Dakle taj, takozvani dr, koji je samo trebao da mi pogleda CTG, odlučio je da me pregleda. Nemam kontrakcija, nemam bolova, moj dr napisao na uputu samo CTG, ali ON je rešio da mora da me pregleda. Pa, dakle, ne znam kako se nisam porodila. Bolelo me je stravično No I još uvek me dole boli No
Eto razloga zašto ne smem da pomislim da me porađa neko drugi!

Inače, mm mi je javio da je kupio kolica Shocked "Sve onako kako si mi objasnila", reče! Ko zna šta je on zapamtio, a šta ne. Uglavnom, ja ga oprezno pitam jesu li turska, da bi odmah kupio sve potrebne delove (mrežica za komarce, itd.), a on:" Jesu ljubavi. Najbolja Turska marka! Samo klimu nemaju!" affraid affraid affraid
Večeras stiže....živa nisam šta će doneti lol!

Mrvice, čestitam i ovde čestitamo čestitamo čestitamo bravo bravo bravo

Ostale žemske srcasti poljupci

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 20/6/2012, 13:46

Natalija cerkica je medic, mogu da zamislim kakve "krvavicice" ima na nogicama i rukicama smajli angel

Aida decaci su slatkisi osmeh srce osmeh srce

Veliki pozdrav svim trudnicama, a vidim da neke vec sitno i odbrojavaju ljubav ljubav ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 20/6/2012, 14:15

Leno cula sam se sa Malim Princom, odlicno su, super se snalaze, nadam se da ce se uskoro javiti Very Happy

Natalija cerkica ti je preslatka, joj kako bih je gnjavila

Aida dva mala smekera, sve ce devojke ludeti za njima Very Happy Very Happy Very Happy

Mirjana jis samo malo i stize malisa bebe
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 20/6/2012, 14:32

Jos samo malo, Mirce smajli angel
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 20/6/2012, 15:59

aida ,djecaci su med medeni ,preslatki su!
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/6/2012, 16:00

OK Miro.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 20/6/2012, 17:28

Gde ste trudnjače, mame i naše drugarice koje će te uskoro uzeti titulu trudnice? Very Happy
jesam li izostavila nekog? Mislim da nisam.
Napolju je žestoka vrućina...grooooznoooo, danas ni daška da bi se izguralo.
Nataly, Lenka ti je bobazić-medenić okati! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568hvala na info, draga.
Aida, profi fotke su odlične, a i kakve mogu biti kad su dečaci takvi šmekeri? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 196545
E, znate ono moje-moram ovu sedmicu mirovati, jer mi doca nije tu ... Laughing
Jutros , a to je bilo skoro podne, posle doručka smo otišli u crkvu, pa u neku prod,da kupimo sifon, pa sam dragog na sladišu odvela, i ja se ogrebah o 2 kugle, pa kući na rintanje.
Ma nismo 10 dana stan pipnuli, a deca defilovala, stvarno haos od prašine. Nisma mogla da gledam, majke mi. A ne mogu više onu ženu da angažujem, ništa mi se ne sviđa kako radi...ma znala sam ja da sam takva, ne znam koga da mi dovedu, ja bih za njim išla sa krpom, već sam pričala o tome.
briskanje prozora,prašine, sve lagano, muž je podove sredio, sad sija.
Za sutra smo naručili klima štimera lol! da je sredi total, jer smo čuli da bi bilo poželjno, zbog bekana...
Onda smo ručali, i evo sad sam sela.deca su mi prilično mirna, valjda sam ih uljuljkala mojim gibanem usled briskanja.
Čekam mamu predveče da nam malo čorbe skuva.
Eto, toliko od nas u ovom krugu.Sad ću da vidim sa frizerkom da l misli da mi radi pramenje dok se nisam porodila, ili da vijam drugu-što mi se ne sviđa.
eto. Jesam li vas pošteno udavila?
p.s. cure koje sterilišete u Aventovom steril. za mikrotalasnu...da li u steriliz. sipate vodu iz vodovoda, ili onu koju pijete-mi pijemo Odmenjsku...nešto sam čula da se ne sipa zbog kamenca obična, pa pitam.
Leeeeeeeeeeeeeeenoooooooooooooooooo, ti si mi ga poklonila, javljaj sestro da znam, hoću spravicu za mužu da sterilišem.
I da-nove flajke -jeszte li ih pre upotrebe sterilisali, s obzirom da piše
da su sterilne??
Ajd, javljajte mi.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu