KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 29/6/2012, 21:33

Još jedan savršeni dečak nam se priključio! Nebojša savršen si! poljubci
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 29/6/2012, 22:07

Mirka, draga, u principu i bude tako...retko kad otkriju razlog.
Tebe vodi Trninićka, pretpostavljam... mene 2x, bila sam zadovoljna njom
Čuvaj to malo mače u sebi! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 29/6/2012, 23:50

stefi :* ::medolino divno,dve bekane,sa srecom...
mrvo jel se to mira porodila? igracice igracice angel

ja tek sad stigla. Vuka sredila pa da malo odmorin od ovog dana.
Da. Mira je rodila malog Nebojsu, srecica mala.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 30/6/2012, 10:31

mirka, poljubac za maminog junaka od 48 CRL!!! osmeh srce
ja bih insistirala na testovima, mada kao sto rece Pariz, trazi jos necije misljenje o verodostojnosti istih u tvom slucaju....
cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 30/6/2012, 10:43

Mirka, baš mi je žao. Mislim da treba da poslušaš svoju intuiciju u ovom slučaju i uradiš sve što želiš, makar morala to privatno da platiš. Drži se zagrljaj
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 30/6/2012, 12:35

anak ja idem i na ekspertni privatno i dabl sam htela da odradim privatno,male su to pare u odnosu na ono sta smo prosli i sta smo sve do sada platili.
ma ja cu nju pitati taj dan na ekspertom da ja njega uradim pa kad dobijemo nalaze da vidimo sta dalje!!!
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 30/6/2012, 14:28

MIRKA85 ::Zdravo drage moje,da i ja napisem izvestaj od juce:
12-a nedelja samo jedan plod vitalan CRL48mm ljubi ga majka,a drugu bebu smo na zalost izgubili,u 10-oj nedelji je prestala sa razvojem Crying or Very sad .Dr kaze da ce se to samo resorbovati za mesec-dva.
Te teorije mi nikako nisu jasne al ajde!!! zbunjen
Elem,necemo tugovati kad imamo jedno super bebce jos da docekam ekspertni 11.jula....
Malo sam se iznervirala juce oko markera,kaze ona ne bi da se rade markeri zbog te druge bebe koja se ne razvija nece biti validni nalazi a kao ako bude dobar eksperni ne treba ni aminocinteza.Ja sam malo skeptična da ne radim nista od toga.Ja nisam pristalica AC ali mislim da su markeri neophodni,opet cu ja nju pritisnuti kad odem na ekspertni.
Naša Rada78 je u skoro istom slučaju kao ja pa je radila markere.
Šta vi mislite? zbunjen

Mirka,
Ja mislim da ne radis markere(ako mislis na double test) jer postoji sansa da ti pokazu lazno los rezultat. I sta ces onda? Da se nerviras dzaba. Koliko vidim imas 27 godina...dosta ti je taj ekspertski uz, a ako bas zelis uradi ac. Meni su predlozili placentocentezu koja se radi par nedelja ranije.
ne znam...amnio ej sigurnija. pa je tebi bolej to. A sta su rekli zasto li je prestao da se razvija drugi malisa?
eto.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 30/6/2012, 15:03

e ja cu malo o trudnockim danima...

...ne znam drage moje okruglice kako je vama, ali meni jako sporo prolaze. Mucnine su laganije, moram da priznam da mi je bolje, ali ne znam sta bih po ovoj vrucini radila nego sedela kod kuce. Na posao mi ne pada na pamet da idem, obzirom na stres, i radno vreme od min 10h i svasta nesto drugo, nemam nikoga da je ostao na selu pa da smugnem u prirodu, mm mi ne da na more, po ceo dan sam pored kompa ili kompjutera, ne da mi se ni knjiga u ruke...shopping otpada jer je za mene kupovati bzvz a za bekanu jos rano...
razmisljam da upisem neki letnji kurs jezika, da prekratim vreme...



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 30/6/2012, 15:05

veceras mi dolazi muzic iz Crne Gore, obecao mi je doneti prsuticu, mnogo cu se razocarati ako ne donese...
a bas se spremam da se najedem pa neka mi bude muka

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/6/2012, 16:04

Very Happy Mijaki queen
i pored svega toga, meni su dani leteli, kao i sad.
Ne znam, već sam rekla, valjda što sam dosta sporija nego inače, a minut je 60 sekundi i nikako drugč;ije,pa mi brze prolaze dani Very Happy
Uživaj u lenstvovanju i pršuti-večeras...
nemoj samo preterati, ipak je dosta slana... Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 30/6/2012, 16:13

Pariz srećan ulazak u 9.mesec d d d d d d d d d f f f f f h h h h h vv vv vv c c x
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 30/6/2012, 16:16

Previše mi je ovih što ne veruju, pa ću da dodam vesele yes v v v v v v g g g g g konfete konfete konfete konfete
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 30/6/2012, 16:36

Miri sve cestitke,da je bebac ziv i zdrav,zavrsi i ona sa trudnocom.. ljubav love
Pari srecan ulazak u 37.ned.blago tebi... ljubav
Mijaki joj sta sve ne radim da mi brze prodje vreme ali nikako,danas sam bila da dam mokracu,nisam mogla da odolim da ne svratim u chico i kupila bodic,benkicu i kapicu,uh sreci mojoj nema kraja...a kazem muzicu boze zdravlja za mesec dana mozemo poceti da razgledamo i krevece. sta mislite jel nije rano?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 30/6/2012, 16:54

Pari, deveti mesec!!! Kao da sam juce plakala dok sam citala tvoju poruku da si trudna i kako ste sve obavili u Pragu. Eto, sve vase trudnoce mi brzo prodjose, a moja mi se bila otegla. Very Happy
Sad tek lete dani, videces. Ni ne okrenem se, vece palo.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 30/6/2012, 18:58

Prvo sve da vas pozdravim. Mi smo juce bili na uz jer me je nesto stomak boluckao ali bogu hvala sve je super i sada smo teski 600 grama.
Meni vreme prolazi solidno brzo i prosto ne mogu da verujem da sam vec 6 mesec a kao da sam juce vadila betu i radovala se trudnoci.
Pariz srecan ulazak u 9 mesc i 37 nedelju. Sad jos samo malkice i stizu tvoje zvezdice.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/6/2012, 19:04

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 30/6/2012, 22:13

Pari srecan ulazak u 9 mesec jos malkiceeeeee smajli angel

noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 30/6/2012, 22:43

Ne znam kako ali sam nasla kako da pisem s telefona..evo sad isprobavam.. Cure gde ste? Nesto nema nikog na kutku...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 1/7/2012, 00:36

Mali Princ i Mirjana se porodile pa ih nema, one su nocne ptice bile. A nema ni Bojane.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ciklama 1/7/2012, 10:08

Veliki pozdrav za sve, a poseban za Pari i njene zvezdice. Srecno cekanje i mirnu decu na ovim tropskim vrucinama Very Happy , nemoj da zamaraju mamu

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/7/2012, 10:11

e znate da sam kukumakala ovde oko grla...
e sada, mozda bude jos neko iskustvo, ne muci mene grlo vec sekret, slajm, koji vec danima ide iz sinusa...
pijem vise od 3 litre tecnosti dnevno, uglavnom voda sa limunom ili cedjena pomorandza, ujutru caj od kamilice sa medom, uvece serbet...
ne prolazi, jutros je naravno krenuo i kasalj...nije strasno ali ipak...

sada saljem muza po caj od belog sleza, propolis i nesto za inhalaciju...ako ne prestane, sutra pravac - cika doktor...za svaki slucaj...



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/7/2012, 11:55

Mijaki, olabavi sa kamilicom, šećerom i medom!
Ako nema ničeg u brisu, onda opuštenije malo, možda je i alergija...kreće ta famozna ambrozija...
Noja, Ciklama Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 1/7/2012, 12:18

mijaki ::e znate da sam kukumakala ovde oko grla...
e sada, mozda bude jos neko iskustvo, ne muci mene grlo vec sekret, slajm, koji vec danima ide iz sinusa...
pijem vise od 3 litre tecnosti dnevno, uglavnom voda sa limunom ili cedjena pomorandza, ujutru caj od kamilice sa medom, uvece serbet...
ne prolazi, jutros je naravno krenuo i kasalj...nije strasno ali ipak...

sada saljem muza po caj od belog sleza, propolis i nesto za inhalaciju...ako ne prestane, sutra pravac - cika doktor...za svaki slucaj...



Joj Mijaki, gotovo sigurno ove godine bi mogle kašalj staviti u prve znake trudnoće Very Happy koliko nas je kašljalo. Razumijem te nije lako uopšte, ja sam kašljala suv kašalj cijelih 12 dana, bio mi je noćna mora. I na kraju se ispostavilo da je zaista alergijski, i kako sam u kući po čitav dan, osim navečer, kašalj je prestao.
Ja nisam koristila med, i kamilicu. Jednom sam prsnula propolis i imala sam osjećaj da mi je bilo još gore.
A po preporuci jednog mog Anđela koristila sam Pantenol, to su ti vitamini-kalcijum, tope se u ustima, i bilo mi je mnogo lakše. I par puta sam istopila 2-3 bronhi bombone u mlijeku, i to toplo popila.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 1/7/2012, 12:19

pariz draga, hocu, ne uzimam ja toga puno, a inace nista slatko drugo ne unosim osim mozda jedne breskve i jedne, dve kajsije dnevno...
nema kod mene ni sladoleda, ni cokolade ni kolaca... Rolling Eyes

alergije do sada nisam imala, pretposatvljam da je neka blaza upla sinusa koja se sada cisti...oduvek su me mucili sinusi, a negde sam procitala da hoce to u trudnoci...

a da jedno pitanjce, jel se neko inhalirao fizioloskim rastvorom? a plus sam kupila neke kapi na bazi eukaliptusa i nane i jos nekog prirodnog bilja?
to planiram veceras pred spavanje, bas ce da mi prija na ovoj vrucini, hehe

drugarice trudnjacice, kako podnosite ovu vrucinu?


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 1/7/2012, 12:23

Mijaki može Marisol sigurno, i ja sam ih kapala
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 34 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu