KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 27/6/2012, 21:02

hvala cure svima na lepim recima cvet
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 27/6/2012, 21:22

stefi :* ::bojana znaci i ti buduca mama decaka,lepo...
mi sinoc bili na nekom rodj.u kafani bebac je ja mislim sutirao sve uz muziku,bojala sam se da mu ne skodi onoliko glasna igra a hvatala sam sve poglede redom ka mom stomacicu,nije da nije bio lep u haljinici love

smajli angel sreca likeit
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 27/6/2012, 22:24

samo da gvirnem, dosla sa UZ
doktorka kaze sve je ok, samo je posteljica malo nisko, ali pratice...
d-dimer da proveravam na 2 nedelje i vidimo se za 4 nedelje...
ona nije za tripl, kao mozemo da uradimo ali ona mu ne veruje
mislim se ja, ne znas da sam ga ja vec zakazala zajedno sa expertskim UZ, hehe
princeza je oko 85,5mm od glave do guze, kada bismo na to dodali manekenske nozice, ihaaaaaj, veliki smo, nema sta!
navikla sam se na 4d pa mi se ovaj obican ne dojmi specijalno...
jaaaako sam srecna sto je moja bebica kako treba a to sto je meni muka i dalje, valjda cu nekako da preguram...
sada cekam 16 Jul i sledeci UZ...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 27/6/2012, 22:39

Bravo draga! Vidi, pa vec 15. nedelja...leti vreme, moras priznati Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 27/6/2012, 23:36

Ijaoj zene kako je meni divan taj vas spisak. Nadam se da cu se ugurati u isti sa nekim datumom u 2013 godini.
Bojana, bravo za malenog decka.
Mijaki, bravo za dobar UZ.
Lolicka, dobrodosla na ove strane.
Mirka, da te sa srecom ispratimo i u petak da se svi radujemo.
Trudnice drage, sve vas stiskam.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 28/6/2012, 07:57

Bojana bravo za deckonju osmeh srce
Loli osmeh srce
Sve trudnice lepotice ljubav
Nama je odlozen UZ za 7 dana c doca kazu nije tu...darija da li je i tvojoj prijateljici odlozeno? v
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 28/6/2012, 08:56

jeste draga,juce su je zvali i odlozili uz sa sledeci cetvrtak.
Ja u 16h imam uz i tripl Crying or Very sad odlepicu nacisto.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 28/6/2012, 09:11

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 68547cwg98wmzcnDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 68547cwg98wmzcn

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 MDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 BlankDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 EDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 BlankDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 DDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 BlankDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 O

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 DDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 ADešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 NDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 ADešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 S

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 VDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 IDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 RDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 KDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 ADešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 NDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 JDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 E

Click here for more graphics and gifs!
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/6/2012, 10:35

Lepo jutrooooo, kaficaaaa,
Andrea pokusava da pajki ja pored nje na bracnom krevetu gledam sta kuckate Very Happy
Maroo ja sam se zbog toga pred kraj prebacila kod Vejnovica Very Happy
Mada sam bila zadovoljna prezadovoljna, ali bila u takvoj situaciji kao ti sad u 37 nedelji,
Bokice bravo za pisonju osmeh srce
Sve okruglice pozdravljam smajli angel
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 28/6/2012, 10:35

Mijaki,bravo za princezicu love Ljubim vas obe usne usne

Daxi poljubac

Sve trudnice ljubim vas poljubci poljubci poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 28/6/2012, 10:36

Medo srecno danas na virkanju i obavezno javljaj kakvo je brojcano stanje kod vas.
Darija i juce sam ti rekla a evo i sad ponavljam opusti se bre zeno i uzivaj u svojoj zdravoj i normalnoj trudnoci, a mani se glupih testova i nerviranja. Cuvaj tu bebusku u stomaku jer ni njoj ne prija stres pa prema tome glavu gore i osmeh na lice necu da cujem vise to kukanje i stres iz tvojih usta. Ljubim te i mazi bebuljka.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/6/2012, 10:39

darija79 ::jeste draga,juce su je zvali i odlozili uz sa sledeci cetvrtak.
Ja u 16h imam uz i tripl Crying or Very sad odlepicu nacisto.
Darijaaa srecno na uz i posle njega probaj da se opusts maxima sunny lnooooo
ljubav
Medo srecno na uz i slusanje najlepse muzike, mislim da su dve bebice sigurno
Loli dobrodosla na najlepse strane
Ljub
trudnica srce trudnica
v
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/6/2012, 10:52

darija, videces sve ce biti u redu!

medolino, bas se radujem UZ danas, i ja mislim da je vise bebica!

....ja sam vrednica malopre ustala, odoh da nahranim dete...msm ovo u stomaku...

a da, famozni bris grla sterilan....sad me kopka da nisam trebala i bris nosa da uradim, doktorka bi me zadavila da cuje ovo, heheheheee affraid


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/6/2012, 11:01

Mijaki opusti se sunny
Sve je u najboljem redu vidis,
A takva sam i ja bila dva puta vadila torch i umoslila da cu dobiti zutici Very Happy
osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 28/6/2012, 11:10

Citam sta sve pisete, i ista sam takva ja bila. Svasta me brinulo, i uvek neki crvic da li sam jos nesto trebala odraditi. Sve je to noralno. Ja nisam mogla da se opustim, i uzasno me nerviralo kad mi neko kaze opusti se, zato ja to necu reci. Very Happy
Odradite sve sto mislite da treba ako ce vas to umiriti. Najgore je sedeti kuci i nervirati se.
Medo, srecno danas. A s ljubav ad idem videti da li se javljala Mirka.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/6/2012, 12:20

bojanice jesam li se ja preracunala ili ti danas ides po rezultate tripl testa?
hajde javljaj se!!! osmeh srce
cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 28/6/2012, 13:30

Medolino, javljaj se smajli angel
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 28/6/2012, 13:55

evo evo, u velikoj sam stisci sa netom, imamo onaj glupi telenor stik, i ostalo je jakooooo malo, samo cekam kada ce da se iskljuci, a s telefona mogu da vam citam, al ne mogu da pisem :/

elem, pokupih rezultate, svi mi se cine ok, ne vidim nista tam,o rizicno, no svakako idem u ponedeljak u dom zdravlja kod moje dr, taman se vraca sa godisnjeg pa idem da joj odnesem rezultate da i ona podigne palac i kaze, sve je super :)))) hehe eto....
e da, u frontu sam zakalla kontrolu za 8. avgust, znaci tada se sledeci put gledamo, u DZ idem samo da odnesem rezultate i na pregled grlica i tako toga, tako mi je objasnio doca iz fronta.... :) inace sam kod doce M. Dj., rekoh da je super nekako, bar je na mene ostavio super utisak.... tako da necu vijati uput za misovica, sta znam, valjda ce mi u frontu biti super, mada ko zna ..... valjda zato sto sam za misovic cula sve najbolje pa sam mislila da trazim uput za tamo, al mi sad nekako bzvz ako mi se ovaj dr u frontu svidja i kada mi odgovara.... nisam pametna....
eto, toliko od mene, bezim dok ima jos malo neta.... :**** ljubim vas!!!!
citala sam sinoc s telefona i da je mijaki bila na gvirkanju <3 i to je sada jedino sto sam upamtila ovako rasejana hehe, ne zamerite mi.... stavrno ne znam sto sa telefona ne mogu da pisem postove, to mi je bas bzvz....
ostajte mi dobro, pa se kuckamo tamo od prvog :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 28/6/2012, 14:42

Drage devojke, ja sam juce bila na ultrazvuku. 9w5d. Moja bebica je porasla na 27,9 mm. Pomera ruke, noge, glavom mrda...ma cela se okrece...mnogo je smesno i slatko to. Doktorka joj je osencila srce kako bi nam pustila da ga cujemo, ali bebce se okrenulo i nije dalo da slusamo i dr je bilo smesno...tako je ponovo kebala:-) , pa je uspela da je uhvati mirnu...
Eto, bas je neobicno i dirljivo. Posto imam 37 godina dr me uputila na placentocentezu kod dr Mikovica....da li je neko radio placentocenetezu i kakva ima iskustva?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/6/2012, 14:48

jelice ja nemam pojma sta je ta placentosinteza ali neko je vec pominjao pa ce se javiti...
bokice, super za tripl, uzivaj i odmaraj, i javljaj se od prvog...
cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/6/2012, 14:50

Jeco niko nije bio na plac.cudno mi sto insistira na tome, mozda ima neki dil sa dr,
kad ovde niko bas nije isao, a svi radili vto sve imamo podosta godinica,
Ili testovi ili amnio uglavnom
Jeco uzivaj i cekaj tripl pa amnio
Ljubim te
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 28/6/2012, 14:54

Noja, pa ne znam. Oni svi - kad imas preko 35 kazu da treba da ides na to. Nekada je bila i zakonska obaveza to. Ona je u fazonu, bolje placento nego amnio, jer je ranije. Ne znam. Meni isto deluje bezbednije taj amnio.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/6/2012, 15:01


Jeco e sad ako su testovi ok i ako uz sve ok nosna kost, nabor onaj kod vrata itd neradi se nista,

To ti je moj savet konsultuj se jos dobro, jel dosta smo tesko dosli do ovih trudnoca :sunn:
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 28/6/2012, 15:06

jelice ja znam za analizu horionskih cupica i amniocintezu i kasnije kordocintezu...
ova prva se radi ranije....ne znam da to nije placentocinteza?

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 28/6/2012, 15:19

joj cure vi se opterecujete silnim nekim testovima,dal to uopste zaista mora i kad. ja osim osnovnih kao sto su brisevi,krvna slika,urinokultura nista radila nisam,.pa ne znam dal imam razloga za brigu.
Inace ja shvatam da materica pritiska besiku ali piskim na 10 min.bukvalno,dal je to normalno?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu