KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/6/2012, 16:54

:)))) hahaha, mace prede kada mu pricam i kada ga mazim, a beka me totalno ignorise :) kazem draganovicu da je skroz na njega, tako je i on u stanju da ignorise citav svet Very Happy a joj pricam, pa spustim ruku, pa je molim da me sutne.... al jok lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/6/2012, 16:57

Bice, bice, ich se ne sekiraj! Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 25/6/2012, 17:13

vratih se iz DZ, kako je samo sparno napolju...pokupila uput za komisiju, doktorka prepisala sta joj je potrebno, dovidjenja - prijatno!
sada dolazim sebi...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 25/6/2012, 17:19

Svima hvala na savetima.
Aida, tvoju glavobolju sam davno memorisala. Imam drugaricu koja se dva puta porađala uz epiduralnu (prirodan porođaj). Prvi put je isto jako bolela glava, a drugi put ništa. Inače, za razliku od tebe, ona je imala jako nizak pritisak. Baš kao ja.
Imam ja puno za i protiv. I za totalnu i za lokalnu. Zato sam ja sve što treba da prijavim anesteziologu zapisala, pa ćemo zajedno odlučiti šta je bolje za mene.
noja :: preporucila bi hippov caj ja ga pijem od pocetka mada sam imala mleko dobar jer i za bebu moja a nije imala grceve eto to sto dobije od mleka, ima komorace u njemu, do sad popili 7 paklica lol! i svaki dan supe i sna, stresa ce biti al gledajte sto manje osmeh srce
Liubim buduce mamite dojilie sunny
Noja dušo, ako sam dobro razumela, ti si pila čaj, a Andrea nije imala grčeve. Je l tako? Kako se zove taj čaj?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 25/6/2012, 17:26

E da. Hvala što delite svoja iskustva sa nama. Svako mi znači!
Eto Penelope, kad čitam o tvom iskustvu, mogu da se nadam da ću dojiti yes Od drugih cura možda primenim savete o načinu na koji da dojim ili izmazam mleko. Sve u svemu, svaki savet je zlata vredan.
Što se katetera tiče, ja se ne sećam ni jednog stavljanja. Ali se sećam koliko me je bolelo prvi put. Drugi put ga nisam osetila, pa se nisam ni žalila.
Uglavnom, ako mogu olakšati sebi, zašto ne bih.

Penelope, koliko si tačno dana bila u bolnici?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/6/2012, 18:00

mijaki ::vratih se iz DZ, kako je samo sparno napolju...pokupila uput za komisiju, doktorka prepisala sta joj je potrebno, dovidjenja - prijatno!
sada dolazim sebi...
Ko ti draga ide na Komisiju? Napolju je bas bas vruce...nesnosno...Znaci, nije bilo virkanja i malo si mi tuzan?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/6/2012, 18:54

Da, nalaz koprokulture i briseva-sve o.k., čisto...
Čitam nalaz kopro,pa kreće nabrajanjem nekih žgamija, meni već zlo...kad iza piše-ništa pronađeno. Ma mamu vam vašu dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 510326 isekoh se!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 25/6/2012, 19:52

ovde na linku imaju svi hipp cajevi kojih ima kod nas a Miro ti si blizu grane i ako ovde neki nema ima u madjarskoj

http://www.hipp.rs/products.php?cat=56c50f19ed229a67904eee0376725222

ako sam Noju dobro razumela pila je ovaj od komoraca

a sad ja da pitam zasto bas komorac cemu on sluzi ?
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 25/6/2012, 19:55

sad tek sve prelistah mozda je i ovaj

http://www.hipp.rs/natal.php?id=25
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 25/6/2012, 19:59

znaci pariz, sve si kompletirala? Wink

...nisam bas mnogo tuzna, zvacu u sredu kod doktorke privatno da se zakazem, taman se tada vraca sa odmora...gvirnem malko krajem ove nedelje pa ondak 16 Jula...
posle ce valjda plinceza mamina i da krene da se mrducka pa necu na dve nedelje traziti potvrdu naseg napretka i rasta...

mama mi ide na komisiju, ceka se bas duuugoooo...

sutra mi muzic ne radi, pa cu imati ceo dan koga da mucim, hihihihihiiiiii

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 25/6/2012, 20:00

Nefertari ::
noja ::
I moram da se nadovezem na temu o dojenju Very Happy
DA JE TO HRANA ZA TELO I DUSU VASIH BEBICA,
I DA nikada kvilietnije necete nahraniti vasu bebicu nego u tih par meseci smajli angel
Jako lepo receno Noja, samo da dodam da je to isto hrana za telo i dusu mame, nema lepseg osecaja od toga, iskreno znate kako mame uporedjuju da kad prvi put vide svoju bebu posle porodjaja da je to nesto najlepse na svetu, e pa meni je dojenje jos lepse od toga.

Prvi mesec mi je bio katastrofa, a sad se osecam upravo ovako kako ste napisale. Inace mm kaze najlepsa sam mu dok ga dojim. Shocked lol!
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 25/6/2012, 20:13

heart84 ::Dakle ja cu stvarno da poludim dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 444178 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 444178 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 444178 Prvo sam imala u urinu streptokoko, posle enterokoko, a sad eserihiju affraid affraid affraid jeste da je u manjoj kolicini i da mi nisu dali antibiotike ali stvarno cu da izludim vise. Pijem 2L cajeva dnevno i hocu da puknem. Ne znam vise sta da radim dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 444178 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 444178 Ja sam inace skroz OK, nemam nikakve mucnine, bas nista pocela sam i da vitlam po gradu ne ulazim u kucu, i nisam se nimalo ugojila i dalje 54kg Very Happy
Heart, žao mi je za beštije, ali se nadam da ćeš ih ubrzo rešiti, koliko vidim, svaka druga ih ima ili je imala

Mirjana ::

Inače, ja čekam 11h da se javim sestri u bolnici, kako bi dogovorila prijem i sve u vezi s tim! Toliko
Ljubuckam vas sve dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 582639
Jesi li zakazala dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 275568

Stefi*, žao mi je što si tako teško podnela put, ali more ti je prijalo, to je sigurno Very Happy

dr mali pariz ::Very Happy
od danas ispiram uši od loših iskustava. lol!
Biće kako biti mora!
Zdravo moje cure!
Evo, mi stigosmo pre satak vremena iz bolnice, bial sam po doze fraxija...da od prošlog puta su me sa clexana, koji mnoooogo više peče ,ali je injekcija gracilnija od ove debele, prebacili na fraxi. Ne treba da dajem dimer, dozu ne menjam do kraja, a kraj je mesec dana po porođaju.
Dobih i izveštaj od moje dr hematologa, jedna Zmajica inače...jedina u celoj našoj Bolnici, mada je rekla da je zovem na mob. ili da je zovu ako im nešto nije jasno.
Tako da sam ja pripreme pozavršavala.
Treba još do Regionalnog po koprokulturu i vag. bris-nalaz, večeras na UZ, pa ću se dogovoriti kad da skoknem , možda već sutra , do anesetziologa, za kog sam prošle nedelje dobila uput. Da se dogovorimo oko anestezije.
Dobih savet od med. sestre-kateter br . 18, ali ću večeras dr pitati.
Toliko od mene u ovom javljanju.
Pariz, pametna rečenica, ova boldovana lol!
Još malkice i tebi, bokca ti. Finalne pripreme u toku. Ljubim te Very Happy

Bojana86 ::noja <3
ja dosla iz maxija
a tamo na kasi moja beka me zagolicala
a ja valjda u trenutku zaboravila gde sam pa se na glas nasmejala
kasir je mislio siroma da se njemu smejem, pa sam se izvinila decku da mu ne bude neprijatno :)
eto... a bezobraznica mala nije htela danima da me zagolica :)
pa znam ja sada zasto, njoj je sigurno vruce mnogo, a tamo na kasi udara ona klima samo tako, pa joj prijalo osvezenje hehehe :)
hehehehehe
ljubac okruglice :*
Bojanče Very Happy Tako je i meni u Veru pre neki dan, samo što pridjem suhomesnatom Laughing

dr mali pariz ::
Bojana86 ::
eno, danima se ko kamila nalivam, a ona me ignorise lol!
A kuliras i ti nju, pa samo ono mace fotkas! lol!
Ote mi reč iz usta lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 25/6/2012, 20:14

Cure, mislim da sam pronašla sve postove o dojenju i iskopirala ih na temu (btw jedva nadjoh)
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/6/2012, 20:18

daxi011 ::ovde na linku imaju svi hipp cajevi kojih ima kod nas a Miro ti si blizu grane i ako ovde neki nema ima u madjarskoj

http://www.hipp.rs/products.php?cat=56c50f19ed229a67904eee0376725222

ako sam Noju dobro razumela pila je ovaj od komoraca

a sad ja da pitam zasto bas komorac cemu on sluzi ?
komorac je dobar protiv gricica i za probavne metnjice kod beba
a posto dojena deca uglavnom samo sisaju, jer sve potrebno dobijaju iz maminog mleka
onda dojilja pije caj sa komoracem, pe ce njeno mleko pokupiti ta lekovita svojstva i umiriti bebine grcice....
podstice i lucenje telesnih tecnosti pa samim tim je dobar i za one koje imaju problema sa dojenjem...
http://www.roda.hr/article/readlink/995
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/6/2012, 20:20

boze pola slova progutah lol!
hehe orle :)
na suhomesnato znaci pali :)))))
ovde nesto duva vetar a ja svakih 5 minuta idem na terasu da vidim gde je moje malo dlakavo, ovo je ko bebu da imam, zivota mi lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 25/6/2012, 20:32

orline ::

Mirjana ::

Inače, ja čekam 11h da se javim sestri u bolnici, kako bi dogovorila prijem i sve u vezi s tim! Toliko
Ljubuckam vas sve dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 582639
Jesi li zakazala dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 275568
O, zakazano je odavno, samo sam se morala javiti glavnoj sestri, jer mi je dr tako napisao.
Rekla mi je šta da ponesem, a ja imam sve to spakovano, odavno Laughing
Pitala sam kada je CR, da znam zbog poslednje doze fraxija. Rekla mi je da sam prva na programu u petak, a naši rade po evropskom r.v. Dakle u 9h! srce srce srce
Pitala je da li treba da uradim neke analize pre dolaska. Kaže da ćemo sve potrebno uraditi u četvrtak, kad uđem u bolnicu.
Eto. Još jedan prođe dan!

Čitav dan ostavljam poruke mm-u, sestri, čistačici. Telefon non-stop zvoni. Svi su uzbuđeni!
Tetka (moja sestra) kupila odelce likeit Naručila posne kolače i kaže da obavestim mm-a da će ona naručiti ribu, ne zato da bi ja tek porođena postila, već zato što je to neki običaj da me čekaju sa pogačom, piletom (ali sad je post) i kolačima. Shocked Shocked Shocked
To su neke Kruševačke fore, a Čarapanke?
Uglavnom, ostavih joj ja par menija sa zaokruženim omiljenim specijalitetima. Volim takve običaje Wink

Noja, Daxi, Boki, hvala za info. Inače znam čemu služi komorač i obožavam ga i kao čaj, i kao začin, a i u nekim alkoholnim pićima. Drago mi je da sada znam i da kroz mleko stiže do bebe yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 25/6/2012, 20:39

kako je sve to diiivno, te poslednje pripreme za dolazak bambija! srca srca srca
i ti obicaji, meni je sve to jako lepo...



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/6/2012, 20:45

miro kod tebe ne da je sitno nego skroz skroz :)
jos malo :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od penelope 25/6/2012, 21:33

Miro, ako je sve u redu, posle carskog se ostaje 7 dana - dan porodjaja je nulti i onda jos 6. Ja sam usla u bolnicu u nedelju, u ponedeljak sam bila "prva na programu" Very Happy (porodila se u 9.30h), a u sledecu nedelju sam izasla.
Postoji i Hipp-ov Caj za dojilje - bas tako se zove, ja sam ga isto pila. Ni moja beba nije imala geceve,sad da li je od caja ili od cega,nemam pojma. Wink
Onaj Caj od komoraca je namenjen prvenstveno bebama, ali i dojilje mogu da ga piju.
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 25/6/2012, 21:53

orline ::Cure, mislim da sam pronašla sve postove o dojenju i iskopirala ih na temu (btw jedva nadjoh)

SVAKA CAST, ORLINE! dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 995453 DEVOJKE, TRUDNICE, MAJKE, TETKE, IMAJTE MILOSTI! SVE STO JE VEZANO ZA SIKU NEKA BUDE NA TEMI O DOJENJU!!!!!!!!!!!!! Very Happy dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 404938 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 404938 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 404938 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 404938 Orle, nekad si bila dezurni policijac za red, sad cu ja polako da ucim zanat (i da pokusam prva da se drzim pravila), pa da te nasledim kad odes na porodiljsko!!!!!!!! dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 805311
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 25/6/2012, 22:56

penelope ::Miro, ako je sve u redu, posle carskog se ostaje 7 dana - dan porodjaja je nulti i onda jos 6.
affraid affraid affraid
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 25/6/2012, 22:58

Mamice koje su radile CR, koliko ste knjiga nosile i pročitale?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 26/6/2012, 00:05

Miro ja sam prvi put ostala sedam dana, a sad drugi put 5 dana, primljena u cetvrtak izasla u utorak dan kad se radi cr je nulti dan pa plus 5. Ja nisam nesto citala sem dnevnih novina, trudila sam se da non stop budem sa bebom da se mazimo i da ga naucim da pravilno sisa.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 26/6/2012, 08:14

Mirjana ::Mamice koje su radile CR, koliko ste knjiga nosile i pročitale?

Miro ja nisam ni novine procitala...onaj razmak izmedju podoja sam koristila da se odmorim ili da se tusiram,pricam telefonom i tako..
LJubimo vas trudnice lepe osmeh srce mi u cetvrtak na kontrolu i na ekspertni,bas dugo nisam bila i nesto me strah Rolling Eyes lol!
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 10:11

Very Happy
Gde ste cure!
Evo i mene sa izveštajem od sinoć.
Stanje redovno Wink
Ma da, više sam bila uzbuđena jer sam na tom UZ bila sa sestrom od ujaka, ustvari, zakazale smo jedna posle druge, a njoj prvi-za utvrđivanje trudnoće...pa sam bila oduševljena balončićem u njoj dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 21831 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 21831 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 21831a onda je ona sedela i gledala naše džamboline.
Morala sam dr-u skrenuti pažnju da ovaj put bude decidniji u određivanju pola, jer mi je muž poprilično šmuljod poslednjeg UZ, jer se samo njemu učinilo da doca nije izričan da je cura tu...
Naravno, doca je to potvrdio, i pokazao mu sam predmet govora lol!
Ivona je poprilično glavom nalegla na grlić, pa sam zbog toga juče imala te jake bolove u karlici i preponama. Rekao mi je da odležim ove dve nedelje,pa da ostvarujemo porođaj.
Naravno car Dušan se baškari poprečno po meni, mojim rebrima, između ostalog.
Teže oboje po 2400gr, i svojim dimenzijama , kao i težini, odgovaraju nedelji t., jer sam , dok je sestri čitao mere, pratila na posterima u ordinaciji.
On je zadovoljan...doduše, bio je 7 dana na moru, i lepo pocrneo, i ja bih bila Laughing ,šalim se...kaže da je sve to o.k.
Nalazi svi dobri, video je nalaz od hematologa, inače njegove školske drugarice, te je komunikacija među njima još lakša. Ostaje mi anesteziolog, imam uput, a čujem da je taj koga treba da angažujem, ove sedmice na odmoru, te ću, ako izguramo, idući ponedeljak i njega da odradim.
Rešila misteriju silikonskog katetera...kao i sve do sad , a u vezi sa zatrudnjivanjem, trudnoćom...oslanjajući se na sopst. znanje...kaže čovek: Uzmi 18-icu, neće da se baci lol!
Stomak mi je opet vidno odskočio, sa strane deluje da je još visoko,ali od napred nekako se vidi da težina vuče na dole...
Ljubimo vas moje praške šunkice, naše dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 995453 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 995453 i ja!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu