KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 4/7/2012, 23:26

Neka si Orline provjerila shta je, shto manje stresa to bolje.
Meni promaklo ako si pisala o tm, jel' stigao da te pazi i mazi il' mu ugovor u inostranstvu josh traje?
osmeh srce
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 5/7/2012, 08:32

vidim jos se spava, he, he
ja poslednjih dana ustanem ranije, ne znam sta mi je, probudi me glad Embarassed
cekam 24 pa da se izmerim i vidim koliko sam dobila u 4 mesecu...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Clara17 5/7/2012, 08:46

Stefi super sto ste pronasli vodu....ja nisam trudna,al volem da vas ispratim u desvanjima i ako mogu pomognem sa nekim savetom....
Nisam nova na forumu,al sam nova medju vama...znam Pari od pre-slatka moja,ljubim te i cekam sta ce sutra biti nba UZ...
Trudnocu sam prosla,imam jednu slatku malu od 2,5 god.....a isto sam krvarila i prolazila muke kao vecina od vas...vecinom se sve zavrsi OK,uzivajte drage koliko god mozete...definitivno je tih devet meseci prelepo,a opet brige nas stalno more,pa se zena nikad ni ne opusti osmeh srce

Clara17

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 5/7/2012, 08:52

Nefertari ::evo mene padobranca da pozdravim pupe pupave i da priupitam koja sledeca ide da upozna svoje bepce?
Pa naša pariz dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 275568

Struzzo ::Au, Ori, pa on još tu.... dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 510326

I ja sam imala cervikalni polip...uklonila ga, pa ga valjda neće biti više...mada, vidiš kakve su to prokletinje... Rolling Eyes

Imala i ja pre par godina, pa nestao sam od sebe, a taman ga spremali da uklone na histeroskopiji. Verovatno ostavio pelcer.

Shizika, tu je mm, već mesec i po Very Happy
Mazi i pazi, šizo, onoliko koliko zna Laughing Razz

Nisam napisala da moj Švrća ima oko 650g i da ga je videla buduća baka i rasplakala se. Od sreće naravno lol! al to je na ovim stranama suvišno spominjati
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 5/7/2012, 09:42

Čuvaj se Orli, znam kako je - kad vidim krv, pola me nema. Ne vredi što kažu ne paniči, uvek odem kod dr.
Uspela sam da pomerim ekspertni za ponedeljak, pa ću ga bar uraditi na vreme. Meni nadam se prestaje braon sekret -ali kako kažem ili napišem, tako krene, pa ajd ne budi sujeveran! MM kupio narandžasti wc papir, pa sam se sita ismejala zbog skorašnjih pisanija na forumu.
pozz
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/7/2012, 09:51

Orle, super sto je sve ok ma kraju, msm, moze i bez tog polipa ali bitno da je tvoj svrca dobro :)
pari usla finale, anestezijolog danas, sutra uz, lepo, lepo... :)

a ja... evo kuvam kafu, raspala sam se, rekoh, bolje da me neko tuko sinoc nego sto sam KAO spavala
juce mi dok sam u kuhinji kuvala rucak, u srednjoj sobi crko ventilator.... msm... sta reci....
divota....
a komaraca sinoc ja ne znam, kao u redu da su cekali svaki da me ugrize negde....
pa onda moj draganovic, koji kada mu se ne spava, onda se svako malo baca preko mene da se mazi i cmace, a meni ionako preteplo, kozu bih svoju svukla, a lepo mu rekoh sinoc da mi je potreban ko elektricno cebe u sred jula/avgusta, al dzabe, voli da se prilepi....
i tako....
cak se i ova moja mrva prevrtala negde oko 3-4 ujutru, i on nije spavao srce malo....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/7/2012, 09:59

a da, znam da sam htela jos nesto reci....
mijaki me potsetila na ovo merenje i kg
....
vagu ima da bacim, negde daleko.... zivota mi, ne znam ni sto sam kupovala to cudo....
stanem juce na vagu, ravno 70 kila.... aj preziveh nekako taj deo
e onda, posto se ceo dan razvlacim po kuci u gacama primetim celulit na nogama, ajooooooj....
msm, ne znam, valjda mi dan takav bio, jedini rashladni uredjaj mi crko, ostala u pregrejanom stanu, i sta cu nego da placem zbog celulita....
ludak
naravno tu dragi nastupa na scenu, pa me umirio i izveo na pivo...
i popih ja jednu casu amstela, moje prvo pravo pivo u trudnoci....
ako ne racunam one sokice sto su kao s pivom...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 5/7/2012, 11:19

jooj ja sam ustala i odma trcim da jedem,jadna moja beka sutira dal je gladna sunny
Clara hvala...jest verovatno nas muke napuste u 8.mesecu usne
Jagodice Laughing ja i dalje beli..
a pivo mi se bas bas pije Boko Very Happy
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 5/7/2012, 11:23

Cao devojke :)
Mi danas na expertni frka mi je strasno.....osecam neko golicanje u stomaku ne znam sta to moze biti Shocked
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 5/7/2012, 11:24

Joj Bojana sto si luda skroz queen lol! Ne brinite za kilograme skinuce se kad budete trcale za bebanama. sreca bas sim me nasmejala. Ljubim sve okruklice i cuvajte se ove vrucine! usne d
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 5/7/2012, 11:57

Marija sto ti frka? pa mozda je to beba,kazu u drugoj trudnoci se bas rano oseti...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 5/7/2012, 12:32

Dacaa ::Joj Bojana sto si luda skroz queen lol! Ne brinite za kilograme skinuce se kad budete trcale za bebanama. sreca bas sim me nasmejala. Ljubim sve okruklice i cuvajte se ove vrucine! usne d
usne cmoka
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 5/7/2012, 12:48

Marija86 ::Cao devojke :)
Mi danas na expertni frka mi je strasno.....osecam neko golicanje u stomaku ne znam sta to moze biti Shocked
U drugoj trudnoci se beba oseti ranije,provereno i u mom slucaju.Uzivaj draga i jedva cekam slicice sa uz ljubav
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 5/7/2012, 12:58

Bojana,baci vagu i uzivaj.I kod mene poceli kg da se mnoze,za sada +4 kg. i boli me uvo,samo da je beba ok, lako cu skinuti visak posle porodjaja.U prvoj trudnoci sam se ugojila 30 kg i za 4 meseca sam bila mrsavija nego pre trudnoce.Mislim da me ubija sladoled v
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 5/7/2012, 13:34

Orlic,najbitnije je da je sve u redu sa svrcem.Ljubim vas usne
Bojance,ne sekiraj se za kg,sve ce to nestati kad dodje beba i trckaranje za njom igra
Marija86 srecno danas na ekspertnom,cekamo izvestaj igra igra
Pari,danas anesteziolog a sutra UZ, cekamo izvestaj usne

Ljubim vas sve redom ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 5/7/2012, 14:19

Very Happy
al ste se raspisale...
Orle, dobro je da je sve o.k. polip,ko da želi malo da se plazi,a ne zna da će mu jezik uskoro biti izvađen! dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 510326Samo nek Švća od preko pooooooo kile mrda..dirnula si me za mamu, i podsetila kad sam ja vodila moju...ali se ona malo više isekla jer je čika kardiolog više ćutao nego pričao...hahahahhaa, kad se setim, posle se smirila, ali svejedno, to joj bio osećaj koji će sigurno do kraja života pamtiti.
Stefi, eto vidiš, ko da sam naslutila. I kod muža u selu imaju vodu iz bunara koji nije dobar, svega ima, i voda neupotrebljiva,pa znam da često zna da zalutaju fekalije u takvu vodu...no, ti vodiš računa, i našla si Odmenjsku dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 805311
Klaro, ljubi Milu, anđela milog!
padobranac, reče ti Orao, ja sam sledeća, mada nam nema ni Bokice ni Fenix.
Mijaki, izdržaćeš do 4D, a? Very Happy kako mučnine?
Botox, komarci, vrućina...svaka ti čast na izdržavanju,ali ozbiljno! Be komarnika bih svisla...ali i klime. A kg...koga još briga za to? lol!
Ja sam zaokružila +20, i nećem više lol!
Da,da...bila kod čika anesteziologa, on je inače načelnik, fin neki gospodin dr Milovanović.
Ostala sam toliko kod njega, da kad sam izašla, svi su stali sa pričom- nekih 7 trudnaja i još toliko ljudi bez stomaka, i gledali me jesam li živa, a muž se smeška.
Zna da sam očarala docu lol!
Ja sam bila baš raspoložena za priču, i ceo naš istorijat mu prepričala na trenutak zaboraviviši što sam tu kod njega Laughing
Znala sam da oni šturo pregledaju te nalaze, samo na brzinu, pa sam mu prvo isturila izveštaj od hematologa, i on se tu zaj...pitao me-a odakle vama uopšte da radite trombofilije....
i ...tu ja počinjem, u sedu sumo-rvača, ispravljene kičme, sa rukama na razmaknutim kolenima, jer sam između stomak smestila. Gleda on i kapiram da ga osvajam polako. Laughing
Čovek uživao u komunikaciji sa mnom, pokušao još da je nadogradi nekim latinskim izrekama, pa ga samo podsetih da sam ja ipak samo prof. knjiž.,i da mi nisu baš sasvim celokupna med. saznanja u mozgu Laughing
Voli čovek kad mu dođe neko sa dosta šifri-zna da će na dobro izaći. nekoliko puta mi izrazio divljenje za poznavanje materija i kako kaže-psihološku stabilnost.
ja pristojno zahvalimm, i pitam šta je odlučio, na šta on kaže- vi ste odlučili.
Ponovim da možda nisam sebe ispratila najbolje, pa nek mi kaže šta sam ja to odlučila...on ne vidi razlog da to ne bude opšta, i strah da će bebe biti omamljene isuviše mi je neopravdan,a pošto sam priznala da mi je rpag toler. na bol ispod svakog nivoa, nećemo epidural.
A kad sam ga pitala koja će biti, i nabrojala anestezije, on kao profa za katedrom se nasmeja i reče:
da vidimo koleginice , šta set o tome naučili lol!
crkoh tu od smeha, vidim da zvučim isuviše oficijelno, pa mu kažem od trudnoće na ovamo i ne mnogo, ali o VTO , sterilitetu, nalazima...sve, te o tome možemo, jer nit sam stručna, nit je njegov domen.
Lepo se mi isćakulali, on se fino ismejao sa mnom i reče-sad mi je jasno što uopšte ne vidi strah u meni...ja dodajem-zato što ćete ga spoznati kad namaknete onu zelenu maskicu, tad sve snage hrabrosti i ponosa kukavički me napuštaju.
Za kraj mu zadignem haljinu da vidi venčuge, jer vidim da se sam nije setio da me pita za iste, i složi se da ponesem svoje zavoje , sa histero što sam ih stavljala, jer ima potreb za tim.
Zalepi mi za kraj 4 šifre- blizanačka, problem u koagulaciji, hipotyreo.,i venčuge, pitao me imam li nj. mobilni, ja kao blago Embarassed i rekoh: Bože, dr...
On se i tu nasmeja,i napisa mi broj, odgovara mu Petrovdan,ali i ako iskrsne bilo kad, da ga zovnem.
Doviđons doktore....
Odemo muž i ja na kafu, nasmejem i njega kako je sve izgledalo kao na ispitu nekom, pa došli kući da se ladimo.
Eto, tražili ste izveštaj, a ja vam uvek film pustim Laughing
Hvala lepo, uživajte!

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2179
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu