KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 29/6/2012, 11:03

Medolino, cekala sma tvog sanasnji izvestaj, znala sma da su tu 2 medvedica. Tolika beta....nije bilo dileme! Uzivate sada....... a kog li su pola......uf, ima jos da cekamo do tog saznanja.
nema nikakvog izvestaja od Mirjane. Nekako sam se nadala da ce nam njem mm odmah javiti.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 29/6/2012, 11:12

Jelice, Medo super su vam izvestaji bas lepe vesti sad mozete malo da se opustite

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 2637832zrqxkjeyew

daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 29/6/2012, 11:15

Medo, diiivno!! Dve bekane! dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 612963 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 430137 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 430137
Prilično je rano za srčanu radnju...ne sekiraj se blesice, sve će biti uredu! dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 29/6/2012, 11:27

Medo, divno, dva mamina medvedica sunny
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 29/6/2012, 12:10

medolino87 ::Pozdravcic,debelice,okruglice i mamice ff
Ja sam sinoc imala kasno UZ,bila sam sa Mirkom85 i cekale smo da dr zavrsi jedan carski...
Evo mog izvestaja
Doktorka je videla dve bebice,kaze da su joj prave i lepe,dobila sam prvu slicicu,mada meni deluje jedna veca i razvijenija od druge bebice...Jedino nije mogla srce da cuje jer je jos rano,tek smo 5 nedelja.Sledeci UZ za dve nedelje pa da cujem moje bebice kako kuckaju u ritmu.Ja se nadam da ce biti sve u redu molitva Mislim razumete me..uvek neka neizvesnost i cekanje..treba izdrzati dve nedelje do sledeceg susreta beba beba

Ljubim vas sve i uzivajte ljubav


Ooooo ko je to nama duplo trudan love love love . Već sam ti rekla da ćeš sigurno otići rano, ali i to što si ih vidjela je za sada sasvim dovoljno, zalupaće oni sledeći put kad ih majka bude išla vidjeti. Sve razumijem, i brigu i nestrpljenje, i razumjem da bi najbolje bilo da može sve i odmah, ali probaj nekako da se opustiš da otjeraš strah. Zaista nema razloga osim da mislimo pozitivno. A iza tog sledećeg UZ ide novo poglavlje, a to je " Bože kad će proći ovo prvo tromjesečje? Rolling Eyes . Znam jer sam ja sada u toj fazi, pa svaki dan udarim po jednu recku, a mm kaže da sam kao u vojsci Very Happy
Ljubimo vas sve troje sunny i ja
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 29/6/2012, 12:21

Medolino dobro dosla na ove strane. Jel neobicno da pises Very Happy Mislim o sebi, kao trudnici.
Sa nam ce ti 2 nedelje brze proci. Dve bekane malene JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Zelim ti mirne naredne mesece radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 29/6/2012, 12:32

Hvala vam devojke osmeh srce
Meni je jos cudno da sam na ovim stranicama,toliko puta sam virkala ovamo i citala trudnicke izvestaje a sada doslo vreme da ja pisem svoj igra
Loliska,apsolutno si u pravu,uvej neka neizvesnost i cekanje ali to je sastvani deo trudnoce zar ne? Jedva cekam sledeci UZ!!
Odoh sada da pojedem ciniju sveze salatice Very Happy
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 29/6/2012, 12:52

MEDOLINO, nema sta, trudnaaaaa i jos dve bekane!!!!!!!!!!!!

Divno!!!!!!!!!!

lol! dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 196545 lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 29/6/2012, 13:13

Medolino dobrodosla na nase strane b b b
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 29/6/2012, 13:15

Medolino, četitam na dve bebe. Biće sve OK. Pozitiva samo Very Happy

Bojana, sin, jel. Čestitam na sinu Very Happy
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 29/6/2012, 13:28

medolino cetitam!!!!
cuvaj medvedice i brzo ce da prodju 2 nedelje!!!
cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 29/6/2012, 13:51

Čestitam Medolino!
Ljubac!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 29/6/2012, 14:07

Medolino bravo za dve bekane. Dobrodosla na ove lepse strane poljubac
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 29/6/2012, 15:06

Medo, čestitam c c angel angel
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 29/6/2012, 15:43

Medolino duple cestitke Razz
Mirjana srecno rodjenje Nebojse. Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 29/6/2012, 17:30

medolino divno,dve bekane,sa srecom...
mrvo jel se to mira porodila? igracice igracice angel
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tuli 29/6/2012, 18:16

Okruglice, kako ste na vrućini?
Medo, dve bekane, nek' je sa srećom trudnoća radost
Pari, sanjala sam tebe i tvoje zvezdice Very Happy
San je bio lep, na tropskoj plaži....tirkizno more i topli pesak iiiiiiiiii cika tvoje i moje dece love
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 29/6/2012, 18:25

tuli ::
Pari, sanjala sam tebe i tvoje zvezdice Very Happy
San je bio lep, na tropskoj plaži....tirkizno more i topli pesak iiiiiiiiii cika tvoje i moje dece dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 75087
Very Happy dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 612963 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 21831 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 21831 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 21831 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 612963 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 29/6/2012, 18:56

Zdravo drage moje,da i ja napisem izvestaj od juce:
12-a nedelja samo jedan plod vitalan CRL48mm ljubi ga majka,a drugu bebu smo na zalost izgubili,u 10-oj nedelji je prestala sa razvojem Crying or Very sad .Dr kaze da ce se to samo resorbovati za mesec-dva.
Te teorije mi nikako nisu jasne al ajde!!! zbunjen
Elem,necemo tugovati kad imamo jedno super bebce jos da docekam ekspertni 11.jula....
Malo sam se iznervirala juce oko markera,kaze ona ne bi da se rade markeri zbog te druge bebe koja se ne razvija nece biti validni nalazi a kao ako bude dobar eksperni ne treba ni aminocinteza.Ja sam malo skeptična da ne radim nista od toga.Ja nisam pristalica AC ali mislim da su markeri neophodni,opet cu ja nju pritisnuti kad odem na ekspertni.
Naša Rada78 je u skoro istom slučaju kao ja pa je radila markere.
Šta vi mislite? zbunjen
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 29/6/2012, 19:03

Mirka,sta da ti kazem sto vec nisam rekla..drago mi je za tvoj stav. Imas jos jednu bebicu koja je zdrava i bice sve u redu! Glavu gore i ljubim te mnogo usne usne
U ovo ostalo se ne razumem,recice ti iskusnije cure
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 29/6/2012, 19:09

Mirka za tvoju hrabricu sunny ja sam radila doubl pa qvatro
, ako je dobar uz netreba ti nista, uzivaj u tvojoj srecicu, prepusti dr sunny
Medolinooooo bravo za dva mecheta tvoja, pomilki ih za nas
osmeh srce osmeh srce
Eto stigao nam je jos jedan dlugar Nebojsa u ulepsao svojoj mami zivot
smajli angel
Trudniceeee osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 29/6/2012, 19:14

Mirka, pa nisam znala... dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 863904
nije baš moralo tako da bude...
ne znam što je taj plod stao,ali se nadam da ova vitalna bebica nije ugrožena.
Isto tako, ne znam odakle si, vidim da si na Betaniji radila, ali bih ja potražila još neko mišljenje...Vidim da si već imala spontani u 11. nedelji...
Koji je razlog?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 29/6/2012, 21:01

pa dr kaze mozda je na njega uticao hematom i to krvarenje a mozda eto jednostavno tako moralo da bude.mada je meni od pocetka ta bebica bila sumnjiva jer je uvek bila kao nesto u cosku pa se slabije vidi.
malo me nervira sto sam ova prva tri meseca uvek isla na Betaniju jer ti tamo sve na brzinu odrade,ja sam moju dr pitala par put da zakazem kod nje privatno ona kaze nema potrebe kad mozete ovde do treceg meseca.Sad sam kod nje zakazala ekspertni u genezisu .Ne znam kod koga bih otisla,jedino je jos Kopitovicka tu ali one obicno dele misljenje jer zajedno i rade.Ma ja cu nju ipak na ekspertnom pitati da odem na taj dabl
Za prvi spontani nema uzroka,plod je nosen na patologiju valjda i nisu nasli uzrok kao i obicno.A kao posle jednog spontanog se ne rade analize,tako da pojma nemam.Mada mislim da me malo zeznuo moj tadasnji dr u Bačkoj Palanci jer sam ja imala krvarenje,on mi dao utrogestan i kad je stalo za par dana on rekao da vise ne treba da pijem a sad znam da sam trebala,motda cak i inekcije da sam primala.Onda se opet javilo krvarenje za par nedelja i tada je krenuo spontani.
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 29/6/2012, 21:29

Medolino konfete zagrljaj
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 29/6/2012, 21:30

Mirka 85 as
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 33 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu