KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/6/2012, 10:17

ihihihihi osmeh srce
mamika, pa oni su spremni ko zapete puske :))))) samo cekaju da im date zeleno svetlo.... bome lepo su i porasli, covece, dve bekice po 2400 love svaka cast ! :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 26/6/2012, 10:20

ih paris pa vi ste super spremni..evo tvojih srecica jos dve nedelje,samo dve nedelje osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 26/6/2012, 10:32

Paris, znači oko Petrovdana... osmeh srce

Divan izveštaj....uživajte još malo u 3u1... srca srca
E, da, simpatičan mi TM kako se "zabrinuo" za ćerin pol.... Very Happy baš slatko... king

Drugarice trbaste, pozdravčići...

ff
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 26/6/2012, 10:42






dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Pdnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Adnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Rdnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 I

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Idnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Jdnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Adnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Odnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Odnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Odnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 O


dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Bdnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Adnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Sdnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Blankdnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Ldnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Ednevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Pdnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 O





daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 26/6/2012, 10:50

Cekam sinoc, cekam jutros... Sinoc procitah sms ali mi lepse kada se ovde raspises lol! Praske sunke hahahahahahahahaha e ova ti je dobra lol! Odlicna kilaza...pupupupu sve vas redom usrale koke( nista dok vas Biksi ne pljucne yes ) Mala moja miruj jos 2 nedelje i onda ces biti srca srca MAMA srca srca Velja srca srca TATA srca srca a ja tetka f a
I jos nesto, molim te, molim te, molim te i jos jednom te molim da mi javis satnicu porodjaja Very Happy mazi sunke , praske sunke lol!

Trudnice drage kako ste mi ? Da vas ne nabrajam sad pojedinacno, iscitah polsednjih nekoliko strana i mo`ste misliti sve sam pobrkala Laughing Najbitnije je da ste sve dobro.

Miro sutra u bolnicu a u petak upoznavanje sa Bosancerosom. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 26/6/2012, 10:55

Ja malo malo pa imam neke bolove koji me bas sputavaju..nije to jako ali dovoljno da nervira Rolling Eyes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 26/6/2012, 11:10

pariz, da i ja zapljunem, pu, pu, pu, bas su lepo napredni!!!
car Dusan se bas razbaskario pa gura seku dole, sram ga bilo... Wink
sada se stvarno zavali u krevet i druzi se sa nama, brzo ce upoznavanje, jos samo 2 nedelje!

Marija i mene su ti bolovi nervirali, stalno me ensto zigalo, ali smo se nekako svi usaglasili da je to normalno! cekamo zajedno expertski UZ

ja sam jutros isla da vadim krv za d-dimer, kks, inr i gvozdje, dala urin na analizu i odlucih se ipak da dam onaj bris grla, jer mi stalno neki sekret ide odozgo...
ispovracah se u laboratoriji, odnosno tamo iza gde su im neke stolice i kao skladiste, jedva se oporavih...
sada pijuckam caj i cekam sutra doktorku da dodje sa odmora pa da se zakazem za cetvrtak, moram da gvirnem...

sve vas cmacem

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 26/6/2012, 11:23

Meni je nekako delovalo da ću se ubiti od dosade ako ne ponesem svašta za čitanje. Ipak bebu donose na 3h, neću se svaki put između toga tuširati. Mislim, nemam pojma kako to izgleda, zato i pitah.
Angažovaću mm-a da me nervira ako mi bude dosadno. Njemu to odlično ide!
Malopre me zove da mi izdiktira kakav mail treba da pošaljem nekoj firmi iz inostranstva s kojom posluju. Pa dok mi govori šta da kažem, pita radnicu iz Kragujevca affraid za neke šifre!
Ja udahnem duboko i pitam:"Gde si?"
"U Kragujevcu", kaže on.
Već ljuta pitam: "Koga ja da zovem ako prigusti?",
a on će: "Mene!" Shocked
Noćas mi je pomagao da ustanem 100 puta. Pijem i Mg i Ca, ali sam imala grčeve celu noć. Ruke ili nisam osećala ili su bockale. Stomak mi poslednjih 3-4 dana teži tonu i po i ne mogu ni da ustanem ko čovek.
A on je otišao u Kg! c fd
Sreća njegova pa čekam drugaricu koje sam se jako uželela, tako da ne mogu sad' da se mnogo nerviram!
Eto, toliko. Dok se ižalih, zaboravih šta kome treba reći.
Zato vas stiskam i želim divan dan zagrljaj

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Bebacmudruje

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 26/6/2012, 11:27

Jao miro kakva slika Very Happy lol!
Pa videces vec kako ce biti..meni su ta tri sata prolazila kao tren...secam se da smo citale neke novine ali ti mozda uspes i neku knjigu da procitas... Very Happy
mjaki osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 11:35

Mijaki, što si se, draga, ispovraćala? Zbog štapića?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 26/6/2012, 11:57

Malo kasnim sa temom dojenja, ali eto, meni se desilo da je bebac sikio samo na jednuu siku. Nije bilo šanse da ručka na drugu. Desna, na koju je dojio, bila je dva puta veća- morala sam uloške da stavljam u grudnjak, da ne delujem čudno ljudima na ulici. Zato što je sikio na jednoj, tražio je da jede češće, pa je to stvaralo zatvor- nikako nije kakio, već smo na desetak dana išli u bolnicu da mu odrade neku vrstu klistira... Sve je individualno i problemčići se jave koliko god iščitavali razne literature.
Imao je grčeve i ništa nije pomagalo termosi, čajevi, kapi... Onda smo čuli da ljudi uključuju fen i da to smiri bebca- možda ima nešto u tome- bebac se fokusira na zvuk i ne plače.
Pozdrav svima!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 12:00

Jagodice, prebaci svoj post na temi o dojenju.
Thanks!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 26/6/2012, 12:03

Izvinite, po običaju sam šibnula. Embarassed Samo izbrišite poruku, nisu neke informacije.
Pozz
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 26/6/2012, 12:19

Trudnice moje lepe sve vas radost zagrljaj Vidim da gurate...Mirka moja jos malo pa ces videti svog malog bosancerosa.Pratim sve i sto je dragi kupio...Tu sam ne mogu kad sam navikla na vas.Nemam pojma gde se poradjas ali ako si u NS tj u Betaniji budes nece ti biti dosadno.Ima tv a i beba dolazi na svaka tri sata.Pored toga ako uspes da sredis da budes u prizemlju to nce biti najbolje!Sve porodilje drze prozor otvoren i stalno neko dolazi.Tate i ostala rodbina tako da ove koje su bile u prizemlju to je raj.Cak su od ove dve zenice muzevi dolazili kad se doji i videli bebe-Sestra ti ostavi bebeu posle pola sata dodje po nju.Veruj nece ti biti dosadno c
*Pari vidim da si skoro na kraju.Jako mi je drago zbog vas.Trebale smo zajedno da se radujemo ali sta sad...Ko zna zasto je to dobro.Verujem da posle ovog velikog bola mora doci sreca.To me i odrzava.Sad lezi izguraj jos te dve nedelje i gotovo!!!Eto tebi tvojih malih family
Ostale puno vas ljubim Biksi,Bojanu,Maus........Sve koje smo se druzile dace Bog pa ce mo ponovo sve ispocetka sa nekim boljim ishodom.Ja sam ok sa neke ginekoloske strane a ovako mi je bolje zahvaljujuci porodici,prijateljuima a najvise muzu koji je tu da me podigne kad "padnem".Pocetkom sledeceg meseca sam zakazala genetsko savetovanje cisto da vidim sta se tu izdesavalo.Kod dr koja mi je vodila trudnocu sam bila i rekla mi je da se ne oseca krivom.Da je serklaz zastarela metoda i da se to vise neradi!!!Kao pa imate zamrznute embrione!Vise srece sledeci put!!!Kao da je ovo loto pa kao pokusajte opet.....Ma ni dotaklo je nista nije nemaju ljudi savesti....Kao eto mogu da je tuzim ako hocu ,ali rekla sam joj sta mi to vredi njih vise nema i nista ih vratiti nece.....
htela sam da vam kazem da sam tu,da vas pratim i da mi je bolje i da mi nedostajete puno SVE!Sve vas ljubim i zelim vam svako dobro trudnica ljubav
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 12:35

Jagodice, niko ne može tvoj post da briše. Poenta je da je svako iskustvo dragoceno, i treba da bude na svom mestu-temi, jer kad nam bude trebalo, nećemo znati gde da ga nađemo. Kapiraš?
Zato, ako je reč o dojenju, prebaciš svoj post na datu temu. Cure su malo lenje da listaju teme našeg dragocenog Foruma, pa im često lakše o svemu i svačemu na bilo kojoj temi, a poenta je da dosta cura samo čita info,ne piše, pa ne znaju gde da potraže datu info. O.K.?
Daco, mila...
bol je još uvek svež...strašno je to što si pretrpela.A dr.... Ona se samo brani tom hladovinom, ma kako joj može biti svejedno? Koja bre lutrija, to su 2 života!
Čuvaj se, draga, nadam se da imaš sisteme oporavka, i da ćeš ubrzo imati razloga da sve loše potisneš i grabiš ka cilju!
Ljubim te, mila!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/6/2012, 12:39

daco cvet
ljubim te!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 26/6/2012, 12:57

Daco zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 26/6/2012, 13:23

Daco kakva zastarela metoda ??? Samo neka oni rade po zastareloj metodi sledeci put..bice sve dobro nagradice vas Bog posle ovakve patnje yes usne
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 26/6/2012, 13:38

dr mali pariz ::Mijaki, što si se, draga, ispovraćala? Zbog štapića?

stapic, nego sta!!!
da ste samo mogli da me vidite, ona gura a ja joj guram ruku kao neko dete, pa pocela da placem od muke, pa se izvinjavam neprijatno mi...uzas jedan
retko neprijatno iskustvo! Sad

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 26/6/2012, 13:43

daco zagrljaj
na vise mesta sam procitala da nam Bog ne stavlja u srce zelje koje ne moze da ispuni niti teret koji ne mozemo da ponesemo...
Ti si svoje ponela, i pretesko je, sada je red na zelje!
ljubim te

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/6/2012, 14:04

Dacoo ljubimo te osmeh srce
Proveri imunologiju i hemato. sve sa tvoje strane sto je moguce i
da budes mirnija i sa te strane pa polako u novo sutra, mora se napred !
Mi smo tu da te podrzimo sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/6/2012, 14:10

Jagodice ja sam pila caj od komoraca za dojilje, ali od pocetka dojenja, tako sam se informisala a beba nije imala, tj u jednom periodu jeste.bili su blagi i bez placa i brzo prosli, i kim isto da se pije, a njoj nisam davala nista ni kapi ni cajeve samo moje mlekce, kopiram i na dojiljama Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/6/2012, 14:15

Nemogu da naadjem temu Very Happy jel moze link pa da se sve prekopira,
Orli pomagaj trudnice, nezgodno mi kyckam sa telef.
Inace sve vas ljubimo lol! dembeleee
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 14:21

Noja...
Dojenje
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 26/6/2012, 14:57

dr mali pariz ::Very Happy
Gde ste cure!
Evo i mene sa izveštajem od sinoć.

Rekao mi je da odležim ove dve nedelje,pa da ostvarujemo porođaj.
Naravno car Dušan se baškari poprečno po meni, mojim rebrima, između ostalog.
Teže oboje po 2400gr, i svojim dimenzijama , kao i težini, odgovaraju nedelji t., jer sam , dok je sestri čitao mere, pratila na posterima u ordinaciji.

Stomak mi je opet vidno odskočio, sa strane deluje da je još visoko,ali od napred nekako se vidi da težina vuče na dole...
Ljubimo vas moje praške šunkice, naše dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 995453 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 995453 i ja!
dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 196545 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 196545 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 196545 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 196545
Divan izveštaj, mašala za težinu. Nasmeja me tm, tako i bi i moj da su mu prvo obećali ćeru, pa onda preinačili. Na samu pomen toga se razočarao, unapred će to biti tatina ljubimica. Ljubim i ja praške šunkice, uskoro već praško-pariske Very Happy

Struzzo ::Paris, znači oko Petrovdana... dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 275568

Ja tipujem na Ivanjdan Very Happy hehe. Šalim se, njoj stoji odavno 12.7.

Marija86 ::Ja malo malo pa imam neke bolove koji me bas sputavaju..nije to jako ali dovoljno da nervira Rolling Eyes
Ih marija, bemu miša, al većina nas je to imala. Kako guraš trudna sa bebom?

Mirjana ::

Noćas mi je pomagao da ustanem 100 puta. Pijem i Mg i Ca, ali sam imala grčeve celu noć. Ruke ili nisam osećala ili su bockale. Stomak mi poslednjih 3-4 dana teži tonu i po i ne mogu ni da ustanem ko čovek.

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Bebacmudruje

Mogu misliti našta ću ja ličiti za tri meseca, kad me već bole i trnu ruke
Bebac je lud, videh ga na FB kod nekog.
Jao Miro, kakvo će ovde slavlje biti u petak dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 512172 Mita bekrija nam stiže dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 196545 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 196545

mijaki ::
dr mali pariz ::Mijaki, što si se, draga, ispovraćala? Zbog štapića?

stapic, nego sta!!!
da ste samo mogli da me vidite, ona gura a ja joj guram ruku kao neko dete, pa pocela da placem od muke, pa se izvinjavam neprijatno mi...uzas jedan
retko neprijatno iskustvo! Sad
Joj, dušo moja, baš si osetljiva dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 692299I ja sam sklona povraćanju i gadljiva, ali nisam osetila štapić Mora da ga je tebi muški gurnula Rolling Eyes


Ja se našetah od jutros konačno dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 805311
Išla sam u Aksu da kupim belugu, i malo razgledala usput, kao zombi, pisah već na temi bebi opreme. Moram da počnem da se upućujem u problematiku, baš sam pala sa Marsa. Žena me odmah provalila i dala dvd za prvo premanje bebe. Još ga nisam pogledala.
Idem da perem presvlaku za belugu pa da puštam u akciju od večeras...a ime me asociralo na mene kao kita dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 404938 (beluge su neki beli kitovi, čini mi se) Beluga za belugu. Jedva čekam da ga obgrlim, noćas su me ruke ubile, probudila se za wc, a desna šaka neupotrebljiva Rolling Eyes Čak i dok kucka, povremeno protresem. Štaš, mašile me mučnine i svašta nešto trudnički, moram na nečemu zaplatiti. Nek ostane na ovome, tolerišem, samo da se ne pojača, ispadaće mi stvari iz ruku
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 27 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu