KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 15/6/2012, 22:16

darija79 ::Evo i nas sa ekspertnog uz koji nam je radio prof.Stojic Sinisa.
Covek je temeljan i tu nema sta dalje da se prica,kaze sta ima,kad se vidimo i to je to.
Njegovo misljenje je da je moj dabl test ok,zato sto papp a prati betu,bilo bi kriticno da je bhcg visoka a papp a mala.
Detaljno je gledao bebu i rekao da je beba zdrava,da u 16 nedelji odradimo tripl i da za sada nema potrebe da razmisljamo o ac.
Sa njim se vidimo u 21 nedelji.
I.....moja potajna zelja se ispunila.....imacemo DEVOJCICU f

Darija, ko da sam ja napisala osmeh srce
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 15/6/2012, 22:21

[/quote]
Aki draga....ja baš loiše računam, ali evo proverih uz pomoć digitrona Laughing 0.22 : 0.08 = 2.75
Dakle, imam skoro 3 puta višu vrednost od gornje referentne!
Poslala sam SMS jutros rano dr-u. Rekao mi je da ležim, merim pritisak često, pripazim na ishranu, uvedem još kalcijuma, idem svaki drugi dan na CTG i javim se jednom koleZi koji će sve to da nadgleda.
Stiskam sve zagrljaj [/quote]

Nič se ne brigaj i da ti kažem, jedva čekam da prođe 29. pa da nas izvestiš na koga ti liči mali šnjufton smajli angel
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 15/6/2012, 22:26

Noja veliki usne tebi...
Darija super za curicu..ja u pon.idem da vidim svog deckica kako raste... trudnica
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 15/6/2012, 22:28

Akijeva svidja mi se potpis Very Happy lol!
Stefi omazi deckonju pisonju sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 15/6/2012, 22:33

stefi :* ::Noja veliki usne tebi...
Darija super za curicu..ja u pon.idem da vidim svog deckica kako raste... trudnica

Znači Stefi ti dečaka, bogami, imaće da bira, nešto ima dosta devojčica, pa se nakupilo Very Happy
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 15/6/2012, 23:11

noja mazim ga evo Laughing ljubac za tvoju zmajicu usne od nas...
aki bas vala kad stavite slicice od lepotica samo da bira,sve vrsnjaci.. srca
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 16/6/2012, 08:56

evo da se vidi da sam i ja poranila osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 16/6/2012, 14:23

Pa Princ je rodila :12b smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel sunny sunny sunny sunny Uvek kasnim Embarassed
PRINČE ČESTITAM TI OD SRCA I ŽELIM TI DA TI OVAJ PERIOD SREĆE I UŽIVANJA TRAJE I TRAJE........... igra igra igra love love love ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav love love
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 16/6/2012, 15:05

Hoću Noja, ali kad bude sve postavljeno...a neće do porođaja Very Happy
Ana, vijam te da te nađem...tajiš li nešto? dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 16/6/2012, 15:33

sad ja naravno nasla oko cega cu da brinem ....
imala sam ovih dana 69 kila, kao sto rekoh, ispalo da sam se 5 ugojila, i sva sam nekako bila sama sebi naduta,...
medjutim, poslednja 2-3 dana, imam neki osecaj kao stomak da mi je za nijansu manji i sta znam, nemam pojma
stanem sada na vagu ona pokazuje ravno 68 kila....
sad se malo brinem, ispade da sam 'smrasala' kilo....
i dragi je juce konstatovao kao da mi stomacic manje naduvan nego onih dana....
e ziva necu biti do 27. juna
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 16/6/2012, 17:04

Devojke, da vam se pridruzim na trudnickim dnevnicima...prekjuce sam bila (na 7w6d) bila na uz, culi smo srce kako tutnji, izmerili bebicu 12,3 mm imala, sve ok...sledeca kontrola u desetoj nedelji za tacno 10 dana. Moja dr-ka koja mi je radila vto, mi je predlozila placentocentezu u 13 nedelji obzirom da imam 37 god, kao najbalansiraniju opciju : radi se dosta ranije od amnio, a manje je rizicna od horiona. Ne znam sta mislite, da li je neko radio neku od ovih metoda....
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 16/6/2012, 19:04

u kojoj si nedelji bila na prvi uz?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 16/6/2012, 20:03

ja mogu sada sigurno da kazem da osecam moju bebu Wink
vec desetak dana zagolica me na par sekundi, ali danas, joj, jedno par minuta me golicalo, kao ribicu neku unutra da imam, ispod pupka, malo s leve strane malo s desne, ono par prstiju gore-dole, levo-desno :) hehe
bas bas osecaj da je to sigurno beba
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 16/6/2012, 22:29

Jelice, dobro nam došla dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 196545
Ja ti već rekoh mišljenje na koracima, ali sam tad mislila da je placentocenteza isto što i biopsija horionskih čupica(CVS) ali ti reče nije. Onda ne znam šta bih ti rekla.

Bojana, diiivnooo dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 275568 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 275568 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 275568
Počeli leptirići i ribice, i to taman kad si htela da se zabrineš ponovo Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 16/6/2012, 22:35

I ja sam bila na kontroli u Jevremovoj, mesec dana posle AC, i sve je potaman Very Happy
Grlić zatvoren, posteljica jeste i dalje na prednjem zidu, ali se podigle visoko, što je super, daleko je od ušća.
Moj prda ima 350 g i po ovom UZ je opet par dana ispred, ali to je sve tu negde Very Happy
Kao i obično, drži ruku preko lica, sad onako savijenu u laktu, jedva smo uspeli da mu vidimo lice, kako dr spusti sondu i on spusti ruku Razz Čim je vrati do lica, eto njega opet Laughing
Trenutno je naguzičke, tj stoji uspravno i guza mu prednjači dole.
Koliko li će samo još puta okrenuti do oktobra, ihaj lol!

Mene malo grlo popušta, manje kašljem, ali i dalje je kao izgrebano. Bris stigao uredan, nije infekcija, onda je alergija. Ništa, sisam Pantenol i ćutim. Počeli i otoci na člancima nogu, zanimljivo, levi više od desnog. Srećom pritisak mi je dobar, bar zasad.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 16/6/2012, 22:37

Kaqd ste ono vi naručivale belugu i pojas za stomak?
Ja stomak nemam još tako velik, mada sam sveukupno teška, ali belugica će mi uskoro trebati, jer mi trnu ruke pri većini položaja u krevetu
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 16/6/2012, 22:38

Pariz, uvatih negde da je sutra 35-ta nedelja, mašala dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 196545
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 17/6/2012, 00:20

Čestitam, Prinče, da ste živi i zdravi
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 17/6/2012, 09:39

bojanice, rano si ti osetila leptirice, sjajno!!! i ja se nadam da cu tako Wink

orliska, kakav divan izvestaj, pa vi ste vec veeeliki! cuj 350gr, veliki decko!
stidljivko mali, nece da se slika osmeh srce
kupuj belugicu, nemoj cekati, ja bas pre neki dan gledala u Aksi...sigurno ce ti biti lakse...

mi smo dobro, mama nas mazi i pazi, i da nije ovih vrucincina bilo bi jos bolje...
ljubac za sve

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 10:04

Niko kao mama Very Happy
Moja imala goste, bila joj druga sestra, pa sad kad je ispratila sve gledam da ponovo dodje meni. Verovatno za desetak dana. Trebaće mi kasnije, pošto od ovog mog slaba vajda. Usisao jednom, i sredio kuću, pa traži orden. Laughing Australijski lenjivac.
A jesmo vejiki, čitam prečnik glave 5cm i prečnik trbuha isto toliko, pa ga zamišljam koliki je, kao lutka. I to ona manja. E da je meni prečnik struka kao glave, gde bi mi kraj bio, bila bi tanja od manekenki lol!

Znači ima beluga u Aksi. Super. A gde je ta aksa na novom bg? U stvari, gde si ti gledala?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 17/6/2012, 10:20

Prinče, čestitam!!!!!!! čestitamo :ugd čestitamo Mali Prinče, dobro nam došao!!! bravo

Paris i Mirjana, još malo....još malo pa ćete videti vaše srećice...ja sam uzbuđena kad pomislim na to, mogu da pretpostavim koliko ste vi.... radost

Mijaki, ne mogu da iščitam sve tvoje postove....nadam se da nema previše dramaturgije....mada si ti meni takva beskrajno slatka, da znaš.... usne

Ori, znači lutak.... Very Happy Bože, kako vreme brzo leti!!! Hehe, super mi poređenje sa lenjivcem... lol!

Da, mama je mama. I tačka.

Ljibim vas sve, okruglice.....
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 10:34

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Lenjivac

Ovom rukom što se ne drži je prihvatio žezlo modernog kralja, tj daljinski upravljač Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 17/6/2012, 10:41

orline ::dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Lenjivac

Ovom rukom što se ne drži je prihvatio žezlo modernog kralja, tj daljinski upravljač Laughing


Haha....živeo kralj!!!! king

I rađaš još jednog.... Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 10:44

Hahaha, mislim da ću ovog ja da vaspitam, ako geni ne budu toliko dominantni. U tom slučaju ću da ih okačim obojicu na isto drvo lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Struzzo 17/6/2012, 10:51

orline :: U tom slučaju ću da ih okačim obojicu na isto drvo lol!

Ili sebe.... Laughing Znaš ono - kad ne možeš da ih pobediš, ti im se priključi..... lol!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu