KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 23/6/2012, 14:06

Čestitam Pari na ulasku u 36. i bar još 2 da doguraš. Zmaju Very Happy
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 23/6/2012, 16:43

Pozdrav trudnaje,
Pariz sretan ulazak u 36 nedelju Priblizilo se i tebi bas bas ali ja mislim da bi ti mogla i skroz do kraja da guras kako ti to sve odlicno podnosis.
Ja sam manje vise ok ne fali mi nista, ne boli me nista i uzivam u ovim divnim lrtnjim danima. E a sad imam dva pitanja za vas. Prvo da li se nekoj od vas desavalo vec ovako rano da je krenulo mleko da vam curka. Drugo pitanje je da li bi smela da se kupam u bazenu jer ga imam u dvoristu i gledam u njega kao mace u zizak i gledam kako se mm brcka.
A sad da vam se pohvalim da 5 jula idemo za Sarajevo kod prijatelja i bicemo tamo do 9, a onda 13 jula idemo na Zlatibor na deset dana posto ja ipak ne bih na more ove godine onda smo nasli alternativu planinu.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 23/6/2012, 16:54

Maki, meni se par puta učinilo kao da mi je nešto curnulo, ali nikada nisam našla dokaz. U poslednje vreme ništa Shocked
Baš sam i ja danas htela da pitam cure šta misle o tome.
Strah me je da neću imati mleka.
Pa, ima li mama kojima nisnu znatno porasle grudi i nisu imale curkanje, a imale su mleka na kraju?

U bazen smeš, ako je voda čista. Ja sutra idem na salaš gde imamo bazen koji radnici održavaju onako baš...tačno se zna kada koju analizu vrše i koliko hemikalija (hlora i sl.) kada stavljaju.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/6/2012, 17:30

Snezo, u kojoj si se ti nedelji porodila, i koliko su tezila tvoja dva andjela?
Maki, srecan ulazak u 24. nedelju!! Very Happy Nema sta, i Lepa Kata lepo gura!
Ja u bazen ne bih nikakav ulazila...ali kao sto uvek dodam-ali to sam ja Rolling Eyes
Meni je tek nekoliko puta krenulo mleko, ali se ne secam kad je prvi put...mislim da je to priprema dojki, i da ne treba da brines.
Odmor si savrseno isplanirala.Uzivajte!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 23/6/2012, 18:07

maki79 ::Pozdrav trudnaje,
Pariz sretan ulazak u 36 nedelju Priblizilo se i tebi bas bas ali ja mislim da bi ti mogla i skroz do kraja da guras kako ti to sve odlicno podnosis.
Ja sam manje vise ok ne fali mi nista, ne boli me nista i uzivam u ovim divnim lrtnjim danima. E a sad imam dva pitanja za vas. Prvo da li se nekoj od vas desavalo vec ovako rano da je krenulo mleko da vam curka. Drugo pitanje je da li bi smela da se kupam u bazenu jer ga imam u dvoristu i gledam u njega kao mace u zizak i gledam kako se mm brcka.
A sad da vam se pohvalim da 5 jula idemo za Sarajevo kod prijatelja i bicemo tamo do 9, a onda 13 jula idemo na Zlatibor na deset dana posto ja ipak ne bih na more ove godine onda smo nasli alternativu planinu.
krenulo meni, pre neku nedelju Very Happy bas rano, al rekose mi da je to sve normalno
nekome rano, nekome kasnije, nekome uopste i tako... uglavnom normalno je :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 23/6/2012, 18:39

trudnicice, posto me nesto kao bolucka u grlu sa desne strane (a nije grlo affraid ) ja uzela da preventivno ispiram nekoliko puta zalfijom! e sada, tamo na caju od zalfije pise da se ne preporucuje upotreba u trudnoci i periodu dojenja???? da li je moguce???
sta moze da mi bude ako nekoliko puta dnevno progrgucem caj?

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/6/2012, 19:04

ne može ništa da ti bude,ali obustavi žalfiju. Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 23/6/2012, 19:38

Leno hvala puno sto si nas primetila.
Veruj mi da sam pogubljena na ovom forumu i jednom sam pisala da bih volela da oostoji tema "RODITELJSKI DNEVNIK za sve" Nekako mi je gupo da upadam u licne dnevnike sa svojim predlozima ili da kacim decije slike.
A da otvorim dnevnik mojih klinaca nije bas izvodljivo zato sto se ja javljam sa mob. i radje citam nego pisem a slike kacim samo kad odem u radnju. Ljubim sve mame, trudnice naravno i buduce :-))
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 23/6/2012, 20:49

Aida, nema veze sto retko mozes da pises, opet bi sve bar bilo na jednom mestu i lepo bismo vas pratili...... A sto se upadanja tice, kod nas mozes uvek! Andrija voli drustvo, nista nam ne bi smetali drugari! Kako god vi hocete! I ja sam kasno otvorila RD i nisam se pokajala. Very Happy

Sad sam se setila da sam ja tako bila "podstanar" u Caty-inom dnevniku, i to njen valjda bese trudnicki a ja se tek spremala da probam VTO.... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 404938
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od penelope 23/6/2012, 21:47

Leno,kada si ti otvorila dnevnik? Ja bih podelila neke nase slicice i iskustva sa vama,ali ne znam gde. Za dnevnik mislim da nam je kasno,sutra punimo 8 meseci.
Poljubac za sve cure! cvet
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 23/6/2012, 21:58

Mrvo, Vukasin je med medeni srca srca srca

Trudnice samo cu da vas poljubac
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 23/6/2012, 22:17

Mirjana ::
Strah me je da neću imati mleka.
Pa, ima li mama kojima nisnu znatno porasle grudi i nisu imale curkanje, a imale su mleka na kraju?

U bazen smeš, ako je voda čista. Ja sutra idem na salaš gde imamo bazen koji radnici održavaju onako baš...tačno se zna kada koju analizu vrše i koliko hemikalija (hlora i sl.) kada stavljaju.

Miro, meni je samo curnulo i to jako puno i to na samom početku trudnoće (što se svi šokiraju, ali eto i to je moguće) prvi put kad sam zatrudnela, nažalost mali grašak nije imao sreće No Druga mi je tako brzo došla i otišla i ništa nije bilo. U ovoj trudnoći nisam imala nikakvo curkanje niti su mi oticale grudi niti se povećale, mada ja imam inače prilično velike grudi, pa je i logično da neće više rasti... Nemoj se brinuti, u mojoj porodici su svi imali mleko i to dugo i nije bilo problema nikada, a ja sam sigurna da ću ja imati baš puno mleka za moju bebu. To sve ide iz glave po meni, samo reci nema problema i najnormalnije čim malo dođeš sebi od CR odmah se uhvati izmuzavanja i obloga, nemoj da čekaš babice, jer pitanje i kakve ćeš uopšte tamo u porodilištu imati, to je sve prirodan proces i sve to tako prirodno dođe, nemoj se samo plašiti ničega nego kako misliš da treba i biće sve ok. To nema veze da li je curkalo ili ne, po meni bolje da ne curka i ja se nadam da meni neće i da mi grudi neće biti veće...
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/6/2012, 22:24

Da vas stisnem curice trudnice okruglice!

Pari, srećan ulazak u 36. nedelju! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 196545

Penelope, za otvaranje roditeljskog dnevnika uopšte nije kasno, ne bi bila jedina koja ga otvara kasnije, niti ima bilo kakve veze koliko ti je dete! Pusti poruku našoj Happy za dozvolu i kad ti ona odobri, moćićeš da otvoriš rd!

Aida, upravu je Lena, nema veze što se redje javljaš! Pusti nas da uživamo u tvojim lepotanima češće, i svim njihovim budućim dogodovštinama!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 23/6/2012, 22:32

Akijeva, hvala za odgovor poljubac
Ja nisam htela da kupujem pumpicu dok ne vidim imam li mleka i treba li mi, a onda mi neke drugarice kažu da je ponesem sa sobom, jer možda mi odmah zatreba. Pa sam se nešto premišljala da li da dam 4500, a da nisam sigurna hoće li ga biti.
Sreća, sestra mi čuva svoju, ručnu Aventovu i to mi je tek jutros rekla, kada sam i nju ispitivala za curkanje. Ja znam da je ona imala neku pumpicu, ali sam bila ubeđena da je nekome dala za ove 4 godine.
Mama mi je rekla da ne mora curkati ranije i da su do sada svi u porodici imali mleka, ali i da sam ja uvek bila specifičan slučaj Shocked Laughing
No, videćemo uskoro.

Penelope, htedoh i tebe da pitam, pošto ću ipak uzeti apartman. Koliko se dana bude u šok sobi?
Kupila sam i silikonski kateter, ali ne znam da li će hteti da ga uzmu u bolnici...znaš li nešto o tome?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 23/6/2012, 22:49

MIrjana ja sam ta. Niti su bile nesto porasle, niti su curile, a mleka bilo i bilo. Ali, moja draga vise od 10 minuta nije htela da sisa. Mleko je bilo svuda, najvise po majici, a ona je trazila flasicu. Mogao si sat po njoj da navijas. 10 minuta sisanje, posle flasica. Tako 2.5 meseca, kada je potpuno odustala od sisanja nevezano za kolicinu mleka. Naravno ono se progresivno smanjivalo, prestalo je da ga bude u izobilju kao na pocetku, ali ga je uvek bilo mnogo vise nego za 10 minuta sisanja.
Eto deca, rade sta hoce od samog rodjenja.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od penelope 23/6/2012, 23:18

A-ha, hvala ti, Bix, onda cu poslati! c
Sad za Mirjanu-ja sam se porodila u ponedeljak ujutru u 9.30h,a izasla sam iz sok sobe u sredu pre podne,a tako su manje-vise druge.
Sto se katetera tice, nazalost nista ne znam. Ja sam imala onaj njihov i sestre su mi napravile neku povredu, tako da sam 3 meseca plakala od bolova svaki put kada sam isla u wc (davala sam urin vise puta na pregled i uvek je bio sterilan). To nije bilo peckanje kao kad imas upalu-nego nesto zaista strasno-kao da piskim zilete. Dok neke moje drugarice koje su isto imale kateter,nisu ga ni osetile.
Ako Bog da i opet idem na porodjaj, ukoliko to nije dozvoljeno, ja cu preklinjati doktora da mi odobri taj najmanji silikonski kateter, jer je to zapravo jedina stvar koja me plasi,a vezana je za carski.
Bas se priblizilo, Mirjana! Kako se osecas? Wink
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 23/6/2012, 23:32

Penelope, ne mora da znaci da ce ti sledeci put praviti probleme, kao i sto silikonski ne znaci da nece biti problema. Bas sam pitala mog dr-a za taj silikonski (posle porodjaja) i rekla da sam znala za njega, kupila bi ga, ali on mi rece da je sve to isto, jednostavno, nema pravila i to je ono najgore. Ja ga na prvom porodjaju nisam ni osetila, ali na drugom affraid Jos uvek vucem neke posledice No
Miro, mleko ti sigurno nece krenuti prva dva dana, a kod mene u sobi je bila jedna prvorotka kojoj je krenulo tek 4-og dana i to baaaas, a do tog dana ni kap, a toliko je masirala i "cedila" grudi.
Penelope, otvori dnevnik, Bixi ti je dala instrukcije, znacice ti da podelimo iskustva osmeh srce
Trudnice ostale usne

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 24/6/2012, 00:01

Hvala vam na odgovorima drage moje love
Penelope, nešto sam sva van sebe od kad je pao mrak. Imam utisak da nisam sve spakovala i da ću nešto važno zaboraviti. Takođe imam utisak da ništa nisam završila u kući, a u stvari je sve sređeno.
Juče sam dobila i novu knjižicu, kolica stižu u utorak...i to je to. Nemam više šta da radim, kupim, čekam. Možda sam zato i nervozna.
Mnogo mi je brzo prošlo ovih 9 meseci. Proletelo je! Zato se osećam kao da sam u 4-tom, recimo, pa ne mogu da pojmim da je to to.
Što se katetera tiče, ja sam mislila da prvo pitam glavnu sestru (da se ne bi ljutile), a ako ona kaže da ne može, onda moram da se obratim dr-u. Mada imam i drugaricu u šok sobi, pa možda uspem da to organizujem preko nje.

Evo vidiš. Sad sam pogledala onaj spisak koji si ti postavila i shvatim da nisam ubacila ni jednu tetra pelenu u torbu v I nisam kupila ono što bih ostavila bolnici, ali večeras zadužih drugaricu. Ima kod njih u Merkatoru, pantalonice sa stopicama za 300din i bodići za 150.
Šta sam ono još htela.....a da
Da li mogu uneti mob u šok sobu?
Da li je problem imati dve torbe?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 24/6/2012, 09:15

Mirka ja ti kazem iz iskustva moje snajke ona je imala u sok sobi mobilni, a sto se torba tice ne vidim ko te moze ograniciti sa kolicinom stvari koje nosis. Samo opusteno Mirka i eto za 5 dana gotovo. Stize nam nas mali bosanceros.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 24/6/2012, 09:53

lena ::

Orle, ima li decko neki predlog za ime ili sam ja propustila.... neki radni naziv kao Nera sto je bila Suncoslava........ Wink
Za ime predlog još nema Very Happy
Smislićemo nešto do oktobra Laughing A "radni naziv" mu je Mali Zmaj od mene i krajnje "maštovit" Prda od mm. A još dete ni štucnulo nije u stomaku, a kamoli prdnulo lol! Prilično se dobro osećam, sem što mi trnu ruke češće nego pre. Čak i dok kuckam duže po tastaturi, moram povremeno da protresem šake. Ne znam šta su ono pile trudnice, ja samo magnezijum (neki Mg direct od 300mg) al moram naći nešto kombinovano, magnezijum, kalcijum, čini mi se da je pariz pila neki kombinovani mineralni preparat.
Moj zmajčić je još uvek uspavan, ne mrda mnogo...Po gorušici vidim da bljuje vatru povremeno Laughing
Izgleda da je ubedljivo najveći lenjivac od beba na forumu Laughing Vidim sve pričate kako udaraju, prevrću, ritaju, kuku ovaj moj ništa Razz Malo gurne pomalo da napravi mesta ili nešto takvo, što mene u stvari više zagolica.

Mirjana,, bogami se približilo opasno Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 275568 Sitno brojiš do bolnice i upoznavanja. Ali sve je spremno, kako vidim, tako da nema brige. lol!
Za mleko ne znam šta da kažem. I ja brinem da li ću ga imati, najviše zbog godina, ali vidim da su i neke moje vršnjakinje dojie bebe a mnogo mladje nisu, tako da...ne vredi- nema pravila.
Sada obično dozvoljavaju mobilne telefone, u pravim intenzivnim nisu dozvoljeni, ali često da ginekološka postoperativna je liberalnija i opuštenija atmosfera u njoj, pa dozvole. U apartmanu će ti sigurno biti dozvoljen.

Pariz, mašala, ti dogura do 36-te hvala Bogu. Ipak je blizance teže nositi, ali sad kad udješ u deveti sve je drugačije. Mislim za njih Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 275568
Verovatno je tebi i bilo teško, ali nekako nije izgledalo iz tvojih postova, kao da nosiš jedno. Vadiš li još Dušana ispod rebara Laughing To mi je bila hit rečenica lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od penelope 24/6/2012, 09:57

Milijana-nisam znala za to, mislila sam da je samo sa obicnim kateterom stvar srece,a da silikonski ipak ne moze da napravi takav haos. Ma ja sam se sva nesto ukocila, jako sam se uplasila, a sestre su vikale na mene da se opustim, pa sam mozda i zato tako prosla. No
Radujem se roditeljskim dnevnicima! yes
Draga Miro, to sto osecas je potpuno normalno-kakav je to veliki dogadjaj koji te ceka! Ne znam zasto to kazes za mleko-ja sam negde citala, a i tako su rekli u skoli za trudnice, da jako mali procenat zena nema uopste mleka, oko 2%-i to su vecinom one koje su vec imale neke hirurske intervencije na dojkama. Ne znam koliko je ovo istina, ali ja recimo jos nisam cula da neko u mom okruzenju nije imao uopste mleka.
Da li neko ima u svojoj blizini takve slucajeve?
Sto se torbi tice-do predporodjajne sale sestra ti nosi torbu, tamo te pripreme i kad te odvedu u salu, sestre sve tvoje stvari odnesu u sok sobu i stave pored kreveta na kojem ces biti. Tamo one vade sve sto koriste, tako da je po meni mnogo prakticnije poneti jednu veliku torbu ili cak kofer, mnogo je lakse i tebi posle. A mobilni je uvek pored tebe, tako da sve vreme dok u sok sobi lezis,zahvaljujes se na cestitkama. Very Happy
Nadam se da sam pomogla, a ti pitaj sve sto treba. cvet
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 24/6/2012, 10:20

:) jeste, penelope, zaista jako mali procenat zena nema mleka, ostale ga nemaju zbog svoje greske ili greske onih koji su im trebali objasniti, pokazati, pomoci, na samom pocetku sta i kako raditi :).... uglavnom bas bas da zena nema mleka jer jako retko.... tako da mirjana mislim da nemas toliko razloga za brigu pre vremena, samo budi strpljiva i uporna i bice sve ok :*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 24/6/2012, 10:32

penelope ::
Da li neko ima u svojoj blizini takve slucajeve?
Pa mene je uplašila poznanica koja je primetila da mi grudi nisu nešto porasle, pa kaže da je i njoj bilo sve tako. Ona ima dva deteta, već velika, a ni jedno nije dojila jer nije imala mleka. A to je, pored moje ujne, drugi slučaj za koji znam.
Nisam ja imala nikakvih intervencija na grudima, ali sam nekada davno pila neki lek od koga sam imala mleko, pa onda zaradila neke promene na grudima, itd.... Nadam se da će sve biti OK
Pitam za dve torbe, jer sam navikla da novčanik i elek.uređaje ostavljam zaključane u beautycase-u. Nije on glomazan.
Izgleda da smo svi uzbuđeni, jer me moji i mm-ovi neprestano zovu. A meni će stvarno da drmne neka depresija, jer se ponašam kao šizofreničar. Uglavnom mi je sve smešno, a onda se odjednom rasplačem kad pogledam u stomak...kao da mi je žao što ga uskoro neće biti. Ako već nisam pukla, izgleda da ću uskoro yes
I samo bi da se mazim, a mm jadan...mislim da taj i sanja vođenje ljubavi

Orlić, i tvoja mi trudnoća leti kao moja! Ljubim malog zmaja poljubac
Ostale bivše, sadašnje i buduće okruglice d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 24/6/2012, 10:38

Joj Boki, žena o kojoj pričam je imala 100 babica oko sebe...nije baš uvek sve do toga.
Mislim, slažem se sa tobom da je veoma mali broj žena koje nemaju mleko, ali eto, desi se čoveku svašta.
Nisam se ja sad nešto jako zabrinula, nego nisam do sada ni razmišljala o toj mogućnosti. S njom su mi se otvorila neka nova pitanja, npr. treba li kupiti pumpicu kad ne znaš ni da li ćeš imati mleka (sreća, sestra mi čuva njenu), treba li se raspitati, čak i kupiti bebelac i sl.
Eto u tome se sastoji moja briga.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 24/6/2012, 10:39

Drage moje, ljubimo vas punao ja i mali Dusan!

Malo smo u guzvi - sve radim sama, tata i ujko pomazu u domenu svojih mogucnosti:)
samo da uhvatimo ritam jos koji dan pa vam pisem sve po redu!

VOLIMO VAS PUUUUUUUUUUUUUUUUNO!!!!!!!!!!

I zelim vam da sve sto pre osetite ovakvu srecu
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 543728 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu