KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 24/6/2012, 10:41

pa dobro, ja nisam pricala za tu zenu koju ti konkretno poznajes, mozda je eto ona u tih par procenata koje nemaju, nista strasno...
ni moja mama nije dojila ni mene i ni sestru, a dal je u tih 2-3-4 % ili jednostavno se naredjalo nekih gresaka u koracima. ne zna i nije ni bitno, obe smo zive i zdrave....

mali prince i dusane osmeh srce veliki pozdrav i cmok od nas za vas osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 24/6/2012, 10:42

JA JEDVA CEKAM DA CUJEM DETALJAN IZVESTAJ I DA VIDIM TO MALO CUDO OD CARA DUSANA!!!!!!!!!!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 275568

DA ZNAS, SAMO DA MI JE MOJ MOB. ISPRAVAN, NATERALA BIH TE DA MI SIBNES JEDNU SLICICU PA KUD PUKLO! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 404938 ALI NE PRIMAM MMS, NA TVOJU SRECU, PA NE MOGU DA VAS UDAVIM!!!!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 595783

PUNO VAS LJUBIMOOOOOOO!!!!!!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 338438
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 24/6/2012, 10:42

Prinče zagrljaj
Nedostaješ yes
Dušane poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 24/6/2012, 11:04

Penelope, imas pp. Very Happy

Miro, meni neposredno nakon CR, na intenzivnoj nezi, nikako nije ulazilo u glavu da beba vise nije u stomaku! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 635297 Kako bi me sta zignulo i zabolelo (od onog cuda sto se prima venski za stezanje materice), ja bih instinktivno stavila ruku na to mesto, kao da mi se beba jos mrda unutra pa da je umirim ili pomazim..... Zato nisam pitala odmah, u tom nekom cudnom polusvesnom stanju, sta je sa bebom i gde je... ijaooj! A katetera se uopste ne secam, ni da su mi ga stavili, ni da su ga skinuli, prosto se pitam jesam li ga imala uopste (a prilikom operacije mioma se odlicno secam kad su ga namestali i koliko sam ga posle nosila sve sa kesicom, kao torbicu).....
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 24/6/2012, 11:19

Prince, Dusane.....pojavili ste se! JEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Leno carice, kako si to sve super opisala.Niceg se mi vise ne secamo.......
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/6/2012, 11:45

Samo na kratez da vas pozdravim Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 543728
trenutno perem sudove, dolaze nam neki gosti na kratko,pa sudovi ne mogu bas cekati moju mamu...a meni je to tako tesko, jer kad stojim par minuta u mestu, kao da imam 5m, a ne skoro 2 lol!, pa mi se samo manta u glavi.
Orle, pijem od naturalWealtha, sad ve' 2x dnevno kombinaciju Ca, Mg, Zn-odobreno od dr/a.
Pitala sam u apoteci za neku jeftiniju varijantu iste kombinacije, ali u toj kombinaciji i ne postoji nista drugo, sem sumleta, koje ni u ludom besu ne bih pila...
Prince!! Dusane!! Dobro nam dosli, jedva cekam izvestaj Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 275568
ljubim i odlazim!
p.s. silikonski kateteri imaju brojeve, niposto ih samovoljno uzimati-nek dr kaze velicinu!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 24/6/2012, 13:37

Miro, moja zaova nije dojila ni prvo ni drugo dete jer nije imala mleka, ali u oba slucaja joj je mleko krenulo u bolnici i prestajalo tek nekoliko dana posto bi dosla kuci i to nema veze sa velicinom grudi. Kad bi mene sad pogledala, ne bi rekla da dojim, a Milena retko posisa obe sise, znaci ima ga dovoljno i u jednoj da je drzi 3-4 sata. Sa mlekom se nikad ne zna i nema znakova unapred. Sve zene koje znam da su u nekom trenutku izgubile melko, su ga na pocetku imale. I nemoj se opterecivati time. Kupi jednu kutiju vestacke hrane za svaki slucaj da imas kuci, ali je nemoj otvarati ako ne treba jer traje samo tri nedelje, ja sam tako bacila dve pune. I da znas, ja sam jedno dojila, drugo nisam, menjala bih se sada za flasice i vestacko mleko.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/6/2012, 14:17

orline ::

Pariz, mašala, ti dogura do 36-te hvala Bogu. Ipak je blizance teže nositi, ali sad kad udješ u deveti sve je drugačije. Mislim za njih Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 275568
Verovatno je tebi i bilo teško, ali nekako nije izgledalo iz tvojih postova, kao da nosiš jedno. Vadiš li još Dušana ispod rebara Laughing To mi je bila hit rečenica lol!
Jeste draga, i ja mislim da je do sada sve teklo lepo, zato se i molim da do kraja tako bude.
Inače, da, vadim ga iz rebara, i cure koje nose visoko, verovatno znaju za taj osećaj Wink
Naime, to se nekako uvek potrefi kad se izležavam na leđima, i tad ona razvlači na dole, a on se dokazuje time što se zavlči ko međ bambuse, među moja rebra Very Happy
Samo ga malo pritisnem, pa pobegne...znači ima gde...ne mora baš da leži dugo na njima Very Happy
Mali Zmaj...pritajen je samo...spremi se na iznenađenja...kad ti kažem Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 24/6/2012, 14:35

Milijana ::Kupi jednu kutiju vestacke hrane za svaki slucaj da imas kuci,
Koju preporučuješ?
Milijana :: I da znas, ja sam jedno dojila, drugo nisam, menjala bih se sada za flasice i vestacko mleko.
Samo da ja mogu u bolnici da ga dojim, a posle mu ne gine flašica Wink Ako Bog da piće moje flaširano Laughing ako ne, neće biti ni prvi ni poslednji koji je jeo veštake!

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 24/6/2012, 15:10

Pari, ja te razumem, Lenku sam nosila na rebru, a Milenu na bubregu Rolling Eyes
Miro, kod nas u bolnici daju Humanu, Miri su rekli da beb najmanje bljuckaju od nje (a u stvari su im oni trenutno sponzori), ja sam Lenku hranila Bebelacom, a moja drugarica, farmaceut, detetu daje NAN. Vidim u BG-u daju Aptamil (mislim da je on i najskuplji)... sta da ti kazem, mislim da su to nijanse i da niko ne moze da kaze sta je tu najbolje. Mozda ovaj NAN, na vise mesta sam cula da ga hvale.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 24/6/2012, 16:41

Cure ja stigla kuci,buckala sam se i za vas kao sto ste rekle. Very Happy mogu reci da od kucice nema bolje i vise ne mrdam nigde,nisam ja za putovanja.. vi ste se bas raspisale ne mogu da povatam.... ljubim vas sve ljubav
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 24/6/2012, 16:44

Sto stefi nemas sjajne utiske sa mora? Ili si mislila konkreno na samo putovanje tamo i nazad?
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 24/6/2012, 16:46

ja sam mislila da cete ostati duze, bar nedelju dana...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 24/6/2012, 17:00

Stefi zao mi je sto si razocarana dosla nadam se da ste dobro.
Ja sam prosle godine bila u 20 toj nedelji na more i bas sam uzivala i kupanjac je bio extra i bebama se dopadalo znam:-)) kad god bi usla u vodu razigrali bi se i lupkali me...
Ko se dobro oseca preporucujem pravac na more.
Spasite se ove vrucine.;-*
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 24/6/2012, 19:01

Da l da skoknem? Imam još 3 dana Laughing
Mili, hvala za savet love
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 24/6/2012, 19:17

cure super je tamo bilo,bebac je bio hiperaktivan,voda,plivanje..ali put..strasno,stajali non stop,vise nisam imala sta da povratim pa sve neku zutu gorku tecnost,fuj,bas sam se uplasila..a nismo ostali duze zbog prirode suprugovog posla..i tako
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 24/6/2012, 21:38

Stefi sve u svemu je bilo superiska. Ako budete mogli opet da skoknete na morence ti ipak gledaj da to bude avionom da bi lakse podnela put.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 24/6/2012, 21:55

MIrka, ja sam kupila silikonski kateter 16, i nisam ga osetila, ai sama znaš da sam sa običnim nekoliko puta nagrabusila. Nisam nikoga ništa pitala, nego kada je krenuo porođaj, i rekli da će mi staviti kateter ja sam izvadila moj, i oni su bez reči to prihvatili.
Što se tiče mleka, imaćeš ga u bolnici, samo neka ti donose bebu redovno ili se izmuzaj, ali u Kruševcu nam nisu dali da se izmuzamo jer to prvo mleko koje ide je čist kolostrum, a oni dohrane bebu veštakom posle, i jedna kap je bitna za bebu.
Moja mama me je naučila da što se više izmuzam posle podoja to ću više mleka imati. Moja Lenka nije mogla da sisa, tj. jako je malo sisala a ostajala gladna, a mleka sam imala. U početku sam joj davala da sisa, pa se izmuzem i dam joj ostatak ili je dohranim adaptiranim mlekom. Međutim to me je mnogo zamaralo pa sam odlučila da se samo izmuzem i to joj dajem na flašicu, nudila sam joj sisu kad mi se učinilo da želi da se mazi ili je sposobna da sisa. Za neki dan će punih tri meseca,a tek pre dve nedelje je odlučila da hoće isključivo da sisa, ali po nekada bira i flašicu.Važno je da beba jede a nije važno kako.
Nemoj da meriš vreme dok sisa beba, neka sisa koliko god hoće (ne da spava), kad ispljune siku podigni bebu da podrigne pa je uvek ponudi drugom sikom, i u početku obavezno ponudi adaptirano na flašicu jednu ili dve merice da bi bila sigurna da beba nije gladna. Moja beba je bila toliko nežna da nije ni plakala kada je gladna (to je opasno).
Ono što je bitno da znaš je da ne postoji nekvalitetno majčino mleko! Svaka majka proizvodi najbolje mleko za svoju bebu.A ako beba plače kad je jako mala onda je to samo zato što je gladna ili se ukakila, treći razlog ne postoji u normalnim okolnostima.
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/6/2012, 22:00

Natalija, a sto si npr. kupila br 16?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 24/6/2012, 22:20

Natali, puno ti hvala, baš si mi sve lepo objasnila srca1 cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 24/6/2012, 22:23

Tako mi je rekla jedna medicinska sestra
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 24/6/2012, 22:26

imam jos dosta do tog katetera ali ipak me interesuje, znaci pitam doktora koji broj i onda to kupim za porodjaj?

drage moje, sutra 14 nedelja a meni i dalje muka, sinoc kada dushu nisam ispustila, podrignem, pa krene ono vruce (to je valjda gorusica) pa nagon za povracanjem sa jakom salivacijom Crying or Very sad
danas je nesto bolje, ali sam posle popodnevne uzine (banana sa plazmom) jedva obisla krug oko zgrade...
postalo mi je muka i od jogurta a bez njega ne mogu da progutam lekove...

vratila sam se kuci jer nerviram mamu svojim ''kilavljenjem'', a ne mogu da se foliram da mi je dobro...

jedino sto me tesi jeste sto razmisljam ''dokle god je meni lose, beba mi je dobro''...glupo, zar ne?

mogla bih da uzmem nesto da radim, mozda mi bude lakse? sutra cu da kupim neku laganu literaturu pa da citam...

a da, sutra idem u DZ po uput za komisiju, pa mozda iskukam doktrki da samo sekund gvirne da cujem srce moje...danas me je kada sam se nakasljala nesto bas probolo dole, odsekla sam se...posle 2 sekunde nista, i ceo dan sve ok...

ljubim vas sve

u potpisu
mracna mijaki

p.s. kazu, kakva trudnica, takva beba kada se rodi... e ako je tako, ova moja ce da bude nadzak beba Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/6/2012, 22:30

natalija ::Tako mi je rekla jedna medicinska sestra
Na osnovu cega, jer postoje razne velicine...je l te pogledala, pregledala, kako je rekla bas taj broj? Ima ih raznih vel. u jednoj apoteci kod nas , npr. 18, 20, 22. ...dakle, brojevi znace, jer ako se uzme veci, mozes da se slikas od bolova...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 24/6/2012, 22:36

Ma nije me pogledala, na osnovu njenog iskustva jer kaže oni svima stavljaju običan 18 broj pa kom opanci tom obojci
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 24/6/2012, 23:05

Trudnice nase mile da vas pozdravimo puno,u manjku smo sa vremenom citamo vas ali slabo pisemo!
Pari draga tvoja trudnoca mi proletela i jos malo i drzaces svoje zvezdice u rukama!Ljubimo vas puno!
Ori prolaze dani polako ali sigurno gazi se 21 neka neka samo neka je sve ok.
Maki uzivaj smo neka je sve ok!
Mirka jos malo sitno,sitno...
Loliska draga moja kada bese uz? Mazi mrvu od nas!
Ostale trudnice ljubimo vas puno,tako lepe i okrugle i izvinjavamo se koga nismo spomenule.
ljubav ljubav ljubav
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu