KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/6/2012, 11:47

shenon :)
kada idete na uz ?
nase beke su tu, na dan razlike
ja idem sad u sredu na tripl

nego, znam da ce da mi vade krv, nego hoce li mene oni pogledati na uz tamo?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 22/6/2012, 11:57

Bojana,
ja sam radila dabl u 13+1(sa uz naravno), pa su mi u NF zakazali exper.ultrazvuk u 22+5.
Moja dr smatra da ne treba izmedju, a ja sam odlucila da je slusam. Citam na drugim forumima kako tako rade po Evropi pa sto ne mogu onda i ja. Sad pospite paljbu po meni sto na uz idem na 2 meseca, ali ja se svarno osecam dobro i kad dr kaze da tako treba ja sam mirna...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/6/2012, 12:00

ma kava paljba shenon :) mogu ti reci da mi se svidja takav pristup pacijentu,
ako je sve ok zaista nema potrebe nabijati tenziju sa silnim odlascima kod dr....
na zapadu je zaista tako....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/6/2012, 12:02

cao drugarice drage.. pozdravljam vas s mora.. ovde je jako vruce ali nije nepodnosljivo,doduse ja samo po bastama i hladovini.. puta sam mnogo tesko podnela i povracala,moram u povratku praznog stomaka da putujem,cak i vodu povratim. bebac je hiperaktivan non stop me udara sto mi prija. kupamo se po malo u moru,dr kaze da smem.. i tako.. neka mi neko napise sta da radim da smanjim muke u povratku u putu???
veeeliikiii pooozdraav radost
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/6/2012, 12:03

nego, mi nismo radili taj dabl, pa me sada poslali na taj tripl
pa citam na nekom forumu, kako nekima nisu kao radili uz
pa mi nije bas jasno
kao samo uneli datum poslednje mece..... nesto ne verujem u tu pricu
mislila sam da mere tamo svasta nesto kao i na dablu
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/6/2012, 12:13

Akijeva ::
Miro, zar ti nisu još isključili fraxi, meni svi drugo kažu, neki 2 nedelje pre porođaja neki dva dana, ništa više ne razumem.
Akijeva, samo radi kako ti dr kaže. Meni je hematolog napisala da poslednju dozu primam 24h pred CR, pa opet nastavljam posle 12h, još nekoliko nedelja. Spakovala sam taj papir u torbu za bolnicu, pa me mrzi da tražim. Znaju oni kome kako, ništa ne brini Wink cvet
Stefi, đumbir je dobar protiv mučnine. Ja sam na više mesta pročitala da pomaže kod trudničkim mučnina, ali na nekim i da nije potvrđeno da je bezbedan u trudnoći...pa, odluči sama. Ja sam ga dodavala (onaj u prahu) i u čorbice i u čajeve dok sam imala mučnine.
Koka kola je isto zakon protiv mučnine, ali ni ona se ne preporučuje nikome...
I ostao je još B6 vitamin, koji se daje protiv mučnina i nekim curama jeste pomogao.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 22/6/2012, 12:18

Ah Stefi bucni se i za mene!
Posto moja mama zivi na moru, u CG, zena mi rezervisala kartu avionsku za avg. U isto vreme mm, neznajuci za to isplanirao nam put za Grcku sa spavanjem,tj. dve pauze u Nisu i malo juznije. Posto ni sa jednom stranom nisam uspela da nadjem kompromis ja sam odlucila da ne idem nikud Crying or Very sad

Bojana
logicnije mi je da rade sa uz. Napravi se luda, nazovi ih i reci da si zaboravila da li treba puna ili prazna besika, valjda ce nesto reci...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 22/6/2012, 15:12

Mirjana ::
Akijeva ::
Miro, zar ti nisu još isključili fraxi, meni svi drugo kažu, neki 2 nedelje pre porođaja neki dva dana, ništa više ne razumem.
Akijeva, samo radi kako ti dr kaže. Meni je hematolog napisala da poslednju dozu primam 24h pred CR, pa opet nastavljam posle 12h, još nekoliko nedelja. Spakovala sam taj papir u torbu za bolnicu, pa me mrzi da tražim. Znaju oni kome kako, ništa ne brini Wink cvet

Meni na papiru piše iz fronta od njihovog transfuziologa do porođaja (bez određenog dana prestanka, a ja sam se već lepo izjasnila da hoću epiduralnu Laughing ) i posle porođaja 4 nedelje, a moj hematolog napisao 6 nedelja posle. E sad ja kod hematologa tek idem 5. oktobra jer šta ću ranije kad mi je 23. termin, pa šta on kaže to će biti konačno, nego ja to čula rekla kazala pa se ponadala ono 14 dana bez boce ali izgleda to nema No Baš su bezobrazni ti lekari kad dođeš rutinski a oni te pregledaju vaginalno a meni reče dr Jokanović i ne trebaju da vas puno pregledaju nema potrebe čačkati dole preterano. Meni to kad urade ja poludim, ali izbegavam te zaludne što menjaju druge dr.
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 22/6/2012, 15:37

Cao tete, prvo hvala svima na komplimentima i vase bebice su ko bombonice, samo da su nam zive i zdrave.
Evo mi jutros bili da primimo vakcinu mi kupujemo pentaksim pa Bogu hvala dosad nismo imali reakciju ovo nam je treca.
Jedan savet posle primljene vakcine sta ciniti: pre nego krenete u dispanzer natopite nsa sterilnu gazu jestivog ulja i ostavite u frizider, po povratku iz dispanzera (primljene vakcine) staviti na mesto uboda , zalepiti flasterom i ostaviti tako do navece.
Nadam se da ce nekom pomoci ovaj savet ovo je 100% provereno!!!
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 22/6/2012, 16:08

shenon, blago tebi kad mozes da izdrzis od 13+1 do 22+5 a bez virkanja...
ja bih volela da mogu! mozda tek kasnije kad se princeza bude vidno mrdala...

stefi, blago tebi, brcni se i za mene!

ja bih rado na more ali mm ni da cuje, mozda se ogrebem za neku banju ali tek tamo u septembru Wink

bokice, ja mislim da ce sigurno da ti rade uz...

ja cu da se istopim na ovoj vrucini...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od racili 22/6/2012, 16:45

Akijeva, hvala za info, uhodavam se polako, juče mi je šećer bio oko 6, a danas se stabilizovao, Baš je zeznuto, najgore mi je što od ovakve hrane brzo ogladnim, a za užinu nemam pojima šta da jedem..inaće ušla sam u sedmi mesec i ugojila se 6 kg, mada sam poslednjih par dana smršala pola kile.....nadam se da će se srediti i da neću morati u bolnicu. Ne znam da li je skoro neka devojka ležala u vrtu u višegradskoj, ima li klime ili je suvišno što pitam? Wink
Mrvo, sin je prava bombona!
Pari, videla spisak, kombinuje se, ljubi dve dušice smajli angel smajli angel
Stefi, čuvaj se infekcije zbog kupaćeg i uživaj na moru
Ja utrogestan pijem još uvek 4x200mg, šta da radim, tako rekao dr. i sigurnija sam. Bojana, ti si prirodno ostala trudna pa ti je lakše, ali mislim da su vto trudnoće mnogo sigurnije uz utrogestan.
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/6/2012, 16:59

ne znam raci, vto ili prirodna, onog momenta kada se formira posteljica sto se tice progesterona, na istom smo :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 22/6/2012, 17:49

Vukašine, Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 576626
medenjakoviću jedan riđi. Malo bih ti se uvalila tu da se izamazimo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 561840
Bojana stalno o utrogestanu. lol! Sestro slatka, ako nećeš nemoj ga piti.
Višak progesterona ne šteti, čuva matericu od kontrakcije, i jbga., tvoje godine i način začeća su savim jedno...
Znaš ono,i g... bih pojela samo da sve prođe kako treba. Zato što se više pitaš samo sebe više zbunjuješ.
Opušteno i čini kako ti dr kaže, ili kako ti tvoja glava poručuje. Wink
Mirka, malo posoli vodu,pa pij,ako ti je baš nizak pritisak.
Šiz, sredjival ismo stan prekjuče i juče, mašina svaki dan radi, nešto me šandrc pranja uhvatio.
Davno je otkazan muževljev put za Grčku...tu je, pored nas.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/6/2012, 18:02

moja luda glava, kada mi je dosadno onda nadjem sebi zanimaciju Very Happy
a evo pre jedno sat vremena me povremeno zigne dole u preponi, tako mi i treba kada sam se urekla.... odo jos malo da gvirnem sta ima, pa da legnem.....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 22/6/2012, 18:08

Wink
nego, niko od nas nema neku vest od Bokice lepotice?
Bas me zanima kako je...ona je u dan sa mnom.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 22/6/2012, 23:58

Hvala na tako lepim recima, pozdravljamo vas puno i ljubimo ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 23/6/2012, 09:58

pari srecan ulazak u 36-u!!!
usitnilo, pisi nam dok jos imas vremena, mani se peglanja Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 23/6/2012, 10:12

Akijeva ::
Meni na papiru piše iz fronta od njihovog transfuziologa do porođaja (bez određenog dana prestanka, a ja sam se već lepo izjasnila da hoću epiduralnu Laughing ) i posle porođaja 4 nedelje, a moj hematolog napisao 6 nedelja posle. E sad ja kod hematologa tek idem 5. oktobra jer šta ću ranije kad mi je 23. termin, pa šta on kaže to će biti konačno, nego ja to čula rekla kazala pa se ponadala ono 14 dana bez boce ali izgleda to nema No Baš su bezobrazni ti lekari kad dođeš rutinski a oni te pregledaju vaginalno a meni reče dr Jokanović i ne trebaju da vas puno pregledaju nema potrebe čačkati dole preterano. Meni to kad urade ja poludim, ali izbegavam te zaludne što menjaju druge dr.
Aki, i da ne odeš opet kod hematologa, oni u bolnici konsultuju svog koji onda službeno traži mišljenje od tvog Wink Laughing
Ja sam se odlučila za spinalnu....mada, može da se desi da se predomislim ako mi tako kažu, jer mi donji pritisak ne prelazi 48.
Ne znam ni totalnu kako ću podneti sa takvim pritiskom.

Aida, hvala za savet. Ja sam memorisala. cvet

Mm otišao na posao, pa se vratio. Pilo se malo juče u gostima, vežbali momci za petak Laughing a on je posle par piva mrtav lol! Inače smo poznati po tome da kad zajedno popijemo, ja vozim kući Laughing Laughing Laughing Geni su čudo! yes

Malo me hvata trema!
Bambi je juče i danas jaaaaako aktivan. Ne smiruje se uopšte! Tako je juče zabavljao društvo, gledali su u moj stomak kao u utakmicu i jednoglasno govorili "jeeeeee", itd. kako stomak menja oblik i seli se s leva na desno i obratno Laughing
Odoh da napravim neki sendvič.
Ljubim sve srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/6/2012, 11:56

mijaki ::pari srecan ulazak u 36-u!!!
usitnilo, pisi nam dok jos imas vremena, mani se peglanja Wink
Hvala mila!
Misliš li da ja u ovoj nedelji peglam?? lol!
Dok je nama naših mama, zubi će nam biti beli.
Draga, vrućina je, ništa spec. U toku dana bar jednom malo šmugnem da protegnem noge.
Sinoć su bebe toliko bile aktivne, da su me celu pomerale...a znaš koliko sam ja sitna curan od 1,79m lol!
Gledali smo dragi i ja fudbal-tačnije ja sam bila prinuđena, ali naše carstvo, naš akvarijum nam je oboma skretao pažnju...to su iz stomaka izmicali celi delovi tela. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 21831
noge-stopal otiču, ali kad videh juče u frizeraju trudnaju kojoj je termin kad i meni, ima jednu bekanu u stomaku, i visinu moju...pa kad videh njene none, uteših se iz momenta Very Happy
Torba je spremna još pre dve nedelje, ali još ne u potpunosti lol! mada sam i plazmu gurnula u nju...mama kad je to videla, zaplakala se Very Happy duša moja...kaže mi-pa ja ću ti sve doneti, moraš li baš o svemu da misliš lol! nego ko će? lol!
I tako, dani prolaze i znam da će mi ovaj period nedostajati.Već sad to osećam...
Svaki dan se zahvalim Bogu za sve dosadašnje.
U ponedeljak ujutru dajem dimer, uveče UZ...i tako.
Kako si ti? Listaš li strane o kolicima, krevcima i dr. detaljima? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 23/6/2012, 12:10

Trudnaje, kako podnosite ovu vrucinu?
Pari, srecan ulazak u 36. nedelju! Jos malkice! osmeh srce Super ti guras, a za te otoke znas sta ti je, noge uvis, ili u horizontalu! lol!
Miro, jos 6 dana do upoznavanja Bosancerosa! smajli angel
Mijaki, jos malo pa 15. nedelja, super guras Very Happy
Orle, kako ste vi? Odose li gosti? POceo baletan da vezba?
Mrvice, Vukasin je lepotan pravi!!! srca likeit
Ja necu biti tu jedno 2 nedelje, ali cu virkati, bar da ubodem porodjaje, da cestitam, ali ne zamerite, ako me nema Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 23/6/2012, 12:11

hehehe, sitna curo od 1,79 Wink
pisala si da ti masina non stop radi, pa rekoh, valjda nesto i popeglas lol!
neka dece, neka se djilitaju, igraju fudbal, a vi im dali inspiraciju...ja zbog tog fudbala ni ne vidjam mm, ja kod mame, a on se baskari uz tv

i zamisli ti torbu za porodiliste bez plazme???? to nema nigde Wink

ja nikako da dodjem sebi, sramota me je vise da kukam, ispasce da nisam srecna!!!
muka mi je, podrigujem, gorusica, umorna sam stalno, nervozna, i dalje u strahu od kojecega...sve se nadam da cu i ja malko barem da uzivam u trudnoci i da ovo moje dete nije odlucilo skroz da me upropasti...
a opet milion puta pomislim neka mi je i 1000 puta gore, samo da je ona dobro...

ljubim teeeee



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 23/6/2012, 12:17

Mrvice, Vukasin je kao med!sunny

Pariz, srecan pocetak 36. nedelje!!!!!! Very Happy

Mijaki, draga, taki si kaki si... sta ces, neki vrag te stalno kopka.... ali bitno je da i ti super guras..... lol! lol! lol!

Orle, ima li decko neki predlog za ime ili sam ja propustila.... neki radni naziv kao Nera sto je bila Suncoslava........ Wink

Sve ostale trudnjace, Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 196545 !
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 23/6/2012, 12:23

AIDA, nemam gde da ti pisem nego ovde gde su trudnice, vidim da se ovde najcesce i javljas.....

Klinci su ti haos! Pravi muskarcici! Mnogo su lepi!

Imas li i ti pristup RD? Mislim da vec ima dosta "novih" mama koje nas uopste ne posecuju na stranama roditeljskih dnevnika, ne znam zasto.... Pitajte Happy ako nemate dozvolu! Videcete koliko su lepi RD! I kako je slatko pratiti klince od tih prvih slika pa do malo matorijih dana......

I to sto si pisala za pentaksim je korisnije staviti medj roditeljske i bebece teme..... Trudnaje ne mogu bas sve da pamte! Wink Very Happy
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 23/6/2012, 13:03

Aha, nasla sam Aidu da se javlja i u RD! Very Happy Ajd poseti i nas... i otvaraj dnevnik svojim momcima da im ne ganjam slike svuda po Kutku!!!!!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 338438
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/6/2012, 13:24

Leno, nisi ništa uradila ako se ne javiš još 1x lol!
Ustvari, presekoh ja tvoj niz lol!
Happy bi trebalo da mnogima odobri dosta tema, jer ima dosta stalnih cura, koje su pregurale onu cifru poruka, i koje su nam se već slikom predstavile, ali verujem da je prezauzeta ili na odmoru, nisam se ni ja skoro sa njom čula.
Mijaki, mašina ne prestaje, rekoh da me neki šandrc čistoće spopao,ali mama sve pegla, i smejulji se samo kad dečju robicu pegla... lol!
i svaki put kad završi kaže: E, dobro, sad više nemaš ništa, je l tako...i neće ti više tvoje drugarice slati? lol!
hahahahaha, mila moja mama...evo stiže mi sms, kladim se da je ona, da ponudi neku pomoć Very Happy
Mijaki, znam da te stid da kukaš,ali i to je uredu, polako,svaka će polako da kuka zbog gorušice, otekline, vrućine i sl. Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu