KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/6/2012, 19:41

treba da idem u sredu na tripl, pa cu onda kod moje dr
i taman cui da je pitam da mi ukine utrogestan jer me to kopka ovih dana ,
ne znam sta ce mi tih 200mg kada je psoteljica odavno preuzela lucenje progesterona
malo me nervira to prepisivanje lekova kod nas ko bombonica....
a ova 2-3 dana intenzivno razmiljam o tome, i nista vezano na netu nisam nasla sto bi islo u prilog daljem korisenju, svi kazu da nema svrhe piti ga kada posteljica preuzme tu ulogu....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 21/6/2012, 20:11

Boki, i ja sam ga koristila do ulaska u II tromesečje i posle toga u dva navrata po par dana, zbog nekog tačkastog krvarenja. Mislim da bih dilnula da sam morala sve vreme da ga koristim!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/6/2012, 20:14

aha, pa citam dosta o tome....
ne bi mi ni palo na pemt, nego pre par dana kaze neka cura, ona su desetak dana stariji od nas, dr joj kao videla neku kontrakciju al nista strasno i prepisala joj utric
pa ona otisla po jos jedno misljenje jer joj se cinilo nelogicno jer svuda pise drugo, a i telo nam tako u trudnoci funkcionise....
bicu fina pa cu da pitam moju dr, ako ne pitam, oni svi cute, i samo prepisuju :)
a imam u steku magnezijum, koji popijem ponekad mada ga sada nisam pila dugo, to znam da je dobro popiti.... to si i ti pila jel?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 21/6/2012, 20:26

Još uvek pijem i verovala ili ne nemam kontrakcije! Pijem duplu dozu. Jednu ujutru i drugu uveče. Ovu večernju sada sa kalcijumom zbog proteina u mokraći.
A kad sam bila u bolnici, čak mi je neki dr rekao da me niko ne pita hoću li, već da moram piti onaj lek protiv kontrakcija affraid
Hvala Bogu pa imam dr-a koji ne insistira na lekovima, već prvo proba sa biljnim lekovima, mineralima, vitaminima, itd...o čemu god da se radi.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 21/6/2012, 20:27

I zaboravih da dodam da naravno, po nekad mora, dakle, naravno da ćeš pitati svoju dr!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/6/2012, 20:30

malo sam zbunjena, jer ako kazu da posteljica preuzima ulogu lucenja i da nema svrhe, onda mi malo nije jasno, ne znam , kontradiktorno mi je sve to....
citam da trudnice kasnije piju neki ginipral il kako se vec zove....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 21/6/2012, 20:36

Boki, mislim da on i opušta matericu, pa ga zato i dalje prepisuju. I mene baš zanima šta će ti reći dr.
A ginipral je baš za kontrakcijei daje se isključivo ako se dokažu na CTG-u, i to u kombinaciji sa lekovima protiv tahikardije ili sa lekom za smirenje. Ma isto kao i partusistem.
Utro je za ta dva leka mala maca i naravno da je bolji izbor ako i on pomaže. Baš pitaj i prenesi nam.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/6/2012, 20:41

ok, i mene zanima njeno misljenje
jer je utric progesteron, a kao nema ga svrhe piti nakom prvog trimestra jer ga posteljica stvara dovoljno....
bas me zanima misljenje moje dr....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 21/6/2012, 22:00

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Dscf2182nb

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Dscf2168v

Drage moje teta, pozdravlja vas Vukasin iz lavora jer se posle kupanja odmah ukakio lol!

Pari, ja koristim obicnu vodu vec dva meseca i nema kamenca.

Miro, poslednja recenica je stvarno divna. Mislim da smo sve tako. Ja i dan danas njemu pricam koliko ga volim, koliko sam ga cekala i da je zivot sad daleko lepsi. Laughing

ljubav ljubav ljubav ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/6/2012, 22:09

Vukašin je kao lutka! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 196545
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 21/6/2012, 22:29

Vukasin medic jedan, kao da ima godinu dana
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 21/6/2012, 22:39

Jaaao, jao, što sam porastao lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Meeeeeeeed srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca angel
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Shizika 21/6/2012, 23:27

Pariz, odmarash li danas i uzivash li u, po svom standardu, ochishcenom stanu? Ili si se danas rasplesala? Very Happy
Mora da si negdje pisala a ja propustila, neshto si spominjala da bi tm mgao skoknuti negdje u inostranstvo (Grchku?), poslovno, taman pred porodjaj, jesi li ga zavezala za sudoper?
sreca
Mrvice, Vukashin je prekrasan! naočare
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 22/6/2012, 09:58

natalija ::Miro, kad su mi doneli Lenku, držala sam je u naručju i non stop ponavljala (gde si se ti krila svih 10 godina, sunčice mamina), a ona gleda i verovatno se misli : Jeb.š poeziju, vadi s..su, daj da jedem!  b
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
A ja sam govorila Ani:"Dodji tetki sunny milo." Laughing Tolike godine sam tetka i tolike godine borbe da postanem mama i napokon kada sam postala mama i uzela svoje dete u ruke ja nikako da se naviknem. Dugo sam Anu zvala Nadja, Jano ili tetkino sunny Laughing Laughing Laughing

Mrvo Vukasin je PRELEP PRESLADAK osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce kada ga Mala bude videla kaparisace ga za zeta 100%

Trudnice sve vas grlim i ljubim i bezite u hladovinu.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 22/6/2012, 10:01

Devojke mi dosle iz setnje padala kisa jutros rano malo je ohladila..Bojana ja sam taj dan kada sam se porodila jos pila utrogestan 3x1...celu trudnocu 3x2 i onda dva meseca pred kraj 3x1...

Vukasine sunce lepo ljubi te Lola Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 22/6/2012, 10:13

Vukašine, sunce, vidim da će biti otimačine ovde...Prelep si Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 196545
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 22/6/2012, 10:14

Vukasin je nemam reči prelepo dete
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 22/6/2012, 10:19

Bojana86 ::orle jel osecas sada vec guranje i udaranje :)
ja rekoh danas da jedva cekam da me sutne :)
ovih dana me je golicalo malo iznutra
ali juce i danas skoro nista Sad
Meni je tako ispočetka, po par dana ništa, pa opet.
A ja još ne osećam ozbiljno guranje i udaranje. Da nisam bila skoro na UZ bila bih više zabrinuta. Ne znam, valjda je sve individualno. Nadam se da će uskoro početi više, kako me ko vidi pita to prvo, a mene još golica
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/6/2012, 10:57

ja sinoc sa fona gvirnula ovde ali ne mogu pisati sa istog
pa ja sam se osmeh srce
vukasin je kao lutka
msm, sva deca su slatka na svoj nacin, ali vukasin je onako po mojim merilima, bebac ko s reklame :)
jao, pa sam i dragom pokazivale slicice da ga vidi
davno ne videh ovakvu bebicu
deluje i nekako snazno, hehe, stvarno ne deluje da je tako mali, nego kao da ima bar 6 meseci....
uf uf, raznzih se nacisto od sinoc.... :)))))

orle, ma da, jedva cekam da pocne da se mrda lepo da osetim, a ovako en znam jel mi to crvece neko nestasno ili beba
pa jos ovako kada se danima ne javlja.... :/
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 22/6/2012, 11:18

Mrvice, Vukašin je naočare (da kucnem u drvo)

Bojana, meni je dr koji mi je radio VTO rekao utrogestan i estrofem do 12 nedelje (3x200) i onda dva dana (2x200) i dva dana (1x200) i gotovo. I ja sam tako i uradila, čekala da napunim punih 12 nedelja i ukinula ga nakon 4 dana. Tad sam bila u procesu promjene dr pa ona baš i nije mogla uticati na to, jer sam sve prstala koristii dok sam došl do nje. Iskreno nije baš bila oduševljena što više ne koristim utrogestan i rekla:znate on se može koristii do 37. nedelje affraid . Pregledala i kao sve ok pa ni nema potrebe da ga koristim, a ako nešto bude vidjećemo da li da ga opet uvodimo.

Ja još ništa ne osjećam Rolling Eyes (nikakva golicanja i sl), dva-tri puta me kao nešto ''podbočilo'' na sekundu kad sam sjedala i možda me nešto ''udarilo'' sa lijeve strane, ali ipak mislim da je rano za takve manifestacije zbunjen ili nije Very Happy vidjećemo.
Kontrola trebala biti iduće sedmice pa se pomjerila za nekhn 7-10 dana jer je dr odsutna, pih

Moram vas još malo udaviti, kad već pišem jednom mjesečno Wink
Sinoć sam htejla katapultirati mm. Mi smo bili u selu kod njegovih i pošto smo otišli oko 6 nismo otvarali prozore, ja sam mislila da ćemo se vratiti do 9, no međutim ostadosmo ... Kažem ja njemu oko pola10 nazovi komšije (njegovog strica - samo mi i oni živimo u toj kući) da siđe dole da nam otvori prozore ima da poumiremo kad se vratimo. i reci mu da podigne roletne. Kaže mm pa nije čovjek malouman, što da mu govorim da diže roletne.
Kad smo došli oko 12 otvoreno pola krila jednog prozora i jedna vrata i roletna spuštene do pola kao što je i bilo, sveukupno manje od 1m kvadratnog ''otvorene površine'' na stan od nekih 60 kvadrata. affraid affraid affraid
Mislim da nema potrebe da vam opisujem tu zaparu u stanu.Klimu naravno nemamo. Iako sam ja poslije otvorila sve moguće prozore (a ima ih dosta) i napravila totalni propuh, stanje za spavanje je bilo katastrofalno, preznojila sam se jedno 100 puta, vrtili smo se ko na ražnju, užas, i konačno kad je oko 6 jutros zahladilo mm počne da hrče tuga fd a pošto on radi a ja ću biti kući, ustanem i počnem praviti ručak za danas. i kad je otišao u 7 iznesem tu šerpu na balkon da se hladi, a ja provjetrim sve i zatvorim i odnesem ventilator u sobu i odspavam ko čovjek do 10 Sleep Sleep Sleep , joj
Ja sam još uvijek na onom bebećem nivou - ne mogu biti gladna i pospana.
Sad vas udavih glupostima, ali ajd, oprostićete mi. Very Happy
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 22/6/2012, 11:23

Mirjana ::Jaaaaao Lenčice medenkoviću mali naočare naočare naočare naočare naočare Kakva je to opasna cica Laughing
A i Lolićka naša srca srca srca srca srca
Ja se ljudi jako umorih od mm-ovog odlaska. Jutros smo do 4h pričale (mi drugarice), da sam ja jutros prespavala vreme za fraxy i setila se tek u 17h affraid
Nisam ja više za sedeljke No Sutra CTG. Ne znam koga ću upecati da ga pogleda i potpiše. Uglavnom, sitno brojim Laughing
JOŠ 9 DANA srce srce srce
Ljubim vas sve srca1

Miro, zar ti nisu još isključili fraxi, meni svi drugo kažu, neki 2 nedelje pre porođaja neki dva dana, ništa više ne razumem.

Noja ista srvar i kod mene, još 3 do kraja a sutra prvi, držite mi palčeve da se ratosiljam bede pre nego što moja zmajica/škorpija dođe! Srećno Noja!
Racili ti za OGTT pitaš, ja imam trombofiliju, ali svaki mesec ležim i pričam s ženama koje imaju povišen šećer, pritisak i sl. i sve mogu da ti kažem kako one jedu. Ne sme masno, slano i slatko to se podrazumeva. Dakle treba ishranu svoditi na salate i kuvano. Supe domaće obavezne ali ne zasoljene nego blage pileće. Ali to se preporučuje zbog stolice i ostalim trudnicama. E sad koliko znam, meso se mora bariti bez imalo soli što sam probala i jest malo fuj, ali bolje i to nego šećer. Povrće ili presno ili bareno ili u supi/čorbi nesoljeno. Ovako je dr rekla dvema ženama kad su je pitale, nije to kao u zatvoru, pa sad nema, nego ako se lepo pridržavaš dijete, može lepo ako baš osetiš da ti se traži, sad kad dolazi leto, šaka jagoda ili malina ili breskvica jedna, a jabuke se preporučuju one kisele, kao grenny smith ne one ajdare što su slatke. Tako nekako sam ja sve to pohvatala, ako imaš još koje pitanje slobodno reci pa ću ili odgovoriti ili pitati jer 9. jula opet idem na patologiju na analize.

Mrvo Vukašin je mnogo lep i baš je prava beba postao, sav je što bi se reklo sa karakterom. Bombona as
Lena još jedna krofnica sunny

Sve vas ljubim trudnjače i samo nek vam bebe udaraju u tibi d
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 22/6/2012, 11:29

ovo za bebeci nivo potpisujem, glad ne mogu da izdrzim nikako...

meni je do 12 nedelje bio prepisan utrogestan 3x200, u 13 nedelji 3x100, a u 14-oj se dalje smanjuje na 2x100 sve do 32 nedelje....
ja sam sigurnija kada uzimam utrogestan...navikla se, sta cu!


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 22/6/2012, 11:31

i zaboravih da ljubnem vukasina koji je preleeep! osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 22/6/2012, 11:35

:) ma znam ja to mijaki
citam da medicinski nije dokazano da ima svrhe kasnije ga piti
ali mi je jasan taj psiholoski momenat i te kako
i sama se osecaj , pa da tako kazem, sigurnije
i znam kada bih ga ukinula i osetila probadanje, stezanje i sl, da bih osetila malo grizu savesti verovatno....
ali opet.... ko ce ga znati.... s jedne strane verujem u ta medicinska objasnjenja, a s druge bih volela da smanjim svaki rizik po bebu, sto je normalno.... pa kud svi turci tu i mali muja :)

odo nesto da capnem u kuhinji.... gladna sam :)
lilly, ma i ja sada verujem , posto se beka 'ne javlja' vec par dana, da mi je ono golicanje bilo od creva mojih lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 22/6/2012, 11:44

Helouuu devojcice moje,
ja jos uvek kod tetke na selu, komp star a tastatura mi na ekranu, skinula nesto sa neta pa klikcem slovo po slovo misem, uh...
Vazno je da vas citam svaki dan, i gledam...pilence Vukasin je lutkica mala love
Sve vas ljubim i pozdravljam, a sto se tice utrogestana, meni je ukinut cim sam usla u 4 mesec, tj u 13+1.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 21 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu