KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 15/6/2012, 09:51

Srce moje malo trudnica srce osmeh srce zagrljaj
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 15/6/2012, 12:34

mijaki ::danas stigli rezultati i drugog Double test-a, jos bolji su od prvog, tako da sam HAPPY!!!!
zvala i zakazala expertski UZ i Tripl u 17 nedelji (polovina Jula), a nadrndana sveznajuca sestra me pita a sto da radite Tripl ako vam je Dabl ok? odgovorih joj da za moje novce mogu da radim sta mi se hoce i da to nije njen problem, grrrrrr!!!

sada sam u panici, moram da zakazem virkanje i za kraj Juna, ko ce da izdrzi duze od mesec dana, ja necu sigurno! Wink

mucnine i dalje traju, manje nego ranije, ali i dalje nisam sva svoja, i dalje mi manjka energije i volje...uglavnom lezim i tako se osecam najsigurnije...
i dalje sam u strahu od virusa, mama kaze da sam paranoicna...ja kazem ko se cuva i Bog ga cuva

polako smanjujem lekove, od sledece nedelje nema Prednisona ni Siofora, a i Estrofem i Utrogestan se smanjuju...bice malko lakse!!!

sve vas ljubi ponosna mama plinceze Ane

Mijaki drži se i ne brini još nedelju dve i mučnine će biti samo ružno sećanje na koje se streseš Very Happy Meni su radili i taj tripl u frontu i nisu me ni pitali i naravno kad se ovoliko mučimo i ja sam za to da se svi ti testovi koji ne nose rizik sa sobom urade! Malo sam protiv amniosinteze ali ako bi bila situacija onako gusta i ne vredi bežati ni od toga. Ja sam i dalje u strahu od virusa i to je sasvim normalno, radi onako kako je tebi naj ok. Ja sam se malo oslobodila, ali kad čujem da je neko bolestan odmah bežim Laughing Sad polako možeš da se opuštaš i videćeš, kad prestane mučnina i kad zaista kreneš da uživaš u svojoj trudnoći, vreme je poleteti. Meni je od 14. nedelje bilo divno, pa oko 15. - 16. nedelje ako budeš ko ja zaluđena i stalno osluškuješ, moći će s vremena na vreme da osetiš kako mala ptičica leprša krilima u tvom stomaku! Pritom ide ti divno vreme, VIRUS-FREE i nekako gledam, super je gurati trudnoću preko leta, tako da smo mi sve u tom smislu super prošle! Uživaj u svakom danu, trudnoća je stanje koje niko ne može da ti objasni i prepriča i zaista je i samo poklon za sebe, ne računajući to da na kraju dobijaš naj naj naj ultimatni poklon koji ikada možeš da dobiješ!


Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 15/6/2012, 12:58

BRBLJIVA76 ::stefi,pa kako si otkrila te mutacije? moj predhodni postupak se zavrsio spontanim u 8 nedelji,,,pa me sad strah...........valjda ce mi dr reci dali trebam jos neke analize da odradim povodom toga......

Brbljiva mani se lekara, meni su rekli dva puta prirodna selekcija, pa sam ja sama rekla e nije i neće biti treći put. Uzela muža pod ruku, put pod noge i svi me gledali ko ludu dok nisam našla dr Elezovića i izvorni razlog svoje muke! A sad vidiš ispod šta piše, 6. mesec Wink Dakle, ginekolozi nisu svemogući, lekari nisu svemogući, a nažalost kod nas se trudnoća i želja za začetkom iste još uvek gledaju kao ništa posebno. Sve moraš u svoje ruke, i kao što vidiš po postovima, htela ne htela u Srbiji mora debelo da platiš. Bila sam kod mnogih "prvoklasnih" dr i ništa, znaš nahvale ti nekog pa ti srljaš. Tako da veruj samo sebi, jer lako je biti dobar dr kad nema problema. Za dr Elezovića mogu da ti preporučim, jer nisam jedina i svaku drugu trudnicu koju upoznam, kaže da je baš kod njega bila i ako ima kod tebe BILO ŠTA hematološki, on će da nađe, to ti garantujem, jer je jedan od najboljih hematologa u Srbiji i šire. Radi ti privatno i državno i istu pažnju poklanja svim, a ja sam bila šokirana kad sam došla kod njega prvi put da neki tako dobar dr ima toliko savesti i hoće odmah da se uhvati u koštac sa problemom (ja sam išla samo državno, na račun zdr. osig. kod njega, ali se čeka). Uglavnom to je što se tiče hematologije i još mogu da ti za antifosfolipidna antitela preporučim na KBC Bežanijska Kosa Ljudmilu Stojanović, isto je sjajna. Srećno i držim ti palčeve, šta god da uradiš! ljubav
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 15/6/2012, 13:00

Bojana86 ::jao mijaki predivno sve osmeh srce
ja imam osecaj da nosim curicu
i valjda kolko sam se srodila s tom idejom
sada kada procitah tvoj izvstaj, sva sam se rastopila
hocu i ja devojcicu osmeh srce

Boki, kad ćeš saznati? Pa da se pridružiš klubu mama malih princezica Very Happy
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 15/6/2012, 13:05

stefi :* ::mijaki a taj expertni?o cemu se radi? haha verujem da ti dosadih al sta cu Rolling Eyes

Kao što je i rekla Mijaki, tu gledaju sve organe bebe i on je jako bitan da se vidi da beba nema nijedan problemsa organima kao što su bešika, srce, bubrezi...
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 15/6/2012, 13:07

mijaki ::na zalost ne ocekuj mnogo od fronta, oni to rade kao na traci...ja sam tamo radila prvi dabl test
da dragisu misovic ti nije losa ideja, zasto da ne, cula sam da je tamo fino...

Ja sam u frontu na patologiji radila i dr koja mi je radila je bila sjajna, moje lično iskustvo je da to zavisi ko ti tamo radi, a da su dobri, jesu, treba ići ciljno kod nekog dr i bezobrazno odeš, pitaš, jel biste mi vi uradili... tako ja nešto kapiram, što da ne?
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 15/6/2012, 13:16

Mirjana ::Mijaki, slatko sam se ismejala tvojoj jučerašnjoj poruci. lol!
Samo ti radi sve što će te učinti sigurnijom, opuštenijom, srećnijom yes i ne obaziri se na komentare. Mada je možda bolje bilo da za te pare (od testova) kupiš jedan UZ - moj neostvareni san Laughing I već 13-ta nedelja igra Kako leti vreme!
I Orlić ulazi u drugu OPUŠTENIJU polovinu f
Opet ću naknadno čitati, pa ću komentare dati sutra, ako budem mogla Wink

Sada sam ovde jer imam problem i treba mi savet.
Skupljala sam urin 24h, da bi mi izmerili nivo proteina, zato što natičem s vremena na vreme. Rezultat je sledeći 0.22 (ref (0.00-0.08). Da li je neka od vas imala problem sa tim?
Pitam jer ne bih cimala dr-a dok je na odmoru ako je ovo OK, tj. ako nije ništa zabrinjavajuće.
Dakle, zna li neko?

I da ne zaboravim - MNOGO MI NEDOSTAJETE i sve vas usne

Mirka, ništa se ne brini, to ništa ne znači i nije loš, jer je kritičan ako je viši od 0,8.
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 15/6/2012, 13:33

akijeva, mnogo mi znaci tvoj post, leto nije lose, sto ti rece virus free period...jupiiiiiiiii!!!!
evo danas idem da se vidim sa drugaricama, to je ipak veliki napredak...

moram da napisem moj komentar na Elezovica, mozda jeste strucan, ali je jezivo neprijatan covek, barem prema meni bio! ja sam kod njega isla privatno u Belmedic, strasno, prosto ti bude glupo sto si dosao...Kada je shvatio koliko je bio neprijatan na poslednjem susretu onda je na kraju kao nesto poceo da se smeska i kao sali! ipak strucnost nema cenu pa nije na odmet otici kod najboljih cak iako su ''nakrivo nasadjeni''

u frontu sigurno rade strucni lekari, ja verujem da je moja doktorka za 3 min videla sve sto je relevantno, ali moja doktorka isto tako zna kako sam ja dosla do trudnoce i sa pravom ocekujem poseban pristup i vise paznje, jer sam zeljna gledanja mog deteta, da sebe uverim da je ovo sto zivim stvarnost a ne san...
zato je Sonja iz Praga moja omiljena doktorka, ona me sve razume!


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 15/6/2012, 14:31

akijeva thanke you,da radila sam taj uz pre 4 ned...neka si nam sve ti onako razjasnila... Very Happy
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 15/6/2012, 15:27

Svako ima svoju omiljenu doktoricu ili doktora Very Happy Very Happy
Ana osmeh srce
Ljubim trudnajeeeeeeeeeeeee najvise mazite stomake
i UZIVAJTE u jutarnjem suncu sunny
Akijeva sve si u pravu !
Stefi cmok
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 15/6/2012, 15:56

e kada svi dani bili ovakvi
toplo, a podnosljivo :)
nema sparine :)
bas lep dan :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 15/6/2012, 16:37

Evo i nas sa ekspertnog uz koji nam je radio prof.Stojic Sinisa.
Covek je temeljan i tu nema sta dalje da se prica,kaze sta ima,kad se vidimo i to je to.
Njegovo misljenje je da je moj dabl test ok,zato sto papp a prati betu,bilo bi kriticno da je bhcg visoka a papp a mala.
Detaljno je gledao bebu i rekao da je beba zdrava,da u 16 nedelji odradimo tripl i da za sada nema potrebe da razmisljamo o ac.
Sa njim se vidimo u 21 nedelji.
I.....moja potajna zelja se ispunila.....imacemo DEVOJCICU f
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 15/6/2012, 16:40

Darija bravo za izvestaj i za maminu princezu bebe
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saška 15/6/2012, 16:41

Darja super izještaj bravo za djevojčicu igracice igracice igracice

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 15/6/2012, 16:51

jos jedna curica osmeh srce smajli angel
hocu i jaaaaa :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SENCI 15/6/2012, 17:10

POZ LJUDI POMAGAJ TE MI JA NIKAKO DA UDJEM KAKO TREBA NA FORUM DA NAPISEM PORUKU SAD SAM ONAKO SAMO NESTO BUBNULA DA VIDIMKAKO TO IDE

SENCI

Broj poruka : 2
Datum upisa : 15.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 15/6/2012, 17:34

Marija86 ::Da bas je lep spisak yes osmeh srce
Kako ste Mrvice?

Dobro smo. Vukasin veoma malo spava preko dana, zahteva punu paznju pa ne stizem nista da pisem, ali redovno citam lol!
Sad smo ustabilili poizvodnju mleka, bas kako je Nef rekla, treba da prodje mesec i po do dva. Odmah mi je lakse. Svakim danom sve vise se navikavamo i taman naucim nesto, i pomislim uhvatila sam ritam, kad on ga okrene. Mad
Uglavnom, guramo dobro.
Kako si mi ti?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 15/6/2012, 18:19

Darija bravo za curetak, jos jedna dugarica Very Happy
Dr je profi i mozes da mu verujes mene i mariju on vodio osmeh srce
Mrvice ljubi Vukija :)
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 15/6/2012, 18:26

Srce, ajde, šta se može, ako mora, nije teško! Navijam da za 4 nedelje bude smanjenje terapije! dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 32796 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 32796 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 32796 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 32796 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 32796


Darija, super za dobar dabl, samo si se džaba nervirala, a što će tvoj sinak dobiti seku, e tu sam skroz raspilavljena! dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 15/6/2012, 20:05

darija bravo za curicu, imacemon dlugalicu srca srca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 15/6/2012, 20:21

noja ::Pari gde su slike ?
Koje mila?

noja ::Svako ima svoju omiljenu doktoricu ili doktora Very Happy Very Happy

Upravo tako!

darija79 ::Evo i nas sa ekspertnog uz koji nam je radio prof.Stojic Sinisa.

I.....moja potajna zelja se ispunila.....imacemo DEVOJCICU dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 805311
dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 576626 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831Bravo Darija!! dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 612963
Cure,mrdam još uvek...nemam snage za stisak...samo pozdrav ovaj put! dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 561840 dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 15/6/2012, 20:40

Hvala vam.sigurna sam 100% da sam u dobrim rukama i sada sam mirna.
Moja devojcica ima celih 90 gr. Very Happy moj komentar je bio:kao milka cokolada haha
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 15/6/2012, 21:08

Darija, bravo za bebe srca srca srca
Akijeva ::
Mirjana ::
Sada sam ovde jer imam problem i treba mi savet.
Skupljala sam urin 24h, da bi mi izmerili nivo proteina, zato što natičem s vremena na vreme. Rezultat je sledeći 0.22 (ref (0.00-0.08). Da li je neka od vas imala problem sa tim?
Pitam jer ne bih cimala dr-a dok je na odmoru ako je ovo OK, tj. ako nije ništa zabrinjavajuće.
Dakle, zna li neko?

I da ne zaboravim - MNOGO MI NEDOSTAJETE i sve vas usne

Mirka, ništa se ne brini, to ništa ne znači i nije loš, jer je kritičan ako je viši od 0,8.
Aki draga....ja baš loiše računam, ali evo proverih uz pomoć digitrona Laughing 0.22 : 0.08 = 2.75
Dakle, imam skoro 3 puta višu vrednost od gornje referentne!
Poslala sam SMS jutros rano dr-u. Rekao mi je da ležim, merim pritisak često, pripazim na ishranu, uvedem još kalcijuma, idem svaki drugi dan na CTG i javim se jednom koleZi koji će sve to da nadgleda.
Stiskam sve zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 15/6/2012, 21:58

Miro slusaj docu, bice sve ok smajli angel
Pari krevetaca osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 15/6/2012, 22:15

mijaki ::akijeva, mnogo mi znaci tvoj post, leto nije lose, sto ti rece virus free period...jupiiiiiiiii!!!!
evo danas idem da se vidim sa drugaricama, to je ipak veliki napredak...

moram da napisem moj komentar na Elezovica, mozda jeste strucan, ali je jezivo neprijatan covek, barem prema meni bio! ja sam kod njega isla privatno u Belmedic, strasno, prosto ti bude glupo sto si dosao...Kada je shvatio koliko je bio neprijatan na poslednjem susretu onda je na kraju kao nesto poceo da se smeska i kao sali! ipak strucnost nema cenu pa nije na odmet otici kod najboljih cak iako su ''nakrivo nasadjeni''

u frontu sigurno rade strucni lekari, ja verujem da je moja doktorka za 3 min videla sve sto je relevantno, ali moja doktorka isto tako zna kako sam ja dosla do trudnoce i sa pravom ocekujem poseban pristup i vise paznje, jer sam zeljna gledanja mog deteta, da sebe uverim da je ovo sto zivim stvarnost a ne san...
zato je Sonja iz Praga moja omiljena doktorka, ona me sve razume!


E jeste Elezović sve stoji, ali da ti kažem ja, on pokušava tako da se prikaže,ne znam što, ali smo ga ja i moj muž provalili da je dobar čovek i da je slab na trudnice, džabe mu ljutina Very Happy Sa nama je bio prvo nešto ljut i tako to, ali kad je izvalio koliko sam ja preplašena i izgubljena, nekako se trgao i baš sam osetila da mu nije bilo svejedno, izašao nam je u suret i moja mala čigra je tu zahvaljujući njemu, sto puta bih ga izljubila dok mu obrazi ne pocrvene  b Ali stručnost nema cenu i ja ne bih danas osećala kako se moja princeza rita da nije bilo njega.
Nadam se da si se divno provela napolju, dan je da lepši nije mogao biti, sve miriše na lipu, a za front, nekako sam dobila utisak tamo kad uđeš moraš da navučeš đon na obraz i da izbegavaš plavu dr koja se preziva Vasiljević, ne bih obrazlagala, ali moram da priznam osim Mikovića koji je stalno nešto ljut i u žurbi, muški dr su divni svi skoro, a moja dr je je jedan divan oblak pozitivne energije pomešane sa najlepšim mirisom i jako mi znači što je uvek tu da sve pojasni, a ekspertski mi je radila preko 15 minuta i stalno priča sve što vidi, mada je to i pravilo sa svim dr na patologiji, koji su mene gledali.
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu