KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 14/6/2012, 15:16

ok hvala cure,iskreno se nadam da ce mi na prvoj konsultaciji dr reci dal trebam da radim sve to.....ovi miji dr o tome neverujem da bilo sta znaju......
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 14/6/2012, 15:21

mijaki ::bojanice sta radis? Wink
evo mijaki, skuvala kaficu, jer jutros nisam stigla popiti
zanimam se s malim mackom u dvoristu :) ... malo ga s terase gledam, da ne kazem nadgledam :))))
stavila krompir da se kuva, za krompir corbicu, oko cetvorke cu staviti i punjeni paradajz u rerni i tako....
trudnujem lagano :)
kako ti? jel prolaze mucnine, jel lakse malo? :)
jel se osecas opustenije?
sad polako mozes da pocnes malo i da setas, manje lezanja,, ako je sve ok, lepi su ovi dani, steta da se zatvoris u kucu.... :*
a kolko vidim sve je ok, i nece tvoja Ana nigde da mrdne osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 14/6/2012, 15:26

jes' lakse ali je i dalje muka...
danas cu i ja da probam da zgotovim lazanje, da moj jadam muzic nesto pojede...veceras opet odoh kod majke

setkam se ja, danas sam napravila krug Slavija-Hram-Kalenic-Slavija
i bas sam se umorila Wink

kad ides bese na exp UZ, u 17 ili 18 nedelji, da vidimo imamo li drugaricu ili druga???

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 14/6/2012, 15:29

devojke,zar vi uopste ne izlazite iz kuce,nakon koliko dana ste ustale iz kreveta ,posle et? ja pri prosloj vto nisam mirovala ,pa mi se to obilo o glavu...hocu da znam ,da ovaj put ne pogresim nesto...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 14/6/2012, 15:31

imam zakazan tripl 27. juna, bicemo 18. nedelja, msm 17 + neki dan....
al ne znam dal ce videti pol, msm, ne znam dal uopste na tom tripl testu u narodnom frontu govore te stvari
ili ko na pokretnoj traci, pogledaju ono sto je njima bitno i cao zdravo :)
a htedoh da vidim za mojom dr da mi da uput za dragisu misovic, vidim da tamo rade zene u 20 i nekoj nedelji neki expertni uz, a ta bolnica mi je na 2 minuta peske, pa sam mislila taman da izmoljak neki uput cisto da bude da sam bila, pa kasnije da mogu da se uglavim za porodjaj lol! Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 14/6/2012, 15:41

na zalost ne ocekuj mnogo od fronta, oni to rade kao na traci...ja sam tamo radila prvi dabl test
da dragisu misovic ti nije losa ideja, zasto da ne, cula sam da je tamo fino...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 14/6/2012, 15:45

pa, da....
a i blizu mi je, mogu i da se otkotrljam do bolnice :)
lol!
nego mi dr od jula valjda ide na odmor pa moram da smislim ovih dana da zakazem kod nje da uzmem te upute pre nego sto zbrise, a posle nek ide ona gde hoce.... :)
a za tripl sam i mislila da ce da bude ko na pokretnoj traci, al bas me briga, ima da upotrebim svoj sarm i da ih odma na pocetku pitam za fotkicu Very Happy hihi....
salim se malo, nek bude sve ok, pa nek traje i 5 minuta....
nesto imam osecaj da cemo pol bebe saznati na porodjaju, jer ni na proslom uz beba nije mirovala ni sekunde....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 14/6/2012, 15:47

mijaki a taj expertni?o cemu se radi? haha verujem da ti dosadih al sta cu Rolling Eyes
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 14/6/2012, 16:05

brbljiva teme koje te privatno interesuju, pitaj članice na p.p.
nemojmo zatrpavati teme...ovo je jeste jedna opširna tema, ali uglavnom o trudnoći se na njoj priča.Ima dosta tema o poboljšanju muškog spermograma, o klinikama i dr.
Poštuj malo pravila foruma.
Da, na Koracima i Klubu-piše se baš o svemu i svačemu.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 14/6/2012, 16:10

pariz :)
kako su tvoje zvezdice ? :)
bas su mi tvoji trudnicki dani nekako proleteli.....
a bome ce sada i nasi, eto i orle nam vec polovinu presla :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 14/6/2012, 16:35

dobrooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 14/6/2012, 16:42

Wink hvala Brbljivice
Bojana, dobro su zvezde, izdržavaju, valjda Wink
jeste, i Orlu je pola proletelo, Orle sa srećom u drugoj polovini trudnoće!
Bojana, lagano, bez opterećenja uz mere predostrožnosti Wink i tebi će tvoji dani proleteti...i opet, koliko čekam da ih rodim, toliko i znam da će mi nedostajati stomak i zvezde u njemu Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 14/6/2012, 16:43

da znas da si u pravu :)
mislim da ce mi stomak najvise nedostajati u prvim mesecima kada mi se podocnjaci otrombolje do kolena :)))))) hehe
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 14/6/2012, 17:45

stefi :* ::mijaki a taj expertni?o cemu se radi? haha verujem da ti dosadih al sta cu Rolling Eyes

stefi, to mu valjda dodje normalan UZ ali doktori tada gledaju bas detaljno sve bebine organe i svasta nesto, nisam bas neki strucnjak ali su mi rekli da bi trebalo da se uradi, a i ne mora, jedan oko 12 nedelje, drugi u periodu 16-18 nedelja, i valjda neki u 22 nedelji...

ja planiram da ove naredne radim u Analife kod Zivanica

i ne mozes da dosadjujes, pa tu smo jedni za druge! osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 14/6/2012, 17:54

parizanko moja, tako se radujem dolasku zvezdica, vec iz zamisljam u onim prelepim kolicima!
citala sam da je stigao jedan krevetac, jesi li ga slikala pa stavila negde, to nisam stigla da vidim...?
izdrzi jos malko, valjda ce sada i da o'lade malko sa casovima, prijemni je u ponedeljak i utorak, pa k'o velim sta su naucili - naucili su! Wink
baci se u krevetic, daljinski u rukice i malo na pisi jer posle kada dodju zvezdice, mnoooogo ces nam nedostajati!

ja sam danas bila kod drugarice koja ima mali bebu i dobila savet pa ce mozda nekome znaciti - one benkice sto idu uz telo bebi najbolje su Chicco i H&M a ne valjaju one iz C&A i ne mogu da se setim jos koje...nije bas da ne valjaju nego se pamuk onako pohaba i naprave se one gromuljice...
ovo je mozda za drugu temu, ali oprostite trudnici sto ne odoh tamo...



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 14/6/2012, 19:34

Mijaki , mila, oba kreveca su u stanu,stim da je jedan postavljen vec, a drugi,posto ce ici do samog kreveta, montirace se kad se porodim, jer sad ne bih mogla ustati iz kreveta...posteljinu cemo postaviti tek kad odlucimo ko ce gde spavati. Izdrzavam...sveukupno je sve teze,a casovi do sutra...
ljubac dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 275568 za tebe i dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 21831 plincezu ANU!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 14/6/2012, 20:09

Stvarno, pariz, što ka že mijaki, piši nam još malo dok te zvezdice ne okupiraju. Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 14/6/2012, 20:14

Mijaki, slatko sam se ismejala tvojoj jučerašnjoj poruci. lol!
Samo ti radi sve što će te učinti sigurnijom, opuštenijom, srećnijom yes i ne obaziri se na komentare. Mada je možda bolje bilo da za te pare (od testova) kupiš jedan UZ - moj neostvareni san Laughing I već 13-ta nedelja igra Kako leti vreme!
I Orlić ulazi u drugu OPUŠTENIJU polovinu f
Opet ću naknadno čitati, pa ću komentare dati sutra, ako budem mogla Wink

Sada sam ovde jer imam problem i treba mi savet.
Skupljala sam urin 24h, da bi mi izmerili nivo proteina, zato što natičem s vremena na vreme. Rezultat je sledeći 0.22 (ref (0.00-0.08). Da li je neka od vas imala problem sa tim?
Pitam jer ne bih cimala dr-a dok je na odmoru ako je ovo OK, tj. ako nije ništa zabrinjavajuće.
Dakle, zna li neko?

I da ne zaboravim - MNOGO MI NEDOSTAJETE i sve vas usne
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 14/6/2012, 20:17

mijaki hvala draga...vidis meni je to radio taj uz a da nisam ni znala kako se zove cvet
pari kako je? zagrljaj
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 14/6/2012, 20:20

miro sad vidoh da si tu,samo da te pozdravim,uskoro ces i ti da nas iznenadis i nestanes po malo sa kutka ljubav
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 14/6/2012, 21:43

I meni su najbolje chiccove i zarine, Very Happy hm nisu lose,
i dobre sy im cene na snizenju isto izadju kao oni nn,
ove ostale nista od njih od masine i pranja budu sirokeee izkezace se,
mada oni u pocetku brzo rastu 56,62 i 68 ...
Miro jel si izmerila pritisak hoce da se povisi sa viskom proteina ja tako nesto znam
, proveri ti ipak sa dr sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 14/6/2012, 21:44

Pari gde su slike ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 15/6/2012, 09:28

Ja juce bila kod hematologa, kaze doca i dalje da nastavim da primam fraxiparin na 12h, sta je tu je.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saška 15/6/2012, 09:40

Heart jeli ti rekao na koliko vremenski da provjeravaš trombocite jel i ti ideš kod Miljića?

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 15/6/2012, 09:43

Da idem kod Miljica, rekao mi je da dodjem na kontrolu za 4 nedelje sa rezultatima KKS,AST,ALT i pregled urina
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu