KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suncana majska jutra

+20
Mali Princ
JocY
BiKsi :)
missile
lolipop
Mrvica
bak
maus
djole42
korpica
dra00
lilya
Orline
medolino
LaFolie
Mirjana
dr mali pariz
Milijana
Kamilica
Gramatika
24 posters

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 30/5/2012, 12:52

Napisah jedan poveci post i stvarno ne znam sta sam sa njim uradila, jednostavno ga nema Shocked
Mirka, tm je king Javljaj se kako je proslo kod dr-ova.
Pari, mani se prasine, nece ona nigde pobeci i primiri se malo zeno, nemoj da nas strecas.
Mrvice, ljubi Vukasina od nas, ali onako jako da sve puca osmeh srce
Grama, sve lepo da naucis pa da te preslisamo Very Happy

Lolo, ako ti je lakse da radis, onda je bolje tako. Znam da tebi nije smesno, ali ja se sita nasmejala tvom postu. Pa gde nadje tolike tresnje da pojedes v
Ajd, muzu mozes da kazes sta ti smeta, ali koleginici... Rolling Eyes
Sto se mog FET-a tice, odlozen mi je posto mi je endo bio jako tanak 10dc, 5.2mm. Od biohemijske u martu su mi ciklusi skraceni na 21 dana, evo i sad cenim da cu dobiti ovog umesto sledeceg vikenda (a trebalo je da idemo na produzeni vikennd na Kopaonik Rolling Eyes ). Sad cekam sledeci ciklus pa da vidimo kako ce biti. Ako bude isto, cekamo avgust pa idemo sa hormonskom terapijom. Nikad ni se ovo nije desavalo, ali izgleda da za mnoge stvari postoji prvi put. Sta da se radi, svesna sam da je bolje da sacekam nego da mi tri lepa embriona propadnu. Izvinjavam se ostalim devojkama sto se ponavljam, ali obecala sam Lolicki da cemo zajedno u FET pa sam donela opravdanje Laughing
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 30/5/2012, 13:23

maus kamen affraid cula sam da su to uzasni bolovi. Samo da brzo prodje. zagrljaj
Missle imam i ja takvu koleginicu, pa sam pocela da je ignorisem, dok ona nesto prica a ja na komp. citam i nezainteresovano samo klimnem glavom. Sad mi manje prilazi.
Pariz, lezi mila. Pusti kucne poslove i odmaraj
I da, pala danas 3 boca radost jos 2 dana radim i odmoooor
U nedelju po novu turu, pa u sredu kontrola.
Danas je Medolino na kontroli, nadam se da ce sve biti ok molitva
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od missile 30/5/2012, 13:28

dr mali pariz ::
Suncan, lep dan, a veceras vec kisu najavljuju....fuj...dokle vise.

Kažu do polovine juna. Crying or Very sad

Pari, čuvaj se, mani da radiš baš sada svašta! Spremi ti lepo torbicu za porodilište, pa neka čeka. "Hleba ne traži" lol!
(danas izvaljujem narodne izreke, došlo mi... Very Happy )

Lili, e jbg, ali kad je tako i ja mislim da ne treba srljati i upropastiti 3 eskimčeta! A verujem da su kvalitetni tvoji embriončići, jer su nastali kod dr Sonje, a ne kao moj slučaj u Jovanovoj Mad (od 3 smrzlića jedan je valjao, a ove zamrzli ljudi, što da ne kad dajemo pare... A kad sam lepo pitala da mi kažu sve o embrionima, odgovor je bio- ma odlični, vi ste čudo, vi vredite za 3 žene,... i slične budalaštine.)

Loli, ni meni posao nije zamoran, ali ljudi... v Volim da radim kod kuće, teško se umilostivim da počnem, ali je zato urađeno kako treba. Ali bez šale, ne smeš zbog mrvica da se nerviraš!

Dra, još malčice pa i ti na uz radost Biće Meda ok yes

Odoh!

STISAK!

d

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 30/5/2012, 19:25

Drugarice, imam jedno pitanje, a ne znam da li ovde da ga postavim. Idemo na Kopaonik za vikend u onaj Grand hotel sto ima bazen i spa. E sad obzirom da mi se skratili ciklusi sa 28 na 21 dan moze da se desi da dobijem bas za vikend. Da li bi napravila neku stetu ako bih pocela da pijem mikroginon da pomerim cikus do tog 28. dana ili mi je pametnije da se ne igram time? Naravno zvacu sutra dr da pitam, ali cisto da proverim i ovde sa vama Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 30/5/2012, 19:58

Lilyo, opet ja...kao za more-tako i ovaj put...nikad nisam štelovala ciklus, niti to volEm...i u postupcima me to nerviralo, tako da ti vidi...ko ti garantuje da dobijaš za vikend?
S druge strane, verujem da ste lepe parice za Grand dali, i sad da leškariš u fotelji...bzvz...ne znam, nisam pametna.
Dra, boc boc iglicama...ne diraj ga ručicama... Very Happy Suncana majska jutra - Page 5 275568
Cure, ma ja ništa ne radim već duže vreme, i kontrakcije su sasvim normalne za ovo vreme, ali ne moš a da se ne use... Rolling Eyes
Danas sam jedva čas održala, ma kakva prašina, jedva sam oči držala otvorene...za sutra imam plan...još papirčina i svezaka posklanjati lol!, a dragi je bio vredan i terasu...od celih 1,5m2 okrečio...sija!
Sad me podeseća na period početka naše veze kad sam gledala tu divnu malu, zaobljenu terasu, do struka ograđenu betonom, i zamišljala neki spontani polu-divlji sex na njoj... Embarassed nikad mi nije to zadovoljstvo priuštio...
Miss, al ga opali po narodnim... lol!, i šta kažeš-do polovine juna...a onda? Sneg? Laughing
Sad sam došla iz grada. Bila sa koleginicom na limunadici.Pun grad omladine, roditelja...i 2 para blizanaca videh! Very Happy
ajd cure, uživajte!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 30/5/2012, 20:14

Hvala Pari Very Happy
Ni ja nikad nisam stelovala ciklus, niti pila kontraceptive sem pred VTO sto su me oni stelovali.
Ne znam da li bi mi to doatno napravilo kurslus. Pitam ja sutra dr pa cu jos malo razmisliti Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 30/5/2012, 20:24

e, pametnije nisi mogla ništa napisati, mada znam njen odgovor.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 30/5/2012, 21:16

Pa dok ja sutra pozovem dr pa posle razmislim jos malo, ja vec dobila garant. Ma sta dobila, mi se vratili sa Kopaonika lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maza1972 30/5/2012, 21:57

lilya ::Hvala Pari Very Happy
Ni ja nikad nisam stelovala ciklus, niti pila kontraceptive sem pred VTO sto su me oni stelovali.
Ne znam da li bi mi to doatno napravilo kurslus. Pitam ja sutra dr pa cu jos malo razmisliti Very Happy
Lilya,za odlaganje ciklusa je bolji Primolut nor,mislim bolji je za endometrijum,nego mikroginon...pitaj dr.a za svaki slučaj,ali meni je mikroginon tanjio endo.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od KoMetaK 30/5/2012, 22:27

JA stigoh da se javim, na kratko, ali slatko! lol!
Moram da se pohvalim - stisla sam i ja pilence osmeh srce osmeh srce Al' mi riknu baterija malo pre toga i ne mogadoh da slikam, pa nas ona opalila. Sto smo leeeepeeee! Laughing Razz queen queen
Svasta se nesto ovdeizdesavalo, vratila sam se samo 3 strane unazad, ne mogu vise, vec mi se spava Embarassed
Lolicu, mazi ti i cuvaj tvoje mrvice, i ne brigaj brigu, pusti i disu i koleZinice. Napucaj se nekog luka ujutru, pa kreni da ih bombardujes i odozgo i odozdo, da vidis kako ce da drze usta zatvorena, a i noseve bogami! lol! lol!
Pari, divan ti je buketic, ma sta divan, predivan, samo ne skontah koje je to cvece. Embarassed
Dra, srecno ti bockanje i neka ti donese beba beba
Lilya, ne igraj se sa ciklusima sad kad ne treba, tampon ako vec zelis da se kupas.
Miro, tm je bas blesav, neka napravi neki paketic i za Sarajevo! lol!
Misu, stone probas da unosis dostatecnosti,brusnicu, mozda je samo pesak? Drzimfige dasto pre prodje,znam kakvi su bolovi od peska, ali ako je kamence, toje tekbol i muka Rolling Eyes
Ja u haosu(a kad nisam Laughing ). Bila u Sokobanji, proslavila 20. god mature sa jako dragim ljudima sa kojima ustvari nisam ni maturirala lol! Bila sa njima jednu godinu u gimnaziji, papobegla u medicinsku, ali smo se toliko lepo druzili na toj prvoj godini a i posle toga sa vecinom njih, da su morali da me pozovu. lol! I ostadoh u soku od subote, moje drugarice se hvale da su udale cerke i da cekaju unucice, a ja kazem kako sam mlada jos da cuvam dete! lol! affraid Mislim, nisam htela da im pricam nista, jer je to sredina gde ce se cele ove nedelje prepricavati taj susret, sve dok ne dodje do poslednje babe u najzabacenijem selu i dok ona ne dobije svoju, konacnu verziju dogadjaja Laughing lol! Jurcala sam i do Nisa,ali ne stigoh da se javim Djolencetu (sorry Djole!!) i evo me opet u Bg-u i akcijama i reakcijama. Poceh sinoc i da zumbam, i za koji dan tek nista necu stizati lol! Jos ne znam kad cu u postupak, samo znamda cuod18-22 juna biti u Arandjelovcu u hotelu Izvor, renoviranom i sredjenom sa bazenima i silnim nekim dzidzama za uzivanje, ako uspemod posla lol!
Stiskam vas sve jaaaako!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 31/5/2012, 00:02

Prava kometa-nema šta lol!
Onda uživkaj malo i za nas u hotelu Izvor osmeh srce
Lilya, ne znam šta da ti kažem...i ja bi se pitala šta da radim Rolling Eyes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 31/5/2012, 07:02

Suncana majska jutra - Page 5 2ijpy8n
Suncana majska jutra - Page 5 28v7wn7
Suncana majska jutra - Page 5 15etkxu
Suncana majska jutra - Page 5 N66fkz

Phangnga zaliv je zaliv u Andamanskom moru koji se prostire između ostrva Phutek i obala Malajskog poluostrva na jugu Tajlanda. Od 1981, zaliv je postao deo velikog AO Phangnga nacionalnog parka u provinciji Phangnga. Naučnici tvrde da se, pre oko 10.000 godina kada je nivo mora bio znatno manji, moglo prepešačiti prostor između Kraba i ostrva Phutek.
Phangnga zaliv dugačak je oko 400 km² i karakterističan je po raznovrsnoj flori i fauni. Zaliv obuhvata oko sto ostrva i grebena, od kojih je najpoznatije Džejm Bond ostrvo. Više od 88 vrsta ptica, među kojima je i Malezijski zviždavac i Limnodromus semipalmatus, 82 vrsta ugroženih riba i 18 vrsta reptila, 12 vrsta vodozemaca i 3 vrste sisara koji su pred izumiranjem žive unutar ovog zaliva.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 31/5/2012, 07:03

Dobro jutro svima sunny
Jel pijemo kafu?
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 31/5/2012, 07:39

dra00 ::Dobro jutro svima sunny
Jel pijemo kafu?
Pijemo, pijemo. Evo stize

Suncana majska jutra - Page 5 Kc77o

Idem u rikvERAC da sve iscitam. Koliko smo se raspisale Happy je morala da skrati jutra lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 31/5/2012, 08:20

Dobro jutro!
lolipop ::

Nisam stigla sve da pročitam potrudić se majke mi nešto kasnije, ali stigoh samo da vam se pošteno izjadam.
Noćas noć, i jutrošnje jutro uopšte nije moje, sinoć sam se najela veliiike količine trešanja, čitav dan sam imala ludačke gasove, bilo mi je muka čitavu noć, a jutros oko 5 sam se probdila mrtva gladna. I da stgla sam se sa debelim posvađati odmah 5 jutros,ne znam ni zašto, valjda je nešto nepotrebno komentarisao, u 8 jutros već sa direktorom prva svađa, jer je on bože mili učio čitavu noć, pa je jadan smoren i treba ga razumiti, pa opet u 9 iznova. Tako da danas definitivno nije moj dan. A kolegica pored mene ima tako ružan zadah iz usta, naročito kad ih drži nešto duže zatvorenim, pa ih iznenada otvori. Izgleda da me pregnyl radi! Mada bez obzira na sve rekla sam i jednom i drugom da se ne iživljavaju na meni, znam se i ja lijepo svađati yes

Loliska nadam se da je danas tvoj dan. Slatko se ismeja za koleZinicu. Nemoj se sa debelim svadjati Very Happy Cmacem te usne


dr mali pariz ::
Sad me podeseća na period početka naše veze kad sam gledala tu divnu malu, zaobljenu terasu, do struka ograđenu betonom, i zamišljala neki spontani polu-divlji sex na njoj... Embarassed nikad mi nije to zadovoljstvo priuštio...

Nikad ne reci nikad Very Happy A zasto polu-divlji? Zasto ne divljji divljacki... lol! Kada se porodis, malo posle toga, npmr u septembru raskomadaj ga Very Happy na terasi.
Kada ce biti gotovi nalazi na hep B? Ima li od jutros kontrakcija? Sta rade Ivona i Dusan?

Mrvo ljubi Vukasina osmeh srce

Missile pises o koleginici i imam utisak da pises o jednoj mojoj komsinici. Sto se vise uzmicem ona se jos vise primice mom licu. Igra bez granica.

Miro stiglo sunny hvala ti. Trebala si ga samo malo pogurati. Evo ga sija od juce popodne i od jutros. Jupiiiiiiiiiiiiiiiii

Lilya nic ti ja ne znam oko toga. Ipak se ti konsultuj sa dr. A znam par devojaka koje su pomocu pilula pomerale cikluse.

Meta tebe ima svuda lol! Nadam se da ces stici od posla da odes u AR i da se lepo odmoris. Citam da je u IT opet bio zemljotres. Da li si se cula sa tvojima? Jesu opet prespavali?

Ala sam ja ovu kaficu smanjila Laughing Ali je zato ukusna.
juce gotovi nalazi urina i poviseni su eritrociti sto ukazuje na mogucnost postojanja peska u bubregu. Slavica mi je napisala uput za UZ sad samo ganjam vezu da to odradim u toku sledece sedmice.
Poljubac za sve vas!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 31/5/2012, 08:46

Dobro jutro, jutra i zene
Nema me ovih dana... u nekom sam mracnom raspolozenju, pa da ne sirim dalje...
Citam vas sve redovno i navijam, mislim, radujem se...
osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od KoMetaK 31/5/2012, 09:06

Stigoh na jutra ujutru! Laughing
Misu, uzmi brusnicu ili caj od persuna, sve ces ispiskiti, iz iskustva ti kazem yes I stisni onu tvoju malu cicu jako, jako a ja cu da skoknem iz Arandjelovca da uradim to isto Very Happy Tamo idem poslovno, organizujem neki seminar pa sam ja samo posmatrac a ima kod radi, tako da cu ja da uzivam, ako ne resim za Prag, pa moram da dolazim na UZ i kontrolu i ne iskoristim terme valjano Very Happy
Dra, bas prija tvoja jutarnja kafica sa ovakvog mesta Very Happy
Mili, da sto pre budes ona stara i nas idol! grljenje
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od missile 31/5/2012, 10:18

Dobar dan, Kutanjke! Very Happy
Ja uranila, okupala se, oprala kosu, sredila se, popila kafu i čaj, pojela malo nutricionističke hrane (što bi mm rekao- pojela sam jedna usta semenki), da gvirnem ovde pa idem na posao.

Mišice, prvo, šta bi s onim bolovima od juče zagrljaj ? Ništa ne govoriš, jel stvarno pesak, jel uminulo... No Kakva bre sledeća nedelja! affraid Pojuri ti to da uradiš uz danas ili sutra, reci da te neizdrživo boli. A tvoja komšinica i moja koleginica su iste, jeste- ja uzmičem a ona se primiče, drži minimalnu distancu, ne pušta. I fiksira očima, da ne zaboravim! lol!

Lili, meni je posle FETa ciklus trajao: 33 dana, 22 dana, 38 dana! Pre toga, 28 ili 29 dana oduvek! Odakle znaš da se nije privremeno poremetilo trajanje Rolling Eyes Ma pusti bazen, muž neka pliva, a ti se šepuri u sexi autfitu pored bazena Wink Naravno, kupi one s krilcima, nikad bolje, kao na reklami kad devojka u uzanim belim pantalonama popravlja auto! seksi. Wink Ja bih na tvom mestu otišla da igram bilijar, a muž neka pliva Very Happy

Pari, sad više ne verujem u horoskop. Ti - jarac, želiš sex na terasi! affraid
Moj muž - jarac, pre bi umro nego da rizikuje da napravi ljudima letnji bioskop. A ja bih, ruku na srce , volela! Very Happy

Mazo, idem na korake da vidim kad radiš betu! Very Happy

Dra, hvala kao i savkog jutra Wink

Poz! I ljubac, of kors usne



Poslednji izmenio missile dana 31/5/2012, 11:08, izmenjeno ukupno 1 puta
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od bak 31/5/2012, 10:51

Dobar dan, jutra!

Mm je takodje jarac, svasta bi radio na otvorenom Embarassed , ali sigurno zaklonjen. Onako, da se naslucuje, ali ne vidi. Najvise na camcu, koji se ljulja, a camci prolaze.... Laughing Ja uglavnom nisam za te avanture, ali zato kad mi dodje, ponekad, i sebe iznenadim.

Maus, pojuri ti taj uz, nadam se da manje boli Suncana majska jutra - Page 5 275568

Dra, hvala i danas, bas mi se oci odmore

Mili, drzi se, proci ce Suncana majska jutra - Page 5 275568

Meta, tince, bixi, bas vam zavidim na druzenju. Vazno da ste se nasle i iskokodakale Suncana majska jutra - Page 5 561840

Lilya, nista ti ja to ne znam oko stelovanja ciklusa, sta rece dr?

Ja konacno zakazala kod koznog Suncana majska jutra - Page 5 805311 Isla sam kod njih pre 10-tak dana, videlo se na meni da me muci koprivnjaca, sestra me poslala kuci i da zovem 31. Ok. Danas ih dobijem, kaze ona, a zasto dolazite, rekoh koprivnjaca, kaze, aaa, za to se ne zakazuje, odmah se prima pacijent Rolling Eyes Rekoh vi ste me videli i poslali kuci, kaze ona, pa dobro, onda cu vam zakazati Suncana majska jutra - Page 5 635297 Eeeee, nase zdravstvo. Da postoje standardi i utvrdjeni protokoli i da ih se neko pridrzava, gde bi nam kraj bio...

Ljubim vas sve, odoh da radim Suncana majska jutra - Page 5 578491
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 31/5/2012, 11:15

Drage moje, hvala vam puno na vasem misljenu. Cula sam se jutros i sa dr i ona smatra da tu nista ne treba dirati. Ja sam odlucila da idem na budalu pa ako dobijem dobijem, a ako ne super Very Happy
E da, juce mm uplati taj vikedn paket (od subote do utorka) i jutros slace ko oparen i kaze: "Hebo te pa ja sam uplatio od 01. - 04. juna, a 01. ja petak, a ne subota!" v E sa njim je vrlo cesto tako, ali valjda ga zato i toliko volim sto je skroz blesav srca Nista, zvao zamenio, nije bilo problema i tako Very Happy
Meta, bas sam mislila na tebe kad je bio taj glupavi zemljotres. Kako su tvoji tamo?
Sto se Arandjelovca tice, mislim da ce ti biti lepo. I preporucujem wellness unutar hotela, bazeni napolju su vise atrakcija za decu.
Mirka, kako si danas? Vidim da je dr jucerekao da je sve OK i da si otvorila porodiljsko igra
Maus, ajde javi kako je bilo na UZ. Ti i Anci zajedno po cajevima Rolling Eyes
Dra, opet fenomenalna destinacija usne
Mili, da lose raspolozenje brze prodje ljubav
Pari, e sita se nasmejah sa terasom  b
Bakicka, stidljivice jedna sreca A za koznog, stvarno bre nisu normalni c Sta kao nema veze, bezobrazluk. Nisu ni privatne klinike mnogo bolje. Ja jutros zovem Bis, pitam da li je stigla moja dr i kao nije, pitam kad da pozovem, kaze sestra: "Ne znam, radi ceo dan" v E bre privatna klinika, sve uredno placam, ona ne zna kad da pozovem. Zvala kasnije, javila se druga sestra i odma mi dala dr i ova mi rekla sta je i imala i dodala: "Sta god da vam treba zovite, bolje nego da negde nesto pogresimo ili ne uradimo kako treba." Svi su tamo OK, ali ta jedna sestra je ko mrtvo puvalo i sve je mrzi c
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 31/5/2012, 11:36

Samo na brzinu da vas stisnem! Kako mi je juče bilo lepo u Bgd-u! Prvo kod Šumarac slučajno sretnem Tinče, izgrlimo se i izljubimo i ispričamo za taj satićak što bismo zajedno! Kakva je to vriska bila kad smo se spazile, eh, neke smo ljude i prestravile što su čekali ispred ordinacije! Very Happy

Posle sam se ljubila i stiskala sa Metom, baš mi je bilo lepo! Ma divan jedan dan!

Kod Šumarac je bilo ok, nastavljam isto i sa glukofažom i sa lekićem za štitnu, rekla mi da dodam samo b vitamin-betavitabet, ili tako nekako, imam ga kući, ranije sam ga pila na svoju ruku.

Uspeh videti novu odličnu destinaciju na koju nas dra odvede, divan poklon od Hepi za Malu, a cveće je božanstveno!
Videh i da je Mišici prst bolje, a nadam se i da će gradjevinski materijal što pre izbaciti i da će biti dobri nalazi mokraće!

Videh i da se pominje neki divlji seks na terasi, mmmmm, sve mi se to svidja, mada se ne seksah jedno 10 dana, prvo 7 dana trajala veštica, a onda Cole bio na Zlatiboru! Al zato ću večeras da ga pocepam kao svinja mastan džak! lol! Da se nadomesti propušteno! Laughing

Loli, šaljem pozitivne energije!

Mili, i tebi isto!

Sigurno sam još svašta nešto htela napisati, al moram da radim, imam posla!

Bak, grrr, više nemam komentara na naše zdravstvo! Da tebe što pre prodje koprivnjača, eto, to ti želim!

STISAK
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 31/5/2012, 11:53

Dra, hvala Jopet cvet

maus ::Dobro jutro!
Miro stiglo sunny hvala ti. Trebala si ga samo malo pogurati. Evo ga sija od juce popodne i od jutros. Jupiiiiiiiiiiiiiiiii
Ja kad guram, guram Very Happy A guraš li ti taj pesak? cvet

Milijana ::Dobro jutro, jutra i zene
Nema me ovih dana... u nekom sam mracnom raspolozenju, pa da ne sirim dalje...
Ja to ne mogu ni da zamislim kad si ti u pitanju! No, ako čovek malo bolje razmisli, možda si se ipak premorila. Stvarno bi ti leglo more yes
Da što pre prođe zagrljaj

bak ::Dobar dan, jutra!

Mm je takodje jarac, svasta bi radio na otvorenom Embarassed , ali sigurno zaklonjen. Onako, da se naslucuje, ali ne vidi. Najvise na camcu, koji se ljulja, a camci prolaze.... Laughing Ja uglavnom nisam za te avanture, ali zato kad mi dodje, ponekad, i sebe iznenadim.
Laughing king

bak :: Danas ih dobijem, kaze ona, a zasto dolazite, rekoh koprivnjaca, kaze, aaa, za to se ne zakazuje, odmah se prima pacijent Rolling Eyes Rekoh vi ste me videli i poslali kuci, kaze ona, pa dobro, onda cu vam zakazati
Shocked Shocked Shocked  b  b  b c c c

lilya ::
Mirka, kako si danas? Vidim da je dr jucerekao da je sve OK i da si otvorila porodiljsko igra
Hvala na pitanju, dobro sam! Mada šizim od loma u kući. Mm je ispremeštao sve iz honika kako bi izneo neki ležaj i komodu iz spavaće, a da bi mogao da montira komodicu i krevetac za bebca. Dakle, delovi iz hodnika su u kujni i dnevnom boravku, a u spavaćoj su i dalje taj suvišan ležaj i komoda, plus bebina komoda, tek polu sastavljena Mad Dakle, levitiram i dođe mi da se iselim u hodnik jer je mm danas na putu pa se ovde ništa neće promeniti bar još jedan dan c

Missile, Meto, Biksi, spavalice cmoka
Popih čaj i pojedoh jagodica. Sad još kafa i zrnevlje što reče nečiji muž.....čiji beše, malopre pročitah zbunjen pa da vidim kako da dostavim firmi doznake/hranarinu i porodiljsko. Mm kaže da im pošaljem Aks-om Laughing
Ne znam šta da radim. Dobila sam bezbroj poruka od učenika (preko facebook-a). Želeli su da dođem da ih vidim/me vide onako, pa za 8.Mart, pa za moj rođendan, pa sad' za maturu. Ne znam kako da uđem u školu, a izbegnem ih. Mislim, moram da mislim na bebu prevashodno. A opet kad čuju od dežurnih učenika da sam bila, a nisam ostala da ih vidim...tačno ću poslati brzom poštom Laughing

Suncana majska jutra - Page 5 55477932428737098246837

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mrvica 31/5/2012, 11:56

Bak, divnih li susreta! Mogu vas zamisliti kako se sa odusevljenjem pozdarvljate. Very Happy
Misice, jbg i taj pesak. Mad nadam se da nemas vise one jake bolove i daces to srediti. Kako Ana?
Pari, i ja razmisljam o tom sex juriš Embarassed Ovih dana prestalo krvarenje. radost
Mama dosla pa pegla, Vukasin spava, popile vec kafu na terasi i pojele parce torte. Taman malo da vas pozdravim pa idem da se malo odmorim.
Dra, ubi me s ovim fotografijama. Ove godine nista od letovanja. Mozda jedan vikend Zlatibor ili slicno. Ali zato na zimu... Videce nas neka banja. radost
Milijana grljenje
Mirka, cuvaj se oko tog loma da ga ne zakacis.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 31/5/2012, 12:09

Biksi, Meta, Tinche, bravo za druzenje bravo bravo bravo
Mirka, Mrvice, srcasti poljupci
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lolipop 31/5/2012, 12:30

Dobar dan mile moje, ljubuckam sve ljubav

Danas sam mnogo bolje volje Wink A i mlatnuh jedan burek sa jogurtom, mljac mljac.
Maus kako si danas c

Biksice, stiskale se ti i naše drugarke, jesi li mi priju jednom i za mene stisnula usne Hvala na energiji, vjerj da mi treba.

Lilya, čitah da bi da pomjeriš ciklus, ni ja nisam za to, ako ti nešto znači moje mišljenje.

Mrvice ljubni Vukašina usne

Pari, hvala na velikim riječima c , i usne usne za zvjezdice.

Meta, prijo moja, samo ti uživuckaj, mazim beke, pjevam im, znam da su tu.Ljubim te da sve puca usne

Dra00, hvala na ovako lijepim destinacijama,

Cure ljubuckam sve ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 5 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu