KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suncana majska jutra

+20
Mali Princ
JocY
BiKsi :)
missile
lolipop
Mrvica
bak
maus
djole42
korpica
dra00
lilya
Orline
medolino
LaFolie
Mirjana
dr mali pariz
Milijana
Kamilica
Gramatika
24 posters

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Gramatika 27/5/2012, 13:35

lilya ::Dobar dan jutra. Ima nas sto su tek ustali.
Ne odoh sinoc na Mikser, ali zato veceras pada pozorisze Suncana majska jutra 561840

Sad cemo tek da doruckujemo, posle kud nas put nanese.
E da, juce smo gledali neku gajbu. Svidela nam se. Kaze mm: "Hebo te bedak ako je uzmemo, a ne napunimo decom, prevelika je za nas dvoje." Ja mu rekla: "Slusaj i sam znas da cemo je napuniti decom na ovaj ili onaj nacin, samo je pitanje kada. Prema tome nema sekiracije, nego da mi pozovemo strucna livca da vide da li to vredi kupovati."
Eto sad cekamo arhitetku (moju sestru) da da svoje misljenje.

Suncana majska jutra 612963 Suncana majska jutra 11031


Лоли, Suncana majska jutra 38642 Suncana majska jutra 38642 Suncana majska jutra 38642 Suncana majska jutra 38642 Suncana majska jutra 38642 Suncana majska jutra 38642 Suncana majska jutra 38642 Suncana majska jutra 38642 Suncana majska jutra 38642 Suncana majska jutra 38642 Suncana majska jutra 38642 Suncana majska jutra 38642 Suncana majska jutra 38642

Добар дан, Јутра!
Хвала на кафи, девојке!
Маус, нека то буде сва штета! Како је Ана, јесте ли кренуле са терапоијом?

Ја и даље ошамућена од ових облака и ниског притиска. Уз то имам приватне часове и јуче и данас, а знате ко се сети у ово доба учења- они што су већ набрали по 5-6 јединица у рубрици! Смарачи!

Све бас стискам, што рече Бикси! Suncana majska jutra 466526
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Kamilica 27/5/2012, 13:48

Loliška, bravo za 3 mrve igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Lilya, evi ja ima smajliće pa te poljubac

Cure, šta ima?
ja noćas malo zaglavila, cunjale nas dve po gradu, boga mi do 02h sata.
Bilo super!!!
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 27/5/2012, 14:02

Dobar dan... vidim svi skitaju. Ja se sad vratila i tek pocela rucak Embarassed Celog dana sam na smenu sa mm-em, pa se nismo ni videli... Lenka ustala u 06, pa je on cuvao, a Milena i aj spavale do 10, pa onda on i Lenka spavali, a Milena i ja setale... sad Lenka jos spava, on otiso da gleda Formulu sa drugarima, a Milena i ja kuvamo rucak... i ko zna koje cemo kombinacije jos da imamo do kraja dana Rolling Eyes
Lilya, cekamo sestrin sud, pa da pijemo radost
Ostale cure koje ste tu i koje niste d

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 27/5/2012, 14:42

Mili, što crveniš, ima nas još koji sad tek stavljaju ručak Laughing
evo grickam voćke i kanim se da vidim stanje na šporetu.
Lilyo, pravo zboriš Suncana majska jutra 47111i što Mili kaže, ajde isproveravajte i isprovetravajte sve Wink pa da se to pošteno zalije, kako red i zakon nalažu Very Happy
Grama, a tek oni 3 časa pred pismeni, pa bi čudo da ih zadesi lol!
Nutriću mili, kakve su to šetnje do 02h Shocked ma išla si u neko zezaanjeeee, a šutiš Suncana majska jutra 275568
Inače, u Malom Parizu preksinoć na Hipodromu bila YU grupa, sinoć Riblja čorba, sve povodom bajk partija Very Happy...naravno, nisam ni na jednom prisustvovala,ali smo muž i ja, ležeći u krevetu pogađali pesme.
Yu su zvučali mnooooogo bolje nego Čorba-muž kaže zato što je preksinoć duvalo, pa stiglo lakše do nas...inače hipodrom nam je nekih 3km udaljen Very Happy
Nego, Bixača nam se negde izvukla. Šta se dešava?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 27/5/2012, 17:02

Dobar dan jutra. Kod nas i dalje sunny sunny sunny
Ja sam juče izvadila jagnjeću plećku...ili šta je već, iz zamrzivača. Uz to ispekla krompiriće, pečurke i papriku, pa smo se pošteno prejeli. Ostade nam još 2/3 tog mesa, tako da nisam planirala nikakvo spremanje, a i pozvani smo na ručak u 17h što je za 3 minuta. Ja sam spremna, ali se mm tek tušira, jer se oznojio od teškog spavanja Laughing
Lilya, super za stan! I naravno da ćete ga napuniti yes Čekamo mišljenje, pa da častiš!
Grama, a oni što dođu da im napišeš sastav ili odgovoriš na pitanja, pa da oni nabubaju odgovore affraid Nikad to nisam mogla da shvatim i pitam se, ako ta deca nisu pri sebi, da l im bar roditelji znaju šta rade?
Kami, ti ne svijaš latice noću? Čudan si ti cvetak Razz
Mili, danas rad u smenama queen lol!
Sva vas d i odoh na ovaj kasni ručak
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od LaFolie 27/5/2012, 19:07

lilya ::
E da, juce smo gledali neku gajbu. Svidela nam se. Kaze mm: "Hebo te bedak ako je uzmemo, a ne napunimo decom, prevelika je za nas dvoje." Ja mu rekla: "Slusaj i sam znas da cemo je napuniti decom na ovaj ili onaj nacin, samo je pitanje kada. Prema tome nema sekiracije, nego da mi pozovemo strucna livca da vide da li to vredi kupovati."

mi smo u istom fazonu, uzeli smo gajbu sa 2 decije sobe Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od medolino 27/5/2012, 19:17

Lilya,bravo za stan, naravno da cete ga uskoro napuniti!
Cekamo proveru stana pa da castis Very Happy
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Orline 27/5/2012, 19:26

Dobro veče Very Happy
Nema me nedelju dana, pa ne vredi ni da pokušavam sve da pohvatam Wink
Maus, nadam se da šteta nije velika, baš sr.. za novi automobil. Mada, mislim da mu to obećava dug život, kad god smo nešto "overili" odmah po kupovini, makar to bile cipele, obično je garantovalo posle dug život.
Nadam se da je anči bolje, pročitah za proteus Mad...

Lilya, nadam se da će vama stan odgovarati, a ne sumnjaj da ćete ga napuniti Suncana majska jutra 561840

Loli Suncana majska jutra 995453 Suncana majska jutra 995453 i ovde da poželim sreću

Ja sam dobro...prvih par dana nikako do kompjutera, mm je ili oko mene iili oko kompa, ne zna se šta je više poželeo Suncana majska jutra 404938 Pa onda i neki gosti, i tako...Prodjoše dani.
Ja nešto na tri ćoška...ubi me ovo vreme, nisam bila toliki meteoropata ranije, a sad bih grizla. Taman me pustili da skitam a sastaviše pljuskovi Laughing Sad sam se prošetala onako "muški", noge me zabolele, ali sam progledala.
Evo jedna nes kafa za pozdrav ovom danu, pa izvolte. Bez slike Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 27/5/2012, 20:04

Gde si bre Orlicka? Ja sam vec mislila da vam dr dao amanet da negde otputujete i da sad uzivate negde. Ne daleko, ali negde Very Happy

Gramatika, mogu samo da zamislim te ucenike. Izgubljeni u prostoru i vremenu, na sve misle sem na ono zbog cega su dosli lol!

Kami, draga, nek si se ti lepo provela. Svaka cast, ja u 2 po ponoci ako ne spavam, toliko sam nervozna sto ne spavam da mi vece propadne Very Happy

E drage moje Mili i Pari, ja sam rucak krenula da gotovim (i to zajedno sa mm) kad ste vi vas uveliko odremale, a vi kao nesto crvenite. Ja bi trebalo onda u zemlju da propadnem lol!

Mirka, obozavam kad smo negde pozvani na rucak pa ne moramo da igramo po kuhinji.

La Folie, ima da ih napunite i pre nego sto se nadate yes

Medo, kako si danas? Bolje?
E da, posto sam pri kompu da navijam malkice za Lolicu i njena tri pingvina navijači1 navijači1 navijači1

A sto se stana tice, je se secate da smo slanik birali godinama? Mislim da to nece ici tako lako lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Orline 27/5/2012, 20:05

Nismo, lilya, i da dr dozvoli, ovaj moj mislim da ne bi. Jedva ga nagovorih da se malo provozamo i prošetamo pre par dana Laughing Samo po ataru lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od medolino 27/5/2012, 20:12

Orlic,nas,uzivaj sa muzicem,mogu da samo zamislim kako se topi pored tebe i stomacica osmeh srce osmeh srce osmeh srce Uzivaj draga osmeh srce osmeh srce

Loliska,mislim na tebe i tvoje bebice,javi se kad budes mogla, do tada ti saljem poljupce usne usne usne i naravno uzivaj usne usne

Lilya,bolje sam,sem sto osecam da mi se stomak malko duva i jajnike kako zatresu i zigaju Very Happy Nalivam se tecnoscu i tako...
E,moram da se pohvalim,danas sam sama sebi dala boce, morala sam jer mi muzic nije bio kuci...Prvo sam se pripremala 20 minuta,pa sam malo otplakala jer sam se bojala da sama sebe ubodem i na kraju skupila svu snagu i bocnula Very Happy Nije toliko strasno ali nemam rutinu ipak cu sledece boce prepustiti muzu Wink

Ajd devojke,uzivajte uz muzice sreca
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 27/5/2012, 21:42

orline ::
Evo jedna nes kafa za pozdrav ovom danu, pa izvolte. Bez slike Very Happy
Laughing lol! lol! e jesi šeret! Samo kad si dobro, ušuškana...uživaj!


lilya ::

Gramatika, mogu samo da zamislim te ucenike. Izgubljeni u prostoru i vremenu, na sve misle sem na ono zbog cega su dosli lol!
lol! i, naravno...PP služba uvek sa ogromnim razumevanjem za decu lol!
Medo, bravo za samobockanje, samo napred...nije teško, a cilj-samo pred sobom ruši sve predrasude Suncana majska jutra 275568
Sad sam došla iz šetnje. Iznenadila me školska iz VA, bila poslom kod nas, pa mi pustila poruku, i sedesmo 3 sata...a nisam je videla od...pozitivne bete, kad smo slavile drugaricinu specijalizaciju...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 27/5/2012, 22:04

dr mali pariz ::
lilya ::

Gramatika, mogu samo da zamislim te ucenike. Izgubljeni u prostoru i vremenu, na sve misle sem na ono zbog cega su dosli lol!
lol! i, naravno...PP služba uvek sa ogromnim razumevanjem za decu lol!
Pa sto jeste, jeste lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 27/5/2012, 22:06

Rolling Eyes pa znam...zato i rečem Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 27/5/2012, 22:18

dr mali pariz ::Rolling Eyes pa znam...zato i rečem Rolling Eyes
Ali moras priznati da su mnogo cakani kad su zaljubljeni i odjavljeni osmeh srce
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 27/5/2012, 22:22

Dobro jutro jutra
Mi prespavali dan, ustali u 18h. Na svadbi bilo ... sta da kazem, savrseno. A danas kao dan posle nove godine.
Sutra Betanija, sta li ce da mi kazu. Moje mrljanje se u subotu pretvorilo u krvarenje, pa sam zvala i rekli mi da povecam na 2 microginona. Sad je opet braon ali i dalje curi. A boli kao da ce svakog momenta da krene.
Sutra medolino i ja lol!
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 27/5/2012, 22:43

Zaljubljeni i odjavljeni Shocked Ha ha ha ha ha lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 27/5/2012, 22:47

Vece cure.Ja od danas popodne u lunjanju,malopre dosla kuci.Nisam jos za spavanje,druga smena je cudo,bar cu da se naspavam ko covek.Doduse,imacu obaveza pre posla,jedan dan moram briseve pa u socijalno na overu uputa a na sve to sam se prehladila i to ne malo nego malo vise,ali sta cu,priblizava se dan odlaska,tako da moram imati sve spremno.Medo,svaka cast za samobockanje,iskreno,ja ne bih smela.Drugom da dam,mozda,sebi,nema sanse.Orli,uzivas u trudnoci i sa muzicem,super,tako i treba,dugo se niste videli,valja sve nadoknaditi.Lilya,srecno sa stancicem.Nego sta nego ce biti pun dece,LaFolie,takodje ljubav Dra,srecno sutra,javljaj kako si prosla.Pasce valjda bar kafica sa Medolinom,nace se vremena.Kami,ludovala do dva,super bas.Kad li sam ja bila u provodu zbunjen Nesto se ne secam.Kuca poso,poso kuca Rolling Eyes Biksi,mora da si i ti u nekom lunjanju cim te nema Very Happy Pariz se danas druzila ni manje,ni vise,sa mojom sugradjankom.Bas mi milo.Maus,sta je sa tobom,nema te?Mora da si i ti negde na izletu. usne za tebe i naravno Anci.Mirjana,ti se danas dala po jelu,jagnjetina i na sve to vecera lol! Mislila sam da ne mogu ovoliko ispisati,suze samo lete,pakovanje maramica ode dok rece sta bi.Ta prehlada c Ostale cure d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 27/5/2012, 22:56

Mirjana ::Zaljubljeni i odjavljeni Shocked Ha ha ha ha ha lol!
Evo stidim se, ali sa telefona, bez smajlica.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od djole42 28/5/2012, 08:43

 morning sweetie



Jutro cure !
Nadam se da ste imale ovakvu kafu jutros Very Happy
Ja nisam.....dragi me budio u 4 h jutros ,bolela ga pupa jer se prejeo juče kod tašte pa smo kuvali čajčić ,stavljali tople obloge ,masirali stomačić dok nije proradio i posle 45` u WC -u sve je bilo ok.....
Dakle ovaj divan dan mi je počeo us*ano lol!

Idem vidim šta ste vi radile dok me nije bilo.......
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 28/5/2012, 08:47

Dobro jutro!

Jedva vas poFata sve Very Happy Jedva!

Dra jutros u Betaniji i srecno. Ja cu skuvati kafu i potrudicu se neku lepu sliku da postavim, no sikiriki. Javi se da cujemo sta je cika dr rekao. Bilo lepo na svadbaji i juce ceo dan prespavala. To mi se svidja.

Korpice samo da krene stimulacija, pa mogu i ja da te bockam ako se ti plasis Laughing Imam laganu ruku,nista ne boli.

Medolino bravo za samobockanje. Vidis da nista nije strasno. Danas kontrola?

Boki sta ces nacrtati na stomaku?

Miro jesi li kupila novi fotoaparat. Vidim jagnjeca plecka pukla samo tako. lol!

Bak moora da se kuca sada sija. Sta ti sveki ucini u snu hahahahahahahaha.

Lulya ismeja se slatko za kilo sitnog spanaca. I za slupani jugo i gledanje u retrovizor...mislim nije za smeh ali ja sam te zamislila u toj situaciji i ne mogu da se ne smejem. Sta je seka rekla za stan. Moze ili ne moze?

Mili kod tebe kao na radnoj akciji, jos i svekru pomazes oko biznisa. Udaran tempo, nema sta!

Gramatika, sestro po niskom pritisku, znam kako je. Imam super lek...akcija i samo akcija, da si uvek u nekom pokretu. Meni bar pomaze.

Kami lutalico, dolazis kuci u sitne sate lol! Mene to ceka 1. juna. Zurka povodom 25 godina male mature. Pre 5 godina smo se fantasticno proveli. Bas sam poranila kuci.

Mala ko je vise pogodio pesama? Bas lepo za druzenje sa drugaricom iz Va. Srecna ti 32. nedelja trudnoce radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

La Folie jedva cekam da se iz tih soba cuje decija graja radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Orliska samo ti uzivaj sa muzicem. Kisa ce biti jos par dana i psle lepo vreme pa ces uzivati u setnji.

Lolipop mazi stomak i navijam za veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Meta gde si ti? Bg - Budapest...?

Ocekujem da dodje procenitelj, da slika autic, popodne kod limara i nadam se da ce brzo zavrsiti popravku.
U subotu sam sredjivala dvoriste, imala sam rukavice na rukama i od juce ujutru se zagnojilo oko nokta na domalom prstu desne ruke. Jutros jos gore i boli me. Bridi i pulsira i crveni se. Moracu kod cika dr da mi prepise neku mast.
Kafu cu posle skuvati, samo da vidim hoce li post biti postavljen. Stalno mi se iskljucuje net.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od bak 28/5/2012, 09:13

Dan jutra!

Ja juce ceo dan prespavah, ujutru do podne, popodne do uvece milina Embarassed
Juce sam skontala sta me muci. Danima me svako vece uzasno boli desna ruka, rame, katasrofa! Kao da mi je ukljesten neki nerv, trne, ma uzas. I ja skontam da je od toga sto satima drzim ruku u nekom bezveze polozaju na kompu Shocked Juce nisam ni prisla kompu, i nije me bolela ruka lol! Tako da, trazim novi polozaj

Maus, kazem ja mm kad je dosao sa posla, sanjala sam ti majku, ali nije tvoja majka kako mi proverava prasinu u kuci. Kaze sto joj ne dade krpu lol!
A inace sam sredila celu kucu osim kuhinje, nju cu mozda danas. Mozda

kako je Ancica? jel je manje pece?

Mene ubi, a tek sutra rezultat, popih 10 l caja i nista Crying or Very sad

Ljubim vas sve Suncana majska jutra 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 28/5/2012, 10:33

Bak hvala na pitanju ne pece vise. I Ana pije 1l caja od brusnice na dan. Umesto vode Very Happy I umesto nes kvika. Ujutru jednu solju, oko 11h drugu, posle rucka 3. solju i ostale 2 uglavimo do spavanja Laughing
Bas mi je zao sto te muci infekcija. Ja nikada nisam imala sa tim problema. Nadam se da ce brzo proci.
A slika....Ne imadoh takvu kafu jutros...jutros mi sve krenulo s`brda s`dola, ali se docekah na noge.
Dobro je da je muzicu bolje. Kada tvoje magicne ruke masiraju, gde nece da valja.

Bio procenitelj, sve zavrseno, jos samo da naFatam majstora da auto sredi u najkracem roku.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Gramatika 28/5/2012, 10:35

Dobar dan, Jutra!

Dra, piši kako bilo u Betaniji!
Medo, smobockanje! Suncana majska jutra 806276
Mili, vrednica. Lepo reče neko- zmaj! Suncana majska jutra 47111
Orli, uživaj!

A što se tiče ovih odjavljenih đaka, juče mi puko film!
Dolazi mi poslednjih nekoliko dana na časove jedna, od početka odjavljena snajka , koja nema pojma skoro ni o čemu iz gradiva. I ja joj s puno truda pakujem gradivo iz cele šk. god. da što lakše i brže nauči koliko bilo. Organizujemo se da radimo dvočase, jer ima mnogo gradiva, malo vremena i taman se lakše zaokružuju logične celine. A onda zove njena mama da pita da odloži čas za kasnije i :- Da pitam , mislim stvarno, je l može to po 1 čas ne mora baš ti dvočasi, monogo nam je to finansijski!
I to takvim tonom, da ste samo čuli taj vapaj! Baš kao da sam ja neka mafijašica koja im prodaje ciglu za dvojku! affraid
I ja se mislim od sinoć šta da radim. I odlučila sam da joj danas održim jedan čas, dam joj uputstvo šta i kako po redu da uči (precizno, sa tačnom str. u udžbeniku) i kažem joj da smo zaokružili jednu celinu, da je sada i sama videla kako da uči brže, i da smatram da joj više privatni časovi nisu potrebni. Suncana majska jutra 510326

Pozdrav!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 28/5/2012, 11:09

Jutro drage.Gramatika,kad li si ti ustala kad ti je dan Wink Meni jos jutro.Sto se tice te zenice i casova,sta bih ti rekla,dosta naroda lose zivi,ali joj ne dajem za pravo takvo ponasanje.Ako nema para,sto salje na casove.Svako treba da ceni svoj posao i niko nije lud da protraci svoje vreme za dzabe.Sto puta sam ja to mojoj sestri rekla,inace frizer je.Nikom ne radi bez para,neka ti je drugarica,sestra...ceni svoj rad.Maus,moze.Preselim se kod tebe u Lo,pa samo bockaj,nemam nista protiv.Milo mi je da je Anci bolje.Strasno je to peckanje,imala sam ja bakteriju pre par godina,uzasan osecaj.Lilya,sta bi za stan,sta kaze sestra?Dra,jedva cekam da se javis,da cujem kako si prosla u Betaniji.I Medolino je sa tobom,super.DJole,hvala na kafici.Muzic se prejeo kod taste,pa problemi.Mog kad bi tako snaslo,odmah bi rekao,sta li mi je dala da jedem  b  b Bak,nadji ti dobar polozaj,nemoj da te zbog toga nema lol! Procitah iz Mausine poruke,Pariz,srecan ulazak u 32 nedelju osmeh srce osmeh srce osmeh srce sve vas ljubav ljubav ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu