KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 5 od 28 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 15/5/2012, 22:49

bobica83 ::Drugari predivni ste nemam reci,prca velika porodica!
Ljubimo vas!!
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav po 1000 puta
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 15/5/2012, 22:52

dr mali pariz ::Duše su porasle!! [Only admins are allowed to see this image]
Veseli mili moji dečaci!
Porodične slike su mi preslatke! Odlični ste i vas dvoje, ama ič se ne vidi umor na vama.
Dobro de, jasno mi je da se ne biste takvi slikali,ali izgledate bre skroz sveži!! Dajete mi vetar u leđa [Only admins are allowed to see this image] lol!
Zmaje, cvidže su ti takooooo sexyyy....ne znam je l ti to ko rek'o? Ako nije-ne sme! [Only admins are allowed to see this image]

Znas kako mila,mi smo uvek svezi i doterani,bar kad se slikamo lol! A za cvidzerojke... Bas sam kao neka "prosvetarka",jos mi samo dnevnik fali lol!

osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 15/5/2012, 22:53

[Only admins are allowed to see this image]bravo, bravo, bravo Tanjice!
To su stvarno lepe vesti!
Sad će duša da vežba svoje nožice preko dana [Only admins are allowed to see this image]Bravo i za docu koji će učiniti...koleZinici Very Happy
e neka si proslavila sve današnje lepo!
a, kako? lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 15/5/2012, 22:54

....... a ne, mi prosvetari nemamo baš love za tako sexy cvidže Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 15/5/2012, 22:55

Biksi :) ::Dodjoh, videh, uživah, i opet ću doći! [Only admins are allowed to see this image]

Prelepi ste! [Only admins are allowed to see this image] Slike gde ih držih obojicu, a i tvoj muž isto su mi prelepe, divne, baš baš baš! I kad ih slikaš iz bliza, deluju baš kao veliki momci!

Nadam se i da će taj dr B isto reći za tu skalameriju da se skida! Baš se vidi na slifi gde je bez toga koliko mu je stegnuto, useklo se. Mače milo, kako je on dobar i sve lepo to podnosi, baš jedva čekam da se oslobodi i da zamlatara nogicama onako pravo!

osmeh srce Pa da i uzivo dodjes jednom,jos vise da uzivas yes ljubav

Joj Biksi kad bi znala koliko je srecan i veseo kada mu skinemo ovu skalameriju,bice opasan zvrk. ljubav ljubav ljubav love love love
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 15/5/2012, 23:00

dr mali pariz ::[Only admins are allowed to see this image]bravo, bravo, bravo Tanjice!
To su stvarno lepe vesti!
Sad će duša da vežba svoje nožice preko dana [Only admins are allowed to see this image]Bravo i za docu koji će učiniti...koleZinici Very Happy
e neka si proslavila sve današnje lepo!
a, kako? lol!

Sexa nije bilo da znas,samo klopica lol!

E jbt kad vec spomenuh sex,sta to bese majke ti(da li se ovo pise spojeno ili odvojeno,molim kazite mi profesorice)?Sad iskoristi,posle nema,ne stize se jer te svi je.. al u mozak lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 15/5/2012, 23:02

dr mali pariz ::....... a ne, mi prosvetari nemamo baš love za tako sexy cvidže Very Happy

Pa kad vam uvek kasni plata (tako bar cuh od nekog sa foruma tj procitah ) lol! lol! lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Milijana 15/5/2012, 23:05

Jupiiii bravo bravo bravo bravo bravo Sad ce malisa da uziva... tako je i moja Lenka "podivljala" kad je prestala da nosi one gacice zbog kukova.
Duse mile, uzivace duze od godinu dana sa mamom srcasti poljupci

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od buby 15/5/2012, 23:16

bravo za nalaz...bas kad sam gledala slike bi mi mnogo zao kad sam videla kako se to sve useklo...znam,mi majke smo hrabre,sve to lakse podnesemo..(ZNAM TO jer smo i mi prosli operaciju)pa onda drzanje u tom polozaju bez sedenja,istezanja...sad kad gledam te slike mi je tesko..strasno...a onda i nije bilo...bice sve ok,super ste,bas lepa porodica...srecna..ljubimo vas duda i ja cvet
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 15/5/2012, 23:18

Joj bre koliko ste divne love love love


VOLIM VAS love love love
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 15/5/2012, 23:20

buby ::bravo za nalaz...bas kad sam gledala slike bi mi mnogo zao kad sam videla kako se to sve useklo...znam,mi majke smo hrabre,sve to lakse podnesemo..(ZNAM TO jer smo i mi prosli operaciju)pa onda drzanje u tom polozaju bez sedenja,istezanja...sad kad gledam te slike mi je tesko..strasno...a onda i nije bilo...bice sve ok,super ste,bas lepa porodica...srecna..ljubimo vas duda i ja cvet


Buby,a sta je bilo Dunjici miloj? Ljubimo vas puno puno osmeh srce
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od buby 15/5/2012, 23:29

dunja je sa nepunih 5 meseci imala operaciju na donjem delu kicme..uklanjanje polipa u vidu nekog zakrzljalog repica..tako je rodjena Crying or Very sad al sad je sve ok..mali oziljak samo..
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 15/5/2012, 23:32

buby ::dunja je sa nepunih 5 meseci imala operaciju na donjem delu kicme..uklanjanje polipa u vidu nekog zakrzljalog repica..tako je rodjena Crying or Very sad al sad je sve ok..mali oziljak samo..

Hvala Bogu da je sada sve ok.Ljubimo mi Dunjicu i tebe.Jel se vidimo u nedelju?
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od buby 15/5/2012, 23:36

tesko...radim drugu...od 16h a na adi je i skup alfista [Only admins are allowed to see this link] pa ide mm to je u podne valjda...pa jedino ako je to ranije..ali tesko,nekako nezgodan mi termin,em danima kisa,sve mokro,blato..em glasanje,pa ovaj defile kolima...videcu..volela bih
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 15/5/2012, 23:51

buby ::tesko...radim drugu...od 16h a na adi je i skup alfista [Only admins are allowed to see this link] pa ide mm to je u podne valjda...pa jedino ako je to ranije..ali tesko,nekako nezgodan mi termin,em danima kisa,sve mokro,blato..em glasanje,pa ovaj defile kolima...videcu..volela bih

E da ga je..m.Pa jedino da promenimo lokaciju.Ja pre neki dan bila sa klincima,komaraca koliko volis,sve su nas izujedali.Nesto i nisam za Adu bas zbog toga a i sto kazes bice blata,mokro ali videcemo,nesto i nemam neki predlog s'obzorom da smo sa decom pa bolje da cutim lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 16/5/2012, 00:03

[Only admins are allowed to see this image] Divno za odličan nalaz! Kako će on sada da se razmaše, mačak mili! [Only admins are allowed to see this image] Biće zvrk, nego kako! Šta drugo očekivati od tvoje, tj. vaše dece!

LJubim vas sto puta, a nadam se jednom da ćemo se stisnuti i uživo, onako pravo, domaćinski! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 16/5/2012, 08:58

DIVNO!!! Bravo za dobre nalaze i bravo za dr Brdara koji ce ti izaci u susret i pomoci da odloziz vreme odlaska na posao.
Ljubim ja mazuljka i nemirka i ljubim njihovu mamu, ajd i tatu, da se ne ljuti Laughing
love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 16/5/2012, 10:21

Šta ti nema sexa, ovo ono...a linija ta ?? Ko to održava? Ma da...deca, sigurica.
Ej, kasni plata lol! ali onima koji nisu dobri [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 16/5/2012, 10:33

dr mali pariz ::Šta ti nema sexa, ovo ono...a linija ta ?? Ko to održava? Ma da...deca, sigurica.
Ej, kasni plata lol! ali onima koji nisu dobri [Only admins are allowed to see this image]


Ja je(ili GA) primam na vreme  b  b  b
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 16/5/2012, 10:43

Sram te bilo, u dečijem dnevniku si [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 16/5/2012, 10:56

dr mali pariz ::Sram te bilo, u dečijem dnevniku si [Only admins are allowed to see this image]

Kakve bezobrazne misli imas lol!

Ja mislila na platu i na platni spisak lol! lol! lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 16/5/2012, 10:58

Very Happy znam , zato i kažem
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 16/5/2012, 11:00

dr mali pariz ::Very Happy znam , zato i kažem


poljubac poljubac poljubac ja tebe a ti zvezdice po 1000 puta
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 16/5/2012, 11:16

Tanja83 ::
dr mali pariz ::Very Happy znam , zato i kažem


[Only admins are allowed to see this image] ja tebe a ti zvezdice po 1000 puta
isto! Ljubi mi dečake, i stisni ih zajedno od mene!! ZAJEDNO!!
p.s. draga, jesi li ih od starta u odvojene krevece??
Čitam da bi možda bilo šokantno odmah da ih razdvojim...a ja mislila tako.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 16/5/2012, 11:45

Ja sam ih od starta u odvojene krevetice i super su bili.Citala sam da se desi da roditelji blizanaca imaju kasnije problem da ih razdvoje u posebne krevece jer su se navikli na jedan.E sad,to je individualno.Ti mozes prvih nekoliko meseci u jedan,mali su i staju ali ja vec sada sa 4 meseca ne bi smela da ih stavljam u jedan jer su nemirni.Matija mi se juce okrenuo skroz na drugu sranu i bio poprecno dok mi se Novak okrece sam na stomak i brate lupa nogama i rukama samo tako,a eto imaju samo 4 meseca

Evo ti jedan sajt o blizancima,imas jako puno korisnih saveta.
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 5 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 28 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu