KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 4 od 28 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Nefertari 9/5/2012, 16:09

ahahha ja samo da pitam Tanju jer su momci probali i nesto preseceno uz taj sok lol! videces Tanja popece ti se na glavu sa sokom. Uzivajte i skitajte i dajte neku slicku iz tolikih setnji
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 10/5/2012, 08:52

Evo i malo slicki Very Happy

[Only admins are allowed to see this image]

MAMIN FRAJER GLEDA TELEVIZIJU Very Happy

[Only admins are allowed to see this image]

Nije da se hvalimo ali... Same procenite lol!

[Only admins are allowed to see this image]

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 10/5/2012, 09:05

Ada Very Happy

[Only admins are allowed to see this image]

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 10/5/2012, 09:21

love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love

MEDOVI! SECERI! LEPOTE!

Slike gde su gologuzi igra igra igra igra igra igra igra hahahahahahaha lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Jel ono od sandalica Matiji na nogicama? Jel to mora tako da se stegne? Sta je bilo kod fizijatra?
Ljubim vas i nadam se da se vidimo 20. maja osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 10/5/2012, 09:22

Vrnjacka banja Very Happy

[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 10/5/2012, 09:25

Prelepa porodica sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Odlicne fotke yes
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Milijana 10/5/2012, 09:28

Joooj kako su oni medeni love love love love love love love love love love love love
A gde ste svi zajedno: NEPROCENJIVO srca srca srca srca srca srcasrca srca srca

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 10/5/2012, 09:39

A sad izvestaj Very Happy

Juce bili kod fizijatra i on kaze da nemamo nikakvu ni hipo ni hipertoniju misica a ni tortikolis Shocked ,nista mi nije jasno Mad .Vodili smo ga u Sokobanjsku i to preko veze kod nacelnika decije fizijatrije,jbl ga sad.Rekao nam je jos i da mozemo da mu skinemo sandalice,da ne mucimo dete sa tim "MENGELAMA" lol! ,da ispostujemo Brdara sto se tice nocnog nosenja i to je to.Mi kod ortopeda idemo 16 maja na ultrazvuk kukova i usput na Matijinu kontrolu radi cipelica.Rekao nam da uzivamo u nasim klincima,da se opustimo jer imamo potpuno zdravu decu f Da je Matija jedno dete koje je hiperaktivno i da on mukica og "mengela" ne moze da radi ono sto zeli jer mu to ogranicava pokrete.Pitali smo ga jos i zbog cega se skroz iskrivi kada spava?Kaze:"Bas me zanima kako vi spavate i kako bi spavali sa ovom skalamerijom na nogama".On trazi adekvatan polozaj,vremenom ce sve doci na svoje mesto,da ga stavljamo na stomak da se igra,pokazao nam kako je najbolje da ga nosamo i to je to.Eto izvestaja od fizijatra.Jel ima neko neki komentar drage?

P.S. Mengele(ko ne zna) su okovi lol!

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 10/5/2012, 09:45

Cek, cek...sad mi nic nije jasno. Ispade da je bez potrebe nosio sandalice. Ili su mu pomogle? Ovde u Lo je Brdar dosta cenjen. Dolazi poslednje srede u mesecu a i kida sa cenama. Bitno je da je sve ok i da ce Brdar 16. maja to i potvrditi. Mengele, bas originalno ime.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 10/5/2012, 09:48

Milijana ::Leno, kako bre to tvoje dete nosi 92, a moje tek po nesto 86, a u glavnom 80 Shocked
Vala 18. juna sedim kuci i cekam da me Tanjuska pozove, ne zvala se ja Milijana (a i ne zovem se tako) Wink

lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Kazem ja mom Vladi:"Srce,kada budem isla na maturu videcu se sigurno sa Milijanom ako ne ode negde". A on meni:"Sa Lenkinom mamom jel lol! ? Ja Shocked Nisam mogla da verujem da on zna o kome se radi.Ja pricam njemu i kazem da je Kutak kao da odes sa nekim na kafu,da fino caskamo i da se druzimo i spominjem tebe i Lenkicu,pa Pari,Maus i ostale i nisam verovala da on to negde pamti jer uopste nije taj tip coveka.
Vidjamo se obavezno 18 juna ljubav love
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 10/5/2012, 09:58

maus ::Cek, cek...sad mi nic nije jasno. Ispade da je bez potrebe nosio sandalice. Ili su mu pomogle? Ovde u Lo je Brdar dosta cenjen. Dolazi poslednje srede u mesecu a i kida sa cenama. Bitno je da je sve ok i da ce Brdar 16. maja to i potvrditi. Mengele, bas originalno ime.

Ne,sandalice je nosio jer je imao zakrivljena stopala(kao rak) od polozaja u stomaku i mi ih nosimo,jos malo,pa puna 3 meseca non stop 23 sata,skidamo ih samo kada se kupa,a posle 3 meseca nosimo ih 2god samo nocu tj 12 sati dnevno,to je lecenje po Ponsetiju i mi zbog toga idemo kod Brdara 16 maja jer mu je tada tacno 3meseca kako ih nosi.Stevanovic je rekao da mozemo vec sada da ih skinemo,da ne cekamo 16 maj jer su nogice ok,da ne mucimo dete jer si videla kako su mu nogice crvene i izasao mu zulj od stezanja(a mora tako jer peta ne legne lepo ako se ne stegne,a ako ne legne nema efekta,dzabe ih nosimo jer se tetiva tako skracuje).Mukica samo kad bi ga videla kako je srecan kada ih skine,sve mlatara nogicama i rukicama igra igra
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 10/5/2012, 10:02

dr mali pariz :::lol!:Blesave Milijana i Zmaj!
Zmaj će odmah na alkohol da ih svikne, valjda sebi društvo da praviš lol!

lol! lol! lol! Trio alkoholiko  b  b  b
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 10/5/2012, 10:36

lena ::
Tanja83 :: Ja sam iz Pristine... Ovaj nas C&A ne moze ni da pridjem bilo kojem u inostranstvu. Tamo su radnje ogromne i ima svasta nesto. Imas i ovde da nadjes samo ti treba vremena i da odes bez Andrike. Ljubimo mi tebe i Andriku

Sad ce mm da odlepi od srece, on je iz KM a zna iz mojih prica ko je ko na Kutku.... Very Happy Very Happy Very Happy queen Very Happy Very Happy Very Happy

O, Tanjce, i ne znas koliko si u pravu! Izaslo mi "Usce" na nos zbog mog malog "aktiviste". Obecala sam sebi sledeci put lep provod tamo s tim sto cu njega ostaviti sa tajom! Wink

E, da, cini mi se da je povoljnije za male bebe, kao npr. za tvoje klince nego za vece....

Lenci,puno pozdrava za mog zemljaka,nisam ni sumnjala u tvoj izbor lol!

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 10/5/2012, 11:02

Nefertari ::ahahha ja samo da pitam Tanju jer su momci probali i nesto preseceno uz taj sok lol! videces Tanja popece ti se na glavu sa sokom. Uzivajte i skitajte i dajte neku slicku iz tolikih setnji

lol! lol! lol! ,Polako,ne mogu sve odjednom,pecenje,prsute,but i ostalo sa 5meseci lol!

Slike postavljene Very Happy
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 10/5/2012, 11:07

maus :: love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love love

MEDOVI! SECERI! LEPOTE!

Slike gde su gologuzi igra igra igra igra igra igra igra hahahahahahaha lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Jel ono od sandalica Matiji na nogicama? Jel to mora tako da se stegne? Sta je bilo kod fizijatra?
Ljubim vas i nadam se da se vidimo 20. maja osmeh srce osmeh srce

Maus ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Blago Anciki za tebe yes

Obavezno se vidimo 20 maja,gde to da propustim yes

A vi mozete na spavanje kod nas yes ,dobicete i dorucak Very Happy Sto znaci,nocenje sa doruckom,malo li je na ovu skupocu lol!

Maus love poljubac
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 10/5/2012, 11:09

maus ::Prelepa porodica sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
Odlicne fotke yes


srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca love love love love love love love love love love love love love
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 10/5/2012, 11:10

Milijana ::Joooj kako su oni medeni love love love love love love love love love love love love
A gde ste svi zajedno: NEPROCENJIVO srca srca srca srca srca srcasrca srca srca

Mili(Lenkina i Milenina mamO) osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bobica83 10/5/2012, 18:43

Drugari predivni ste nemam reci,prca velika porodica!
Ljubimo vas!!
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 10/5/2012, 23:18

Duše su porasle!! [Only admins are allowed to see this image]
Veseli mili moji dečaci!
Porodične slike su mi preslatke! Odlični ste i vas dvoje, ama ič se ne vidi umor na vama.
Dobro de, jasno mi je da se ne biste takvi slikali,ali izgledate bre skroz sveži!! Dajete mi vetar u leđa [Only admins are allowed to see this image] lol!
Zmaje, cvidže su ti takooooo sexyyy....ne znam je l ti to ko rek'o? Ako nije-ne sme! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mali Princ 11/5/2012, 01:03

Ljubim vas tako preslatke!!!
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 11/5/2012, 18:50

Dodjoh, videh, uživah, i opet ću doći! [Only admins are allowed to see this image]

Prelepi ste! [Only admins are allowed to see this image] Slike gde ih držih obojicu, a i tvoj muž isto su mi prelepe, divne, baš baš baš! I kad ih slikaš iz bliza, deluju baš kao veliki momci!

Nadam se i da će taj dr B isto reći za tu skalameriju da se skida! Baš se vidi na slifi gde je bez toga koliko mu je stegnuto, useklo se. Mače milo, kako je on dobar i sve lepo to podnosi, baš jedva čekam da se oslobodi i da zamlatara nogicama onako pravo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od lena 11/5/2012, 21:02

E, ja sam tek sad videla fotke i ne mogu da vas se nagledam!!! Slatki ste ko secer!!!

Ne verujem nesto u te price o tortikolisu, hipo ili hipertoniji, itd.... A stvarno se vidi da su detetu natecene nozice... Iskreno navijam da skine sto pre "mengele"....



[Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Mali Princ 12/5/2012, 01:15

Samo da kazem da su ovi momci NEOOOODOLJIVI!!!
[Only admins are allowed to see this image]
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od lolipop 14/5/2012, 12:30

Predivna ste porodica Tanja, divni, pravi blagoslov.

A Nemirko i Mazuljko s anđeli smajli angel smajli angel
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 15/5/2012, 22:48

Danas smo bas srecni f

Isli kod Prof. Brdara,nalaz super f ,nema vise equnovarusa f .Rekao nam da mu skinemo sandale preko dana,da nosi samo nocu da se tetiva ne bi skratila,da vezbamo istezanje iste.Uradili i jednom i drugog UZ kukova i sve ok f .Pitala sam ga i za hiper i hipotoniju misica,nema nista od toga.I jos sam ga pitala za bolovanje sta cemo da radimo,jel moze da mi pise predlog za produzetak kada dodje vreme za to?Rece mi da ga potsetim kada dodjemo na sledecu kontrolu da jedan nalaz napise za nas a jedan losiji za komisiju,da ne bi mogli da me odbiju f
Kontrola za 3 meseca,tj tamo negde u septembru

Eto bas sam srecna danas i isla sam to da proslavim sa svojim dragim Very Happy
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 4 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 28 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu