KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 2 od 28 Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 11/4/2012, 23:35

ff Cao cure...

Evo da vidite mog nemirka kako gleda tv Very Happy love

[Only admins are allowed to see this link]

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dragana76ns 12/4/2012, 00:02

[Only admins are allowed to see this image] Tanjuska...srecno otvaranje dnevnika tvojih a i nasih andjela [Only admins are allowed to see this image]

Decaci su ti divni, mogu zamisliti koliko ti je srce kada ih gledas kako se igraju, smeskaju jedan drugom, kako cavrljaju svojim jezikom....slike su prelepe, mama Tanja, dobijas jedan veeeeeliki [Only admins are allowed to see this image] za azurnost u kacenju slickica.

Zelim vam svu srecu i samo nastavite istim tempom.....ljubi decake [Only admins are allowed to see this image]

A za snimak [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 12/4/2012, 00:18

A sada malo piskaranje Very Happy

Moji decaci su mnogo razliciti,kako likom tako i karakterno.Matija je mamin mazuljan koji voli vise dudu nego sve na ovom svetu Very Happy .On je mirna beba(bar za sad) koja place kada je gladna i kada mu ispadne cuca Laughing .Voli da se kupa,moras da ga molis da rucka(u stvari kada mu ogladni guza da vidite kako krka lol! bez moljakanja),voli da mu se prica,da ga mazis,ljubis,uvijes u njegovo cebence,i dok rucka flajku,ne skida pogled gledajuci te pravo u oci,kao da hoce nesto da ti kaze Very Happy
Nole je nemirko mamin koga ama bas nista ne interesuje sem tv lol! .Nece dudu hoce prst da sisa,voli mnooggooo da rucka i umaze se kao prasence  b ,voli da se smeje,ne zainteresovan je kada mu se prica,samo gleda sa strane,nista ga ne interesuje,voli da se ljulja u ljuljasku,da gleda tv ne treptuci lol! ,ne voli toplo,a uziva da se kupa i da bude go Very Happy

Obojica vole da skitaju(samo ne znam na koga su lol! ),spavaju u kolicima,vole cvidzerojke lol! ,ne skidaju ih sem kada su u sobi jer vide da im prija za oko i stite ih od sunca.
E sad,moje mlekce i nemam bas dovoljno tako da malo sisaju i onda flajka.Uvek je jedan na sisi a drugi pije flasku a onda drugi podoj obrnuto.
Kupam ih odvojeno,mislim prvo Novaka a onda Matiju zbog sandalica.Ako je malo duze bez njih onda mu oteknu noge jer ja dok okupam nemirka,dok ga obucem,sredim,prodje vreme a ne moze toliko dugo da bude bez sandala.Ne kupam ih svako vece nego svako drugo a nekad i trece vece. Obicno skitamo do 8-9 uvece,onda se kupamo,ruckamo i oko 10-pola 11 spavanjac.Nole vise ne place nocu samo krene da sisa prstic i ja ustanem da mu dam da rucka(ne treba da ponavljam da to iskapi za 3min onako u snu i jos vuce na prazno Very Happy ) dok se Matija probudi negde oko 3-4,rucka onako spavajuci i nastavlja spavanjac.Ujutru oper ruckanje oko 7-8,nastavljamo spavanje do 9-10 i onda se milkimo Very Happy ,ljubimo,mazimo,presvacimo se,igramo se,radimo vezbice itd.Oko 11 ponovo ruckaju pa spavaju do 2-3 otprilike i onda ruckanje,presvlacenje,setnja uvece do 8-9 i sve tako u krug.
Matiji su sandale vec sada pocele da smetaju jer kad krenem da mu obuvam carapice krece da place jer zna da mu se obuvaju sandale,mukica moja mila.Brojimo dane do skidanja celodnevnog nosenja istih,ostalo nam je jos mesec dana a onda samo nocu.
Inace su dobri decaci.Gledam da ruckaju u isto vreme da bi imali vise vremena za druge stvari.Danas smo isli da kupimo ogrlice od cilibara,videcemo da li nesto pomazu.I jos da kazem da je Nole poceo da se oblizuje kada gleda nekog da jede  b i sve mljacka ustima  b
I tako drage moje,sve sto se budem setila pisacu a vas ako nesto interesuje pitajte yes
A sto se tice pelena,pa nisam jos krenula da brojim al ide dosta,minimum 8dnevno bez iznenadnog sranja  b .Da pojasnim Very Happy ,presvucemo se oko 9 ujutru,pa oko 2,pa u 7 i onda negde pred spavanje oko 11,to je redovno bez iznenadnih situacija lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 12/4/2012, 08:50

KAKVE SLIKEEEEEEEEEEEEEEE osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Mila majko koliko su slatki. Prva slika je za razglednicu, za naslovnu stranu nekog bebeceg casopisa yes
hahahahahaa kako nemirko gleda tv lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! kako se semeje i GGGGGGGGGGG i na kraju skliznuo sa beluge. Nogice da pojedes uz neku salatu Very Happy A oke...odlepila sam!
I stvarno ne znam na koga vole da skitaju zbunjen
Grlim i ljubim poljubci poljubci poljubci
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 12/4/2012, 09:54

Biksi, Maus, Caci, Nina, Mili, Leno, Lolicu, Nesalela, Pari, Nef, Shiz, Tinche, Buby, Draganice,Orli volEm vas bre Laughing osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 12/4/2012, 10:01

Kakav je Nole na ovoj belugi, prvo kao veliki čovek, ozbiljan, sav bitan gleda tv! Kako su mu slatke oči, kao dva velika dugmeta, a ne trepće, baš je skoncentrisan! A posle kako se slatko smejulji, mačak! Baš je slatkiš, ja mu ljubim none i čarapice.

Ljubim i Matiju mazuljka! I jedva čekam da skine te cipelice, evo i ja brojim dane s vama.

Baš si ih super opisala! Mačići mili!

CMOK
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od MARA 12/4/2012, 10:30

Tanjice srecno otvaranje najlepseg i najradosnijeg dnevnika.
Matija i Novak dobro nam dosli.
Mnogo ste slatki i mili Nemirko i Mazuljko.
Klipove sam sve odgledala super su.
Meni zao zbog ovih sandalica no kad mora...mora.
Ljubi te mile i slatke decake
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 13/4/2012, 19:25

Duša kako sa pažnjom gleda, nemoguć je!
Okati miki.
Ljubim ja tvoje guzane mekanice što troše min. 8 pelena dnevno Wink
još malo i Matija će nožicama mlatarati ...bar preko dana, da oseti radost migoljenja! [Only admins are allowed to see this image]
Zmaje, ljubim! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bokica 13/4/2012, 22:43

Tanja srecno otvaranje dnevnika.
Momci su sjajni.
Da Matija sto pre skine sandalice pa ces onda da vidis kakav je i on nemirko.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 20/4/2012, 09:03

Gde ste Zmajevi, nešto vas nema u dnevniku...
Opet zujite napolju, da ne kažem po polju ?
Ajde, ajde, daj mama neki redak, fotku iz šetnje.
Ej, raznosač me probudio jutros, vidi šta mi je 'tičica donela Very Happy
[Only admins are allowed to see this image]
Hvala duše mile!! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 20/4/2012, 09:38

Mazuljko i nemirko cmacem vas i grlim i gnjavim iiiiiiiiiiiiii tako svasta nesto ljubav ljubav ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 20/4/2012, 09:40

[quote="dr mali pariz"]Gde ste Zmajevi, nešto vas nema u dnevniku...
Opet zujite napolju, da ne kažem po polju ?
Ajde, ajde, daj mama neki redak, fotku iz šetnje.
Ej, raznosač me probudio jutros, vidi šta mi je 'tičica donela Very Happy
[Only admins are allowed to see this image]
Hvala duše mile!! [Only admins are allowed to see this image][/quot

Very Happy Very Happy Very Happy ,knjigica ti je da se malo smejuljis,nismo nasli nista drugo jer smo zurili da ti to sve posaljemo a cokoladica je treca stvarcica jer se ne nosi par nego ili 1 ili 3 stvari,tako je bar kod nas obicaj pa iako ne smes da ruckis slatko malko nece da skodi lol!

Raznosac je bas pozUrEo lol! .Ja mu rekla da je hitna dostava al ne bas toliko hitna da budi narod iz kreveta lol!

Ljubimo mi nasu najlepsu trudnicu osmeh srce

I nemoj da se nadas da su Kelanke za tebe,to smo mi poslali da Ivoni & Dusanu bude udobnije lol!

love love love

ljubav ljubav ljubav zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 20/4/2012, 09:49

Tanja83 ::

I nemoj da se nadas da su Kelanke za tebe,to smo mi poslali da Ivoni & Dusanu bude udobnije lol!

Rolling Eyes znala sam Very Happy [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 20/4/2012, 10:20

A sad koji redak o mojim mrvkama Laughing

Mi smo jako dobre bebe koje slusaju svoju majkicu Wink

Spavamo,ruckamo,gledamo tv,mazimo se,igramo i mama nas svakodnevno vodi u setnju Very Happy

Juce smo izasli oko 11h,dosli smo kod bake i deke oko 16h,ostavili Mazuljka i Nemirka a ja i dragi "skoknuli" do Indjije zbunjen v .Joj majko mila da ste samo videle sta je ono v .Pa da dele za dzabe ne bi bila tolika guzva c .
Prvo smo jedva usli u grad,do autleta smo cekali b dobrih 1,5 vremena jer nam inat nije dao da se vratimo ali smo na kraju ipak popustili i JEDVA izasli na autoput fd .Pa vi ne znate sta je to.Ljudi su se parkirali po njivamo,putu,o parkingu da i ne govorimo,samo sto nisu seli jedno drugom za vrat v .

Ja GARANTUJEM da 80% ljudi okrenes naglavacke pre ce zubi da im poispadaju nego pare  b .

Babe,dede,deca,zene sa bebama,sa kolicima,biciklima,ma uzas bre,ja svoje dete nikada ne bi vodila po takvim mestima.Pazite,to sam sve zapazila cekajuci u kolima da izadjemo iz tog haosa i da se domognemo autoputa a ko zna sta je unutra affraid
Ondak smo otisli do grada na rucak i usput kupili DORMEO PROSTIRKU tj onaj naddusek pa cemo videti kakav je,vredi li para yes
Eto drage moje tako mi provedosmo jucerasnji dan Wink

Danas isto neka akcija samo jos nismo smislili koja lol!



Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od lolipop 20/4/2012, 10:30

Gdje ste poselare lol! Samo šetkate i cunjate lol!
Šalu na stranu, mnogo mi je lijepo da vas čitam dok lagano, uživajći krstarite kroz život. Mazljko i Nemirko ljubim vas po 100 puta ljubav

Tanja83 ::
LOLICU MOJ,mila moja cimerko,nadam se da nas neces zaobici kada budes dolazila u ove krajeve,cekamo te da se malo druzis sa mojim mrvkama,ti si prva koja si ih upoznala,jos u Jevremovoj lol! ,red bi bio da nastavimo to druzenje yes cvet poljubac
Slažem se da je red da se druženje nastavi, a gdje ih nebih poželila malo gnjaviti ovako medene love Čim bdem imala priliku, odnosno dolazila u Bg. (a to će biti veoma skoro), javljam se na jedn turu maženja i gnjavljenja.

Ljubim vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od bak 20/4/2012, 13:00

Pa ja tek sad vidim ovaj divni dnevnik!
Neka bude ispunjem samo lepim i veselim stvarima, decijim nestaslucima i slikama! smajli angel smajli angel
Ljubim vas tako slatke, mazne, nemirne i vesele svo troje. (gde smem i muza da ti ljubim lol! ) osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 20/4/2012, 22:46

Draga, toliko sam se nasmejala opisu srpskog vašara da reči nemam Laughing
Eeeeeeee pusti narod...i verujem da bi im poispadali pre zubi nego novac,ali isto tako verujem da bi radije u guz'cu nego uza zube dali... No
Dečaci medenjaci uživali sa bakom i dekom dok ste se vas dvoje patili...pametnjakovići mili! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od catherine290505 22/4/2012, 08:22

Samo da vas poljubim i cestitam ove divne momke!!!

cvet cvet cvet
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od lena 22/4/2012, 13:20

Tanja [Only admins are allowed to see this image] ,vkaci jos slika slobodno, mnogo su slatki! [Only admins are allowed to see this image]

I ja sam se smejala citajuci dozivljaje iz Indjije! Je l' to bas u samoj I. ili jos dalje? Very Happy

Kako vidim, ti si vrlo iskusna zena za shopping, zmurecki bi ti poverila svoj novacnik na nam biras stvari Wink ! Da li ste mozda svracali do "Usca", otvoren je "C&A", Andrija je dobio sjajne stvari pa ne znam da li je to slucajno ili su stvarno tako OK i po cenama i po dizajnu?
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dragana76ns 22/4/2012, 21:11

Ljubim mazuljka i nemirka, a i njihovu mamu [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 23/4/2012, 09:15

Mama ljubi decake za mene jako da pukne! osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 23/4/2012, 19:50

Gde ste dlugali? [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sneza 23/4/2012, 21:57

Skitaju garant. Pa ja se pitam kako sve to postižeš, u stvari kako ti uspeva za rukom da tako lepo sve organizuješ i opušteno uživaš u svojoj deci. Ja stalno imam tripove, tipa, razboleće se u igraonici i sl.
Pravi su medenjaci tvoji dečaci.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 25/4/2012, 00:30

lena ::Tanja [Only admins are allowed to see this image] ,vkaci jos slika slobodno, mnogo su slatki! [Only admins are allowed to see this image]

I ja sam se smejala citajuci dozivljaje iz Indjije! Je l' to bas u samoj I. ili jos dalje? Very Happy

Kako vidim, ti si vrlo iskusna zena za shopping, zmurecki bi ti poverila svoj novacnik na nam biras stvari Wink ! Da li ste mozda svracali do "Usca", otvoren je "C&A", Andrija je dobio sjajne stvari pa ne znam da li je to slucajno ili su stvarno tako OK i po cenama i po dizajnu?

Lenci,taj autlet je odmah do autoputa,cim se iskljucis za Indjiju i naravno placa se putarina 240dindzi c .Mi smo isli kroz centar grada jer nismo znali gde je,ali smo posle jedva izasli iz haosa na autoput i videli da je tim putem blize,odmah je do puta.

Da li ste mozda svracali do 'Usca",otvoren "C&A? Cuj svracali,bili na otvaranju  b

Salim se malo Laughing .Bili smo vise puta i cene su im ok a kvalitet je extra.Kada se ovde otvorio,ja sam nakon par dana otisla za Austriju i Madjarsku i bas sam uporedjivala cene.Mozda je za koji cent jeftinije tamo jer nam je evro skocio ali nase snizenje ne moze da pridje njihovom.Ja sam sada kupila deci vrece za spavanje,one deblje kao mekano cebence,u austrijskom 'C&A i platila 3e,takve iste su ovde bile,kada sam se vratila 699din.
Juce sam opet malo zujala kod njih i ima finih letnjih kompleta za bebirone po 700,800dindzi.Ja i Vlada imamo dosta njihovih stvari i to ti je peri-deri,bukvalno,super kvalitet,ne bledi i fino se pere.

Hvala sto imas poverenja u mene za novcanik,mozemo ici zajedno u kupovinu da malo pustosimo radnje lol! Ili jos bolje,kad vec rece da imas poverenja,ti cuvaj decu a ja idem da nas obucem i obujem od glave do pete lol!

Ljubac za tebe i Andriku poljubac
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 25/4/2012, 00:35

Sneza ::Skitaju garant. Pa ja se pitam kako sve to postižeš, u stvari kako ti uspeva za rukom da tako lepo sve organizuješ i opušteno uživaš u svojoj deci. Ja stalno imam tripove, tipa, razboleće se u igraonici i sl.
Pravi su medenjaci tvoji dečaci.


Bas to Sneki,SKITAMO lol! Ja nemam te tripove,stalno negde zujimo,i gde su bolesni i gde se pusi(ne bas bukvalno da sada sedimo u dimu ali ne branim kada neko dodje da zapali cigaretu jer deca za to vreme budu u sobi),i kad je hladno,i kad je toplo,ne pravimo pitanje samo da ne sedimo kuci  b

Ljubimo mi tebe i tvoje dve princeze poljubci poljubci poljubci
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) - Page 2 Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 28 Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu