KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

+55
dragmilk
JocY
heart84
SannI-AlL
nena beba
JAmajka
plavaptica
maus
caci
nina :)
Tinche
Milijana
BiKsi :)
gagax81
korpica
Sami
viktorija
maja76
MAAKKI
lilya
key
cicsa80
ninica2
djole42
LaFolie
missile
mamajednogprinca
medolino
Mirjana
makababy
Mrvica
cici
Orline
cufta
Simona
KoMetaK
*AIDA*
bebko
bobica83
Mali Princ
brinbili
Sneza
catherine290505
bak
bokica
MARA
dragana76ns
buby
Shizika
Nefertari
dr mali pariz
nesalela
lolipop
lena
Tanja83
59 posters

Strana 1 od 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Sledeći

Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 9/4/2012, 00:11

Drage moje... ff ff ff

Posle malo duzeg vremena resih da otvorim dnevnik mojim mrvicama sunny sunny

Pa da krenemo d d d

Moje bube su rodjene 06.01.2012god carskim rezom,opsta anestezija(tako su oni hteli,o spinalnoj nismo ni razgovarali)u 39 nedelji zeljene blizanacke trudnoce Very Happy
Porodjaj ko porodjaj,malo sam teze prosla ali jbg,medicinski radnik ne bi bio medicinski radnik kad bi proslo bez komplikacija Mad Dosta sam krvarila,materica se puno rasirila(a ugojila sam se 10kg),u startu skinula 11kg(merila se 3 dan posle carskog).Ne znam sta bi bilo da sam se ugojila 35kg ali bitno je da je sve ruzno sada iza mene yes A sad o mojim mrvicama sunny sunny

konfete MATIJA je bio tezak 2200gr,43cm dugacak a NOVAK 3000gr i 48cm dugacak konfete smajli angel smajli angel Oboje su dobili 9 na rodjenju.
Inace moje mrvice su skroz razlicite i po liku i po karakteru
Matija je dobra,poslusna beba koja se ne cuje kada place iako ima gipsice jos od sedmog dana,spava,rucka i samo ponekad place dok je Novak jedan jako ljut decak koji ako ne dobije mleko u isti tren kada je gladan,pocinje havarija Very Happy
Matija je na rodjenju imao EQUINOVARUS obostrano(zakrivljena stopala od polozaja u stomaku) tako da je zbog toga nosio gips 5 punih nedelja i sada nosi ortopedske sandale 23 sata dnevno(skidamo ih samo kada se kupa),ukupno 3 meseca(ostalo nam jos mesec i 10-ak dana) a posle 2 godine samo nocu.Dobra je beba,mazuljko mamin dok je Nole i dalje ljutko,nemirko koji se smeje,guce,zajebava,radi sve kako on hoce(a i moze mu se,briga ga lol! )

Toliko za pocetak drage moje

Nastavak sutra,sada odoh da Sleep

DOBRODOSLE u Matijin & Novakov dnevnik osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 9/4/2012, 00:38

Srećno otvaranje najlepšeg dnevnika! Da ga ispunjavate samo veselim i lepim pričama! [Only admins are allowed to see this image]

Mačići mili već napunili tri meseca [Only admins are allowed to see this image] !

Da još kažem da mi se svidjaju imena koja ste izabrali, a da mi se svidjate i vi, kao porodica! Makar virtuelno! [Only admins are allowed to see this image]

I daj nam sutra sličice vaših buba! Mnogo su vam slatki, pu, pu, pu, usrale ih koke! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od maus 9/4/2012, 09:28

Mazuljko i nemirko i mama Tanja dobro dosli na ove lepe strane!

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od caci 9/4/2012, 10:14

Dobro dosle na ove stranice srca srca
Srecno otvaranje najlepseg dnevnika i da ga ispunjavatae samo lepim pricama vaseg uzrastanja bb bb :a111
Matija i Novak zagrljaj zagrljaj
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od nina :) 9/4/2012, 12:12

dobro dosli na roditeljski dnevnik.drugari su nam pravi mali smekeri
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Milijana 9/4/2012, 13:15

Srecno otvaranje dnevnika i da bude veseo i razdragan osmeh srce osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od lena 9/4/2012, 13:15

Biksi :) :: ...Da još kažem da mi se svidjaju imena koja ste izabrali, a da mi se svidjate i vi, kao porodica! Makar virtuelno! [Only admins are allowed to see this image]

I daj nam sutra sličice vaših buba!

Eeeeee, ova Biksi.... bas je morala da napise ono sto sam i ja htela........ queen sunny

Draga Tanja, srecno otvaranje RD! Neka smo ga sa radoscu docekali!!! Uzivacemo citajuci vas! [Only admins are allowed to see this image]

Kako ide kupanjac sa njima dvojicom? Zamisljam to sa blizancima sve.... Wink Very Happy
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od lolipop 9/4/2012, 15:36

Srećno vam otvaranje ovog najradosnijeg dnevnika. Da ga ispunjavate samo veseljem, radošću i smijehom, kao i do sada. ff ff love

Leno
, ja sam gledala VK koji je Tanja postavila na trudničkom dnevniku, i tamo na YT našla i mazuljka i nemirka dok se kupaju, ma joj to su anđelčići pravi love love
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 9/4/2012, 17:54

Evo da vas malo udavim fotkama Very Happy

[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 9/4/2012, 18:02

[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 9/4/2012, 18:09

[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 9/4/2012, 18:16

[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 9/4/2012, 18:42

E ovako... Kao prvo da vam se zahvalim na ovako divnoj dobrodoslici yes ,DIVNE STE,VOLIM VAS love

BIKSI,divno jedno bice,hvala na lepom misljenju o nama likeit i cekamo te na turu mazenja sa Matijom,jednu turu akcije sa Noletom i na jedan stiskanjac sa mnom lol! love poljubac

MAUS,prvom prilikom eto me u Lo na jedan stiskanjac i sa tobom Very Happy .Ljubac za Anci princezu i mamu queen usne

CACIKA,ljubim ja tebe i tvog Markica poljubac poljubac

NINA,puno pozdrava i jos vise poljubaca za nase dlugale,Makicu i Mikija zagrljaj ljubav

MILI,uzivam citajuci tvoje postove,odusevljavas me posebno kada opisujes muza,kao da zivis sa mojim coEkom lol! .Ljubac za tri princeze poljubci

LENCI,mila moja,ocekujem tebe i Andriku na jedan igranjac kod mene,nismo daleko jedna od druge pa da se malko druzimo čestitamo srcasti poljupci

LOLICU MOJ,mila moja cimerko,nadam se da nas neces zaobici kada budes dolazila u ove krajeve,cekamo te da se malo druzis sa mojim mrvkama,ti si prva koja si ih upoznala,jos u Jevremovoj lol! ,red bi bio da nastavimo to druzenje yes cvet poljubac

A PARI? Gde si ti debelice moja?Kako to da te nema na nasim stranama Very Happy ?Ccc, ljuta sam

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 9/4/2012, 18:50

E neka si nas udavila, e bas ti hvala! E dao Bog pa nas davila svako malo pa ovako! [Only admins are allowed to see this image] Uzivalaaaaaa sam! Medenjaci jedni!
Nego, odavno nisam videla blizance da nimalo ne lice! Da im nisu iste trenerkice i da ih vidim pojedinacno, nikad ne bih rekla da su braca, a kamoli blizanci!

Kako mali bata izdrzava tu spravicu za stopalca, jedva cekam da mu se to sredi i da moze slobodno da mlatara nogicama! [Only admins are allowed to see this image]

I hvala na komplimentu, i sve bih ja to tako kako si na pocetku nabrojala! [Only admins are allowed to see this image]

Ljubim vas po sto puta!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 9/4/2012, 19:30

[Only admins are allowed to see this image]

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 9/4/2012, 19:31

E ruke ti se pozlatile! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 9/4/2012, 19:37

[Only admins are allowed to see this image]
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tanja83 9/4/2012, 19:38

Eto da vidite kako smo se danas igrali lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od BiKsi :) 9/4/2012, 19:47

Tanja83 ::

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od nesalela 9/4/2012, 20:02

Dobro došli na ove strane Novače i Matija....mama srećno otvaranje dnevnika....mazuljko i nemirko....lepote mile....Želim da vam što lakše prođe do skidanja gipsa i da posle sve bude super i kako treba....Za početak poljubac od drugarice Staše.... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od dr mali pariz 9/4/2012, 21:47

[Only admins are allowed to see this image]
Mazuljko i Nemirko, dobro nam došli na ove najlepše strane, divni dečaci naši!
Mnogo ste mi cakani i delujete mi prilično čvrsti za svoj uzrast.
Mama Zmaje, kad god stižeš piši...piši sličnosti, razlike...da li ih obojicu kupaš svako veče, ili naizmenično, da li jedu na flajku ili na sijku Laughing
da li kake u isto vreme...Snežine jesu u neko doba...piši sve što misliš da nas ne zanima, jer nas zanima. Posebno mene Very Happy
hahahaha, koliko pelena mesečno ode? lol!
Ljubim vas zlatni dečaci, ali u paketu sa mama Zmajem! [Only admins are allowed to see this image] lol! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Nefertari 9/4/2012, 23:25

Matija i Novace dobro dosli ma ove strane!!!! Porasli momci nema sta, kako se snalazis Tanja? Moram da primetim da na skoro svakoj slici Matija mazuljak pruza ruke ka braticu svom, kako li ga on samo voli, to je predivno!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Shizika 9/4/2012, 23:34

Sretno otvaranje dnevnika!
Ni ja ne mogu da vidim ni jedan zajednichki detalj, svaki je sladak na svoj nachin. Rastopih se gledajuci slike love love
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Tinche 10/4/2012, 14:32

Ijaooo sto volEm kada me neko udavi ovakvim slikama!!!

Srecno otvaranje najlepseg dnevnika!!! Mnogo su slatki...tako razliciti i prelepi. Slike jucerasnjeg igranjca su super...izlgedaju dosta starije za svoj uzrast...i kad smo vec kod toga: SRECAN TRECI MESECDANCIC!!!

Zao mi je zbog Matijinih stopalca...iako znam da ga nista ne boli i da se nece secati gipsa i cipelica...al ipak je to dusa mala. Mama, tebi svaka cast...super se nosis sa svime. Samo da dodam da mi je Matija cak i sladak sa tom sipkicom izmedju nozica...ko da vozi snow board!
lol!

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od buby 11/4/2012, 13:39

..ja sam imenjakinjo moja dolazila ovde...videla ove tvoje momke ali nisam nista napisala...evo i zvanicno srecno vam otvaranje dnevnika...da ne ponavlkjam ali bih kopirala tinche....svaka tebi cast bukvalno na svemu...divna si...i tvoji sinovi isto as
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :)) Empty Re: Dnevnik Matije mazuljka & Noleta nemirka :))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu