KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

+59
tetreb
JecaPereca
flyki
Ninche
SannI-AlL
agata
noja
d77
Sirijus
smarija
Niny
saska1
Marija86
JocY
darling_buds
Veca77
orhideja1
Erata
cici
bebica mala
anak
HappyGirl
bebko
*Maki*
Ema78
djole42
missile
saška
sareni leptir
laKole
LaFolie
cicsa80
shenon
BiKsi :)
naca
Vuchica
heart84
lilya
SSanja
dragana76ns
M.
bak
KoMetaK
daxi011
ciklama
Xena
grudva
Mirjana
maza1972
MAAKKI
bokica
maja kg
7-patuljaka
Orline
lolipop
Mrvica
dr mali pariz
ninica2
Kamilica
63 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od laKole 3/3/2013, 15:03

xena, bude povišen, a što niži - to bolje.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Xena 3/3/2013, 23:07

Hvala draga cvet
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od tetreb 4/3/2013, 07:49

Niny pravac kod hematologa mozda će trebati terapija, mislim da jevrem.ima svog srećno draga
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Ninche 4/3/2013, 08:43

Miljic radi povremeno u Jevremovoj, ja idem tamo kod njega.... sretno!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Erata 4/3/2013, 12:51

JA sam celo jutro provela u KBC na hematologiji, čekajući Miljića. Prvo kolegijum, pa ispiti, pa drugi pacijenti. Bukvalno sam 3 sata stajala ispred kabineta, da bi me na kraju primio i zakazao za 23.04.
Odlepila sam! Usput je pogledao i sve nalaze, ne znam zašto mi nije napisao izveštaj. Kao to je komlikovano, ne može on to tek tako itd...
Odustala sam od Kliničkog centra. Ne vredi, nego pare u džep, pa privatno. No
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Niny 4/3/2013, 15:12

Meni zakazali za 19.mart kod Miljica u Jevremovoj. Jeste daleko, ali valjda do tada necu jos krenuti sa stimulacijom.
Erato, 23.I nije strasno, s obzirom da sam ja privatno zakazala tek za 19.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Niny 4/3/2013, 15:14

Ups, 23.4. affraid ne videh dobro, izvinjavam se. Pa to me strasno Rolling Eyes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Xena 4/3/2013, 17:20

Niny, kada si zvala da zakazes? Ja sam zvala danas u dva i rekose mi da im je 19-ti popunjen i nisu mogli da mi zakazu affraid
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Erata 4/3/2013, 21:45

Radi li Miljic i kod Ivanovica?
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Ninche 4/3/2013, 22:56

a moguce, treba provjeriti :)
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od sareni leptir 5/3/2013, 08:31

devojke i ja bila u kbc bg juce ujutru ---pogledao papir ,i kao--KO je vas uputio da ovo radite ? totalno pogresno ,nemate potrebe to da radite ,nista od toga !_neki doktor Milojkovic me primio .napisao samo da se treba uzeti analiza krvi(ja to odradila ) ,i nista drugo.nalaz krvi u petak.ne razumem kako to ide ,i zasto mi nista nije rekao da uradim ...sve pogresno ,kaze ... Rolling Eyes zbunjen
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Erata 5/3/2013, 08:53

Lud zbunjenog! No
Kako pogrešno majku mu? Šta lupeta?
Sve više verujem da niko neće da nam pomogne, zato što se tako troše pare iz fonda. Jednostavno smo prinudjene da sve analize plaćamo iz svog džepa, a zatim i preglede.
Ja sam u šoku od juče. Bila sam početkom februara kod Miljića. Rekao mi da dodjem krajem februara kada se vratim sa odmora. Bar da mi je tada zakazao. Odem juče, čekam 3 ipo sata na nogama, kičma me zabolela. Nijedno prazno mesto u čekaoni satima. Užas. Da bi me on zakazao tek za 23.04. Pa mogao je to ujutro, a ne da ga čekam satima. Pogledao nalaze i opet me pomerio za mesec ipo dana. Falilo mu je još 5-10 minuta da se posveti i napiše mi izveštaj, ali ne. Stvarno mi nije jasno. Sad je privatno sve zauzeto.
Nije problem da platim pregled privatno, ali prvo, nisam htela da idem u Jevremovu nakon onog fijaska od konsultacija, a drugo, trebaju mi nalozi iz KBC-a za injekcije i svejedno mi ne gine potezanje po kliničkom. Mislila sam da je onda bolje od starta krenuti u KBC, ali eto - 4 puta po par sati tamo i ništa ne uradih. Besna sam!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Erata 5/3/2013, 08:54

erato ::Lud zbunjenog! No
Kako pogrešno majku mu? Šta lupeta?
Sve više verujem da niko neće da nam pomogne, zato što se tako troše pare iz fonda. Jednostavno smo prinudjene da sve analize plaćamo iz svog džepa, a zatim i preglede.
Ja sam u šoku od juče. Bila sam početkom februara kod Miljića. Rekao mi da dodjem krajem februara kada se vratim sa odmora. Bar da mi je tada zakazao. Odem juče, čekam 3 ipo sata na nogama, kičma me zabolela. Nijedno prazno mesto u čekaoni satima. Užas. Da bi me on zakazao tek za 23.04. Pa mogao je to ujutro, a ne da ga čekam satima. Pogledao nalaze i opet me pomerio za mesec ipo dana. Falilo mu je još 5-10 minuta da se posveti i napiše mi izveštaj, ali ne. Stvarno mi nije jasno. Sad je privatno sve zauzeto.
Nije problem da platim pregled privatno, ali prvo, nisam htela da idem u Jevremovu nakon onog fijaska od konsultacija, a drugo, trebaju mi nalozi iz KBC-a za injekcije i svejedno mi ne gine potezanje po kliničkom. Mislila sam da je onda bolje od starta krenuti u KBC, ali eto - 4 puta po par sati tamo i ništa ne uradih. Besna sam!

Ispravka - kada se on vrati sa odmora.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od sareni leptir 5/3/2013, 09:01

ja zaista neznam sta da radim sada ...ja sam inace jako brzo zavrsila ! ali dzabe .kad tek sada nista neznam...kaze doktor tako da nema potrebe za takvim analizma i da priprema za vto uopste nije merodavna da se moraju uraditi te analize i da se spontani pobacaj desava svakoj drugoj zeni...ja sad neznam sta dalje . affraid jedino mi pada na pamet ideja da sacekam prve konsultacije za vto u svojoj klinici i da im tamo pokazem papir od juce i objasnim,pa da vidi sta ce mi reci i dali ce me dalje uputiti.ako budu rekli da odradim neke nalaze ,ja cu tada u bg privatno da platim i zavrsim ovu agoniju...nije mi jasno kako uposte ne tretiraju zenekoje su imale po jedan spontani.kaze doktor da mi niko nije bolovao od tromboze i venskih kapilara u porodici (a baka mi je imala mozzdani udar,a brat od tetke je umro u 20 god pre 3 god -od raka )..to sam zaboravila da mu kazem ,jer sam se sokirala njegovim recima.ali bezobzira na sve to ,bolest ne bira sredstva i valjda treba sve prekontrolisati pre vto .i ako mi je napisala komisija iz nisa da to treba uraditi ,,,,kako onda to moze biti pogresno ...nista mi vise nije jasno
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Niny 5/3/2013, 09:16

Xena ::Niny, kada si zvala da zakazes? Ja sam zvala danas u dva i rekose mi da im je 19-ti popunjen i nisu mogli da mi zakazu affraid

Zvala sam juče ujutru i iskukala da me ubace što pre mogu jer krećem uskoro u proces
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Erata 5/3/2013, 09:17

Meni je Elezović rekao da otprilike trebam imati 3 i više spontanih, da bi se ozbiljnije bavio sa mnom. Ja sam mu rekla da nemam novca, ni živaca, ni života za tolike spontane, jer ne mogu prirodno da zatrudnim!
A na izveštaju koji mi je napisao, stoji doslovno ovako:
Pacijentkinja imala vanmateričnu trudnoću u decembru 2011. Sprema se za VTO. Preko interneta je našla koje analize treba uraditi i dolazi sa sledećim analizama:.......itd...

Šta reći na ovakvo ponašanje???
Šta njega briga kako sam ja i zašto uradila analize? On je bio šokiran zašto se ja bavim tudjim poslom i tragam preko neta. Ja sam mu rekla da se bavim SVOJIM ŽIVOTOM, a ne njegovim poslom i da on mene nikada neće shvatiti, jer je on stari čovek, a ne mlada žena, koja je izgubila svoju bebu, a nakon toga i mogućnost da ikada prirodno zatrudni.
Tad je stao sa svojim poganim komentarima i pogledima punim prezira i napisao ovaj nesretni izveštaj. Valjda ga je negde dotaklo ono što sam mu rekla. I rekla sam da bih ja njega shvatila kao građevinac, kada bi on gradio kuću od jedinih para koje ima u životu, zašto se interesuje i raspituje koje materijale ugraditi itd...I još sam rekla: A pare i gradnja kuće nisu isto što i borba za potomstvo, doktore!

Neka su oni svi živi i zdravi i daj Bože da ja dobijem dete. Da ih ne gledam više!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Xena 5/3/2013, 09:22

Niny ::
Xena ::Niny, kada si zvala da zakazes? Ja sam zvala danas u dva i rekose mi da im je 19-ti popunjen i nisu mogli da mi zakazu affraid

Zvala sam juče ujutru i iskukala da me ubace što pre mogu jer krećem uskoro u proces
Eto, ja sam zvala juce oko dva i isto kao i ti kukala i iskulirase me, bas mi idu na zivce boks
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od sareni leptir 5/3/2013, 09:24

strasno ! tako napisao izvestaj ...? affraid affraid uzas ..sve bolje od boljeg...(( tako bih i ja posutpila na pocetku i rekla doktoru ,da hocu sve da otklonim i uradim pre naredne vto....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Niny 5/3/2013, 09:28

Erato, Brbljiva pa to je strašno affraid affraid affraid

Totalno je ludilo kod nas u zdravstvu Rolling Eyes Erato, umesto da ti iskuca izveštaj za 5 minuta, on ti zakaže za kraj aprila Mad strašno, mrzi ih da rade.

Brbljiva, kako može da ti kaže da je sve pogrešno, kad ti je komisija lepo napisala affraid to je da čovek poludi No Pokušaj kod nekog drugog dr-a. Mislim da je jako važno da uradiš te analize
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Niny 5/3/2013, 09:28

Xena, pa jesu li ti na kraju zakazali za neki datum?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Niny 5/3/2013, 09:32

Sad vidim da mi nisu u Biomedici uradili analizu za urodjene trombofilije: FII G20210 A mutacija. Jeste to radili?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Xena 5/3/2013, 09:34

Joj Erato, ako nista drugo bar si se snasla u datom momentu i opomenula ga na najbolji moguci nacin ne bi li se trgao, ja bih verovatno zablokirala od soka.
Sto se tice KBC, nemam reci. Ja sam odmah odustala od jurcanja po istom jer sam tako nesto i ocekivala, pa rekoh da ustedim sebi nesto zivaca, ali eto sad sam se opet iznervirala citajuci sta ti se desilo.
Inace meni su stigli svi nalazi koje je Miljic trazio. U Biomedici su mi rekli da se protein c i proteim s cekaju od 15 do 20 dana, ali su mi stigli za 7, eto ako nekome zatreba. Svi rezultati su u okviru referentnih vr. jedino je homocistein 4,5, a donja granica je 5. Jedva cekam sta ce Miljic da kaze, jer sam ja do sada primala fraxi i imala obilna krvarenja i pobacaje.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Xena 5/3/2013, 09:43

Niny, nisu mi zakazali nego su mi rekli da zovem 12-tog marta, pa ce mi onda reci kada ima slobodnih termina. Eto da sam bila pametna, pa uradila "analize sa interneta" otisla bih kod njega spremna i ne bih cekala drugi termin, a i ustedela bih pare. Hm, mozda im zato i ne odgovara da budemo spremne.
Meni su radili FII G20210 u Konzilijumu.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od bak 5/3/2013, 10:18

Niny, to ti je onaj MTHFR, ako ti je on uradjen, to je to yes

Sta reci a ne zaplakati Sad I meni su u septembru zakazali za novembar, pa mi u novembru samo vadili krv i zakazali za januar, pa u januaru nisu gotove analize (u KCS nisu imali reagense), pa u februaru nisam ni jurila Miljica, spremam se ovih dana yes
A treba mi on, da imam nekoga u KCS, da imam izvestaje odande a ne iz privatne. A sad da odem u Jevremovu, poslace me opet da radim isto, a sve je to gotovo i nalazi se u kompu u KC, samo da neko odstampa. A.....

Samo ja se ne nerviram, jos mi je Elezovic prepisao, otprilike ce mi i Miljic dati isto, tako da....

Pozdravio nas Kafka lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Erata 5/3/2013, 10:22

Baš tako. Ne vole kada je sve uradjeno. On je meni juce sve pogledao, konstatovao da sve imam i da ne treba nista dodatno raditi od analiza. Zato mi i nije jasno kako nije mogao da izdvoji to malo vremena i napise mi sta i kako za sledeci postupak. A posle mene je cekao jos jedan deda i niko vise. Bas bez veze. Ja sam tada odmah pomislila, ok, vidimo se za koji dan privatno, jasna mi je poruka. Rekao je: Pa znate, nije do mene, znate koliko ima zena sa ovakvim problemima...ovo je hematologija, a ne ginekologija. Mogli bismo da otvorimo 4 kabineta za zene koje se bore sa sterilitetom i opet bi sve bilo puno, ali mi nemamo takvo odeljenje. Ja imam svoje pacijente sa hematologije, pa tu su i trudnice...Ne mogu ja to tek tako, ovo su ozbiljne stvari, moram ja to detaljno da pogledam, prostudiram, ne moze to na brzinu. Jeste li ikada bili kod mene na velikom pregledu? Niste? Dobro, sad cemo da vidimo za neki termin...A ono 23.04. No
Rekao je da ga potrazim ako mi bude hitno i ako krenem u postupak pre juna, ali brate, zar nismo mogli zavrsiti juce. I to ponovno odlazenje i trauma po KBC-u, ako ne ugrabim termin privatno...ne znam, haos!
Onda otvorim kutak i vidim da je sve popunjeno i privatno.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2 - Page 34 Empty Re: Imunologija- sterilitet i subklinicki pobacaj- Level 1-br.2

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu