KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
bak
senka
maki79
korpica
Xena
lilya
ninica2
HappyGirl
Struzzo
maza1972
fenix
SannI-AlL
tuli
7-patuljaka
agata
anak
Shizika
JocY
Milijana
bobica83
dragana76ns
Likoli
Dacaa
buby
Tanja83
maus
Melina
dr mali pariz
dacca
MAAKKI
Kamilica
natalija
Marija86
dragmilk
Zoka83
Orline
cvrle76
Nefertari
cicsa80
noja
gagax81
BiKsi :)
Sneza
nolinica
Bokicalepotica
MARA
*AIDA*
Mali Princ
Mirjana
Mrvica
lolipop
KoMetaK
56 posters

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 5/2/2012, 13:32

Drage moje sve vas puno pozdravljam,nadam se da ste sve dobro!!!!!

Mrvice,jos ne znamo pol,kazu da je rano da ce moci da se vidi na sl.kontr. Kada ste vi saznale? ja sam danas usla u 16 nedelju,a prosle nedelje sam bila na uz.

Inace i meni se desi da prodju dani i da ne osetim nista,ali covek je cudo stalno brine.Tako ce stalno biti,stalno ces brinuti, to su majke.Kad pogledas brines kada ces da zatrudnis,pa beta,pa prvi trimestar,porodjaj.Kada ga rodis gledas kako raste da li se razvijaju sve funkcije.hod,govor...skola.....izlasci.I kad ti dete ima 50 god.opet brines,gledam po mojim roditeljima i mojim bakama. Very Happy Tako da drage moje to je normalno srca1 Samo da smo svi zivi i zdravi i nase male bebice osmeh srce
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 5/2/2012, 15:33

Evo, premijera!
Prve slike mojih blizanaca, Jelene i Nikole. Levo je Jelena, a desno Nikola.
Puno pozdrava od nas family za sve devojke!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Dscn1176d





Poslednji izmenio dragmilk dana 5/2/2012, 15:38, izmenjeno ukupno 1 puta
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 5/2/2012, 15:37

Mirjana ::
Dragmilk, gde si? Kako ste?

Dobro smo, nego ne stizem da se javim, da mi je da dan traje bar 30 sati hehe.
Pozz
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 5/2/2012, 15:40

Joj Dragmilk kakvi su medeni sva sam se istopila naočare naočare
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 5/2/2012, 15:43

Dragmilk, kako si ih samo namestila, stvarno su prelepi. Mislim da slađi ne mogu biti!!!! cvet
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 5/2/2012, 15:44

Hvala, devojke srca1
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 15:55

Jao slatkiši, pa oni se već igraju i maze love love love
Medići, šaljem im bezbroj poljubaca ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 5/2/2012, 16:17

Dragmilk,Jelena & Nikolica su kao andjeli,mnogo su slatki bre


Ljubac od Matije,Novaka i mene ljubav ljubav ljubav

ff ff ff
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 5/2/2012, 17:29

Drag preslatki su vidi kako seka mazi batu,
Ljubi puno Nidzu i Jecu,
Ljubac i za tebe
osmeh srce osmeh srce

Aida cekamo slikice i od tvojih bata sunny sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 5/2/2012, 18:25


dragmilk preslatki su stvarno,samo da ih mazis beba beba zagrljaj
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 5/2/2012, 18:53

dragmilk, samo ti uzivaj sa tvojim medenjacima..... osmeh srce
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 5/2/2012, 19:05

Jooj Dragmilk, kakav kombinacija i kakvi zamotuljci love love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 5/2/2012, 19:09

Dragmilk kakvi su medeni sunny sunny da se istopis osmeh srce
Devojke ljubimo vas Lola i ja ... ljubav
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 5/2/2012, 20:48

Bokice, meni su rekli u 12.nedelji.
Noja, nisam znala za magnezijum, bas cu u cetvrtak pitati dr zbog ostalih lekova, idem na kontrolu.
Dragmik, kratak ti je dan? Srecice male, kako su slatki.
Ja sutra na vadjenje d-dimera u NS, po najgorem vremenu.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 5/2/2012, 20:59

Dragmilk, sva sam se istopila Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 196545, presatki andjelcici!

Mrvice, navijacemo sutra za rasciscen put!
A u cetvrtak virkanje Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 75087 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 75087, jedva cekam da nam javis sta radi beban
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 5/2/2012, 21:11

Dragmilk kakve su oni medenice ljubim ih puno smajli angel smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 5/2/2012, 21:31

Dragmilk deca su vam divna! Andjelcici mali!
Mrvo, moja tetka se juce vratila iz NS do SM, kaze da je ok put, bolji nego kad su odlazili (do NS putovali 2.5 sata).
Trudnice ljubav
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 5/2/2012, 22:08

Prelepi su Dragmilk, istopila sam se :)

Mrvice pre nešto više od deset dana smo imali 1573 grama Laughing
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 5/2/2012, 22:16

Ja mislim da bi trebali imati oko kile sad kad odemo na kontrolu. Pratimo te verno, pa zato pitam. Uh, kad samo pomislim, od tih malih 1573 gr bude covek(zena)!!!
Ja jedva cekam kontrolu, mozete zamisliti kako sam jedva izdrzala ovako dugo bez virkanja.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 22:19

Bravo Mrvo! Ja se isto suzdržavam od kad sam čula ono da bebama možda smeta UZ.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 5/2/2012, 22:27

A zamislite kada kažu da neko tokom cele trudnoće ide samo tri puta na UZV, uh... ja bih mogla non stop da virkam i nikada mi ne bi dosadilo :)
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 22:33

Ne bi ni meni Laughing
Ljudi, imam problem. Jako me boli s desne strane kad piškim Shocked Moraću ujutru da nosim mokraću na analizu. Sutra inače imam onaj čuveni pregled zakazan još u Avgustu, pa ne smem ništa jesti ni piti do 15.15h
Ne znam kako ću to izdržati.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 6/2/2012, 14:45

Mirjana ja jedem non stop,ja stvarno ne znam kako bih ja izdrzala da tako dugo ne jedem.Ali kad se mora nije tesko.

Mrvice vi ste tako rano znali pol,pa meni su rekli kao rano je ne vidi se Crying or Very sad kao na sl.uz u 18 nedelji ce se videti.Ni dr u dz ni Ljubic nisu videli,a bas bi htela da znam koga da ocekujem Very Happy Promenila si avatar,bas je sladak stomacic sa cipelicama.

Ja nisam bas upucena da UZ steti bebi,pitala sam dr on kaze da mogu i svake nedelje da dolazim na uz ako ne mogu da izdrzim,posto mene strasno interesuje sta radi bebac,mada nisam isla bas svake nedelje.Ali jesam svake druge Embarassed Kako trudnice koje leze po 2 meseca na klinici idu na uz na 2,3 dana?
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 6/2/2012, 15:52

Ja sam ubedjena da uz nije stetan. U bolnici se ide na uz svaka tri dana, ne bi valjda izlagali rizicne trudnoce tome ako je stetno.
Ja sam se suzdrzavala jer je dr rekla tad je kontrola, i nisam htela vise vanredno da idem.
Inace nisam otisla za NS, prvo me je pomeo sneg, tata nije uspeo upaliti auto, ja nazovem a oni meni kazu da nisam ni imala zakazano za danas, Miticka ne prima pacijente ove nedelje Shocked Kaze ja pobrkala nesto, a oni mi tako napisali na papiric. Sreca ne ode ja, al sad mogu samo da se nadam da d-dimer miruje dok ne uvijam dr.
A htela sam da vas pitam da li je neko do vas imao bakteriju Proteus morganii? Proveravala sam urin za kontrolu u cetvrtak, urin odlican a urinokultura imaju bakterije te. Sad moram opet cimati dr pre nego odem, kasno mi da cekam do cetvrtka do kontrole.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/2/2012, 16:22

gagax81 ::
I ja sam stavljala jedan kraj jastuka izmedju nogu a gornji kraj sam zagrlila Laughing
Very Happy Very Happy Very Happy ovo si mene opisala 100%, ja to radim i sa jastučićima lol!
Ljubi tog svog slatkiša spakovanog u jastuk!
Hvala drugarice za iskustva sa tim jastukom,jasno mi je da nijedna koja ga ima nije rekla da ga je bezveze kupovala. Biće moj.
Dragi...deca su ti preslatka Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 196545 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 196545 duše mile!
Noja, Nolinice, Cvrle, jesu li torbe spremne? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 275568Koja je još tu blizu?? Da nisam zaboravila neku kojoj je termin u roku od 2-3 nedelje?
Natalija, srećno u 8. mesecu!
Boki, ti i ja iste sa danima, u razl. terminima idemo na UZ...već imate po 130 gr? Bravo!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 512172
Mrvo, nekada sam imala proteus mirabilis,ali tu-nikad čula. Jedno pitanje...da li si u državnoj ili privatnoj lab. radila urin?
Cure, trudne, i one koje su u planu da to ostvare,stisak!
Odoh na manikir Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 14 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu