KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jutra

+39
Tinushka
7-patuljaka
racili
bak
Mali Princ
buby
megica-pegica67
Cupava
pegaz
senka
JocY
Milijana
Tinche
Kamilica
nabla
Sami
KoMetaK
brinbili
lilly13
Jelena*
cicsa80
lolipop
Mrvica
maza1972
medolino
dr mali pariz
bebko
MAAKKI
zoxa
djole42
Orline
bobica83
HappyGirl
maus
nesalela
Shizika
BiKsi :)
Mirjana
MARA
43 posters

Strana 14 od 27 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Sledeći

Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bak 16/1/2012, 16:58

Mili, Mirjana, radim u prosveti, ali ne u nastavi. Nemam sednice i planove, ali imam raspuste lol!

Ovde ce izgleda da se vidi sneg, ne smam ni da kazem na glas lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od caci 16/1/2012, 18:26

Mirjana ::
Milijana :: Htedoh da mu kazem: Od toliko vremena provedeno sa zenama, Vi ne samo da hodate kao zena, vec tako i razmisljate lol!
Ha ha ha Nije valjda:lol!: lol! lol! A nekad je važio za frajera!

e bas ste me dobrooo  b  b  b
bak kazes muzic jos dole kod nas a ??? a jel treba da radim kontrolu..ako treba samo reci tu sam lol!
ovo sam danas gledala http://on.net.mk/video/muzika/selma pogledajte zanjimlivo yes
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bak 16/1/2012, 20:04

Caci, ako zaskripi, imam te u vidu Wink tuda se muva, Tetovo, Debar... Izgleda da mu se svidelo, malo-malo pa ode lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od BiKsi :) 16/1/2012, 20:40

Caci, odgledah video, bas je dirljivo. Kakva su to nekad muvanja na travi bila, covece! Januarska jutra - Page 14 21831Ja obozavam Indexe, uz njih samo da zamislis poljanu i da se vrtis u krug, u krug, u krug... Januarska jutra - Page 14 21831
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od lolipop 16/1/2012, 21:09

Veče jutra, gdje ste cice. usne

Kod nas snijeg i dalje pada, a ja u toploj kućici pijem čaj.

Maus naravno da ću da ti se javim, neću tvoju kapiju proći usne

Caci dušo draga, svi prolaze kroz raznorazne krize, samo polako riješićeš ti i ovu, sigurna sam cvet


Biksi :) :: Kakva su to nekad muvanja na travi bila, covece!

Ma šta srce moje kažeš, na livadi ha? lol! Mislim da se na toj istoj livadi oni nisu zadržavali samo na muvanju. Da ti ne asociraš na štagod?

Djevojke ljubim sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Tinche 17/1/2012, 07:47

Beli se beli...al je daleko od toga da moze da se sanka...smrc!


Dobro jutro mile moje! Da posluzim kafu pa da se bacim na citanje:
Januarska jutra - Page 14 Images?q=tbn:ANd9GcQCncQjKi-P48IBJg5gsV6HwqCZ7hwIvRue6J4drVHDcBuStLyK6wJanuarska jutra - Page 14 39506827330016940013717


Januarska jutra - Page 14 11031
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 17/1/2012, 07:51

Jutro
Kod nas nocas nije padao sneg,i ne treba vise dosta je ima ga na pretek
Gledam sinoc na tv-u sela na jugu i dalje zavejana a ja vam o tome pojma nema,doduse i nigde ne idem osim s muzem i decom na snegu.Sinoc bili napolju do 9h Vuk mi bukvalno na rukama zaspao Viktor nece u krevet kaze hocu jos,hocu i ja sine al mene nema ko da vuce na sankama lol! tata nece,a dete ladno meni ti si teska polomis meni sanke Rolling Eyes affraid .
Caci i mene drma neki gadan period samo vicem na ovog jadnog muza, necu ali eto....
Mili znaci zezaju te kola,mene moja hvala bogu nikad,doduse sad su nova li i dok su bila ona polovna nikad me nisu zezala.
Mrvo kako si danas?Odmaraj,leskari,uzivaj.
Miro kako si ti,muzic da li slusa? lol!
Biksi kazes muvanja na travi,joj nasmeja me.
Loli i vi zavejani,dobro je dok si u kuci i uzivas u cajicu.
Bak direktorko lol! ljubav
Nema nam kafekufarice,sad ce ona oko 8h,tad stize na posao i ne znam sta radi al ceo dan svrcka na kutku.Misu ljubim vas ljubav
Orle,bebko,pari, i ostale curke stiskam
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 17/1/2012, 07:52

joj tino padoh od smeha lol!
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 17/1/2012, 08:31

Dobro jutro svima!
Caci mora nekad i da se podzapate Very Happy Nista sladje nego kad se mirite. Super je vk. Selma,Selma...meni podjose suze na oci.
Setih se nasih putovanja na more sa roditeljima, pa tata ceo repertoar Dugmica, Indexovaca, Azre...cak i Janis Joplin je znao da peva Very Happy

lolipop ::


Biksi :) :: Kakva su to nekad muvanja na travi bila, covece!

Ma šta srce moje kažeš, na livadi ha? lol! Mislim da se na toj istoj livadi oni nisu zadržavali samo na muvanju. Da ti ne asociraš na štagod?
Naravno da asocira na svasta nesto draga Lolipop..ne znas ti nasu Biksacu, opasna je to cica mica Very Happy

MARA ::
Nema nam kafekufarice,sad ce ona oko 8h,tad stize na posao i ne znam sta radi al ceo dan svrcka na kutku
hahahaha cim ukljucim komp odmah sam na Kutku, ali ne mogu stalno da kuckam i da citam. Samo minimize i eto, ja stalno sa vama Very Happy
Evo Tinche poranila, zoru prevarila i kaficu skuvala. Kako sad da je ne iscmacem?
I ono malo snega juce sto je palo istopilo se, sada sunce sija kao da je avgust mesec.
Sanjala sam neke brojeve u nedelju i upamtila sam ih i sad se nosim mislju da uplatim loto, samo jednu kolonu. Ali sam upamtila 5 brojeva, sta je sa jos 2??? Vec zamislam naslov u novinama NOVI LOTO MILIONER U LOZNICI Very Happy Wink
Ajd mora se malo raditi. Nema nista od mastanja. Zive bile 100 godina!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 17/1/2012, 08:34

Ha ha Misu,kazi ih meni da i ja uplatim pa da delimo dobitak Wink ,pa makar i 5-ica bila.
Joj i kod nas sunce sija al zubato.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bak 17/1/2012, 09:39

Misu, ti danas dosanjaj jos dva popodne, pa uplati za veceras, nikad se ne zna lol!
Joj Tino, kakva je druga slika, takva sam ja svako jutro lol!
Hvala za kaficu Januarska jutra - Page 14 275568

Maro, ovde je sneg misaona imanica. Ja kad gledam snimke iz ostatka Srbije ne verujem da je ista zemlja u pitanju. Da se bar samo malo rasporedio Sad
Al dobro, i onako su mi gume celave, sad i ne mora Laughing

Ne spominjite muvanja na travi i slicne asocijacije, svasta mi pada na pamet a mm nije tu, nece da valja Laughing Laughing Laughing

Odoh nesto i da radim, ljubim vas Januarska jutra - Page 14 275568

Mala nas je skroz zaboravila, nema veze, sad joj je sve oprosteno
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od caci 17/1/2012, 10:17

Jutrooo curiskeee ff
al hladno danas kod nas.kad smo ustali ono sve mraz po prozorima ZIMA3
tincee hvala za kaficu prija mmmm likeit
Kazes maro do 9 bili na sneguu jaooo zavidim vam ZIMA6 kod nas samo led nista od snega yes
misu pa vidi kad si odsanjala brojeve uplacaj sestro nemoj da cekas ,ko zna iznenađenje
bak znaci tvoj mizic skroz ovde u mojoj blizini lol!
Biksiii muvanje po travi eheee mogu da zamislim Very Happy
Mrvo kako je danas ? verujem da je bolje,samo ti odmaraj i trudnica
cure moje nadam se da ste u pravu i da ce ova kriza brzo proci i da ce biti sto bezbolnija yes
Ljubimmm vas i stiskam sve do jedne d
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bak 17/1/2012, 10:57

Caci, kad vidis bele dzipove sa Bg tablicama, taj je Laughing
Caci, hoce, proci ce, to je normalno, a i sve vam se skupilo, Markiceva operacija, pravljenje bebe, svasta nesto, pa mora malo da dodje do problemcica. Samo se drzite Januarska jutra - Page 14 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 17/1/2012, 13:34

Sneg, sneg, sneg igra radost radost radost radost radost
E, ne da ću da šetam ako napada, nego ću da izvedem moju dlugalicu Milicu da se sanka!
Ja sanjala da krvarim i to baš No Ne pitajte u kojoj sam panici bila kad sam se probudila. I odmah se izmerim dok sam bila u pidžami-još 200gr manje. Čoveče, ja samo mršam. Mislim, znam da je zbog jela, jer nemam apetit, ali već brinem za bebu jer ne pijem mamavit odavno, ubi me želudac od njega!
Bak, pedagog? Very Happy
Mišu, uplaćuj ženče, ko zna šta mož' da se desi!
Maro, mužić mi je zakon! Uvek bio, a sada je još bolji! Sećam se da mi je jedna Bosanka rekla (kad sam se udala) da su Bosanci divni muževi, a ja sam ga tada još uvek doživljavala kao vanzemaljca Laughing Laughing Laughing Ne zato što je čudan, već zato što je drugačiji, i iskreno nisam verovala da je baš toliko dobar, pošten...kakvim se predstavlja. Godinama sam čekala da pokaže pravo lice. Za to vreme sam upoznala i njegove prijatelje i većina je slična njemu, tako da sada i ja mogu da kažem:"Bosanci su divni muževi!"
Tinče, onako ja izgledam kad radim pre podne Razz Do velikog odmora (kafe) sam kao Zombi!
Caci, lepo reče Mišica, kako su lepa mirenja Wink Laughing Navijamo za vas! b b b
Veeeeliki hug za sve curke d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 17/1/2012, 13:47

Mi bili do Kumanova po malu od kumasina i neverovatno da na samom ulazu u moj grad nema ni trecina snega koliko ga ima kod nas u gornjem delu ne bas na periferiji.Shvatila sam da zivim na najvecoj planini u nasoj zemlji,imamo vise snega no Kopaonik.Prema granici skoro i da nema snega.
Eto danas najavili prvo kod tebe Miro na severuA onda i kod nas ponovo yes ,za decu jeste uzivanje ali za ove koji se non-stop svckaju kolima i nije bas.
stisak
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bak 17/1/2012, 13:49

Maro, Mirjana, sad videh da nagadjate Laughing
Ne radim uopste u skoli vec u ustanovi ucenickog standarda, domu srednoskolskom, kao strucni savetnik za jednu oblast rada.

Mirjana, uh, mogu da zamislim kako grozan san. Navikavaj se, kazu da mnoge rtudnice imaju nocne more kroz trudnocu.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 17/1/2012, 14:23

Misu cicijo jedna ni 5 broja neces da das Razz ,nek tebi ostane sedmica ja bar 5-icu da upecam.Nis od togaja reko muzu uplati jednu kombinaciju,pa ako me poslusa.posto je skrt po pitanju lutrije.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 17/1/2012, 14:38

bak ::
Mirjana, uh, mogu da zamislim kako grozan san. Navikavaj se, kazu da mnoge rtudnice imaju nocne more kroz trudnocu.
A da ti ne pričam o košmarima na javi. Počela sam da razmišljam o tome šta ću ako počne neki rat. Kako da spasim dete. Plakala sam neki dan zbog toga i mislim da moram na ispovest što pre. Ako bude trebalo i kod psihologa. Mada sam pročitala u knjigama za trudnice, da je to normalno Shocked Shocked Shocked Užas!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 17/1/2012, 15:30

Miro ja sam 2 puta trudna bila,jesam gluposti sanjala al nisam umisljala ni kad ce smak sveta,a sad,sad o tome razmisljam
nasi pobratimo koji su u Italiji kazu da se tamo samo o smak svetu prica i o tom 12.12.2012,svasta meni i ne padaju na pamet te gluposti
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 17/1/2012, 15:40

Ma, u smak sveta ne verujem-odavno smo mi smaknuti s uma Wink Ali, ratovi....uh, kako se toga plašim!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Orline 17/1/2012, 15:53

Dobar dan Very Happy
Januarska jutra - Page 14 Sanjamt
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 17/1/2012, 16:45

Miro, ne brini za bebu, ona ce uzeti koliko joj treba, a tebi ce ostati manje. Pricala sam ti za onu poznanicu sto je smrsala puno nesto u trudnoci. I tacno se secam da je pitala dr i da joj je ona rekla da nista ne brine, beba ce pokupiti za sebe, jedino je problem sto mami ostaje malo Wink
A snovi Mirka Shocked
Ja ponekad sanjam neke horore, ali uglavnom boks i borba
Gledam stalno neke detektivske serije i filmove, sad mi je sestra donela celu kolekciju Poaroa, pa uzivam.
Danas malo bolje, nadam se da ce tako i ostati. Veceras kontrola.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 17/1/2012, 16:46

orline ::Dobar dan Very Happy
Januarska jutra - Page 14 Sanjamt
yes yes yes
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 17/1/2012, 17:43

Mrvo, čekam da čujem šta ti je rekla dr. A što se tiče ovog da l će bebi nešto da fali...pa, znaš ja celog života imam problem sa deficitom kalcijuma i vrlo često gvožđa. Ne bi bilo dobro da beba počne da mi razgrađuje kosti da bi se snabdela Wink Laughing
Ne, bez zezanja. Ako ja to dobro kontam, npr. vitamini (sem onih rastvorljivih u mastima) se ispiške ako su višak. Već sutradan ako ne unesemo taj isti, nema ni zaliha u telu. Ne pijemo svi za dž folnu kiselinu!
Ma...nateraću se ja. Evo, sad sam pojela pun tanjir supe, pa ću se kasnije naterati da pojedem bar malu šniclu i pire, i salatu od svežeg kupusa. Još čašu jogurta i neku voćku za večeru i eto svega što bebi treba!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od buby 17/1/2012, 20:24

evo i nas...prosao prvi dan u vrticu ...kazu bila dobra,jela,igrala se i lepo spavala..veceras sam je vodila u igraonicu i bas sam se iznervirala jer je sve vreme bukvalno napadao neki decak od mozda tri godine dok je njegova mamica ispijala svoj nes negde u cosku i tek jednom provirila da vidi sta joj radi dete...kako da se izrazim Rolling Eyes sto rece moj drug koji je isao sa nama tj vodio svog sina "mali je fabricki baksuz"...ma debilno dete od toliko igracaka...sprava...ma svega bas se sve kod nje guzakao i sve joj otimao,dva puta sam bas viknula na njega pa su ga opomenule i devojke sto tamo rade...vrhunac je bio da dok je dunja lezala u onim lopticama na ledjima stane joj na celo,tu sam popizdela i krenula kuci a nam nisu nista naplatili...kazu nije se dete izigralo Sad ...boze kakve dece ima...
kod nas pada sneg al tesko da ce se zadrzati nekako je vlazan,al je dunja bila srecna kad sam joj pokazala pa sve namerno gleda u nebo da joj pada na lice i vristi od srece...eto...to sam htela da napisem...stiskam sve
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 14 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 27 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu