KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jutra

+39
Tinushka
7-patuljaka
racili
bak
Mali Princ
buby
megica-pegica67
Cupava
pegaz
senka
JocY
Milijana
Tinche
Kamilica
nabla
Sami
KoMetaK
brinbili
lilly13
Jelena*
cicsa80
lolipop
Mrvica
maza1972
medolino
dr mali pariz
bebko
MAAKKI
zoxa
djole42
Orline
bobica83
HappyGirl
maus
nesalela
Shizika
BiKsi :)
Mirjana
MARA
43 posters

Strana 13 od 27 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 27  Sledeći

Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 14/1/2012, 09:41

Sta reci nego svasta.
Miro, jesi mene pitala za antiXa? Ne znam sta ti je to? Ja radim KKS, D-dimer, PT, APTT, i protrombocitno vreme. I ti mi rezultati budu odmah sutradan svi. Na o snovu toga dobijem izvestaj kako dalje nastavljam sa fragminom. Nisam Vam ni rekla da mi sad nema crvenila molitva , i ne peruta mi se vise stomak jer sd dajem u nogu. Very Happy
Nadam se da ce i ostati tako.
Mm otisao u grad da plati racune i kupi vockice, a ja leskarim, skuvala kafu i cekam da mi kupi nesto za dorucak.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 14/1/2012, 10:16

Jutro
Kod nas napadalo dodatnih 10 cm snega i ima ga ko 40 mozda i vise cm-a.
Menijuce stigo plakar za spavacu i ormarici za kupatilo,ako danas uspem sve da posredim bice super.
Misu odoste vi na Gucevo ili ne?
Mala stvarno nema te?
Miro super su ti carape
Mrvo uzivaj i nek te samo muzic sluzi.
Biksi sta je bilo juce nema te da nam javis?
Aha nisu nista 3 kg koje sam izgubila jer sam u poslednjih 10 meseci stvorila velike zalihe sa kg,pa je svaki kg dole dobrodosao.Ladno jesam imala 12 kg viska,sto mi se ni u trudnoci nije desilo,sa Viktorom 13+,sa Vukom +9.Ovo je strasno.Moram sledece nedelje za Sk da uradim briseve i ostale zajebancije.Moram i do nefrologa.Eserihija je ispod 100 hiljada,dr kaze to se ne leci,al opet moram kod njega,bas me dugo drzi.Makkki mi je dala neki prirodni recept sa belim lukom i b.vinom i nije mi pomogao sad moram probati onaj kamilicin.
Ljubim vas sve i stiskam
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 14/1/2012, 10:17

Ori za tebe veliki poljuubac i stisak. srcasti poljupci
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 14/1/2012, 10:32

Maro ja nikako da napisem( ne znam sta mi je, mnogo zaboravljam u poslednje vreme) avatar je sjajan! Mnogo mi se svidja!
Srecan plakar i police i da danas sve lepo sredis. Blagis vama na snegu.
Idemo na Gucevo za pola sata, bicemo do uvece. Drugarica ima vikendicu pa cemo se tamo grejati kada ozebemo, a Ana odspavati.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Orline 14/1/2012, 11:04

MARA ::Ori za tebe veliki poljuubac i stisak. srcasti poljupci
osmeh srce
Stvarno ti je divan avatar Very Happy

Jel se neko čuo sa Majom molitva
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od lolipop 14/1/2012, 12:22

Dan jutra!
Cure stišćem sve d
Da Maro i meni se mnogo sviđa tvoj avatar, i spavaona i sve, ma sve kako si prilagodila tim malenim anđelima, likeit

I ja mislim na Maju redovno, ali ne mogu stalno da zapitkujem, a rado bih čula bar neku novost.
A nema ni Bebka, vjerujem da sve ide lijepo, onako kako treba cmoka

Maus danas sankanje likeit , provedite se lijepo, onako kako samo vi to znate.

Kod nas danima mećava, snijeg malo stane, pa opet počne. Sad ga imamo na izvoz. Dođite da uživamo.
Ljubac za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 14/1/2012, 13:53

Mrvo, nisi ti radila antiXa? Pa ko li je? Znam da sam ovde prvi put pročitala taj naziv.

Ja sam sinoć u 19h otišla na koncert svog hora i vratila se u 23.30h. Mužić mi je bio ljut kao ris Laughing Ali, tako sam se lepo provela, uživala sam! Naravno da sam imala sve bebine slike u telefonu i da sam ih svima pokazala na večeri posle koncerta. I naravno, moji drugari i drugarice su oduševljeni. Mazili smo se, ljubili, pevali, igrali. Mada moram da priznam da meni nisu dali da igram uz one skakutave Laughing Smejali se mojim pričama iz ordinacija i naravno, nije im bilo čudno, već slatko što jednom nedeljno idem na UZ! Znaju oni da ja skupljam materijal za film, jer sam po tome poznata u horu. Nije prošla ni jedna ekskurzija, koncert, gostovanje....da ja nisam napravila filmić od gomile slika za koje oni nisu ni bili svesni da postoje. Videla sam i svog Duhovnika, ispričala se sa njim i ismejala. E, da ima više takvih ljudi!

Čupo, pročitala sam priču o šporetu i slatko se ismejala iako je priča više no strašna! Zemljo Srbijo...dokle?
Maro, ja ne znam da li sam komentarisala avatar...divan je love

U Su duva jakvetar. Jutros je padao jako suv, sitan i gust sneg, nekih 15min. Posledica nema. Vetar je učinio svoje.
Ljubim vas sve, cmoooook
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 14/1/2012, 16:31

Evo nama snega.
Maus, lepo se provedite i uzivajte.
Miro, neka si se ti lepo provela i napunila baterije. Taj ce bebac biti nocna ptica, cim ste uzivali. Jos da ste zaigrali...
Maro, sa Vukov samo +9? sestro slatka
Ja sam za sada +6, ali sumnjam da za 3.5 meseci necu dobiti bar jos toliko.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od BiKsi :) 14/1/2012, 20:31

Sneg sneg sneg, zaveja breg!

Drugari, bila sam juče i danas na masaži, plus ultrazvuk, plus električni masažer, joj uživancije. Idem i sutra! Uspela ova ženica da me ubaci 3 dana za redom, sledeće nedelje radi drugu pa neće moći, al valjda će i meni biti bolje. Pozajmila sam kosmodisk, da se proba i to čudo. Sveki mi naručila jedan danas preko tv šopa i dobija se dormeo jastuk, ako sam dobro skontala.

Kod nas ima bas dosta snega, danas nam dolazili bato i snajka i klinci, srednje ostalo da spava kod nas i plus nam bili prijatelji koji su doveli sestričinu. Kako su se svi lepo isankali u dvorištu, divota. Onda je sneg ponovo počeo da pada i sve tragove zatrpao. Biće i sutra sankanja! Januarska jutra - Page 13 275568

Maus, nismo utvrdili sto su sirene zavijale pola sata. Nič se nije desilo, možda su samo nešto probali ili im se nešto pokvarilo. Svejedno, ne želim da čujem više taj zvuk.

Sta jos da napisem, pa ovaj, nista, samo da vas stisnem i odo da igram neku igricu na fejsu, potpuno sam se zaludela. Rolling Eyes

Ljubac
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Milijana 14/1/2012, 23:42

Dobro vece,
kako bre to svuda sneg samo kod nas nista Shocked Danas na pat minuta krenu neke pahulje, pa onda sunce, pa oba od jednom.... ludo vreme. Ja sam trazila poklon za drugaricinu devojcicu koja se rodila 01.01. i jedva nadjoh to sto sam htela, a prethodno sam prosla pola grada. Kad sam dosla kuci bila sam mrtva i posle rucka odspavala 2 sata sa Lenkom yes Sutra imam rodjendan kod kumceta, ali cu ici sama, jer je u vreme kad Lenka spava pa mi je zao da je maltretiram.
Drustvo, ko putuje, neka se lepo provede i ovi koji se sankaju i ovi koji igraju igrice... a ja odoh da svrljam jos malko po kutku Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mali Princ 15/1/2012, 00:47

Hocu i ja malo snega... Kod nas ni traga... danas je jedno 5 min nesto kao sneg padalo a istovremeno je sijalo sunce...

Mile moje, pozdravljam vas sve Januarska jutra - Page 13 522523 Januarska jutra - Page 13 522523 Januarska jutra - Page 13 522523

Laku noc Januarska jutra - Page 13 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Orline 15/1/2012, 08:48


Dobro jutro...Kuvam kafu (fali mi smajlić sa šoljicom, mrzi me da stalno kačim slike Laughing )
Ni ovde nema snega...Znam da je nekim na nos izašao, ali bih volela da sam ga videla, pa samo na dan dva Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Milijana 15/1/2012, 11:51

Dobar dan,
Kod nas se malo zabelelo, ali nista posebno, malo sijalo i sunce i mm kaze kako je dan savrsen za skijanje i Kopaonik, kad na TV-u, gore -13 affraid Hladnije nego u Sjenici. Neka hvala yes
Ja idem na rodjendan u igraonicu, sama jer Lence je tek zaspala, a tata ce da je cuva...posle smo resili da cistimo kucu i ja, ako stignem da napravim KOH Wink Nesto mi se bas prijeo....a imacemo i goste veceras. Mada, ako ne uspe, nece ga gosti ni videti.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 15/1/2012, 12:13

Jutro
Mili ja mnogo volim koh.Uziivaj na rodjusu.
Kod nas opet pada sneg,ali opet,sinoc padao i nocas i evo jos uvek.Strasno.
Mi kasniej idemo na sankanje.
Nista nisam posredila ali nista,mislim jesam ali kad nije sve zavrseno znaci nista.
Ljub i stosak
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Jelena* 15/1/2012, 13:05

Dan svima!

Samo sam svratila da vas ljubnem da znate da mislim na vasJanuarska jutra - Page 13 8326
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od BiKsi :) 15/1/2012, 22:45

I od mene stisak. Kod nas u dvorištu od juče novi stanovnik, Sneško Belić! A ima snega iha, plus večeras napadalo, vejavica, ludilo, i još uvek padaaaaa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 16/1/2012, 08:10

Dobro jutro svima iz snezne Loznice Very Happy
Jeste da ga malo ima i jos uvek po malo pada, ali neka se zabeli i kod nas!
orline ::

Jel se neko čuo sa Majom molitva
Orli cujem se sa Majom, cesto. Po njenoj zelji ne pricamo o bolesti. I dalje pije cedjene sokove. Uskoro ce ici privatno na magnetnu. Tada ce znati da li je ova terapija dala pozitivne rezultate. I ne brigaj za kuvanje kafe i postavljanje slicki. Zna se ko je na Kutku kafe kuFarica Very Happy
Miro, Miro, skituljo jedna ccccccccc. Sekiras muzica ccccccccc Wink
Mrvo +6 u 25. nedelji je odlicno! Bravo! Kako si?
Biksi posle svih tih masaza +el. masazer+dormeo i kosmodiks...zeno ima da dotrcis do Loznice na jednu partiju tracarenja uz vino. Kod vas bas ima snega, cak imate i novog stanara. Super!
Mili kako je bilo na rodjusu?
Maro da li ste uzivali na sankanju?
Jelena i za tebe jedan veliki cmok!
Mala gde si??? Zeno nema te 3 dana, nedostajes, mnogo. Da li si bila na uz?
Bak, Bebko i vi zabusavate!
Lolipop kada budete opet prolazili pored Loznice setite se mene pa svratite Very Happy
Mi smo bili u subotu i nedelju na Gucevu. Setnja, sankanje, trcanje...bilo je super. Sinoc od umora zaspali svi u pola 9.
A sada za sve moje drugarice jedna kafica

[img]Januarska jutra - Page 13 Dc398k [/img]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 16/1/2012, 08:23

Jutro
Misu znaci uzivali `ste
Kod nas napadao jos Rolling Eyes i jos uvek pada.
Mi juce bili kod pobratima u Leskovcu dosli iz Italije i tamo skoro da nema snega.Sto severnije to toplije,sto juznije to tuznije
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od caci 16/1/2012, 09:09

Dobro jutro drage mojeee. ljubav Kafica mmmmm do ovde mirise likeit
Kolko nisam pisala na jutrima. v
Ima dosta toga.Zauzeta poslom ,gostima i sa jos po neki problem. yes
sestra i zet bili iz Hrvatske pa setali vamo tamo.Marko nije isao u vrticu jer je imao jacmenjak na oku. No Pa jos i neki dodtani problemi...valjda svakom ponekad doge kriza u braku. tuga
Snega nema pao i istopio se iskoristili malo za jednog sneska u dvoristu, yes al zato ima temperture od -13(trenutno) affraid i leda gde se sneg nije otopio.
misuu uzivanje bilo a ZIMA6 blago vama.
Maro kazes jos pada a,boze koliko mo blizu a koja razlika..al sta ces druga drzava lol!
Sve ostale zenske ljubimmm vas punoooo i grlim jakooo d poljubac poljubac
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bak 16/1/2012, 10:29

Dan jutra!

Prvi radni, posle raspusta, pa malo haotican Very Happy
Muzic jos kod Caci u kraju, zezam ga ja da promeni drzavljanstvo Laughing
Veceras kod dr, jedva cekam sta ce da mi kaze.

A da zabusavam, priznajem Embarassed
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 16/1/2012, 12:01

Pozdrav drage.
Ja se jos patim s kontrakcijama, lezim, ali sutra idem kod moje dr pa cemo videti. Vidim snega negde ima, negde nema, odavno nisam videla decu u sankama. Ako Bog da da moj sincic bude dobro, eto nas na sledecu zimu gde bude snega sa nasa dva psa, kad im stavimo amove ima da lete sanke ZIMA6 ZIMA6 ZIMA6 Zenka ima oko 40 kila a muzjak oko 50. jaki kao zemlja, to treba iskoristiti.
Sve vas ljubim i d
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Milijana 16/1/2012, 14:01

Dobar dan,
Juce bio lep dan, mislim lepo sam ga provela. Bila na rodjendanu i srela neocekivano neke ljude pa se lepo ispricali... onda bila puna kuca gostiju celo popodne, a u medjuvremenu smo i stigli da pocistimo kucu.....
Jutros se spremim da krene do firme po neko resenje i do uprave prihoda, kad cvrc, kola nece da upale c Poludim, i onako su mesec dana bila kod strica od mm-a i sinoca ih je vreti i sad nece da upale.... a ne svetli nikakva lampa, niti me na displeju obavestavaju da ima nesto fali.... Dodje mm ni on ne uspe i ja odem taksijem, vratim se pesaka i probam opet da upalim i ono hoce Shocked Pa tacno covek da izludi...
Mauz, blago vama za sankanje, ja bi tako rado, al kod nas nikako da lepo padne sneg... mada kazu da ga ima na Jastrepcu, al tamo nema zive duse pa mi s ei ne ide... i pored toga, duva neki ledeni vetar pa mi se ne mrda nigde. Jesi li ti radila kontrolne rezultate?
Bak, nikako da ukapiram gde ti radis?
Caci, naidje svakom los period, ali takav je zivot, smena lepog i ruznog, kise i sunca, leta i zime.... zagrljaj
Mrvo, opet kontrakcije? Naravno da ce sve biti u redu i da cete sledece zime biti velika i vesela druzina na sankanju ZIMA6 ZIMA2

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 16/1/2012, 15:09

Mili, ti bi se i sankala? Ccccc, treba te prijaviti doktoru! Mada, možda je već čovek digo ruke lol!
Caci, bude i prođe! Nemoj se mnogo sekirati, već smišljaj strategiju kako da ulepšaš stvari cvet
Mrvo, mrvice. I ja se radujem dolasku tvoje doktorke. Znam kako se osećaš, ali znam i da će sve biti Ok. Samo lezi usne
Mišu, veeeeliki ljub za tebe i Anu usne Baš je bezobrazan taj sneg što vas zaobilazi!
A pilence Biksi se ne smiruje. I Sneška je pravila! Ko bi reko da nju ikad' išta boli?
Bak, prosvetar si, nema druge. Je l da?
Maro, mislim da vam pola Srbije zavidi na snegu. Još imam one slike od pre neki dan u glavi Very Happy
Ostale curke, kao i nabrojane d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Milijana 16/1/2012, 15:35

Mirjana ::Mili, ti bi se i sankala? Ccccc, treba te prijaviti doktoru! Mada, možda je već čovek digo ruke lol!
Da znas i da jeste. Na zadnjem pregledu mi je rekao: Kad je drugo dete u pitanju, onda ne razmisljas o naporu i o pokretima koje pravis i uvek mislis kako i da se nesto desi, imas ovo prvo dete.... Htedoh da mu kazem: Od toliko vremena provedeno sa zenama, Vi ne samo da hodate kao zena, vec tako i razmisljate lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 16/1/2012, 15:45

Milijana :: Htedoh da mu kazem: Od toliko vremena provedeno sa zenama, Vi ne samo da hodate kao zena, vec tako i razmisljate lol!
Ha ha ha Nije valjda:lol!: lol! lol! A nekad je važio za frajera!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 13 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 27 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu