KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jutra

+39
Tinushka
7-patuljaka
racili
bak
Mali Princ
buby
megica-pegica67
Cupava
pegaz
senka
JocY
Milijana
Tinche
Kamilica
nabla
Sami
KoMetaK
brinbili
lilly13
Jelena*
cicsa80
lolipop
Mrvica
maza1972
medolino
dr mali pariz
bebko
MAAKKI
zoxa
djole42
Orline
bobica83
HappyGirl
maus
nesalela
Shizika
BiKsi :)
Mirjana
MARA
43 posters

Strana 15 od 27 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Sledeći

Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od BiKsi :) 17/1/2012, 21:19

buby ::al je dunja bila srecna kad sam joj pokazala pa sve namerno gleda u nebo da joj pada na lice i vristi od srece..
Januarska jutra - Page 15 21831 Januarska jutra - Page 15 21831 Januarska jutra - Page 15 21831 Januarska jutra - Page 15 21831 Januarska jutra - Page 15 21831 Januarska jutra - Page 15 21831 Januarska jutra - Page 15 612963 Januarska jutra - Page 15 612963 Januarska jutra - Page 15 612963Predivno! Januarska jutra - Page 15 21831

Cure, vidim ja da ste vi o tom muvanju na travi mislile i malo šire nego ga! lol! Ja sam ipak mislila samo na muvanje!

Odvalila sam se popodne od spavanja, sad pijem kafu, a šta ću noćas raditi, ko to zna! Rolling Eyes

Stisak, odo da igram igrice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 17/1/2012, 22:10

Dunja, malo zlato! smajli angel Uživkala u pahuljama Laughing lol!
A što se malog .... tiče, ja bi mamu lansirala na Mesec ili bi njemu uvrnula uvo, pa mu ne bi palo na pamet da joj priđe više! Znam da zvuči grozno to što sam rekla, ali nevaspitanji ljudi ne razumeju drugačije ponašanje. Ako probaš da im se fino obratiš, možda te i pregaze, pa je mnogo efektnije kad se spustiš na njihov nivo i odgovoriš na njihov način.
Biksi, radi vežbe, a ne igrice!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od KoMetaK 17/1/2012, 22:56

Evo i mene, samo da vas ljubnem sve! srcasti poljupci
Od kad dodjoh u Srbiju nikako da se organizujem ni za sta, samo zvone telefoni i samo se kafenise i kafanise. Rolling Eyes Danas sam podvukla crtu i evo sela da radim nesto svoje zbog cega sam najvise i dosla ovde. Ali se onda setih vas, pa dotrcah da vas stisnem i posle cu u krevet. Very Happy Imam i stari laptop koji trokira, i net koji sam uzela u telenoru koji ne vredi ni pare, i tako se mucim sa konektovanjem, pa mi presedne i ne napisem nista. Embarassed
Tek veceras videh da se broj trudnica smanjuje, a mamica raste, pa se obradovah, nadam se da ce se broj trudnica povecati za bar jos 2 za koju nedelju (mislim pre svega na Dragance i Bebka) Very Happy
Kako mi se u Italiji nista nije desavalo mesecim, ovde mi je zivot postao buran, pa svakodnevno imam i neke akcije i ponude za posao, nadam se da cu uskoro prelomiti sta i kako i gde. Very Happy Vazno je da se polako vracam i da osecam da sam ona stara i da se vadim iz depresije u koju sam upala.
Nadam se da ne zamerate sto me nema i sto ne stizem da citam sta radite, ali mislim na vas svakodnevno i na vase pilice! yes osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 17/1/2012, 22:59

Metice poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 18/1/2012, 08:18

Jutro
meta dobro nam se vratila
Kod nas opet navejao i veje jos.
Imam osecaj da je od jutros cela Srbija pod snegom
Odoh da spremam dete idemo na vakcinu a drugo da budim.
Stiskam
p.s.misu da li je bar 6-ica pala
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 18/1/2012, 09:09

Dobro jutro!
Ori divna slika i originalna. Kakav slatkis lol!
Biksaco moja naravno da si mislila samo na muvanje Very Happy Kad zaspa nocas?
Mrvice danas uz, super sto ti je bolje. Samo lezi i miruj.
Miro kakvi te ratovi spopali . Cim sa procitala tvoje strahove odmah mi se pocela vrzmati po glavi pesma Balasevica SAMO DA RATA NE BUDE. Imam super terapiju koja ce pomoci da ne razmisljas o bezveznim stvarima:strikanje ili heklanje Very Happy Probaj!
Meta uzivas kuci, ako. Vidim prste poslovne ponude. Stavi sve na papir, dobro razmotri sa dragim i vidi sta i kako vam najbolje odgovara.
Bubi znam koliko si popizdela. Ja u stvari ludim na roditelje koji se prave blesavi. Secam se, prosle godine, mi idemo na Drinu. Drzim Anu za ruku, a Ana u drugoj ruci drzi lutku.I odjednom cujem Anu kako zapomaze. Neki klinac se stvotio ne znam odakle, nisam ga ni cula kada je prisao Ani, oteo joj lutku i udara je njom po glavi. Ana saginje glavu, place, a on klepa li klepa, bez milosti. U sekundi sam otela igracku i ne mogu da obuzdam malog i gledam gde su mu roditelji, a pri tom natovarena torbom i loptom i kanticama...I onako unezverena cujem glas i okrecem se prema klupi gde sede covek i zena i govore:" Milos se tako igra, ne brinite." Ja:shock: Shocked Shocked "Neka se sa vama ovako igra, a sad ga vodite , molim vas dok se ja nisam poigrala sa njim" rekla sam tako besno da su pomislili koja je ovo lujka, smeta joj jadno malo dete koje se igra tako leeeeeepo i bezbrizno.
U Loznici i sneg i kisa, bas bzvz. Hladno je i tmurno i jedva cekam kada ce prolece i lepi dani. Kad vec nema snega ,lepog, velikog, da moze da se uziva , sanka, grudva...
Ne uplatih loto juce. Sad cu da pogledam koji su brojevi bili, bas me zivo interesuje.
Ajd zdravo!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 18/1/2012, 09:12

Zaboravila sam kafu postaviti. Cccccccccc potreban mi je pod hitno odmor Very Happy
Kaficaaaaaaaaaaaaaaaaa

[img]Januarska jutra - Page 15 9f76f02f8b271cb3095f622 [/img]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 18/1/2012, 11:09

Misu sta bi bilo da si uplatila?
Mi se vratili,bocnuli nas a ni zaplakali nismo yes radost .
J aovako uvek prolazim posto su nenormalne guzve u dispanzeru ja lepo ustanem u 7h kao i obicno,probudim muza i kazem ide jedan on nas dvoje,jutros otisao on odneo knjizicu,uzeo karton i naravno uvek stavim 300 gr cokoladu i 200 gr kafe i tako prodjem ali uvek i bez cekanja uvek sam prva.Bolje tako no da zaradimo neki virus i tako se u onoj maloj prostoriji nabije njih 10 majki,pa njihove majke,pa svkrve.....grrrrrrrrrrrrr da izludis.Jutros dok mi cekamo dr-a da pocne ulazi od mm bivsa devojka i pita sestru da li ona moze preko reda posto zuri....e prc nije uspela,a tako mi je drago,kaze sestra ima onih koji su i pre vas i zuri se i njima.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 18/1/2012, 11:39

Ha ha ha, Maro! I meni je drago što nije ušla pre tebe lol!
Curke, ako mm opet zaboravi da mi plati internet, danas će me ugasiti, pa vam ja za svaki slučaj želim sve najbolje u danima koji su pred nama Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od lolipop 18/1/2012, 13:25

Dan jutra!

Okasnih malo na jutarnju kaficu, ali mi i sada prija. Od jutros samo idem od šaltera do šaltera, od Poreske uprave do Suda. Tek sad stigoh u firmu.

Metaurina prijice moja slatka, mnogo mi se sviđa što se polagano budiš i dižeš iz tog nepoželjnog stanja. Samo radi ono što te čini srećnom. cmoka

Mausženo, pa dođite kod mene, ima snijega na pretek, a i ja sam vam ovdje Very Happy .

Jutra ljubuckam vas
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 18/1/2012, 18:52

d
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od BiKsi :) 18/1/2012, 19:55

maus ::
Biksaco Kad zaspa nocas?
Oko 3h, nazalost.

Drugari, samo da vas ljubnem. Mi se danas isankali sa batovim klincima, ma uzivancija skroz!

Meta, ako budes slucajno dolazila u moje krajeve, nemoj da se ne javis!

STISAK Januarska jutra - Page 15 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Milijana 18/1/2012, 23:40

Dobro vece... ne mogu da stignem da iscitam sve... jbg lenja sam, u stvari malo sam vise bila zauzeta ovih dana, a bicu i narednih.... spremam neke poklone, sutra idem da upoznam jednu malu Milicu bebe onda pravim tortu za subotu, moja devojacka slava je u pitanju.... i uz sve to sam cele nedelje sama sa Lenci, dorucak, rucak, setnja, pijaca.... uhhh kad bi znale da se ja umorim samo dok se spremimo za setnju yes
Eto.... malo napisah... i sve vas ljubim osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 19/1/2012, 07:46

Jutro
Biksi divni su ti klinci od brata,i ti sa njima podetinjala osmeh srce
Mili ja se sad koja nisam trudna umorim dok obucem sebe,pa jedno,pa drugo dete,ama siznem sve dok ne izadjemo napolju.
I kod mojih je slava ako uspemo da se organizujemo da dodju po nas idemo sutra zdravlje.
Kad bih vam rekla da imam jos stvari od vikenda koje nisam sredila ne bih verovale,bas sam lenja ovih dana samo se nesto razvlacim i nista ne stizem,sinoc ostala do 12 h peglala,sredjivala i opet ostalo,imacu i za danas jos malo i gotovo.
Viktor i tata spavaju,Vuk i ja budni,pokusavam da zavrsim nesto pored njega al mi ne ide.
ljub
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 19/1/2012, 07:56

Dobro jutro iz ledene Loznice!
I pingvini padaju u nesvest koliko je hladnooooooo ZIMA3 Mraz svuda stegao. Srecom da kroz garazu prolaze cevi od grejanja pa moj plavi metak jutros upali iz prve. Odvezla Anu u vrtic i evo me na poslu. Do septembra smo u ovom vrticu, koji je malo dalje od nase kuce, a od septembra, kad krene nova sezona idemo u vrtic koji je ispred nase kuce. Bukvalno, Ana moze i sama otici Very Happy
Cekam da zazuji vodica za moju nes kafu i da malo cakulam sa vama.
Mili, lencugo jedna Wink
Biksi lud provod sa tetkinom decom ZIMA2 ZIMA6 Mi cemo opet za vikend na Gucevo. Nadam se da su put bar malo rascistili. Jutros sam pomislila na tebe i tvoj foto aparat i tvoje oko sokolovo. Dok sam vozila auto jutros i neka se kolona stvorila, bacim pogled na Gucevo. Beli se planina, nebo plavo, a sunce se probija i vrh Guceva je bio jarko crven. Slika bi bila fantasticna da si se nasla na mom mestu i slikala tvojim aparatom.
Lolipop nisam jos sigurna za kraj januara i nas odlazak na Jahorinu Mi smo mislili jedan vikend da odvojimo, da krenemo u petak, a da se vratimo u nedelju predvece. U svakom slucaju javicu ti.
Miro uplati li muzic net?
Idem da vam skuvam kafu.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 19/1/2012, 08:13

Evo kaficeeeeeeeeeeeeee

[img]Januarska jutra - Page 15 Coffeeforfriend [/img]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 19/1/2012, 08:19

fala misice
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 19/1/2012, 08:31

MARA ::fala misice
Nema na cemu Maro. S`a si se sestro slatka tako ulenjila Wink Ne mogu da verujem.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 19/1/2012, 09:12

Pozdrav drage.
Stigoh na kaficu, na brzinu da iscitam sta ste ispisale, pa nazad u krevet. Jos me muce kontr, poludecu, pijem lekove, lezim, sad me i ledja bole. No, dobro. Sve to ide u rok sluzbe.
Pozzzzzzzz
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 19/1/2012, 13:31

maus ::
Miro uplati li muzic net?
Mužić je zvao da pita šta sve treba da mi kupi da imam u stanu dok je on u Bosni, a ja mu drhtavim glasom rekla da mi uplati net. Smejao se pola sata! Kad je došao kući, pokazao mi je da je platio i za sledeći mesec, da ne mislim da je ljubomoran na mog "najboljeg prijatelja"! Laughing Laughing Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od caci 19/1/2012, 15:49

dann cure d
lep dan dans,hladan ali lep yes praznik pa smo jutros bili u crkvu i gledali kako bacali krst u bazen.Markic odsevljen vise nego prosle godine i pitao me kad bi on bio pop dali bi i on bacao krst v i kad je dobio potvrdan odgovor izjavoi da oce da bude pop  b  b
nego cure...jeste li osetili neko drmanje nocas... nee nije bio zemjotres..pomirili se ja i dragi vođenje ljubavi
Mrvoo drzi se draga i miruj i sve ce biti u redu yes yes
maus bas zamisljam pogled koji si jutros imala,hvala na kaficu i ako je od jutros slatka je likeit
maroo da ti kazem i mene uhvatila neka mrzaa moguce da je od meseca i meseceve mene lol!
mili sto se oblacenja tice...obalci se juce markic za vrtic i oblacii i oblaci i pita mama jer jos samo carape..dusa mila umorio se .. iskrene receno bas zbok toga mrzim i zimu yes yes
biksiii uzivaj uzivaj i izgmeci tu decu i u moje ime preslatka su yes yes
dans popdnevna smena na poslu..a posla bas i nema..al zato imam dobru knjiguu lol!

caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od caci 19/1/2012, 16:02

evo dans vidite sto smo lepii lol!
taze od jutros u crkvi yes
Januarska jutra - Page 15 2i0esux
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od BiKsi :) 19/1/2012, 17:18

MARA ::
Kad bih vam rekla da imam jos stvari od vikenda koje nisam sredila ne bih verovale,bas sam lenja ovih dana samo se nesto razvlacim i nista ne stizem,

E moja ti, vredna zeno, kad bih ti ja rekla da od oktobra nisam sredila stvari kad smo se preselili kod moje mame, je l bi mi verovala, i koja li sam ja onda lencuga! Ja se tebi divim kako bilo sta stizes sa tvojim vragolanima! Very Happy

Mima, lepo ti meni docara tu jutrosnju scenu, ja sam u pola sedam jutros fotkala izlazak sunca sa terase. Jace je to od mene, priznajem! Very Happy

Caci, super ti je novi avatar, pozdrav za Marka koji zeli da bude pop, koji lik! lol! I neka se zemlja tresla, udrite vi jedno na drugo opet veceras! Januarska jutra - Page 15 21831

Sutra slava, moja devojacka, skupljamo se samo mi domaci ove godine, bato, snajka i klinci, mm, madre i ja. Tuzno je bez tate, narocito slava...
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 19/1/2012, 17:22

Cici, Marko baš liči na tebe! yes Slatki ste srca
Bravo za pomirenje. Vidim Mesečeve mene nisu uticale na mirenje Laughing
Mrvo, kako je?
Biksačo i moja slava je sutra...ova što sam je dobila uz muža Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od BiKsi :) 19/1/2012, 17:53

E pa nek su sa srećom pripreme svima koji slave, a i nek je sa srećom slava svima koji slave Sv. Jovana!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 15 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 27 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu