KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jutra

+39
Tinushka
7-patuljaka
racili
bak
Mali Princ
buby
megica-pegica67
Cupava
pegaz
senka
JocY
Milijana
Tinche
Kamilica
nabla
Sami
KoMetaK
brinbili
lilly13
Jelena*
cicsa80
lolipop
Mrvica
maza1972
medolino
dr mali pariz
bebko
MAAKKI
zoxa
djole42
Orline
bobica83
HappyGirl
maus
nesalela
Shizika
BiKsi :)
Mirjana
MARA
43 posters

Strana 8 od 27 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 27  Sledeći

Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od lolipop 9/1/2012, 15:15

Dobar dan jutra!

Hristos se rodi!

Evo i mene napokon Embarassed , oprostićete mi ali ja sam ovih dana baš, baš uživala. Obišla sam, i dolazili su mi svi meni dragi ljudi. Volim kad godinu počnem ovako yes Ja još danas odmaram, jer nam je danas Dan Republike, a sutra već na posao.

Biksi, Mrvice, Djole srećna vam slava djevojke, rado bih vam došla da se još malo dokusurim hranom i pićem Laughing

Maus hvala na kafici, i da poželim Ani srećan rođendan, mada doći ću ja i u njen kutak da to obavim kako treba.

Bak rumena i debela? Znam da si na selu uživala, ali mislila sam da ćeš tm iskoristiti do iznemoglosti, jesi ti po zakazala, ili je ipak klopa bila kaloričnija više nego što si se nadala? usne

Djevojke znam kako to ide sa isplatom porodiljskog bolovanja, i ovdje je situacija ista, i to u slučaju da te ostave na poslu, pošto obično isti momenat kad saznaju za trudnoću oni lijepo daju otkaz yes . Tako da mi je to sve poznato.

Megice dobro nam se vratila cvet

Djevojke ljubac svima.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bak 9/1/2012, 15:23

Uh, evo me!

Srecna Slava svima koji danas slave!

Svima ove godine zelim da im se ispune najvece zelje, one manje mogu i da cekaju Wink

Mi dosli iz sela, bilo sjajno, vreme kao da smo otisli za Uskrs, red sunca red kise! Vidosmo i malo snea, maaaalo, malo. Ajd, sta da se radi!
Odmorili, mazili se, setali, uzivali, bas, bas Januarska jutra - Page 8 21831
Juce popodne smo stigli, na moju veliku zalost mm je odmah sinoc morao na teren, tako da... Crying or Very sad
Ja sam jos na raspustu, ovu nedelju cu posvetiti zavrsavanju svih nezavrsenih stvari, prikupljanju papira za treci pokusaj...

Vec dva dana se mucim i lomim da li ici opet u Front, ili ovaj put probati u Visegradskoj. Mislim, izbor mi je Rolling Eyes

Od jutros sam sva sludjena, nisam pametna nikako, mada ne verujem ni da mi iko od vas moze pomoci, ali moram da se nekom pozalim Wink

Sutra ili prekosutra na ogtt, doneo mi Deda Mraz parice Very Happy
Jos urodjene da uradim i ja sam komletirana!

Moram mm da zakazem briseve, spremogram... a to sve za 20. tad ce sigurno biti tu, ko zna kad ce pre i posle toga moci. Bem ti posao Mad

Ako ima neko neki konstruktivni savet, neka mi pomogne, ja sam bas, bas, slodjena Januarska jutra - Page 8 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bak 9/1/2012, 15:24

Loli, hrana bila ubistvena, mm se malo potkocio Wink pa je kombinacija ubistvena po dobru liniju lol!

Zaboravih, Megice, lepo te je videti Januarska jutra - Page 8 490909
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od dr mali pariz 9/1/2012, 15:54

Ćao cure moje!
Mojim milim drugaricama Đolu i Bixači, a danas tek vidim da i Mrva slavi, želim srećnu slavu! Prijatan ručak i lepo raspoloženje...
Moram Bixači da se zahvalim na komplet ručku-sve je fotkala i sve fotke mi mms-ovala, samo me pivom ili vinom nije poslužila,ali od predjela, preko paprika sa belim lukom, plećkom i sitnim kolačima.SVE!
Hvala puno!!
Inače-plata-isto i kod mene. Nisam išla da dižem, jer mi nije trebalo,danas imam šta da vidim.
Odmah sam zvala ovu iz računovodstva, koja je mogla, prošli put kad smo se čule da mi kaže nešto na tu temu, no-moje je da pitam,ali ne i da znam da treba da pitam.
Socijalno uplaćuje-i ne 2x mesečno, već 1x. kad će-ne zna se...možda 21.,možda 25.,ali možda i početkom februara.
Para nemam, pogled na stomak , i tešim se. Ne mere i jare i pare, je li? Sad će Pari, kad krene školska da uhvati turbo tempo sa časovima, ne vredi od državnog posla nema selameta-tako li se kaže?
Onda odem u Telenor, da se raspitam o ceni sms-ova i poziva za dragog.
Predstavništvo 3x2m, PUNO...ja kulturno u red, i kluturno mi počinje mrak padati na oči...
i trpi kreten...trpi dok me leden znoj nije oblio...trk napolje-diši,diši,diši...
debil, kad neću da kažem da sam trudnice. Nisam tad htela, sad mi vipše neće pasti napamet da glumim ludilo u jbnoj zemlji.
Odem u crkvu, zapalim sveću za današnji dan, i za još neke ljude, nakupim snage, i odem kući.
To vam je moj dan. Ustala sam u 11h Shocked
Januarska jutra - Page 8 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 9/1/2012, 16:02

Pari, tako ja prvi put u banci, čekala pa prokrvarila. Bezveze mi da idem preko reda!!! I danas sam se sva tresla dok sam bila na šalteru i kad sam izlazeći prolazila pored svih onih ljudi u redu. Tačno, kakva sam, još bi se i rasplakala da mi je neko nešto dobacio!
Što se plate tiče, slažem se sa tobom oko onog - otkud znam šta treba da pitam!
Baš im nije fora da nas ne upozore! Ali, eto, i ja pogledam u stomak i za sekund im sve oprostim Razz
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od buby 9/1/2012, 16:36

evo i mene da cestitam slavu biksaci.djolesku i mrvici....
..danas vodila dunju na kontrolu i dobili jos neki ku**c za iskasljavanje...ja opusteno mogu apoteku da otvorim..citam sad vasu problematiku..kako da pitam nesto kad ne znam sta da pitam...tj da sam znala pitala bih..meni je npr dosta pomogla tinche jer sam ja jos od trudnoce kaskala za njom nekih mesec dana..pa prvo ona sve prodje.....ispita pa meni onda lako Very Happy
npr kad sam trebala da produzim porodiljsko kako sam ja mogla da znam,tj gde se to "procita"...da bukvalno moras skoro 2 meseca ranije pre isteka vec da krenes da juris papire,predajes i tako sto puta u 27og marta..mrzim papirologiju..samo negde juri..trci..i uvek cekam...i danas ova kontrola,ja zovem u petak da zakazem za danas da lepo imam svoj termin ona kaze zakazuje se samo do 9h... Rolling Eyes i naravno da nisam mogla,pa sam opet cekala sat ipo...prozivaju sporo,pa se zaguse sa ubacivanjem podataka u kompjuter i eto guzve...ja od sledeceg ponedeljka krecem sa nekom doobukom i 1februara krece posao kako cu..sta cu jos pojma nemam samo znam da ce biti tesko,nekako da bar nije zima,da nema toliko virusa i ovih prehlada....kombinovacu sa sestrom posto kao sto znate nemamo ovde u blizini babe ...strine...dede tetke...ma nikog...a muz uvek prva smena do4 minimum i jos u bg-u sto znaci ne moze je uzimati iz vrtica..ihhh...odoh...mislicu sutra o tome,odoh da skuvam caj i prodisem malo,ne pamtim kad sam ovako bolesna bila i "puna" slajma...pa mi se o poslu ne razmislja...grlimo vas sve
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od buby 9/1/2012, 16:37

Januarska jutra - Page 8 Sve-mi-to-razumemo-go  b  b  b
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 9/1/2012, 16:45

Ha ha ha!
Buby, fotka je grozna, ali baš govori više od reči!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bak 9/1/2012, 16:48

Joj Buby lol!

Pariz, bolje da ne pitas, minut odlaznog poziva iz Mak Telenor mreza, oko 85 din affraid. Mom dragom stigao racun, 99 minuta odlaznih poziva, 8500 din, BEZ pdv-a affraid affraid affraid affraid

Ja kupila VIP pripejd karticu, minut odlaznog za Makedoniju 17, 7 din plus uspostava 7 din. SA pdv-om. Uplatim 500 din, kad potrosim, bar znam koliko je. A ja ne bi nikako podnela da se ne cujemo svaki dan, nema para koje mi to mogu nadoknaditi Embarassed
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od dr mali pariz 9/1/2012, 16:51

Bak, naravno da sam pitala. Kad ga ja zovem, minut mu je 40 din. sms ga košta 24 din da pošalje. A odlazni mu 100 din min.
mora da zna, uostalom 7 dana je, koliko god da bude, crći nećemo,ali ipak da ima orjentir. Ustvari, ja sam takva, moram sve d aznam. Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 9/1/2012, 16:54

E bak, zamisli da on putuje tri dana-nema šanse da ti se javi! Da nema skype-a i poruka, znaš kad bi se ja čula sa mm-om kad ode na kraj sveta...kad se vrati verovatno!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bak 9/1/2012, 17:40

Mirjana, ne zelim da zamisljam Very Happy Na svu srecu postoje razna cuda novog doba, pa mozemo da se cujemo i vidimo na razne nacine. Ako nema poruka, mobilnih, neta... uvek ima starog dobrog fiksnog telefona Very Happy
A njega ima i na kraj sveta Very Happy

Pariz, da to je ta cena, bas su ga preterali. I to za zemlje prve zone Rolling Eyes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od dr mali pariz 9/1/2012, 18:43

bak ::

Pariz, da to je ta cena, bas su ga preterali. I to za zemlje prve zone Rolling Eyes
Januarska jutra - Page 8 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od cicsa80 9/1/2012, 19:40

dr mali pariz :: koliko god da bude, crći nećemo,ali ipak da ima orjentir. Ustvari, ja sam takva, moram sve d aznam. Rolling Eyes
Isto! Wink
Ja to postavim ovako: kosta razgovor ali da je ovde isli bi na kafu, druzili se i kad presaberem razgovor/sms izadje malo skuplje
I kad negde putujemo obavezno proverim parking(mesto, zone), banke, ostalo na licu mesta.
Miro ja bih cini mi se crkla da se ne cujem sa mm 3 dana.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Cupava 9/1/2012, 21:13

Mali Princ ::Biksi, Mrvice, Djole [b][color=darkblue]SRECNA VAM SLAVA!

Srecna slava. :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od KoMetaK 10/1/2012, 03:04

Djole, Bixi i Mrvice, srecna vam slava, pa da sledecu docekate u vecem drustvu! mrvica se vec pobrinula, a vas dve pozurite Wink
Pricate o telefoniranju u inostranstvu, samo da vam kazem (ako niste koristile) imate u MTS-u kartice za razgovor od 200 i 500 dinara za fiksnu telefoniju svuda u svetu. Za 200 dinara sa Italijom mogu da pricam 40 minuta. Samo sto je problem sto od trenutka kad prvi put pozovete, traju mesec dana, tako da je bolje da kupite ove od 200 ako ne mislite da pricate mnogo. E, da, zovu se ino call, i definitivno su jeftinije od bilo koje varijante (osim skype-a). Meni je jeftinije da telefoniram iz Srbije za Italiju, nego iz It za Srb sa slicnom karticom.
Ja se ne zaustavljam u Srbiji, i ne stigoh ni da se javim posteno. Imam jos 2 dana da obidjem jos neke ljude, a onda ispracam svog dragog kuci, a ja ostajem jos malkice, pa se nadam da cu uspeti da zavrsim sve obaveze ovde i da stisnem Djoleta i Bebka ako dolazi u nase krajeve.
Sve vas grlim puno i zelim vam da uzivate u snegu i ljubavi. Very Happy A ja cu jos malo u klincima mojih prijatelja osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 10/1/2012, 08:43

Dobro jutro!
Mrvo, srecna slava. Sad sam procitala da si i ti slavila.
Mili kako je proslo kod cika zube? Tako je to kad grickas hrskavu kozuricu Wink
Miro, znaci resena misterija oko uplate 400 i nesto dinara.
Bebko samo da te stisnem jako zagrljaj
Cicsa postena duso lol! Tako i treba, svakom svoje.
Lolipo dosta je bio odmaranja i praznovanja, vreme je za posao Rolling Eyes
Bakisa draga dobro se vratila. Bravo za odlican odmor na selu. Brzo ce se muzic vratiti sa puta a za to vreme ti prikup sve sto je potrebno za sledecu VTO i napred u nove pobede.
Mala vi`s kako Biksaca misli na tebe. Svaka joj cast lol! I sledeci put pravac preko reda i reci glasno i jasno da si trudna i da ne smes da cekas u redu i da stojis dugo. Kod nas svuda stoji nalepnica TRUDNICE IMAJU PREDNOST. Secam se,u trudnoci, kada udjem u postu i stanem u red, 80% ljudi samo spusti pogled...kao nista nismo videli...
Bubili moja,prvo doobuka pa posao. Bice nezgodno, ali cete se snaci. Veliki plus je sto je tvoj posao i vrtic na 2 minuta od stana. Bice problem ko ce ici po Dunjicu u vrtic kada si ti 2. smena, predpostavljam. Sigurna sam da cete naci najbolje resenje.
Meta ne smirujes se,putujes po Srbiji i obilazis sve tebi drage ljude. Nadam se da ces uspeti da se vidis sa Djoletom i Bebkom.
Ja na poslu, a misli mi kuci. Ana opet ima temperaturu. Krenula u subotu uvece 38,6 u nedelju celo pre podne 38,6. Posle popodnevnog spavanja preko 39. Dala joj nurofen u nedelju oko 4 popodne,spala temperatura i nije imala do juce popodne. Od 4 sata juce opet krece 37,7 pa 38,3 sinoc pred spavanje. Izmerim joj oko 11 sati uvece 37,7. I sinoc sanjam kako sam na Mljetu i sedim na terasi i vruce mi, cvarim se i cudim se sama sebi zasto se ne sklonim u hlad. I sve me po vratu pece . Budim se, a Ana me zagrlila i bukvalno gori. Njena ruka oko mog vrata i vrela. Izmerim temperaturu 39,6. Opet nurofen. Jutros , pred polazak na posao 37,2. Ne kaslje, ne kija, ne smrca...samo temperatura. Idem kasnije kod Anine dr da vidim sta ona predlaze.
Proslo 8 sati a ja jos kafu nisam posluzila. Evo stize kaficaaaaaaaaaaa


[img]Januarska jutra - Page 8 Kafeinkafa498 [/img]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od buby 10/1/2012, 09:36

dobro jutro...
auuu misu pa samo temperatura... Rolling Eyes
secas se da je nama tako bilo 5-6 dana pa nas posle stigao ovaj bronhitis...a kod vas obrnuto...dusica mala...jel trazi vrtic,a?
..jeste bice nam problem oko moje druge smena ali kombinovacu se sa sestrom pa videcemo ,to nam je sto nam je...
juce bas kad sam bila na kontroli pricam sa dr-om i ona mi predlozi devojcicu koja je tu kod njih stazira...klinkica...dosla popricale i cuvala bi ona dunju ali nije mi ni to resenje da je ispisem sad jer su nas stigle ove bolestine...sve se nadam da ce biti bolje..a i dunja vec velika pa nece kod nepoznatih uopste...negoduje,pa bi opet biulo privikavanja...ne znam,nisam jos pametna..
..citam ove vase cifre oko poziva i poruka vala bas ga preterase...pa samo u cg da posaljes sms je 15...a poziv nemam pojma...ne zovem...skupo...skupo i ovede ali ima sad besplatnih minuta i svakakvih akcija,veliki broj operatera pa se utrkuju ko ce bolje pogodnosti da da...ja od kad imam taj neki solidan paket fixni ni ne koristim...i kad zazvoni prosto se zapitam ko je????i obicno greska...a kad me pitaju koji je fixni ja pojma nemam Laughing
...jos da posluzim kafu i odoh dunji da dam dorucak pa se vracam da iscitam sta ima...stiskam sve
Januarska jutra - Page 8 299389_242443995807146_139889349395945_744458_976824731_n
...cujem dunja u dnevnoj sobi vice "ana"..."ana" zove sestru jovanu...juce bas u dz sve vreme je tako zove a jovana ima 6 godina i nervira se,pa pocela da galami...ma nisam anaaaaaa...ja sam jovana pa se okrene ka meni i kaze "boze tanja,reci joj pa to je ponizenje" lol!
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 10/1/2012, 10:47

Ha, ha, ha! Ponižena Jovana! lol! Slatkiši mili!
Mišu, nadam se da ćete se brzo osloboditi te grozne temperature!
Kafe su vam....pa, ne znam čija je bolja! queen queen
Metice, ne smiruješ se? Ako, ako. Bolje nego da ti posle bude žao što nisi sve obišla. Uživaj u zavičaju i ako vidiš Djoleta i Bebka dobro ih stisni i za mene!
E Cicsa, mislila sam i ja da ću crći....al svašta živ čovek može izdržati! U svakom slučaju, njemu je teže. Zamisli da provedeš 13 sati u avionu? Pa nekoliko na aerodromu, pa opet u avion, pa u brzi voz....a razlika u vremenskim zonama i klimi uopšte katastrofalna. Međutim kad tamo stigne, nema vremena ni za odmor ni za prilagođavanje, već odmah kreće s radom i sve tako dok ne pođe nazad. Kad stigne, ne zna ni gde je, ni koji je dan, ni doba dana.
Jutro svima! A evo i kako izgleda jutro u Subotici Januarska jutra - Page 8 T121015 Januarska jutra - Page 8 T121015Januarska jutra - Page 8 T121015Januarska jutra - Page 8 T121015Januarska jutra - Page 8 T121015
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Milijana 10/1/2012, 13:07

Dobar dan,
Evo i mene sa novom plombom Laughing Kaze zuba da sam juce bila deseta sa istim problemom.... hmmmm... izgleda da svi kupujemo prasice na istom mestu lol!
Joj Misu, koliku ona temperaturu ima? Obavezno kod dr-a.
Bubisa, a da uzmes tu devojku samo po nekad kad radis popodne. Mislim da ce se Duda brzo navici, nije ona problematicna.
Ni ja ne bi mogla da izdrzim toliko da se ne cujem sa mm-em... a tek da se ne vidim No Pa meni na porodjaju bilo najteze sto smo bili odvojeni 6 dana Shocked I sad se pitam kako cu... A tek kad vidim na moru zene koje po mesec dana sede tamo sa decom dok muzevi rade... ja to nikako ne mogu. I ako nam je stan prazan veci deo leta i koristi ga rodbina, ja ne mogu da ostanem bez mm-a. Koliko ima odmora, toliko letujemo... nema razdvajanja.
Miro i kod vas sneg? Kod nas nikako da padne. Jutros bilo mracno kad sam se probudila mislila sam da je jos noc, a sad evo malo malo pa sunny Ipak, danas sam resila da ne mrdam iz kuce... jednostavno me mrzi yes
Odoh da odmaram malko. Sve vas ljubim.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od cicsa80 10/1/2012, 14:12

Mirjana ::al svašta živ čovek može izdržati!
Moze Miro ali ja ne zelim da izdrzavam. On zna da ja brinem i uvek ima toliko vremena da se javi pa makar i iz toaleta(desavalo se, sta da se radi). Dok on radi, ja sam u kuci i gazda i gazdarica-znaci sve sto treba ja radim i ni meni nije lako. On je putuje, ja imala svoj posao + kucni radovi. Malo li je?
Misice postena nego sta, tako me naucili. Ono sto je moje ne dam a tudje mi ne treba. Dokle ta temperatura? Ljubim Anciku osmeh srce
Mili, sledeci put drugi farmer Very Happy
Dunjica srca
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od dr mali pariz 10/1/2012, 16:32

Metaurina :: imate u MTS-u kartice zovu se ino call, i definitivno su jeftinije od bilo koje varijante (osim skype-a).
Toliko su dobre da mi svaki put kad je kupi, mama kuka, i ide da se žali, jer joj na neki način"kradu" minute-ili se sami koriste...pa više i ne koristi,a kupila da se čuje sa sestrom svojom iz SK.
Eto, a pogotovu ne znače ništa kad je muž na putu, hotelu i sl. najmanje u sobi pored TL...nema-hoćeš roming-platiš,ali ti srce mirno Very Happy
buby ::a i dunja vec velika pa nece kod nepoznatih uopste...negoduje,
Crying or Very sad pa šta mi napriča, Duda nije više ona Duda koja rado ide kod svakog?? Cile moj mili!!
I buby, molim te da dete naučiš da kaže celu reč lol!
Dan cure!
Evo, ja sad pijem svoju prvu kafu...da,da...
Davno prestadoh biti ranoranilac,ali nakon buđenja,doručka, odmah sam mašinu napunila, i krenulapo stanu sa krpom.
Čini mi se da su me svi oni ukrasi gušili svojom prašinom. A i ukrasi nisu ukrasi, nego strašila, kad mi dragi nije tu Januarska jutra - Page 8 561840
Dakle, počela sam negde posle 11, sad kafu pijem. Dok sam poskidala ukrase-nisam iz dnevne-ne istežem se, pa prebrisala, pa prozori, pa otvorim ormar...haos. Nakupim punu kesetinu stvari koje se godinama ne koriste-u kesu pravo-pa ću zakačiti o kontejner.
Pa punu kesu nekih papričina...inače ja imam muža koji u životu nije ni jedan jedini papir odbacio-pa dok sam sve pregledala,presložila,obeležila...da li mi verujete ako kažem da sad lakše dišem?
Još tu ima krša,ali polako...
Sad sam mrtva umorna...a cunjala bih večeras...gde ću? Januarska jutra - Page 8 279933Pijem dakle prvu kafu, i pola kile naceđenog voća koje mi otvara oči.
Mimiće...kako je Anči sad? Bože, za sve je krivo ovo vreme nezime
Kod Mire sneg? Kod nas u M.Parizu kišurina ceo dan...uočila sam kako me neka komšinka iz zgrade prekoputa dosledno pratila pogledom naslonjena na svoju debelu podlakticu, verovatno misleći u svojoj glavi koja je ona budala što po kiši pere prozore... Januarska jutra - Page 8 447640ali kiša pada lepo-pravo, nemam problem sa tim Very Happy
Mili, ti ne šetaš danas? Laughing
Mare, spremaš rođus?
gde su slavljenice...da postave trpezu slavsku...proziiiiivkaaaaaaaaaa...Mrvo, Đolesku, Bixooooooooo -rodeeeee
Tino, kako ćeš ti sad bez fondana u rukama jedno vreme? Laughing
Ej, da vas ne bih sad sve isprozivala ko profa iz Lajanje na zvezde, na tribinama, odoh da švrljnem daljim temama.
Stisak! Januarska jutra - Page 8 692299
e, da...noćas sam imala vrtoglavice...kad god sam se probudila u toku noći, vrtelo mi se u glavi...moram da odležim, pa odsedim, pa tek onda ustajem u wc...čitala sam da u 12. nedelji kreću te vrtoglavice i nesvestice...valjda krv trči samo dole-niđe u glavu Laughing počinje mala žurka lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od racili 10/1/2012, 17:59

Ja sam prošle nedelje na trafici kupila orion karticu za inostranstvo, postoje dve vrste- da se zove sa fix ili sa mob. Uzela sam za fix i platila mislim 330 ili 350 din i dobila 17 minuta razgovora, zvala sam Nemačku, mislim da je to povoljno....
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 10/1/2012, 18:03

Vece drage,
nema me dva dana kad ono vec 4 stranice ispisane.
Juce smo slavili, imali gostiju manje nego sto smo ocekivali jer svako ko je imalo kijao nije hteo zbog mene da dodje. Very Happy Bas su uvidjajni. Ja ionako ni sa kim se nisam ljubila, to ne praktikujem od kako sam ostala trudna, cuvam se maximalno. Ali eto, zakaci me druga muka. Vece pred slavu pocne da mi se grci i pulsira materica pa sam prelezala dva dana, ustala samo da se pozdravim s gostima i rucam i veceram. Dr povecala dozu utrogestana, sad je bolje. Uglavnom, prodje i taj dan, i danas smo imali malo gostiju, ali ja po obicaju samo se kratko s njima zadrzala. Mm i danas slobodan pa je menjao i mene.
Kod nas tek danas sneg, ali dobrodosao je u svakom slucaju.
Nadam se od sutra da se vracamo na staro, na rucak s povrcem i malo manje slatkisa, da prodisemo kako treba.
Hvala svima na cestitkama, nisam juce otvarala komp, ali sam sad sve iscitala.
d
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Tinche 10/1/2012, 18:25

Vece devojke!

Pari, bice fondana...malo sam se preracunala...pa Batinom uji voljenom je rodjis u petak, a Nikolici u utorak 17. Tako da imam jos dve za sada. Radujem se Januarska jutra - Page 8 561840


Bili danas do vrtica, relativno sam zadovoljna a bata odusevljen. Naravno da bih nasla sto mana kada bih zagledala, na prvi pogled sam nasla jedno desetak lol!
Sada samo da stigne poziv sa posla...pa da krene(mo) na adaptaciju. Bata u vrtic a mama u pompeu sprat nize...bar prvi dan. Wink
Sutra idem kod pica majstora da isproveravam briseve...a popodne kod endokrinologa, tsh me nesto izaziva da ga sredim.

Odoh da smutim nesic pa da pospremim malo po kuci. Bem ti ovu zimu, samo se vrtimo u zatvorenom.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 8 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 27 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu