KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANANANA-put do moje srecice :-)

+46
smarija
grudva
Sofka
Orline
red
Jelica
Deni
Struzzo
buby
medolino
mijaki
aha
Dacaa
djole42
hany
senka
Simona
lolipop
bebko
Tanja83
Tinche
Mali Princ
ivi
Jelena*
cicsa80
dragana76ns
KoMetaK
anak
JocY
Cupava
bak
cvrle76
maus
dr mali pariz
tanjica
ninica2
SSanja
BiKsi :)
lilya
dragmilk
noja
maza1972
Mirjana
Kamilica
MAAKKI
ananana
50 posters

Strana 23 od 23 Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od ananana 5/12/2011, 09:08

Hvala mile moje love
Nisam ja pala zbog neuspeha, nije ovo prvi put i znam da moram dalje jer druge nema. Mene je ustvari pogodilo to sto su oni znali da 100% nece uspeti sa tolikim endometrijumom (a jo do tada nisam ni cula da debeli endo pravi problem) a mene su hrabrili kao ovo je dobitna kombinacija jer imam prelepe embrione, i onda kazu vratice 4 affraid (jer su znali da imaju 1% sanse da se prime) pa sam 2 nedelje bila ubedjena da ovaj put uspeva i bila bas pozitivna i ubedjivala i hrabrila moje bliznje. Znam da ne mora da uspe i znam kolike su sanse,svesna sam toga, ja sam bila pozitivna i meni je to vazno. Ali kada sam sazna da su oni 100% znali da nece uspeti a nisu mi rekli, malo se osecam izigrano, pame je to dotuklo. Vise bi volela da su mi odmah rekli da znam o cemu se radi! Ali sta je tu je.
Nema veze, idem danas pa cu da vidim sta ce mi reci sta dalje,... Necu da razmbijam glavu pre vremena.

Znam da se sve ovde mucimo i da su neke devojke prosle i gore,...ali stacu kad sam ja izgleda slabija i pala sam. Ustacu ja, odnosno, danas mi je vec mnogo bolje Very Happy

Sve vas jakooo zagrljaj javljam izvestaj!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Mali Princ 5/12/2011, 09:57

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 670661
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od medolino 5/12/2011, 12:25

Ananana, draga zagrljaj , kako meni moja svekrva kaze pa cu ja tebi da prenesem, ,,kada bi covek znao gde ce da padne,on bih seo,,
Samo razbijamo glavu pitanjima sta bi bilo kad bi bilo a opet je sve proslo i ne mozes vreme vratiti u nazad..Vidim i drago mi je da si odlucila da krenes u novu poteru,tako i treba, nemoj da posustajes... Sve pitaj doktorku sta te interesuje i koje jos nalaze da uradis. Radi sve ono sto ti mislis da treba da uradis,jer prvo ti moras sebe samu da podignes i da ides dalje! Evo ti primer nasa Kamilici i ona je nasa hrabrica i nastavlja da se bori.
Ananana ja verujem da si ti hrabra zena i ovo ce te samo ojacati da guras dalje poljubac zagrljaj Joj ja se raspisala...
Cekam da se vratis od doktorice pa pisi.... zagrljaj
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od maza1972 5/12/2011, 12:37

napred scuro cveće cveće cveće
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Xena 5/12/2011, 14:38

Ananana, jedva cekam da cujem sta ti je rekla dr Trninic, a to sto se tice vracana 4 embriona, nemoj da te brine, to im je neka nova politika jer su svima vracali po 4. Vlaisavljevic se zaprepastio kad sam mu rekla, kaze to nije ni po nasem Zakonu dozvoljeno, ko ce ga znati, ne vredi sada lupati glavu, i meni su vratili cetiri. ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 639820
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od noja 5/12/2011, 15:49

IAnana i ja jedva cekam da vidim sta ce reci dr, samo bez odystajanja hrabro napred,
E da setila sam se da je meni moja dr dala primo nult pre stimulacije jedno 10-tak dana sam pila jel kako mi je rekla da menstruacijom lepo ocisti sve, a bila je obilna,
sad nemam pojma jel sam ja stimul.primala od treceg dana, verovatno ima neke logike
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od ananana 5/12/2011, 17:13

Sa vrata kada su me videli i po faci zakljucili da nije uspelo prvo sto su rekli, pa da endometrijum! Ja im nista nisam rekla,... Eto, znaci znali su da nece uspeti sa tolikim endom.
Otisla sam odmah kod moje izabrane gin.koja je divna, ostra i otresita zena i svasta mi je rekla,... Da je njoj strasno to sto smo mi primorane daradimo u drzavnim ustanovama a da oni nisu kadri da nabave frizeve gdecemo moci da zamrznemo embrione nego sve to bace u kantu i da sada treba ponovo da prezivljavam stimulaciju i pitanje kakav ce biti endo i da ce onda opet sve da bace,... ne daj Boze.
Zato da dobro razmislim sta cu i kod koga cu daradim,... zato sam ja zabrinuta, nisam ja pala zbog ne uspeha vec zbog toga sto me boli glava gde dalje daradim i kod koga,... da mi se ne desi da mi opet endo i folikuli ne budu usaglaseni.
Nista, uzela sam nove upute, da povadim briseve, ostalo mi vazi, pa da predam papire a do tada cu da vidim sta cu.
betanija predlaze da opet idem na dugu semu ali da pre toga uzimam 2 meseca kontracepciju, i da pocnemo kada budem psihicki spremna.
A moja izabrana gin.kaze da je duga sema svuda u svetu zabranjena jedino se kod nas primenjuje i da je to strasno, jer se ona preko primenjuje samo kada je to bas neophodno. Ada je u mom slucaju ona bila previse,... A eto, oni planiraju opet da me stave na dugu semu.
ja stvarno nisam pametna.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od noja 5/12/2011, 17:31

Anana kod koga si bila, koje dr ? Pa da betanija je bas nesto sad nakriva
, nesvidja mi se rad kao da u vazduh sve odlazi od stimulacije do embriona,
Ja nikako nisam za kontracepciju ni 1mesec,
e sad ne znam nesto se prica da mozda od maja vrate privatne ordinacije,
e al to je rekla kazala,
Malo odmori leci ce sve na svoje mesto, a za laparo i histero jel si pitala
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od maza1972 5/12/2011, 20:26

A moja izabrana gin.kaze da je duga sema svuda u svetu zabranjena jedino se kod nas primenjuje i da je to strasno, jer se ona preko primenjuje samo kada je to bas neophodno. Ada je u mom slucaju ona bila previse,... A eto, oni planiraju opet da me stave na dugu semu.
Drago mi je da si to završila.Nije mi samo jasno ovo oko duge šeme,a ja sam inače na nju jako loše reagovala...stvorila mi se cista ,pa sam silno vreme izgubila .Od maja do oktobra trajao postupak,4 kutije mikroginona,krvarila stalno...jel ti objasnila zašto je ne primenjuju u drugim zemljama?
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od cicsa80 5/12/2011, 20:37

Ancice devojcice, zao mi je sto je kraj ovog puta ispao ovakav. Mislim da treba malo glavu pod hladnu vodu i onda guraj dalje. Sad si pod utiskom sama znas kakvim. Kad budes spremna, pucaj iz sve snage u mrezu! usne
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Kamilica 5/12/2011, 20:56

Anana, mislim da treba da ideš kod naše dr. Idi privatno kod nje, ako je ne možeš naći na klinici. Ja sam ti i rekla da ona često radi samo utorak, sreda i četvrtak, bar što se ordinacije tiče. Čisto, popričaj s njom. Ja sam zakazala, već privato. I imam nameru da je uporedo u postupku posećujem i privatno. Ako neode na trudničko kad ja počnem postupak...
Da li si spominjala hitero?


Poslednji izmenio Kamilica dana 5/12/2011, 21:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od ananana 5/12/2011, 20:59

Bravo cicsa, slazem se, yes ljubav

ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Jejaaa 6/12/2011, 22:09

Ananana- zao mi je, ali nema nam druge nego glavu gore i guramo dalje!Boli, tesko je, ali cilj imamo i ne predajemo se....
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od ananana 6/12/2011, 22:47

Hvala Jejaa, idemo dalje, jos jace! ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Mirjana 6/12/2011, 23:32

Ananana, ni slučajno više kod njih! Odmori, sredi endo, sredi misli, pa ćeš videti šte ćeš. cmoka
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od dragana76ns 7/12/2011, 16:35

Anci ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od ninica2 7/12/2011, 16:51

Ananana draga ljubim te i zagrljaj
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 23 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 23 Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu