KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANANANA-put do moje srecice :-)

+46
smarija
grudva
Sofka
Orline
red
Jelica
Deni
Struzzo
buby
medolino
mijaki
aha
Dacaa
djole42
hany
senka
Simona
lolipop
bebko
Tanja83
Tinche
Mali Princ
ivi
Jelena*
cicsa80
dragana76ns
KoMetaK
anak
JocY
Cupava
bak
cvrle76
maus
dr mali pariz
tanjica
ninica2
SSanja
BiKsi :)
lilya
dragmilk
noja
maza1972
Mirjana
Kamilica
MAAKKI
ananana
50 posters

Strana 21 od 23 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sledeći

Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od anak 2/12/2011, 16:46

Anana, v žao mi je. Ali nekako verujem da ćeš ti vrlo brzo uspeti. yes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Likoli 2/12/2011, 18:09

Ananana zagrljaj
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od hany 2/12/2011, 18:11

zagrljaj
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od hany 2/12/2011, 18:12

zagrljaj
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od mijaki 2/12/2011, 18:13

anana, sta da ti kazem da da te utesim...
samo polako, prepakuj papire i ponovo u akciju, sa takvom energijom, uspeces ti jako brzo! sigurna sam u to!
ljubim te

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od dr mali pariz 2/12/2011, 18:39

ananana :: Ide mi na zivce, to mi je kao neki zadatak koji nikako ne mogu da resim, kao glupava se osecam Very Happy
Za ovako izraženu emociju od mene dobijaš čistu 5, jer nisam dovoljno školovana da bih ti dala 10!
Upravo tako!!
Sad čuj šta ti imam reći...
Kao prvo, baš mi je žao , naravno, uvek postoji ta nada, pa 4 su vraćena...makar 1 da se zakačio značio bi ostvarenje snova, a
ovako...
S druge strane, dopada mi se tvoj stav da odmah kreneš dalje, tražiš papire...i u tome će vreme proći, a kad procuri, osećaćeš se bolje.
Sad nešto da kažem, što nisam smela posle tvoje aspiracije, jer, nemoj mi zameriti, ali tad ti najmanje treba da ti neko unosi nemir sumnjom...endometrijum ti je bio predebeo. A kao što ne valja tanak, ne valja ni debeo, reči su dr trninić-Pjević, na moje pitanje o endu i šta je ideala. nisu ni milimetri toliko bitni koliko sama sekrecija u momentu vraćanja embriona.
A što je tebi toliki endo bio? Ne znam, ali mislim zbog visokog progesterona-a to nećeš saznati. Svakako su hormoni razlog zadebljanja, koje nije dobro, a oni su tiipak sproveli postupak do kraja...naravno, nemaju zamrzivač, pa da zamrznu embrione Rolling Eyes
Ono što me je sad zaintrigiralo su ti tvoji ciklusi na 28-29 dana, a malo obilni...Meni je do juče to bilo normalno, i ja sam takve imala, ali dr Bilji iz Ivanovića kod koje ću voditi stimulaciju, to se nije svidelo. Iako na UZ moj endo izgleda savršeno, ona kaže da ja treba da imam u mojim godinama, a ti si još mlađa, menstr. normalnog krvarenja,i pošalje me na histero.
Nisu mi otkrili endometriozu, hvala Bogu, samo neku blagu hiperplaziju (posledica visokog estrogena i kraćih ciklusa), i otklonili je. HP nalaz je rekao da endo dobar. Ali sam mirnija. Dakle, moj savet je histero, ako je nisi radila, pa posle u sl. postupak.
držim pesnice za tebe i znači taj entuzijazam kojim si sve vreme postupka zračila ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 670661
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od cvrle76 2/12/2011, 19:18

e ana, bas mi je krivo... stvarno sam bila ubedjena da ce sve biti ok..... Crying or Very sad tuga
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Jelena* 2/12/2011, 19:46

Ana ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 670661
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od grudva 2/12/2011, 19:46

ana bas mi zao ff
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od BiKsi :) 2/12/2011, 19:52

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 639820
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od maza1972 2/12/2011, 19:55

Ana ...žao mi je Crying or Very sad zagrljaj
od Struzzo Danas u 3:43 pm
Koji je dan ciklusa bio tvoj ET...meni je dr Vlaisavljević pričao o implantacijskom prozoru, negde smo pisale o tome...kad bi znali kad se on dešava svaka bi vantelesna uspela...
Pokrenule ste veoma važnu temu.I meni je Radulović pre Eta pričao o implant.prozoru,a i čitala sam negde na našem forumu.U nestimulisanom ciklusu u vreme ovulacije endo je troslojan i porede ga sa zrnom kafe,baš sam ovo zapamtila,a i prevrnula sam neke moje sličice sa folikulometrija i tačno se vidi -kao zrno kafe ima crtu po sredini....
Sru je jako lepo napisala,tako da nemam šta više da dodam...samo se pitam kako izgleda naš endo u stimulisanom postupku,možda ga poremete hormonima i onda nam se mrvice ne zadrže... Crying or Very sad
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od MAAKKI 2/12/2011, 20:47

‚Annana mnogo mi je zao verovala sam da ce da uspe zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Dacaa 2/12/2011, 21:04

E bas mi zao tuga ja sam mislila da je bolje kad je endo deblji.Meni je dr u vreme et rekla da je 15mm.A kad sam bila na uz dok sam lezala u bolnici dr je govorila endo.vam je bas debeljuskast?!Nije rekla koliko.Ni sama nemam pojma sta bi ti rekla.....Isplaci se,odboluj pa opet kreni u borbu.Znas i sama tako mi sve radimo.Mi nikad ne odustajemo od nasih snova da jednog dana postanemo majke!Videces izaces jos jaca iz svega ovog i jednog dana ces sve zaboraviti sto si prosla.To je meni moja drugarica rekla koja je dobila bebu posle puno borbe v cmoka
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od JocY 2/12/2011, 21:19

Ananana bas mi je zao, mislila sam da ce da bude drugacije... zagrljaj
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Xena 2/12/2011, 21:40

Ana, nemam reci, samo ti saljem jedan veliki, topli ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 670661
I ja sam mislila da je bolje da je endo sto deblji. Betanija dobija jedan veliki minus za prethodni period. Ne znam da li sam paranoicna ili se tu nesto cudno dogadja.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od lolipop 2/12/2011, 23:32

Ananana zagrljaj , žao mi je dušo.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od ananana 3/12/2011, 08:56

Devojke puno vam hvala na podrsci zagrljaj

neverovatno,ali uopste nisam pala. Nekako sam puna snage,jer sada znam da sam do negde stigla i da imam cime da se bavim, odnosno sada cu da istrazujem zasto je do toga doslo i da se pripremim za sl.put.
Pricacu prvo sa mojom dr.Pjevic, da vidim sta ce da mi kaze. Hocu prvo da resim stanje endometrijuma pa u novi postupak!

Struzzo, hvala mila puno na informacijama!

Paris, divna si, tako si mi lepo objasnila! Punooo ti hvala draga cvet A kazi mi molim te, da li znas da li bi doktori videli taj problem kratkih ciklusa kada sam ja vec bila na hisero?
Ja bas juce razmisljam, da bih opet isla na histero. Bila sam pre dve godine, ko zna da li se nesto mozda opet vratilo? Da li oni sa histero mogu videti da li se vratila endometrioza, ili bi morala na laparo?
Jer nekako kontam, ako imam nesto sto se pojavilo u medjuvremenu, najlakse da odem na histero, naprave veliko spremanje,i onda kazu da je najveci postotak uspeha u prvih 6 meseci Very Happy pa da se bacim u prirodnjake, a ako ne uspe onda sledeci postupak.
Ne znam, imam puno ideja Very Happy Ali mislim da moram da resim prvo stanje endometrijuma.

Nerviram me to sto doktori nikada nemaju vremena da popricas sa njima i da se posavetujes, uvek negde zure i nikada ne saslusaju. A mislim da bi mogli napraviti lep plan. Potrudicu se da ih nahvatan na par minuta.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od maus 3/12/2011, 09:04

Ananana zagrljaj
Vidim da nisi klonula i da si puna snage i volje. Samo napred !
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od ananana 3/12/2011, 09:12

Maus, hvala draga osmeh srce
Stvarno nisam klonula, sada idem da istrazim sve po pitanju endometrijuma, bar znam cime da se bavim. Nekako mi daje snagu da je sve zbog toga,...

ljubav
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Mirjana 3/12/2011, 09:38

Tako je ženskice! Samo guraj napred! zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od ananana 3/12/2011, 09:48

devojke, nesto me jakoo zanima!!
Posto sam ja radila u drzavnoj ustanovi gde nema mogucnosti zamrzavanja, a imala sam dobre embrione i odmah je bilo jasno da nece uspeti jer mi je endometrijum bio predebeo, da li sam ja mogla da prenesem te embrione u privatnu i da ih zamrznem??
ne znami me da li bi oni to dozvolili ili ne bi, nego da li bi to fizicki bilo izvodljivo, odnosno da li bi embirioni preziveli do tamo?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Kamilica 3/12/2011, 09:54

Ana, Ja sam upravo to pitala dr, Nadu Tabš na aspiraciji, i rekla je da to apsolutno nije moguće. Neopterećuj se pitanjima - zašto. Molim te. Iz iskustva ti govorim. Upašćeš u začarani krug. love
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od tanjica 3/12/2011, 10:05

zagrljaj zao mi je Anci............ zagrljaj
tanjica
tanjica

Broj poruka : 313
Datum upisa : 22.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od ananana 3/12/2011, 10:16

Kami, ne mogu, jako sam besna-sada me stize, zbog toga sto su od pocetka znali da nemam sanse a ja se kao budala nadala. Sama sebi izgledam kao magarac. Pokusala sam da se ne opterecujem i ne informisem i ne raspitujem o svemu, kao sto manje znambolje mije. Tako da nisam znala da mi je endo bas tako stravicno debeo i da nece uspeti. Ali oni jesu znali!
Moram ih sve ispitati, sta sada predlazu! Jer je ocigledno da je moj problem u endometrijumu! Sve se dobro odvija do momenta kada embrioni treba da se prime! Uh, bas sam besnajer nemam koga da pitam!

A zasto nije moguce prebaciti embrione?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Kamilica 3/12/2011, 10:31

Duuušo, kad bi žene znale zašto ne dolazi do implatacije, svaki naredni pokušaj bi 100% uspeo, dakle, ti ne znaš da li je tvoj endo bio uzrok tome, samo nagađaš...Govorim ti zbog tebe same da se ne pitaš zašto, jer nema smisla, nećeš nikud stići. Drugo, ti isto ne znaš da li su oni znali da neće uspeti i to ti nagađaš...
Smirićeš se ti, pogledaj mene, šta se meni dogodilo, kakva ironija, ispe, pa podačaj, pa kad bi se pitala zašto otišla bih, da prostiš u pi..ma...
Za embrione i zamrzavanje, ne znam zašto ne može, ali na takav način ne sarađuju s Genesisim...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ANANANA-put do moje srecice :-) - Page 21 Empty Re: ANANANA-put do moje srecice :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 23 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu