KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

+17
plavaptica
Struzzo
Tinche
bokica
Simona
buby
Milijana
Masha UK
Shizika
cicsa80
LaFolie
nesalela
Mali Princ
nena beba
Kamilica
maus
nabla
21 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od plavaptica 16/1/2013, 23:14

Definitivno Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 561840
Ja tako Ani pustim neki crtani da se kao malo zanima, ako ja treba nesto da radim, a onda se ispostavi da njoj to nije ni najmanje zanimljivo, a mama se udubila u isti skroz Embarassed.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od lilymar 17/1/2013, 09:44

Juce smo odgledali dve epizode Mase i medveda i mogu reci da joj je bilo zanimljivo. Doduse nije komentarisala, samo se smejala, a Pepu cemo, kako kaze Pudza, pokusati da posaljemo na godisnji odmor bar neko vreme.
lilymar
lilymar

Broj poruka : 318
Location : Beograd
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 17/1/2013, 14:58

Luciji se Pepa nije dopala, a ni meni. Sada vidim da se ni vama nije dopala.
Zenske sa Kutka, ne vole Pepu!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od Tinche 17/1/2013, 15:38

Mene bas Pepa nervira...razmazena devojcica koja sve najbolje zna!
lol!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od Simona 17/1/2013, 16:08

Kod nas je Pepa isto otišla u prošlost. Ali ja sam volela taj crtać... Možda zato što smo mi u periodu adaptacije kad su Pepa prasići baš bili aktuelni savladavali odnose - ovo je mama, ovo je tata, baba, deda, pa onda Pepa i Džordž jedu, idu u vrtić,tata slavi rodjendan a šta onda rade mama, Pepa i Džordž... Jedino što su i skakali po baricama, to je očaralo Vilenjaka pa i danas voli da skoči u baricu poput Pepa prasića...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od Tinche 17/1/2013, 16:23

To i bata voli da radi...ali samo kad ima gumene cizme!

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 17/1/2013, 16:50

I bez Pepe Lucija i ja jedva cekamo da vidimo baru pa da zajedno skacemo po njoj. Leti se ja izujem, vodica topla, gre'ota i izlaziti ponovo na asfalt (tu ih najcesce nalazimo).
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od Milijana 20/1/2013, 14:05

Joooj Pepa mi je grozna, ne mogu da svarim ono groktanje, a i Lenci pripada devojkama sa Kutka pa je ne mirise...
Kod nas i dalje Meda Carli, sad imamo i Midzi - Milenu lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 21/1/2013, 10:37

Hvala puno clanici skole "Milicufbub" sto nam je otkrila "medu Carlija". Totalno uziva. U crtane se UOPSTE ne razumem (u pesmice savrseno), te vas molimda nastavite dalje da nas sve savetujete.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od nena beba 21/1/2013, 11:39

Otkrili smo čudan crtani ali ne trepču na njega: kiriku. Mali crnac iz plemena nekog africkogvi njegove avanture
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od nena beba 21/1/2013, 11:41

A i garfild je aktuelan u poslednje vreme
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od Milijana 21/1/2013, 13:56

Joooj moje dete otkida na Sheep in the island Shocked

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od nena beba 27/1/2013, 16:28

I ove madjarske narodne priče na minimaxu ih hipnotisu. (od skoro opet imamo tv a ne samo comp)
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od nena beba 3/2/2013, 13:04

trazeci recepte za mesecni jelovnik naleteh na ovo:
http://www.yumama.com/vesti/3061-crtani-filmovi-izazivaju-nasilje-kod-dece.html


!!!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od MARA 13/2/2013, 17:22

Mi dobili poziv za Viktora pre duze od mesec dana za 6-og i 13-og feb za kod psihologa i logopeda.
Oba puta bio mm(tata) i oba puta je bio nagrdjen i od strane logopeda i od strane psihologa.
Njihova izjava je dete je prepametno ali ni pod tackom razno ne dolaze u obzir crtani filmovi Shocked Rolling Eyes ,pitam se zato ponekad ne?Ne naravno da po ceo dan visi o komp ali sat vremena itekako prija i meni i njima.Ne ni toliko i tacka.
Sutra idem ja imamo neke vezbe disanja pojma nemam zasto niti su objasnile,ali ja idem da vidim sta,kako?
One su shvatile iz njihovog razgovora da dete hoce da ispolji neku vrstu agresije iz razloga sto gleda crtane filmove tipa Nodi,Traktor tom,Pepa,Pocoyo...rekla je ti crtaci spadaju u agresivne.
Iz mog ugla gledano pocoyo je jedan jako poucan i lep crtac
Pepa je nekako sto Tina rece razmazena devojcica.
Traktor tom i nije los ne vidim ja tu nikakvu agresiju
Nodija isto ne vidim niti kao agresivnog niti kao zlog (kako je ona navela)dete joj lepo reklo Goblini su zli,ona ne veruje.
Znam ja da njima uvek nesto smeta ali da vidim sta to,kao psiholog u pokussaju mogu reci da preteruju.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 13/2/2013, 17:47

Kuda ide ovaj svet ??????!!!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od nena beba 13/2/2013, 18:05

slazem se da crtici mogu uticati na agresiju i svasta negativno ali bas ti koje su nabrojali ne vidim zasto! to su retko poucni i "mirni" crtani.

nego oni (psiholozi) to vise sa aspekta formiranja licnosti, drugi opet zbog formiranja losih navika, ranije pominjane akomodacije oka, i sl.

neki imaju svasta jos na tu temu da kazu... naleteh na ovo
http://aleksandartrifunovic.wordpress.com/2011/07/08/negativno-delovanje-crtanih-filmova/

ne salazem se sa svim, ali ima dosta toga nad cime se treba zamisliti
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 3 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu