KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

+17
plavaptica
Struzzo
Tinche
bokica
Simona
buby
Milijana
Masha UK
Shizika
cicsa80
LaFolie
nesalela
Mali Princ
nena beba
Kamilica
maus
nabla
21 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 3/1/2013, 15:17

da, to je taj uzas o Bumbi.
Btw, zar srpski i hrvatski nisu isti jezik?! Primer: kuca, domacica (u srpskom): dom, kucanica ( u hrvatskom).
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od buby 3/1/2013, 20:10

BOK... Razz Neka hvala ...lipa je ova nasa srbija Razz
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 3/1/2013, 20:43

Jeste lepa, ali je more jedno Hrvatsko. Ides li ti Buby sa nama i decacima sa slike (januarska jutra) na Mljet? Da te podsetim, Maus kada dobije na Lotou kupuje kucu na Mljetu i sve nas zove. Ja nabavila i decake.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od Struzzo 3/1/2013, 21:07

Jao, Ćufto, izvinite na offu ali meni se čini da oni tvoji dečaci kao da više vole...isto dečake... Razz
Nek' ti Paris izvadi one njene vodoinstalatere... lol!

I mi volimo TUTITU i jedan korejski "Little bus Tayo"...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 4/1/2013, 09:42

Struzzo, i ti i Mili ste podlegli srpskoj paranoji da su svi muskarci potencijalni homoseksualci. Kada se zagrle, ljube i ostalo po utakmicama je homoseksulaizam, kao i ovo grljenje na plazi. A kada smo mi zene u pitanju, i grlimo se i ljubimo na proslavama, mi nismo lezbejke?!
Ovi sa sloike nisu homoseksualci, a ako sumnjate, vi ih samo gledaje, a ja cu i da ih pipkam.
Izvinjavam se, ovo svakako nije tema za crtane filmove Embarassed
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od maus 4/1/2013, 09:59

cufta :: da, to je taj uzas o Bumbi.
Btw, zar srpski i hrvatski nisu isti jezik?! Primer: kuca, domacica (u srpskom): dom, kucanica ( u hrvatskom).
hahahaha sad me podseti Ane og na Mljetu.
Mamaaaaaaaaaa sta je to val? Posle je ona govorila val, a druga teca talas.
Prica joj Ivana iz Zg i kaze juhica. Ivana, sta je to juhica? Dugo posle toga sam joj kuvala juhicu za rucak, ne supicu, da se zna.
Naravno da je isti jezik, samo malcice drugacije Very Happy

cufta ::Jeste lepa, ali je more jedno Hrvatsko. Ides li ti Buby sa nama i decacima sa slike (januarska jutra) na Mljet? Da te podsetim, Maus kada dobije na Lotou kupuje kucu na Mljetu i sve nas zove. Ja nabavila i decake.
Tako je Cufto moja, jedno je Hrvatsko primorje, jedan je Mljet i JEDNOM cu sigurno imati tamo kucu. Ti te momke povedi, ja se ne bunim, sigurno ih necu samo merkati Laughing

Mi gledamo crtani film Balto, dugometrazni. I po istinitom dogadjaju, divan je!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 4/1/2013, 10:10

Hvala vam svima, danas cu probati sa crtanima koje vasa deca gledaju. Moram sebe osloboditi Bumbe Rolling Eyes
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od Struzzo 4/1/2013, 14:25

Eh, Ćufta, daleko od toga da u svim muškim izlivima emocija vidim homoseksualnost ili da sam homofobična, naprotiv...dok sam živela u Italiji imala sam dobre drugare- homoseksualni par dva vrlo lepa i zgodna muškarca i preko njih upoznala dosta sličnih....nego mi je ona poza otpozadi onako...podseća...ili sam ja subjektivna, nikad mi muška guza nije bila fetiš... Very Happy Wink

No, moje dete voli na Youtube-tu i gospođicu Taylu...čini mi se Teatime with Tayla...šeni kad čuje njenu verziju pesme "Wheels on the bus", ona imitira i životinje...slatka je, vesela i energična...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od plavaptica 4/1/2013, 14:51

Ana obozava crtani na Minimax kanalu, neki sa lutkama koje podsecaju na Mapetovce, svaki put se odusevi, siri ruke i prica im nesto kao da je videla stare drugare.
A sto se onih guza tice, mozda onako zbirno deluju malo gej, ali ako se izdvoji par komada....hm....
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 50
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 4/1/2013, 19:56

Dobro, onda mozemo mirno na Mljet Very Happy .
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 5/1/2013, 20:00

Samo da prijavim radosnu vest, da glupi Bumba odlazi u zaborav.
Medjutim poslednja dva dana non-stop slusamo "Vuce, vuce bubo lenja". Ne, to nije sve, i ona i mi moramo da pevamo tu pesmu. U pauzama pesme moramo u vozicu da se krecemo po sobi pustajuci i obavezno i pevajuci "Ivin voz".
Deluje slatko, ali kada se ne ponavlja 2000 puta. Ali sta cemo, sve radimo kako ona kaze.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od MARA 5/1/2013, 22:40

Cufto carice-cepam se od smeha.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 37
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od Milijana 9/1/2013, 08:42

Cufto, citam ovo i sve vise uvidjam da smo ti i ja u istim g... Mi vec mesec dana pevamo Vuka i Divan dan... mislim da cu se ispovracati na sledecem decijem rodjendanu Rolling Eyes
Mljet moze...
Kako bi ja volela da se ratosiljamrecenice: Jesi li to ti, Medo Carli? fd Ali, verujem da ce je proci, kad su je prosle reklame za kinder jaja koje je gledala po milino puta dnevno i one glupe pesme Gummy bear, sve ce yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 9/1/2013, 09:57

Ijaaaaoooo i njoj je rodjis za mesec dana. Znaci sledece je "divan dan" v .
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od Tinche 9/1/2013, 22:08

Bata pevusi divan daaaaaaaaaaaan svaki put kada se zaigra... Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 635297
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 10/1/2013, 09:54

Aaaaaaaaaa, POCELO JE! Javlja mi juce mm na posao kako L peva "nas din dan". Garant je nekome bio rodjis u jaslicama pa naucila!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od lilymar 16/1/2013, 14:17

Moze li neko da mi kaze kako se "skidamo" sa nekog crtaca ili to dodje samo po sebi.
Moje dete do pre mesec dana nije moglo ni pola minuta da se zadrzi na nekom crtanom, a ipak je svaki znala kako se zove. Jednostavno joj nisu drzali paznju kao recimo pesmice, koje bi trazila da joj citam satima.
Elem, pocela je da trazi Pepu prase i ja joj kao predana mama, skinem sa neta jedno 50 epizoda, da ne bih ustajala svakih pet minuta i pustala drugi. Ovako mi se ucini jednostavnije, racunajuci da ce odgledati nekoliko i da ce je zadovoljiti, ali ne lezi vraze. U stanju je da gleda ceo dan. Jos malo pa cemo poceti da grokcemo svi po kuci. Inace sam joj pustala svaki moguci crtac koji bi joj u ovom periodu mogao biti zanimljiv, ali bez uspeha. Pepa ili nista.
lilymar
lilymar

Broj poruka : 318
Location : Beograd
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 16/1/2013, 17:07

Lilimar, ne znam rešenje. Možeš li da mi kažeš koliko ti je dete da znam kada će se to nama dogoditi
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od Tinche 16/1/2013, 17:30

Projde samo...zavisi od deteta kad. Uglavnom dosade pa traze nesto drugo.

Ali mi smo ogranicili gledanje tv-a na sat vremena pre podne i isto toliko popodne i to pod uslovom da je napolju hladno i nije za setnje.
Prekidamo sa pricom "pepa sada ide da ruca/seta/spava" a tutitu da "sipa benzin"...pa ce doci kasnij/sutra...
Upali svaki put.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od lilymar 16/1/2013, 17:33

Cufta 26.decembra smo napunili 2 godine, tako da ste blizu.
Samo se tesim da je faza jer one prolaze. Kad sam otisla u vrtic danas po nju, odmah je rekla: "idemo kuci i gedam Pepa pase".
lilymar
lilymar

Broj poruka : 318
Location : Beograd
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od lilymar 16/1/2013, 17:36

Tinche, to pali kad mi imamo obaveze, tipa rucka, spavanja, kupanja. Onda mi idemo da rucamo i pepa ide da ruca i sl. Uzmem kocke da se igramo, upali desetak minuta i onda opet pepa.
lilymar
lilymar

Broj poruka : 318
Location : Beograd
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od buby 16/1/2013, 18:00

lilymar ::Tinche, to pali kad mi imamo obaveze, tipa rucka, spavanja, kupanja. Onda mi idemo da rucamo i pepa ide da ruca i sl. Uzmem kocke da se igramo, upali desetak minuta i onda opet pepa.
faza...kod nas je bio nody aktuelan a sad dolazi u obzir samo onaj nodi na minimaxu "ucimo engleski" jer traje bukvalno par minuta ...i ona izgovori rec i to je to....pepu smo prosli...i sve tako u krug...oni u tom peridu vole da gledaju ono sto znaju,tj sto su naucili pa da ponavlja unapred zaucene scene.....tako da spremi se za nesto drugo brzo ce doci Very Happy mi smo sad na mikijevoj igraonici...prvo nodi...pa pepa...pa medved i masa sad je na redu mikijeva igraonica lol! ..
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od cufta 16/1/2013, 21:42

koliko je njima zivot lep i zanimljiv. Mnogo je dobro biti dete!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od pudza 16/1/2013, 23:12

Lilymar,
Nasa Pepa je otisla u Egipat i nece se vracati. Very Happy Pepu vise ne pustamo. Ako Pepa bude na TV-u onda je moja cura odgleda.
Moje dete je krenulo da zivi po Pepi i tada je Pepa zavrsila karijeru. Prema tome poslati Pepu daleko i vise je ne pustati.
Mi imamo CD sa oko 100 Pepinih crtaca.
pudza
pudza

Broj poruka : 158
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od buby 16/1/2013, 23:13

cufta :: koliko je njima zivot lep i zanimljiv. Mnogo je dobro biti dete!
likeit likeit likeit likeit ebas to...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke - Page 2 Empty Re: Crtani/apstraktni filmovi za decu- preporuke

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu