KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Sofka
ciklama
Zoka83
maus
Sami
viktorija
heja
Shizika
grudva
nabla
vildana m
jaca*caca
cvrle76
fenix
maza1972
Deni
lilly13
malenaa
Tanja83
catherine290505
lolipop
hany
LaFolie
ivi
Malina
vikica800
shenon
Cupavac
Cupava
anna
*AIDA*
Jelica
racili
seka 35
cicsa80
lena
djole42
Mali Princ
JocY
Orline
Xena
Anavi
bak
noja
KoMetaK
Kamilica
Sneza
ninica2
ananana
anak
dragana76ns
Likoli
BiKsi :)
MAAKKI
Mirjana
dr mali pariz
heart84
Botox
62 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 17/9/2011, 20:18

Malina ::Heart kada si ti radila tvoje smrzlice, da li su te bolele grudi? Ja nekako navikla da me bole kada sam u postupku, od lekova, naravno, a sada nista, nemam nikakav osecaj, pa mi cudno. Mozda ce kad krenem sa utricima Shocked



Draga koliko se ja secam nisu me bolele grudi, mene cak ne bole ni kad treba da dobijem, retko kad, i sad kad sam pocela da primam terapiju samo su nabubrele, e kad bi tako ostale, ali ne bole Very Happy

Opusti se i uzivaj i ne trazi simptome Korak po korak na putu do bete + - Page 22 670661



Dragana bravo za rezultate Korak po korak na putu do bete + - Page 22 447640
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 17/9/2011, 21:59

Veče koraci samo da vas ljubnem jednom ljubav

Feniks svaka čast, polagani si postupak privela kraju. Ne brini biće to sve dobro, pa da slavimo veliku betu yes

Malina ne brini za endo, biće on dobar na dan et-ja, a ti udri po pivi za svaki slučaj yes

Dragana76, Draganče moje superiška za rezultate, samo polako, i bez panike molim love
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 18/9/2011, 02:39

Hmmmm, sta da radim sa Lactobacillus spp gljivicom ?? JEl to isto sto i kandida? U cervikalnom je imam u manjem broju, a u vaginalnom u vecem... u zbunu sam
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 48
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 18/9/2011, 10:59

Anavi ::Hmmmm, sta da radim sa Lactobacillus spp gljivicom ?? JEl to isto sto i kandida? U cervikalnom je imam u manjem broju, a u vaginalnom u vecem... u zbunu sam

Anavi,koliko ja znam,lactobacilli su normalna flora,nalaz je dobar,tako su bar meni objasnili u jevremovoj kada sam nosila cervikalni i vaginalni bris pre postupka gde sam ih isto imala kao i ti,u cervikalnom manje a u vaginalnom brisu vise.I ja sam bila potpuno zbunjena dok mi Dr Milica Ilic nije objasnila.

Koracaljke sve vas puno d i usne
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 18/9/2011, 12:41

Mrvica-bubica ::
Anavi ::Hmmmm, sta da radim sa Lactobacillus spp gljivicom ?? JEl to isto sto i kandida? U cervikalnom je imam u manjem broju, a u vaginalnom u vecem... u zbunu sam

Anavi,koliko ja znam,lactobacilli su normalna flora,nalaz je dobar,tako su bar meni objasnili u jevremovoj kada sam nosila cervikalni i vaginalni bris pre postupka gde sam ih isto imala kao i ti,u cervikalnom manje a u vaginalnom brisu vise.I ja sam bila potpuno zbunjena dok mi Dr Milica Ilic nije objasnila.

Koracaljke sve vas puno Korak po korak na putu do bete + - Page 22 692299 i Korak po korak na putu do bete + - Page 22 582639
Anavi, potvrdjujem, i meni su tako rekli, ako procitas sta pise na jogurtima sa probiotskim kulturama naci ces Lactobacillus
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 18/9/2011, 14:44

Lactobacilus je ok.nalaz...čak je dobro što ga imaš jer štiti od patogenih bakterija.Ja sam pila Lactogyn za normalizaciju mikroflore i on je u njegovom sastavu.
Devojke,zaključana je tema OGTT test , a imam nameru da privatno odradim ovaj test pre postupka,pa me zanima koliko vadjenja krvi i kako se tačno zove ovaj test,kako da naglasim da urade i insulin?
Moja dr.neće da mi da uput za državnu,navodno nema indikacija, a meni je jako važno da sad uradim i uđem mirno u postupak...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 18/9/2011, 20:08

Devojke, puno vam hvala :*

MAZO
Ja sam radila taj oggt test, sa 75 grama glukoze, i to :
0'
30'
60'
90'
120'
i to sam radila test opterecenja na insulin i glukozu (samo sam im tako rekla, i sa ovim vremenima koje sam napisala, tako mi je rekla Dr Sumarac
i koliko se secam, u konzilijumu sam to platila oko 8.000 dinara
Evo ti broj konzilijuma
+381 11 2430 804
+381 11 2434 892

Koracaljke, pozdrav ! radost
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 48
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 18/9/2011, 21:23

maza1972 ::
Devojke,zaključana je tema OGTT test , a imam nameru da privatno odradim ovaj test pre postupka,pa me zanima koliko vadjenja krvi i kako se tačno zove ovaj test,kako da naglasim da urade i insulin?
Ništa nije zaključano Mazo...
OGTT test i implantacija (nevezano za PCOS)
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 18/9/2011, 21:24

Anavi,veliko HVALA!
Pročitala sam celu temu "Šta posle više neuspelih VTO" i sad mi je jasnije...ma,nervira me što neće moja ginekolog da mi da uput, pa da odradim u Institutu za endokrinologiju c c c Neznam da li može na uput od lekara opšte prakse...Nije da mi je žao para, ali ipak ima tih analiza podosta, a sve sami plaćamo...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 18/9/2011, 21:29

Mazo meni je dala dr opste prakse uput, ali nisam mogla da odradim jer kod nas u laboratoriji rade samo glukozu, a insulin ne, pa probaj i ti.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 18/9/2011, 21:59

Mislim da je svuda tako...ustvari-
Odakle si Mazo??
Ja sam OGTT sa insulinemijom odradila na Kliničkom,na endokrini,kod prof. Šumarac. Ima li šanse da dobiješ uput za Klinički,pa nije bitno ko te primi.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 18/9/2011, 22:47

Dr.Pariz, Maakki, Hvala vam ... srca1 zagrljaj
Iz Beograda sam i vidim da se radi na Institutu za endokrinologiju u dr.Subotića ulici.Idem sutra da se raspitam tamo i da vidim kakav uput treba...imam plan da izmolim uput od opšte dr. ako već ginekolog ne razume značaj ovog testa ... srca1
Sad nađoh sajt Kliničkog centra,Pari ,pa tamo sam i mislila ,u Kliničkom da odradim,zgrada se nalazi u dr.Subotića i pun naziv je Klinika za endokrinologiju,dijabetes i bolesti metabolizma...sad znam gde ću...Hvala još jednom osmeh srce osmeh srce osmeh srce


Poslednji izmenio maza1972 dana 18/9/2011, 22:54, izmenjeno ukupno 1 puta
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 18/9/2011, 22:52

maza1972 ::Dr.Pariz, Maakki, Hvala vam ... srca1 zagrljaj
Iz Beograda sam i vidim da se radi na Institutu za endokrinologiju u dr.Subotića ulici.Idem sutra da se raspitam tamo i da vidim kakav uput treba...imam plan da izmolim uput od opšte dr. ako već ginekolog ne razume značaj ovog testa ... srca1


Mazo,uput uzimas od lekara opste prakse to znam sigurno jer sam i ja bila kod Prof Sumarac a i radim u domu zdravlja pa se razumem malo u tu matematiku.Ako ti ona ne da,dacu ti ja(ali nisam Dr,med sestra sam,lekari su uobrazeni lol! ,opusteno,bitno da resenje imamo Very Happy
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 18/9/2011, 22:57

Tanja 83, ljubav ljubav ljubav
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 18/9/2011, 23:02

Ljubim ja tebe draga moja ljubav i ne brini,posao zavrsavamo a pare cemo podeliti(te koje si htela da das privatno) lol! lol! lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 18/9/2011, 23:04

Veče koraci, ljubuckam sve ljubav

Mazo jel vidiš kako je život lijep d
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 18/9/2011, 23:06

Hm...što ne pripadam vašem okrugu?! v
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 18/9/2011, 23:26

Mirjanice,dodji u Bg,prijaviću te na moju adresu,ako ti znači za neke analize,ali ozbiljno...
Lolipop,jeste kad imam vas da me posavetujete f
Tanja,važi se ,ali prvo ti častiš...za beba beba
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 18/9/2011, 23:43

Mirjana,eto i za tebe imamo resenje Very Happy .Prijavis se kod Maze,ja ti dam upute i gotovo. Posle nema saltera "za unutrasnjost" i salter za "Beograd",tada si nasa i ides " na Beograd " lol!


Mazo,za cast sam uvek,kad je beg bio cicija sreca ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 18/9/2011, 23:52

Tanja,sad pročitah tvoje postove,i da si menjala nik, mnogo mi je drago zbog tebe i što je sve nekako išlo glatko, bar meni tako izgleda kad čitam...
Ovo oko ASA testa i antitela tvog muža, moram da pitam,jer je kod mog bilo isto 70% slepljenih,pa je posle Pronizna palo na 0%...Radili na Torlaku...i kod MM je spermogram uvek normospermija,kako to može kad ima antitela,zar ona ne smanjuju broj spermatozoida i broj pokretnih...Inače i kod nas nije ustanovljen uzrok steriliteta,spadamo u idiopatski,kod mene sve ok...I još da pitam,da li si u toku postupka bila pod nekom terapijom vezano za insulinsku rezistenciju,pošto si pacijent dr.Šumarac? osmeh srce
E, da ,možemo da se udružimo, ja prijavim devojke na kućnu adresu u BG,a ti izdaješ upute i tako brže i jeftinije završavamo posao lol! lol! lol!
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 18/9/2011, 23:55

O hvala lepe moje, baš ste me obradovale!!! love
Kako bilo, mm je direktor jedne firme u BGD-u, tako da imamo stančić tamo Very Happy , a i ja sam vam jedno kratko vreme bila sugrađanka, pa sam npr.prve dve godine gimnazije, a kasnije i drugu godinu fakulteta završila u prestonici!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 19/9/2011, 00:05

Miro,ti si među retkima koji imaju takve mogućnosti,ali kad pomislim kako je komplikovano doputovati u Bg i zakazati ili odraditi pregled ili još gore kad ne odradiš posao,...meni je ovde ponekad teško i komplikovano,a devojkama koje sam sretala, a nisu iz BG a ,mogu misliti... affraid
Recimo na drugostepenoj u Višegradskoj, bilo nas je dosta ,posebno iz drugih gradova,čekali smo satima, a devojka iz Vrnjačke banje krenula u 4 ujutru ...meni se smučilo, najviše sam se bunila što ne prozivaju,a došla sam kolima za 20min.od kuće...
Još imam traume od prolaženja komisija... No
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 19/9/2011, 00:12

Ma razumem u potpunosti! Ja sam se nervirala i ona tri puta kada sam morala da ustanem u 6 da bih stigla na komisiju u Novi Sad ili da dam krv. A sa šaltera me vrate, jer mi uput nije overen u socijalnom! Jedini treći dan u ciklusu, i jedino tog meseca mogu...a oni kažu:"Ne, ne možete platiti, morate imati overen uput u socijalnom! Zar vam niko nije rekao?"
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 19/9/2011, 01:47

maza1972 ::Tanja,sad pročitah tvoje postove,i da si menjala nik, mnogo mi je drago zbog tebe i što je sve nekako išlo glatko, bar meni tako izgleda kad čitam...
Ovo oko ASA testa i antitela tvog muža, moram da pitam,jer je kod mog bilo isto 70% slepljenih,pa je posle Pronizna palo na 0%...Radili na Torlaku...i kod MM je spermogram uvek normospermija,kako to može kad ima antitela,zar ona ne smanjuju broj spermatozoida i broj pokretnih...Inače i kod nas nije ustanovljen uzrok steriliteta,spadamo u idiopatski,kod mene sve ok...I još da pitam,da li si u toku postupka bila pod nekom terapijom vezano za insulinsku rezistenciju,pošto si pacijent dr.Šumarac? osmeh srce
E, da ,možemo da se udružimo, ja prijavim devojke na kućnu adresu u BG,a ti izdaješ upute i tako brže i jeftinije završavamo posao lol! lol! lol!


Mazo,znas kako,i jeste islo glatko sa nekim malim kamencicima na putu,u poredjenju sa svima vama ja sam odlicno prosla...

Prvo da ti odgovorim za Prof Sumarac.Ja sam dva puta tj tri puta bila kod nje.Uradila sve nalaze,pila ono g...no od glukoze(kad sam to prezivela sve cu drugo lako),i kad su svi nalazi bili gotovi ja nju nisam mogla da uhvatim sto od odmora,predavanja,kongresa,studenata itd i ODUSTALA SAM,nikada mi nije ni ocitala nalaz niti napisala bilo kakav izvestaj

Za ASA kod mog muza ne znam sta bih ti rekla.Mi smo to uradili na Torlaku,ustanovljena je slepljenost spermatozoida tj 70% antitela,a moj organizam je stvorio 40% jer se branio tako da smo mi u startu odustali od lecenja i odlucili se za IVF jer iz prirodnih radova ne bi uradili nista.Moj organizam se brani,stvara antitela i ubija spermatozoide od kojih i nema neke vajde jer su slepljeni Very Happy

Ne znam da li si me bas najbolje razumela ali sve sto te zanima draga slobodno pitaj,ako mogu tj ako znam odgovoricu ti

ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tanja83 19/9/2011, 01:51

meni se smučilo, najviše sam se bunila što ne prozivaju,a došla sam kolima za 20min.od kuće...


Pa da,isto kao ja,da me ubijes pa da cekam i uvek se nesto bunim Very Happy
Sto kaze moj dragi,ti samo ides i prijavljujes i pretis inspekciji Very Happy

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 22 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu