KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Sofka
ciklama
Zoka83
maus
Sami
viktorija
heja
Shizika
grudva
nabla
vildana m
jaca*caca
cvrle76
fenix
maza1972
Deni
lilly13
malenaa
Tanja83
catherine290505
lolipop
hany
LaFolie
ivi
Malina
vikica800
shenon
Cupavac
Cupava
anna
*AIDA*
Jelica
racili
seka 35
cicsa80
lena
djole42
Mali Princ
JocY
Orline
Xena
Anavi
bak
noja
KoMetaK
Kamilica
Sneza
ninica2
ananana
anak
dragana76ns
Likoli
BiKsi :)
MAAKKI
Mirjana
dr mali pariz
heart84
Botox
62 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 17/9/2011, 09:23

Malinice,nema te sto godina... zagrljaj Koliko se sećam od onog što sam čitala endo ispod 7mm nije dobar za ET.a ,kod tebe je već tu negde, tako da ne brineš...Super za briseve!!!
I mene nije bilo jedno vreme,pa nešto ne mogu da povežem, gde radiš postupak ,ajde malo detaljnije... vv
Izvini, našla sam ,bockanje na moru,ti si GENIJE!!! lol!
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 17/9/2011, 11:09

Fenix navijamo za veliku betu draga Korak po korak na putu do bete + - Page 21 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 32796 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 32796 a za taj bol stvarno ne znam sta bi moglo biti, verujem nista strasno, kao sto Malina rece mozda je implantacijska bol Very Happy



Malina eh taj endometrijum ja sam sa njim uvek u svadji Korak po korak na putu do bete + - Page 21 510326 nikako da slusa, za embriotransfer ne bi trebalo da je ispod 7 mm, tako da ima jos vremena draga do petka, drzim palceve. A za sekret mozda da pozoves ove u Jevremovoj pa da se konsultujes, inace meni kad je pojacan ja uvek uzmem onaj canesten i budem ko nova.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 17/9/2011, 11:20

Fenix,vidi malo po drugim VTO dnevnicima na Kutku,to što osećaš je normalno ...materica se širi i dolazi do bolova, navijam i ja iz sve snage
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
d d d d d d d
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fenix 17/9/2011, 11:54

Hvala cure sad mi je malo bolje premda sam i dalje nervozna i nema sanse da se opustim sve mogu podnjeti,ali ovi dani poslije et stvarno fd
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 17/9/2011, 12:08

Fenix...još malo ,draga,izdrži! Sa srećom! Korak po korak na putu do bete + - Page 21 512172
Malina, za sekret-ne znam...ja bih se pre irigatorom isprala sa povidon-jodom rastv., a endo-već ti rekoše cure,tu oko 7-8 je minimum Korak po korak na putu do bete + - Page 21 512172 Korak po korak na putu do bete + - Page 21 512172
Prinče, Korak po korak na putu do bete + - Page 21 612963
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 17/9/2011, 12:29

Bravo Fenix, ti si pregurala ceo postupak, izdrzi jos malkice i misli pozitivno Korak po korak na putu do bete + - Page 21 543728
Devojke, na koji br. telefona u Betaniji mogu da dobijem informacije vezane za terapiju, posto moram da idem po jos difereline jer daju samo za sedam dana, pa ne znam da li da odem u ponedeljak ili u utorak.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 17/9/2011, 12:35

Koracaljke srecno koracanje! igracice igracice igracice igracice igracice
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fenix 17/9/2011, 13:21

E cao Xena do sad sve je bilo super 15 dana u N ovom Sadu bilo mi je predivno sa mojim mm kao na medenom mjesecu osim sto sam isla do klinike.Ai tamo su mi svi bili ok super sam reagovala na kratki protokol i dobila 5 jajnih celija od toga 2 osmoceliska embriona radili su mi i hecing stvarno je dr ucinila sve prezadovoljna sam.Samo kako sam se vratila kuci stalno tripujem ,. izdrzacu.Zar nisi i ti u Genesisu.Hvala svim curam na podrsci ljubav
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 17/9/2011, 13:44

srce mi se cepa kad procitam ovakve stvari i sama statistika
koju inace ne volim , nazalost govori da je broj sve veci
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/277479/Majke-godisnje-napuste-nekoliko-desetina-beba
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 17/9/2011, 14:14

sestro slatka Stvarno potresno...što meni ne ostave tako jednu bebicu na pragu, ja ne bih ni prijavila socijalnom ,bila bi moja...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 17/9/2011, 14:20

veruj mi da bih i ja tako da mi neko ostavi na pragu
nego, pomislim odma na to koliko zena zeli zarko a ne moze da ima decu
a onda me ova brojka od 11 hiljada 950 napiustenih beba u 2010. godini, patosira...
sokirala sam se
a svake godine je broj sve veci
tuga
ispada da je u porastu i broj onih koji se lece od steriliteta to je fakat
al onda na drugu stranu imas ove sto bez po problema mogu da radaju a ne zele
iz sto i jednog razloga
strasno
a pocedura oko usvajanja komplikovana, to necu ni da komentarisem...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 17/9/2011, 14:25

Da, ta procedura jeste komplikovana...pa lepo onda nekako da se povežemo mi sa ovog foruma sa porodilištima,gde ostavljaju bebe, e kad bi to tako moglo...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 17/9/2011, 14:26

kao u americkim filmovima
platis neku devojku da ti rodi dete
jel postoje surogat majke kod nas?
nisam upucena?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Likoli 17/9/2011, 14:31

Fenix ja sam imala isto takve bolove, kao da cu svakog momenta dobiti, kad sam zvala kliniku rekli su mi da je to sve ok da tako mora i da sam sigurno trudna, sto je sve tako i bilo, posle je dosao pobacaj. ali ovi bolovi sto imas ne treba da te plase. jos samo malo pa ces se radovati ogromnoj beturini.
Kod koje dr si radila vto?
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 17/9/2011, 14:49

Fenix draga, bas mi je drago da si tako opusteno i uspesno prosla kroz postupak, ako je tako bilo, bice i kraj uspesaN, imam neki osecaj. Mi smo se presaltali na Betaniju zbog dr Bjelice, posto smo sa njim bili u stalnom kontaktu i upucen je u nas slicaj, skupljali papir, briseve i ostalo da bi prosli komisije i evo najzad smo krenuli. A sve i da smo hteli Genesis, ne bi smo mogli preko fonda jer su ukinuli privatne klinike. A ti pokusaj i sada da uzivas kao sto si uzivala u NS. Kada radis betu?
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 17/9/2011, 15:02

Bojana, ne postoje, tj. zakon ne odobrava. A iskreno, ne znam zasto.
Recimo bas kod slucajeva, kao sto je moj, meni je to idealno. Sve super, puno embriona, ali se ne zakace, a niko ne zna zasto. Eto, mozda bi se kod surogata zakacilo. Ali, dobro, ne mogu sad da mislim i o tome (mada, priznajem, kad vidim one filmske dive, kako to caskom obave, pomislim, bilo bi lepo da postoji ta mogucnost i kod nas) lol!

Mazo, evo me, ja uvek u guzvi na poslu, zvirkam, ali ne mogu uvek da pisem, kod kuce hocu, ali i ne stignem, uvek nesto... Znas vec. A za bockanje, bio je stvarno sou u par situacija Very Happy
Vidim sad i ti si krenula-SRECNO! cvet

Heart, Pari, hvala za info. Valjda ce se zadebljati dovoljno, bas me nervira Mad
A sekret, nemam pojma, sad gledam, nema ga nesto puno, a stomak mi je nadut i malo me bolucka i pritiska sve, ali ja to pripisujem bockanju i lekicima. Valjda nisam zakacila neku prehladu, ovo vreme je nekako, razgolitis se, a kao da 33C nisu kao ranije. Mislim ipak, mozda je samo malo pojacan u drugoj fazi ciklusa i to sto sam pod lekovima, mozda ima veze, sta znam. I ja sam razmisljala o irigatoru, mozda cu i to.
Ljubim vas, stize mi sestra na rucak usne
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 17/9/2011, 15:04

ni meni nije jasno sto kod nas nije odobreno za surogat majke
svasta :/
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 17/9/2011, 15:17

P.S. Resih i ja da promenim avatar u neki trudnicki (bar da slutim)
i vidite sta sam nasla, bas je ispalo zanimljivo:

http://www.copperfairies.com/HF9-LPRS.htm


http://www.copperfairies.com/fairies_with_rainbow_crystals.htm

Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 17/9/2011, 16:20

Malina,sa srećom avatar!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 17/9/2011, 16:21

Super ti je avatar Malina Very Happy
Fenix, ne opterecuj se, taj bol moze da bude kacenje Very Happy
O ostavljenoj deci, necu da komnetarisem, jer sam se nad njihovom sudbinom posteno isplakala. Jos sa 18 sam htela da usvojim devojcicu, iako nisam imala pojma kako to funkcionise, ali me je dusa bolela kad su bliznakinje razdvojili na usvajanju, i jednu dali, dok je druga ostala Crying or Very sad Ja sam u to vreme imala praksu na klinici, i kad sa sve to videla, htela sam da usvojim drugu, da bi znala da ima sestru bliznakinju negde. Posle par meseci, otisla je i ona, nisam imala snage da pitam u porodicu ili dom, ali sam se i jos uvek se pitam, jesu li se njih dve ikada srele, s obzirom da sada imaju sigurno po 20-tak godina. Rolling Eyes
Kako sam pedijatrijska sestra, sve ostavljene bebe su donosili na deciju kliniku, i bio je jedan box samo za njih. Mi smo im na praksi posvecivale max vreme, ucile ih da hodaju sa 2 godine, da pricaju, molile majke sa decom tamo da donesu ponesto od garderobe i cipelice, da mogu da stanu na noge, jer u vreme krize pocetkom '90 mi kao djaci nismo mogle da sakupimo novac i kupimo im nesto. Bilo je mnogo uznih prica, mozda sam zato i odustala da radim u toj struci, nego nastavila dalje skolovanje. Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 17/9/2011, 16:31

Malina , novi avatar ti je super likeit likeit likeit ...Ja krenula ,pa sad stala, sad sam 2 nedelje na čekanju, da ode taj folikul,pijem čaj od Macine trave,gorak je ko djavo... No
Mislim i ja da menjam avatar,ovaj mi je nešto morbidan...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 17/9/2011, 16:51

Bojana ni meni nije jasno zasto kod nas nedozvoljavaju surogat majke, ja sam cak i otvorila ovu temu na forumu, ali nazalost to je kod nas jos tabu tema. Ja sam se raspitivala letos kad sam bila u Kanadi cene se krecu mislim od 15,20 - 60 hiljada dolara.



Malina lep avatar Very Happy



Mazo menjaj avatar lol!
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fenix 17/9/2011, 16:54

Likoli nadam se da je to ta bol malo si me razveselila naravno zao mi je sto se kod tebe tako zavrsilo,ali sta god sad je sve u Bozijim rukama.Xena zao mi je sto su vam ukinuli privatne klinike preko fonda nisam znala posto su samnom cure koje su bile isle sve preko fonda,ali su one mozda prije dobile da idu.Betu bi trebala radit za 8 dana valjda cu izgurati do tad.Sto se tice ostavljanja djece ja zivm blizu doma za nezbrinutu djecu i mogla bi svaki put da placem kad ih vidim svi su tako slatki i mogu samo da se u sebi pomolim da im Bog da ljepsi zivot u buducnosti i da svi nadju svoje srodne duse i nekada imaju velike i sretne porodice.Pozdrav cure ljubav
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 17/9/2011, 19:58

Drage, drago mi je da vam se svidja avatar. Meni je nekako bilo simbolicno Very Happy
Mazo, menjaj avatar u neki mazni. Nadji neku sexy maznu trudnicu lol!

Mislim da sam negde procitala da u Poljskoj (mislim da je tamo, uglavnom neka zemlja od tih istocnih) surogat majke naplacuju oko 5000e. Koje su to razlike u odnosu na Ameriku, ali opet, nekako realnije nama.

Inace, bila mi je sestra na rucku i tako me razveselila, smejale smo se kao lude. Bas sam se nekako nakupila pozitivne energije. yes

Heart
kada si ti radila tvoje smrzlice, da li su te bolele grudi? Ja nekako navikla da me bole kada sam u postupku, od lekova, naravno, a sada nista, nemam nikakav osecaj, pa mi cudno. Mozda ce kad krenem sa utricima Shocked
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 17/9/2011, 20:09

Drage moje nalazi FT3 i FT4 su mi dobri as
Korak po korak na putu do bete + - Page 21 692299
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu