KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
Sofka
ciklama
Zoka83
maus
Sami
viktorija
heja
Shizika
grudva
nabla
vildana m
jaca*caca
cvrle76
fenix
maza1972
Deni
lilly13
malenaa
Tanja83
catherine290505
lolipop
hany
LaFolie
ivi
Malina
vikica800
shenon
Cupavac
Cupava
anna
*AIDA*
Jelica
racili
seka 35
cicsa80
lena
djole42
Mali Princ
JocY
Orline
Xena
Anavi
bak
noja
KoMetaK
Kamilica
Sneza
ninica2
ananana
anak
dragana76ns
Likoli
BiKsi :)
MAAKKI
Mirjana
dr mali pariz
heart84
Botox
62 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vikica800 7/9/2011, 18:21

Ako sam dobro razumela, traziće ponovo briseve pred sam postupak? Koliko pre ako mi moze neko reći?
Onda bi bilo pametno ranije otići kod svog lekara,pa ako ima nešto da se izleči do tada?!
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 7/9/2011, 18:26

Oni traze briseve pred postupak (makar su meni tako trazili) taman toliko vremena pre da moze da se sprovede terapija do same procedure, tako da mislim da nemas razloga da brines , cak iako ima neka bestija (a nadamo se da nema), imaces vremena da saniras. ff
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od vikica800 7/9/2011, 18:40

Super,jer sam se 4 meseci borila sa enterokokama pa kako to izlečila imala ešerihiju.
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od shenon 7/9/2011, 18:43

Devojke,
vec sam pitala tri stranice prethodno ali se niko ne javlja, Sad
Zanimaju me analaize za mm, dakle on ima rezultate za:
- spermogram sa prosle komisije (to valjda mogu opet iskoristiti)
- mikoplazmu, ureapl, i hlamidiju

Pitanje je: da li mu treba i spermokultura i uretralni bris?
Na sajtu RZZO ne pise, please koja su vasa iskustva?
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 7/9/2011, 18:47

Uretalni bris, bakterioloski treba ali spermokultura ne. Naravno spermogram treba da je vazeci. Spermokultura ce trebati pred postupak, ali to ce vam vec reci u kilnici gde cete raditi.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 7/9/2011, 22:04

Drage moje hvala vam na lepim željama. I ja vama želim beba
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 7/9/2011, 22:12

shenon ::Devojke,
vec sam pitala tri stranice prethodno ali se niko ne javlja, Sad
Zanimaju me analaize za mm, dakle on ima rezultate za:
- spermogram sa prosle komisije (to valjda mogu opet iskoristiti)
- mikoplazmu, ureapl, i hlamidiju

Pitanje je: da li mu treba i spermokultura i uretralni bris?
Na sajtu RZZO ne pise, please koja su vasa iskustva?

Shenon, mikoplazma, ureaplazma, hlamidija i bakteriološki nalaz se rade iz brisa uretre. Treba takođe da uradi (mi smo na transfuziologiji radili) analize za HIV, hepatitis B i C i TPHA (mislim da je to sifilis, ali nisam sigurna). Te se analize rade iz krvi, a uput za sve što muž treba da odradi uzima kod lekara opšte prakse.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 7/9/2011, 23:47

Pozzz devojke samo da vas sve d Mirjana sretan početak sve najjj i ostalim cekalicama,bockalicama i trudilicama poljubci
Ja i dalje b da mi dodje veštica posle histeroskopije pa da krenem u prikupljanje nalaza Very Happy nadam joj se 20.09 po mojoj racunici ali nikad se ne zna zbunjen
cveće malo cvetica za sve vas
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 8/9/2011, 00:11

Mirjana sretan početak cvet
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anavi 8/9/2011, 03:47

Devojke, pozdrav i puno srecee smajli angel

Dobila hormone, svi ekstra osim tsh = 3.7, povecala mi dozu pa vadim ponovo za 3 nedelje, sad cekam petak briseve da uzmem, pa da uposlim mm za isto Very Happy

brzo ce to proci, i jedva cekam novi postupak, valjda ce biti vise srece :) jeer kao sto sam pisala problem su samo moji zapuseni jajovodi , tj jedan samo :) i hipotireoza koja je inace dobra pod lekovima, ne znam sta joj je sad Rolling Eyes
Anavi
Anavi

Broj poruka : 416
Godina : 48
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 8/9/2011, 03:58

Anavi napred scuro i samo pozitivno Very Happy


drage moje svaki put hocu da vas pitam pa zaboravim Rolling Eyes da li neko zna posle histeroskopije koliko treba da prodje pa moze vođenje ljubavi Embarassed
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 8/9/2011, 04:24

Auuu, ala se ovde koraca, bravo, bravo! likeit
Dragana, svaka ti cast, verujem da ti je mnogo lakse sto si im rekla sve sto si mislila, i sve treba da budemo takve, a ne da nas vozaju i zezaju yes
Miro, srecan ti pocetak! sreca
Zaboravih ko jos krece u postupak dok dodjoh do kraja citanja, pa vam svima zelim srece u postupku i puno beba beba beba zacetih u septembru!
Nema Anek, i ja se ponadala da ce se javiti, drzim fige, draga! trudnica
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od shenon 8/9/2011, 08:59




drage moje svaki put hocu da vas pitam pa zaboravim Rolling Eyes da li neko zna posle histeroskopije koliko treba da prodje pa moze vođenje ljubavi Embarassed [/quote]

Ja sam histeroskopiju radila u Visegradskoj i rekli su mi da cekam 1 mesec.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 8/9/2011, 10:34

ja cisto sebe da umirim, uradila juce test i negativan je
doduse imam jos dva dana fore, danas i sutra da dobije,, to ce biti taman u granicama mog rastegljivog ciklusa Very Happy
heh, danas je 29. dan
dobro, sad sam bar mirna i cekam vesticu
mada sta ti je zenski mozak, ne prestaje da se nada sve dok krv ne ugleda
na svakih pola sata se javi mala nada "a sta ako je bilo rano za test"
:)))))))))))))))
luda sam, treba mi strucna pomoc ;D
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 8/9/2011, 11:52

Bojanče, ja se po nekad nadam i kad vidim krv, jer je moja mama rodila nas četvoro, i sa njih troje je imala sasvim normalnu trudnoću, a samnom je krvaruckala do 6-og meseca baš onda kada inače treba da dobije!!!!! Eto, ne znam da li ste ikada čuli za tako nešto!
Anavi, napred scuro
Anak sestro slatka b
Ostale devojčice, čekalice, radilice, bockalice, sex -lice, ljubav
Sutra krećem na Ostrog. Nekima znam imena, a nekima ne. Pomenuću vas svuda kao moje drugarice sapatnice, a Bog će znati!!!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 8/9/2011, 12:23

i moja mama je imala 3 meseca 'menstruaciju'...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 8/9/2011, 12:37

e a znas sta je najboklje od svega
valjda kako ne radim
pa ne znam sta cu od sebe
pa sam jos u gradu u kome nikoga ne poznajem sem svog dragog

ma uzas
i onda po ceo dan samo citam na netu teme i sto cuda
pa sam nasla na nekoliko mesta te teme gde pisu zene
koje su radile i po 2-3 testa i bili negativni
a posle +
i onda ovaj moj hiperaktivni mozak krene da pravi razne kombinacije
a verovatno cu do veceras ili sutra procureti
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 8/9/2011, 13:13

Razumem te u potpunosti! Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 8/9/2011, 14:46

Boki, mislim da nam svima prolaze kroz glavu takve stvari pre nego sto stigne Korak po korak na putu do bete + - Page 12 150370 Ja sebe kao ubedjujem da nema sanse da sam Korak po korak na putu do bete + - Page 12 648765da se ne bih razocarala, kao odbrambeni mehanizam, ali tek kad stigne Korak po korak na putu do bete + - Page 12 150370shvatim koliko sam zapravo verovala u to da nece. Daj Boze da tebi stvarno ne stigne, a mogla bi i da ponovis testic za koji dan.
Danas mi je osmi dan uzimanja kontracepcije,deveti dan ciklusa, odem u wc i imam sta da vidim, opet krenulo krvarenje, u ponedeljak idem na kliniku po semu pa cu da ga pitam sta da radim.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 8/9/2011, 14:47

:))))
pa da
tako i ja... nego imam vazno obabvestenje Very Happy

UPOZORENJE: Ako dobijete e-mail koji se zove: "Dobili ste 2 besplatne karte za nastup Jelene Karleuše", ni slučajno ga nemojte otvarati jer ćete u suprotnom dobiti 2 karte za nastup Jelene Karleuše. Obavesti sve ljude do kojih ti je stalo!!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Malina 8/9/2011, 15:07

heart84 ::


Malina meni je zakazana aspiracija posle 26 septembra, za koji dan krecem sa bocama, na kratkom protokolu sam.


Ja mislim da cu neki dan pre tebe da obavim et, ali nikad se ne zna, znaju oni malo i da ispomeraju. Ovaj put, sem tog bockanja nemam neki osecaj da sam u postupku, nema onih kontrola svaki drugi, treci dan, rekli mi jos 1 kontrola i to je to. Very Happy
Jedino sto sam nesto hronicno umorna, ustvari nekako troma, malaksala, ne znam da li to moze od tih lekica ili je mozda od vremena Shocked
Jel se i ti vec bockas?
dr mali pariz ::Malina, Lefkada je izvanredna,svi iste slike postavljaju Very Happy taj tirkiz je prosto nemoguć! Sestra mi skoro došla sa istog ostrva,pa mi prenosila utiske-vožnje po ostrvu,vode,podvodni snimci i sl.Fenomenalno.nek si ti nama napunila baterije.
Što se tiče toga što ne možeš u igoru da nađeš,probaj u NS u Irisu,ja uvek kod njih,jer su mi najpovoljniji...i od Igora.Imaš na apotekama br.telefona.
Hvala, dr mali pariz, za informacije. love
Nazvacu da proverim, jer ovde nije vise ni cena u pitanju, nego jednostavno nema.
A za Lefkadu, da, stvarno taj tirkiz ubija. I u pravu si, svima su iste fotografije lol!
MAAKKI ::
Malina dobro dosla nazad i srecno bockanje likeit
Meni stigli brisevi danas radila VB, CB, BK i ABG a dobila samo nalaz na kome je naznacena samo eserihija coli i dat antibiogram, e sad verovatno su samo nju izdvojili i pise dosta PMN, laktobacili prisutni, da budem iskrena ne znam sta znaci sve to i jesu li mi svi nalazi tu, ali bih rekla da imam eserihiju, veceras sam uspela da se ucackam na pregled kod mog dr pa cu da vidim sta ce on reci, ovo mi bas nije trebalo sada, sta vi mislite???? Rolling Eyes Shocked
Hvala Maki i tebi osmeh srce
Pa, nije ti trebalo, meni nisu hteli da rade et sa eserihijom, jer ona moze da osteti plod, a nije bilo vremena da je lecim tad, jer je trebao da bude iz prirodnog postupka. Tako da, ti se odmah baci na lecenje, da to sredis do et.
Inace, da pohvalim caj iz Josifa Pancica, protiv kandide. Stvarno odlican! Pila sam njega i jogurte, probiotike i da kucnem u drvo, rezultati su mi sad skroz cisti, nigde ni jedna bestija! yes
Biksi :) ::



Malina, navijamo za tebe i tvoj uspeh!
Hvala Biksi ljubav
Ja nikad nemam takva razmisljanja, ali na Lefkadi ima jedna plaza sa krupnim kamenjem i gledam kako jedna devojcica donosi mami kamen, ali bukvalno kao jaje, te velicine i izgleda, onako fenomenalno belo!
Ja onda pocnem da gledam malo i odmah nadjem 2 manja jajeta, preslatka, ista. I kazem muzu-vidi nasla sam blizance! I donesem ih, naravno sa sobom i od tad stalno imam trip da ce ovog puta biti blizanci sunny
Ne znam zasto, ja obicno nemam takve misli...

Svim ostalim devojkama zelim puno uspeha u svemu sto rade!
Citam koliko mogu ono propusteno, pa mi se onda sve izmesa lol!
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivi 8/9/2011, 15:48

Cao svima,
u predhodnom ciklusu sam radila histeroskopiju i bila na kontracepciji, pijem od pre dva meseca i siofor, treci dan ciklusa sam uradila hormone jer se spremam za komisiju i Shocked estradiol mi je jako nizak (<7pg/ml a ref.vrednosti su 18,9-246,71 pg/ml)
a i progesteron je na donjoj granici, sta mislite da li je to zbog kontracepcije?
I jos nesto je interesantno zbog PCO sam imala poremecen odnos FSH i LH a sada su u normalnom odnosu izgleda da siofor stvarno pomaze
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 8/9/2011, 17:45

Koračaljke ,teško vas je pohvatati al dokle god da ste stigle nek vam je srećno i drzim fige Wink

Ivi ,prošle godine je meni od kontraceptiva estradiol pao na 6,5 pg/ml tako da ne brigaš ,dešava se.

Sve vas d
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 8/9/2011, 18:54

nervozna sam kao veverica... hormoni... c
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 8/9/2011, 19:09

NOVOST......Dragana se pokrenula, slovenci joj dali krila

Sutra idem na konsultacije u Genesis

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 42399 za meneKorak po korak na putu do bete + - Page 12 42399

Anak, mislim mnooogo Korak po korak na putu do bete + - Page 12 582639

pozdrav za sve vasKorak po korak na putu do bete + - Page 12 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 12 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu