KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembarska jutra

+30
HappyGirl
JocY
sneza-milan
Cupava
Anavi
Ma'at
heart84
catherine290505
bebko
lolipop
Shizika
Kamilica
Sneza
Mali Princ
djole42
Mirjana
Orline
bak
KoMetaK
ninica2
dr mali pariz
BiKsi :)
MAAKKI
Jelena*
cicsa80
buby
anna
caci
Milijana
Tinche
34 posters

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od KoMetaK 9/9/2011, 15:02

Bar dan jutra! sunny
Bixi, koko, da ne omasim usvom tvom haosu da ti pozelim lep provod na odmoru! Ne shvatih kad skupljas sljive, kad gostis goste, kad ides na vadbu, kad putujes, a mislim da i ti ne shvatas, nego po automatizmu lol!
Buby, uh, srce mi se steze kad procitam, ali mi je drago da ti trezveno razmisljas i da se Dunjasa lepo privikla. Na zalost, zvot nikoga ne mazi i ne mogu se deca zastititi od svega, pa sto kazes, bolje da se privikava od malena. BA! Ljubim je puno! srcasti poljupci
Bak, uzivaj sa muzicem dok je jos tu! osmeh srce
Djolence, pilence, ne pricas jel zavrsiste sa radovima? Gde spavate? Nema slicica novog kutka. zagrljaj
Mili, uh, bas zeznuto to sa kicmom, ali sredice tebe fizioterapeut, bices ko nova! zagrljaj
Ja sam kuci, ucim i sizim, jer su bas juce nasli da pocnu da sredjuju krov na zgradii buse ko blesavi! c Iako sam ja na prvom spratu, zgrada ima samo 3, pa izgleda kao da mi buse glavu, kad krenu da rade sa onim busilicama sa kojima se busi asfalt c c Naravno, i danas rade to isto i ko zna jos koliko dana! h Glava me rastura ova 2 dana, ali se samo nadam da nece potrajati dugo b
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 9/9/2011, 16:53

Milijana ::O Bixi, sad si ćosava lol! Lepo se ti odmori i najaši, pa kad se vratiš, u nove pobede....
Na ovo sam pala od smeha, ali odvalila sam se, dobro se ne sruših sa stolice! Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938O Milijana, ti luda ženo! Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938 Septembarska jutra - Page 4 404938

Drage moje, hvala vam na lepim željama, eto mene, samo što se malo odmorite od mene, ja sam opet tu! I misliću na vas i držaću fige!

Eto, tričavih 3 nedelje bez mene, znam da ćete izdržati, nemojte plakati, kad izdržaste i prošle, izdržaćete i ove godine! lol!

Pariz, mislim na te, i znam da će rezultati biti ok! Septembarska jutra - Page 4 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od djole42 9/9/2011, 17:15

Metaurina ::
Djolence, pilence, ne pricas jel zavrsiste sa radovima? Gde spavate? Nema slicica novog kutka.

Uh Meta ,više mi je smor da pominjem da JA JOŠ UVEK IMAM MAJSTORE v Uvek iza onih majstora ,idu oni drugi da pokrpe što su oni prvi razbucali a ondaK oni trećui da zafarbaju a ondaK se vraćaju oni prvi da prišrafe ......... h Ko da smo gradili Skadar na Bojani fd
Nismo patosirani sad smo vaki vođenje ljubavi
Biće i sličica......

Bak ,uzivaj ovog vikenda c Znam i ja par prijateljica koje ne peglaju nič al meni to ne ide od ruke ...verovatno loše tresem lol!
Biksi ,lep provod sutra na svadbi a onda nek sve redom bude ludo i nezaboravno!


d
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od lolipop 9/9/2011, 19:56

Veče jutra!
Da vas sve pozdravim, i izljubim.

Biksi, mnogo mi drago što je tvoj tajo bolje, znam da si i ti odmah mnogo bolje. Sretan put, lijepo se odmorite, aktivirajte hipodrom lol!

Djole da ti od srca dam podršku za izdržljivost sa majstorima, i da ti kažem da apsolutno znam kako ti je, jer ih i sama imam. Jedni mjenjaju stolariju na kući, drugi prave garažna vrata, a treći zidaju novi dimljak za centralno grijanje. Ne znam kada koji dolaze, a koji odlaze. A da ne govorim koliko im svašta ponešto fali ispraznili su mi džepove.

Buby, znam da je mnogo teško kada sagledaš sve uslove u vrtiću, ali mi je drago da si svjesna da tvoja malena dundica raste, i upoznaje onaj nesavršeni dio života, a sve je to odrastanje.Ljubim vas dvije

Bak, upecaj još nešto za ovu godinu, ali da nisu mravi lol!

Meta prijo, oprostićeš mi što nisam baš u toku, a šta učiš? A od tih majstora na krovu, ima li se tu štagod izabrati za jednokratnu upotrebu? lol!

Milijana, nadam se da su leđa bolje usne .

Pari da ti i ovdje kažem da mislim na tebe, i vjerujem da će sve proći u najboljem redu.

Djevojke ljubac za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 9/9/2011, 23:21

Šljive gotove! Drugar stigao! I još jedan, ekipa mm iz srednje iz Bga. Padoh im od smeha, ne zna se koji je blesaviji od ove dvojice ludaka! Prava su mi razbibriga! Odoh da nas popeglam za svadbu, a za more, pa ako stignem u nedelju! Mada je praznik, i to veliki, da li valja peglati?

Cmok
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od KoMetaK 10/9/2011, 04:59

Dobro jutro, ja i danas poranila, uspavala se sinoc u 21h i vilenim (pardon, ucim) od 2 nocas Rolling Eyes
Djolesku, valjda ce se zacarani krug majstora zatvoriti jedno, da uzivate u svom radu, najzad! yes
Bixi, vazno da su sljive sakupljene, a sad u provod! yes I, da, pu, pu, pu, vazno da se taja oporavlja, polako ali sigurno! yes
Loliska, nego, ti sve rece, osim gde ste se konretno odmarali Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od bebko 10/9/2011, 18:29

Tek sada se upisujem u septembru Embarassed
i imam samo toliko vremena da vam prenesem pozdrave od naše Male iz Pariza
I da nam ovaj septembar donese puno velikih beta...
Buby ljubi mi tu dundicu sa rančićem anđeo
Biksi pu,pu,pu za tatu i da samo tako nastavi...A tri nedelje bez tebe affraid
Caci kako je Marko?Kada je operacija?
Za sve ostale ogroman d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 10/9/2011, 21:29

Ćao cure,ćao Mili,srce moje,tu sam..stigla danas. Bila na histero u Bg-u. Dobro sam,hvala Bogu,ali izgleda da me sad prehlada hvata.Ma samo kad nije pre intervencije.
Izveštaj,tačnije-esej,u Klubu.
Bixi,jbga,samo sam te posmatrala...rintaš,trčiš ,jašeš Rolling Eyes ...pa sad kukaš na živac...a da dobiješ po turu pre nego poneseš i mesoreznicu na more?p.s. super za taju!
Bebko,crce,kako si? Kako šljaka?
Loliću,izbaci planove,dušo,slušam.
Ko to misli da mi ugrozi poslaničko mesto iz mesta je njb'o lol!
Odoh dalje da vas čitam!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 11/9/2011, 00:06

Evo me, mrtva sam.... celog dana smo bili u selu. Muški nameštali kuhinju, a mi devojke malo spavale, malo šetale, malo čistile paprike... Bili smo i na groblju... i došli kući u 22h. Onda kupanje i sređivanje, a sutra opet u selo, slavi crkva...
Pariz, pročitak i da ne veruje čovek. Al ne pitah tamo, što su ti uvijali noge?
Ljubim vas sve...
Loli, dobrodošla!
Bix, srećan put...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od buby 11/9/2011, 12:08

Milijana ::
Al ne pitah tamo, što su ti uvijali noge?

ne bih bas da budem "glupa u drustvu"...ali ja mislim da je zbog trombofolije...nek me neko ispravi...tako je jedna zenica pred cr isto...al njoj vene vidno poiskakale...i dr joj rece da ne treba...da skine... Rolling Eyes..eto...
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od catherine290505 11/9/2011, 12:44

Drage prijateljice,

molim vas da posetite sledeci link i da se izjasnite o predlogu!

Druzenje - klik

Hvala!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 11/9/2011, 13:47

Da mahnem svima i da vas pozdravim pred put, uživajte, mazite se i pazite se i volite se i pravite bebe! Nema odustajanja!


Na svadbi mi je bilo super! Sad ostaje da se spakujemo,vidimo sa roditeljima od mm, i možda sa mojim bratom i snajkom i klincima.

Tata je opet prebačen na intenzivnu, imao nizak pritisak, izgleda da mu se kateter bio zapušio, nemam pojma, taman sam se bila smirila i mislila da je ok, sad ovo. Haos u glavi, a po stomaku čupa. Doktorka je rekla da ne brinemo, da je dobro, da su mu uzeli rezultate da vide kakva je situacija i da je jedino u maloj depresiji, da zbog toga ne može da ustaje. Daće mu neke antidepresive, da to lakše pregura. Tri meseca leži u bolnici, pa nije ni čudo da se ubedačio. ALi znam ja da je on hrabar i jak, i da je to moj tata, moja krv, ista snaga (od njega je imam) i da će sve ovo brzo prebroditi i ubrzo doći kući!Samo da mu Bog da snage da izdrži sve ovo i što pre stane na noge! Ja verujem u njega!

Eto cure, sve vas ljubim. Probaću da se odmorim i iskuliram koliko god to mogu, videćemo!

Za druženje, teško. Što se mene tiče nema šanse pre 20. oktobra, a to je već jesen i ružno vreme! Ja vam želim lep provod i lepo druženje i ljubim vas sve i stiskam kad se nadjete!

CMOK
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od heart84 11/9/2011, 14:02

Biksi draga, srecan put i odmori se Septembarska jutra - Page 4 766699
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 11/9/2011, 14:21

Milijana ::
Pariz, pročitak i da ne veruje čovek. Al ne pitah tamo, što su ti uvijali noge?

Draga,ne odgovorih ti...to je standardna procedura u Višegradskoj. Inače,da,uvijaju se zbog vena,ali zbog uticaja opšte anestezije.
Bixi, draga,ideš na put i naoružaj se pozitivom kojom pleniš inače. Tata će biti dobro,jer je u najboljim rukama...Biće sve to dobro. Još jednom-srećan put i maxi odmor!!
Videh temu o druženju,i kao što se zna-ja jesam ZA, ali ako mi dogovoreno odgovara.Radim preko nedelje,i tad sigurno ne mogu, a ako bude neki vikend,a da nemam ništa spec.zakazano,moglo bi.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od lolipop 11/9/2011, 15:22

Dobar dan jutra!

Prvo da izljubim Biksi za sretan put, potrudi se da se odmoriš.Tajo će sigurna sam biti dobro,samo polako.Još jedan veliki zagrljaj za tebe, meni već nedostaješ. zagrljaj

Bebko pa gdje si ti pobogu usne , piši koju i o sebi, ne škrtari.
Jesam ja to nešto propustila, kakav je problem kod Cacinog Marka, kakva operacija?

Milijana, kako te leđa bole ne ometaju te u lutanju lol! , hvala na dobrodošlici, srce si usne

Pari hvala dušo što misliš na mene, izbaciću planove na Klubu, da se ne širim ko epidemija na svim temama. Nek si ti nama dobro(osim te glupave prehlade, koja je za tebe mačiji kašalj sigurna sam). A ono što je bilo tamo, bilo-i ne ponovilo se. Ja mogu jedino da te stisnem jako, najjače. Jel osjetiš?

Meta prijo moja, pisala je nekad da ću ljetovati u Đenovićima kao i predhodnih godina (imali poziv od prijatelja da idemo u Grčku, no odustali, mnogo kilometara), pa računala da to svi znaju lol! . Nisi mi odgovorila šta učiš?

Što se tiče druženja, rado bih došla, ali kako iskombinovati moj dolazak?

Jutra ljubim sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od BiKsi :) 11/9/2011, 19:40

Hvala cure puno puno puno! Septembarska jutra - Page 4 275568 Septembarska jutra - Page 4 692299
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od MAAKKI 11/9/2011, 21:01

Jutra vece!

Prvo da Bixi pozelim srecan put i lep odmor, a sigurna sam da ce taja biti dobro ljubav

Kod mene nema bas nista novo i dalje uzurbano sredjujem dvoriste, kucu i sve ostalo, bockam se ..... sreca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 11/9/2011, 22:46

Dobro veče,
Evo i mene konačno kući! Loli, mene ništa ne boli kad je skitnja u pitanju Laughing Šalim se. Malo je bolje, planiram da sačekam još koji dan pa da zovem fizioterapeuta.
Danas smo bili u selu ponovo, sda samo na uživanciji....napolju je bilo 39 (tako pokazivao auto), a u kući mora u čarapama yes To obožavam....Ostalo nam još da sredimo dnevnu sobu i trpezariju...
Sutra planiram da se šećkam po Dispanzeru za žene Laughing
Volim vas osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Orline 12/9/2011, 07:49

Dobro jutro Very Happy Very Happy Very Happy
Evo kafa...

Bixi, srećan put sa zakašnjenjem.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od buby 12/9/2011, 10:41

evo malo da se osvezite i da vam pozelim lep dan...dunja nije otisla u vrtic...proslinavila...eto,tako je to sa decom
Septembarska jutra - Page 4 2835710onha0h5gjy
..bixaco srecan put...
..mi kasno ustale,isle do poste da platimo obdaniste i ona sad opel zaspala a a ja da procitam novosti i posrcem kafu na miru...pozdrav cure
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 12/9/2011, 11:59

Dobar dan,
Dunjice, slinavice, da sto pre prodje zagrljaj
Mi bile do grada, pa malo do tetke... sad se kanim da krenem da spremam rucak, a mrzi meeeee....
Prijatan dan..

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od buby 13/9/2011, 07:57

...nema vise ni ko jutro da ti pozeli Rolling Eyes Shocked...a kad smo spavale do 11 onda ste nas prozivale lol!...ccc.c..c.c.cc. e ne mozes ugoditi...
Septembarska jutra - Page 4 180305_1849036068483_1318140243_2017923_5270571_n
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Tinche 13/9/2011, 08:01

Septembarska jutra - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQXLxFwJmoaEunsH_meTRkrX47eaiE26LIBccrF4rV_fTAD7OreIg

Dobro jutro drugari!
Batica je bolje...samim tim sam i ja...vraca se volja za uzivanjem...pa da pocnemo sa kafom.
Prvo ovde da vas pozdravim pa da nadoknadim propusteno. Mada ne znam koliko cu imati vremena jer imam dve torte ove nedelje da napravim...pa moram u kupovinu uskoro.

Ljubac za sve!
Septembarska jutra - Page 4 766699
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Tinche 13/9/2011, 08:02

Ima Buby, ima...nego se kucka preko fb... Razz

Gde li nalazis ove lepe slicice? Divna je, hvala ti!
Septembarska jutra - Page 4 75087
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od buby 13/9/2011, 08:21

tinche ::Ima Buby, ima...nego se kucka preko fb... Razz

Gde li nalazis ove lepe slicice? Divna je, hvala ti!
Septembarska jutra - Page 4 75087
Septembarska jutra - Page 4 72768_140910559293824_139889349395945_242871_6384631_nne mogu ti reci...posle ces ti da mi preotmes posao konobarisanja Laughing Laughing Laughing Laughing
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 4 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu