KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUTRA U AVGUSTU

+28
sneza-milan
Tinche
Milijana
dragmilk
Shizika
djole42
heart84
dr mali pariz
ananana
cipiripi
bebko
cicsa80
Mirjana
MAAKKI
Cupava
BiKsi :)
Nefertari
Jelena*
Sneza
Orline
KoMetaK
bak
HappyGirl
Struzzo
lolipop
buby
Mali Princ
caci
32 posters

Strana 11 od 17 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći

Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 19/8/2011, 15:35

Dan jutra!

Sinoc bilo radno lol! veceras Jovo nanovo. Merave nisam posecivala, hvala lepo, drzim se onih diiivnih mobilnih Wc-a

Meta, nema tog piva ovde Very Happy Ova ovde sva vataju Very Happy

Dolazi mi muzic, odoh da sprckam rucak i neki kolac, mljac!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 19/8/2011, 16:03

bak ::Ova ovde sva vataju Very Happy

JU Embarassed
Razz samo udri!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 19/8/2011, 17:05

Milijana :: po nekad mi žao ovog deteta i mislim da će kad progovori, prvo da me pita: MAN ŽENO, GDE ĆEŠ VIŠE?! JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 635297
Mili, da ne bude, idi ti mama, ostaću ja malo kući da se odmorim! lol!

Cicsa, ljubi bata i treba da slavi današnji dan!

Prinče, kako bi Bog zamerio što pružaš ljubav bližnjima? JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 279933Uživaj u malenoj i neka doček bude king-ski!

Bak, opet ti želim lep provod!

Mala, da te ljubnem samo!

Danas nisam zvala taja, razmišljam da ga ne opterećujem, al možda ću kasnije ipak zvati. A danas nije ni dan za posete, al nam je sestra rekla da je dobro. JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 561840

Dragi spava pred posao, ja s vama ćakulam, treba da perem sudove i da smanem kuvani kukuruz. Ajte ako ste raspoložene!
Posle ću na izložbu, ipak sam rešila da idem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Cupava 19/8/2011, 17:18

Danak!
Cisca, poslusaj Parizanku. Zagrl-vol i super!
Ovog vikenda nemam m! Pusta muziku u Jelen kampu (mesto se zove Babe) tri dana. Pocela sam mami pricu kako ide u Babe..pare..pusta muziku u Babama..pa je brzo dala tati slusalicu rekavsi mi da ja to ipak ispricam njemu, a onda ce on njoj prevesti.. Ko zna sta je, sirota, pomislila..
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od lolipop 19/8/2011, 17:32

Biksi :) ::
Da smanem kuvani kukuruz. Ajte ako ste raspoložene!

Ma kako nisam, uvijek sam za isti raspoložena.
P.S. Djevojčice znaju li tvoji da si nop-stop na internetu lol!

Cicsa strašna priča, naježila sam se. Ali se samo volite onako kao i do sada, a vjerujem da se volite i više. I proslavite ovaj drugi rođendan. A ja vas ljubim.

Čupkic, e baš si je zbunila, svašta je pomislila sigurno, a još joj gore palo to što ti to odobravaš mrtva-ladna.

Jutra stisak za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 19/8/2011, 17:50

Cupka, lepo mestasce JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 561840 moji imaju plac u Babama. Tamo je onaj ultra fensi kantri klub, op trt lol!

Biksi, super za tatu, mada mu je bilo tesko kad ste pricali 100%, ipak mu je to jos veci motiv da samog sebe bodri za napred, napred, napred JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 561840

I ti lepo da ispratis muzica, pa se lepo provedi na otvaranju.

Mene sad zove mm i kaze da neki iz drustva ne idu veceras, on pricao. Rekoh, nema veze, naci cu ja zrtvu lol! I onda se setim JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 635297 Da neces ti rekoh! kaze hocu, sto da ne! lol!

ja mislim umoran, jos se nije naspavao... A da sam ga ja terala, bilo bi, umoran sam, kako ne razumes, sto si takva... Muskarci!

Sutra na Dunav, kupanjac, jedva cekam!
U nedelju opet rostilj na F Gori (Parizzzzz, jel i F i G veliko, ili ne, sve mi se pobrkalo od piva lol!), sve u svemu, mislim da ce biti lep vikend JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 595783

A u ponedeljak affraid affraid affraid affraid Posao posle skoro 2 meseca JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 635297 JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 635297 JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 635297 JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 635297 JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 635297 JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 635297
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 19/8/2011, 17:54

lolipop ::
P.S. Djevojčice znaju li tvoji da si nop-stop na internetu lol!
HE HE HE lol! Ne znaju, krijem se, otvorila sam i maloletnički profil na fejsu, slagala za godine! lol!


Čupo, mogu samo da zamislim facu tvojoj mami! JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 404938
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 19/8/2011, 23:00

Bak,čini mi se da si već 1x pitala,oprosti dr što ne odgovorih ranije:
Fruška gora ,a Crna Gora Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 20/8/2011, 06:21

Dobro jutro zeMske! sunny
Ja sam danas poranila, budna sam jos od 3 affraid lol! Nije mi se desil oda ustanem ovako rano, ja mislim nikad, mogu da vilenim do bilo kog doba, da ne spavam ceo dan i noc, ali da ustanem rano... samo kad se putuje! lol! Mada,sinoc se uspavah u 21h i dragi me pustio da nastavim.
Bacih se vec na ucenje, pa, evo, u pauzi da vam mahnem i pozelim lep dan, pun sunca, ljubavi i radosti! sunny osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Milijana 20/8/2011, 11:15

E pa Meta, oborila si sve rekorde vrednoće lol!
Dobar dan, od jutros sam već bila da se malo šišnem i uFatim koji aber kod frizerke Laughing a sad čekamo da se Lenka probudi, pa odosmo u selo! Večeeras idemo u grad sa društvom... odavno nismo!
Nisam vam se izjadala pre neki dan, znate da imam ešerihiju u mokraći i sada mi je dobro jer pijem antibiotike, ali pre nego što je terapija počela da deluje affraid nikad u životu nisam imala takve bolove (inače ešerihiju imam svake godine kad dođem sa mora), ni Prolim voda koja mi inače pomaže, nije mi olakšala No Nisam mogla da spavam cele noći, samo sam plakala i čekala jutro da popijem drugu tabletu u nadi da će biti malo bolje. I bilo je, ali ne skroz. Baš sam se nekoliko dana mučila sa tim bolovima No
Ajd sad, odoh! lep vikend vam želim osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bebko 20/8/2011, 11:17

Jutro...
Što je danas nešto tiho...
Izgleda nas Nole sve uspavao Very Happy
Evo kuvam kafu da otvorimo oči osmeh srce
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bebko 20/8/2011, 11:19

Eeee mama i trudnica najvrednija i već smislila skitnju... Wink
Baš mi je žao,Mili što te ta gadura muči...Važno da ide na bolje zagrljaj
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od sneza-milan 20/8/2011, 12:38

Eto mene posle celih godinu dana, sve pozaboravljala, ne znam vise ni gde da udjem, mucim se celih sat vremena!! Posle celih godinu dana za mene jedna lepa vest, u sredu sam radila test i na moju veliku radost POZITIVAN JE znaci JA SAM TRUDNA!!!!!!!!!!!
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Tinche 20/8/2011, 13:07

Sneza-Milan cestitam! I skolsku trudnocu ti zelim!

Mili zeno...gadna je to stvar...drago mi je da si sada bolje.

Evo i ja danas malo da se izjadam:
Vodila sam danas MM kod mene na institut da mu vade krv iz vene, poslala ga iz doma zdravlja doktorka kada je isao da vadi neku potvrdu, kao nisi bio sedam godina, hajde malo da se isproveravas.
A posto njemu malo bude zlo kada mu vade krv, volim da sam tu pored njega, i gde ces bolje nego kod mene na poslu.
I tako seo on, ja drzim baticu, koleginica ga bocka, dr stoji tu sa nama, igra se sa batom nesto...pricamo svi...kad MM samo prebledeo, pala mu glava, oci sirom otvorene, zenice rasirene...ne dise!!!
Trajalo sve to oko minut-dva...a meni citavu vecnost...Dr mu prisao, podigao glavu...MM poceo da dise, koleginica sve zavrsila odavno...
Posle je dugo lezao, bilo mu je muka, bled, mokar...dr kaze da je to kod nekih ljudi jednostavno tako, da ne moze protiv toga i da ne bi trebalo da se bori, vec da gleda da odmori da bi se sto pre oporavio.
A ovog puta je bilo gadnije nego ranije jer je zbog kontrole holesterola trebao da "laganije vecera" a budala to shvatila ozbiljno i nije jeo i pio od 15h juce. Kaze, tako mu rekla sestra u DZ!!!!
JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 635297
Ko da nema koga da pita!!!

Eto drage moje...danasnji dan nam je u znaku toga...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dragana76ns 20/8/2011, 15:34

Sneza-Milan cestitam, zelim ti bezbriznu trudnocu sunny
Mili... JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 639820 te urinarne infekcije bas stvaraju i nervozu, sto pre nam ozdravi JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 582639
E i ja jedva cekam sutra, idem na Frusku goru, kod mojih na rostilj...juce im je bila godisnjica braka i to 38 JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 47111 pa se sutra malo okupljamo....Bak svrati ako si u blizini Banstola :)
Tinche...pa to su nase muskarcine, tako je i moja mama stalno isla sa tajom kad je primao injekcije, sestra da bocu a ona ceka sa vlaznim oblogom, stavlja na ubod da mu ne bi slucajno poplavelo ili ne daj Boze da ga boli.... pa to je bilo smejanje do suza sa njim JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 635297

lep vikend svima JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 543728
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 20/8/2011, 18:13

Mili,majku mu staru...
Snežo,sve čestitke! Very Happy
Tino,pa šta bi?? Uh....i moj vrlo slično reaguje,jbga,ko što lekar reče-protiv toga se ne može...
Pazi ga danas,a Bati pokaži kakav ne treba da bude Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 20/8/2011, 21:46

Mili, ih bre, ajde da te ta ešerihija što pre napusti i bolovi prodju!

Snežo, sve čestitke i dobro nam se vratila na KUtak!

Tinče, ih bre zar onakav delija Very Happy tako da odreaguje!

Cure stisak, umorna sam za medalju, bili u selu, dedi od mm na daći, pa onda došli kući pa u šljive! AJme, padoh. A sutra ranom zorom u Beograd kod taja! Jeeeeeeej! On je bolje, počeo da jede, konačno je bez sonde za hranu!

Uživajte!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od sneza-milan 21/8/2011, 12:12

hvala devojke na lepim zeljama, u petak zakazana prva kontrola, nadam se da ce sve biti ok!
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Milijana 21/8/2011, 12:53

Opa Snežo, čestitam c
Žene, dobar dan, nema ovde danas nikoga,a?
Ja odmaram kući u hladovini, dete spava, a muž otišo do kancelarije da nešto završi. Razmišljam gde bi mogli popodne ili na ručak jer ništa nisam kuvala, a i mrzi meeeeee
Sinoć smo bili u gradu posle ko zna koliko vremena. Čini mi se da sam zadnji put izlazila pre godinu dana i živoooteeee affraid Ne znam kako da nazovem onu paradu jer i Grand parada mi se čini pristojnijom No Kad smo došli kući mm i ja smo konstatovali da ne bi sada imali živaca da izlazimo i tražimo partnere, da smo slobodni. Ponuda i potražnja su jadni yes
Ipak mi se lepo proveli jer smo bili sa drugaricom s kojom se nismo dugo videli, a koja je skrooozzzz luda Laughing
Ajd sad, ispričah se ja sama sa sobom ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 21/8/2011, 13:10

Dančić Jutra!
Kako ste mi cure moje?
Bixi,ti se već kod taja svoga...uživaj u društvu sa njim.Drago mi je za svaki napredak!
Tino,je l dragi dobro? Nalazi?
Mili...hm...kako bih ti rekla,lako je sad sa tvog aspekta pisati da ne biste izlazili i tražili partnere...ccc...nego šta biste radili? Čekali u dnevnoj da padne sa plafona ili iskoči iz TV-a? lol!
Mladost sve nosi!
Meni je lepo i dalje na raspustu,ali sutra je moj 1.radni dan Very Happy
mislite da mi je bilo dosta lenstvovanja? ntnt...toga nikad dosta,jer nikad dosadno! Very Happy
uživajte u današnjem danu,šta god radile Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 21/8/2011, 16:39

ne znam jeste li imali prilike da vidite ovo.Ja tek sad...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Sneza 21/8/2011, 21:32

Bixi kako je tata?
Pari posao a? Mene već polako hvata jeza a gde je decembar - brzo će Rolling Eyes.
Mili važno da si ti ispričala, čitamo mi to sve. A za ručak, skroz te razumem, dok skuvam sto nekih kašica dok dođe red na nas tako me mrzi.
Tinche i ja bi pala u nesvest kad bi mm pao u nesvest. Od stra'a lol!
Bak, ja sam onaj tip ljudi što sve onako zamišlja slikovito dok nešto čita, pa mal' umrla nisam od smeha.
Meta, samo uči, kad možeš (ili moraš) ja se nadam da više neću morati nego ću samo hteti.
Dragana nadam se da si se lepo provela. a kako drugačije međ' svojima, jel?
Snežo, srećnu i bezbrižnu trudnoću ti želim.

Meni nešto JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 150370 kasnila, pa sam se uplašila da me nije Natalija greškom zakačila za ovu moju surlu, mogla je žena, slučajno, nešto mi je porastao nosinger pa izgledam kao Pinokio. Ja sam u nekim bzz radovima, tepisi, stan, deca, muž i već sam umorna. Juče sam legla da spavam i od silnog umora nisam mogla, na kraju sam popila malo sedativa i zzzzzzzzz. Bila kod čika-teta zube i reče mi tužnu vest, naime, imam toliko loš kvalitet zuba da idem dva, čak i tri puta godišnje i stalno imam neki kvar, tako da dok još imam koren da počnem stavljati navlake. Malo me muči (puno me muči) to što mm ne radi i tako..... Ipak to košta a gde ću krezava u svet Rolling Eyes . Izjadala sam se, umesto da sam nešto lepo ispričala.
Bili danas sa klinkama na Štrandu i upoznali par, ona Engleskinja on čo'ek naš, fin par sa bebicom od 6,5 meseci ali što su ovde došli da žive ne pitah al mi nije jasno.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od djole42 22/8/2011, 08:51

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 110370wvzh18jjfe
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od cicsa80 22/8/2011, 12:40

Danak Jutra!
Pariz gledala sam to davno, ali je i TO bilo davno 1992. Nesto ne vidim promene. Govor je fenomenalan.
Biksi se grlila sa tajom juce! srca likeit
Snezo moji zubi su isto grozni. Stalno sam na kontrolama i uvek ima nesto da cacne. Pre cetiri godine mi je otkrivena paradentoza i usledilo je ciscenje parodontalnih dzepova affraid affraid affraid Sad na svakih pet, sest meseci idem na skidanje kamenca. Zube perem po 10 minuta:trava raste- kisa pada sa propratnim pokretima, konac je moj drugar Wink a meni isto. Dobro da nije gore!
Cestitke Sneza-Milanu!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Milijana 22/8/2011, 12:58

Dobar dan,
Ja od jutros već bila u skitnji i sada odmaram uz kafu i sok! baš sam nešto smlaćen, a uhvatila me neka mrza, ni sudove ne mogu da operem v
Uhhhh Sleep

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 11 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 17 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu