KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUTRA U AVGUSTU

+28
sneza-milan
Tinche
Milijana
dragmilk
Shizika
djole42
heart84
dr mali pariz
ananana
cipiripi
bebko
cicsa80
Mirjana
MAAKKI
Cupava
BiKsi :)
Nefertari
Jelena*
Sneza
Orline
KoMetaK
bak
HappyGirl
Struzzo
lolipop
buby
Mali Princ
caci
32 posters

Strana 12 od 17 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sledeći

Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Tinche 22/8/2011, 14:04

Dan devojke!

Juce mi je dan bio bljak...noc jos vise...
Al eto, danasnji dan poce radno, nastavio se lepim druzenjem...u finom drustvu...na terasi sa divnim pogledom...cak mi ni breza nije smetala! Razz
Republica...hvala na svemu...zmaj si pravi!
JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 766699
Plus sam imala mms pozdrav u vidu divne nesice kakvu ja pravim i volim...koja je isla uz reci razumevanja i podrske...vezano za moje jucerasnje muke...Pari...ubodes ga svaki put...momenat...a tek reci... JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 75087 JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 75087

Ljubim vas sve redom...odoh da uradim sta stignem dok mi trtic spava...kad ustane rucak, pa sutiranje lopte do vecere...sada cak i uzina na nogama!
JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 635297
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 22/8/2011, 17:03

Dančić mile moje!
Jutros poranila-sednica,pa posle vrućina ,a ja uz JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 569209, pa malo usis,pa me glavuča posle zabolela.odvalih spavanje, a onda i lubenicu lol!
Cicsa, videla sam ja po čikama u publici da je vreme 20 vek,ali nije poenta u bajatosti vesti,jer dete nije ništa nepoznato objavilo,ali mene kad god vidim pametne klince,baca sa stolice. Wink
Mili...pa dragi nek opere sudiće Wink
Tino, JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 0913moje.Ništa više!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 22/8/2011, 17:17

Dan Jutra!

Ne znam sta bih vam pre rekla, ali sigurno da vas JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 0913

Danas prvi radni dan, nije mi bas bilo svejedno, jos 100 stepeni JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 635297

ljubim vas JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 582639
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od ananana 22/8/2011, 17:42

Pozdrav jutra!!
Sinoc sam se prevrala kao na rostilju, ubi ovo vreme, nisam mogla oka da sklopim! Ustala sam bar 20 puta i zato mi se danas ceo dan Sleep Sleep

Zvala da zakazem kolposkopiju kod moje dr.koja sutra dolazi sa godisnjeg, kazu aaaa, pa ne moze, velika je guzva ima jako puno pacijenata, zovite sutra pa cemo videti kada moze dr.da vas ubaci.... A meni fali jos taj papir Mad pa da vec konacno predam sve na komisiju! Nemo's stici do VTO pa to ti je, ja se mucim vec godinu ipo da se domognem postupka i ne ide pa ne ide fd
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Milijana 22/8/2011, 17:49

dr mali pariz ::
Mili...pa dragi nek opere sudiće Wink
Pa ima i on dušu Very Happy Mašina odradila yes a ja se sada spremam na pregled kod ginekologa i posle u skitnju... malo je prijatnije. Kod nas su noći malo svežije, pa kako odmiče dan tako se lakše diše yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od sneza-milan 22/8/2011, 18:10

devojke mozda ovo nije pravo mesto za moje pitanje, ali da li neka zna nesto o trudnickom i porodiljskom bolovanju, cujem svasta sa svih strana i sve nesto razlicito. U totalnom sam haosu sto se tice ovih stvari
sneza-milan
sneza-milan

Broj poruka : 102
Godina : 43
Location : pancevo
Datum upisa : 08.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od cicsa80 22/8/2011, 18:29

dr mali pariz ::ali nije poenta u bajatosti vesti,jer dete nije ništa nepoznato objavilo,ali mene kad god vidim pametne klince,baca sa stolice. Wink
Znam sta si htela reci. I ja se okrenem oko svoje ose na takve glave, a zao mi je sto onim sedim glavama nije doprlo do mozga, sto i dalje teraju svoju politiku. Zao mi je sto mnogima takve reci koje su izasle iz takvih glavica nisu nikog motivisale na promene. Sad se zakacih za ovaj snimak ali nailazim na slicne situacije u zivotu, druga tema a rezultat isti. Razumes me? Cek malo da te ljubnem poljubac
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 22/8/2011, 18:44

sneza-milan ::devojke mozda ovo nije pravo mesto za moje pitanje, ali da li neka zna nesto o trudnickom i porodiljskom bolovanju, cujem svasta sa svih strana i sve nesto razlicito. U totalnom sam haosu sto se tice ovih stvari
Snežo,nećemo na ovoj temi o tome.Mogla si malo pročačkati po temama, znaš da ovde mora da bude svake teme Wink
stoga se nakači na link,istražuj i pitaj:
Trudnicko i porodiljsko bolovanje- Pravne zavrzlame i saveti
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 23/8/2011, 00:51

Mašem.

Juče bila kod taja. Značilo mi. I njemu. Vollim što se toliko volimo. JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 21831

Jedan od najvećih razloga zbog kojih želim da imam dete, decu, jeste da podelim ljubav, kao što su to moji roditelji činili i još, hvala dragom Bogu čine! Nek se tako i nastavi!

Tajo je dobro, bori se, ne posustaje, kuc, kuc, kuc, doktori pominju da će možda uskoro kući, nećemo insistirati dok skroz ne bude ok. Ne bih volela da ga prebacuju u našu gradsku bolnicu, jer je ovde stanje katastrofa.

Danas sam se komirala od popodnevnog spavanja, sinoć kasno stigla iz Bg, jutros jedva na posao došla, jedva i izdržala. Uspela sam da skoknem na šišanje, trajalo je svega 12 minuta JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 561840 , a ja srećna uvek kad se šišam. I kad sam popodne dokopala francuski, uh, jedva sam se oko 20h razbudila. Sad ću na spavanjac opet JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 561840.

Drugo valjda nema ništa novo. Od večeras sam opet kod mojih, na ranču, sutra se vraćam starim dobrim šljivama Laughing posle posla, biće rakije, biće! Zovem vas kad dragi jesenas ispeče!

I jedva čekam kad ću na odmor! Još tri nedelje, nikako da dočekam, baš mi se nešto odužilo do mora. Taman će tatko do tada izaći, pa opušteno da otputujemo.

Pariz znam za snimak, hvala što podseti. Svojevremeno ga je Hepi, ili Nabla, nisam sigurna, stavljala valjda na fejs, a možda i ovde.

Stisak za sve.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Milijana 23/8/2011, 09:42

Evo i mene Laughing
Biksi, drago mi je da je taja bolje i verujem da će sve biti po planu, pa opušteno na zasluženi odmor yes Uvek kad čitam tvoje postove o tvom taji, setim se mog, pa se onda setim svih stvari koje nije stigao da vidi i koje nisam stigla da mu kažem No
Ja sam juče pre podne bila lenja, ali se zato uveče provrednila pa spremila svakakve đakonije za večeru... bilo ko na slavi Shocked i na kraju zaspala u 23h pored mm koji je gledao tv i to baš pojačan Sleep
E dosta je bilo lenčarenja, danas sam sebi postavila visoke zadatke i peglanje i pranje.... videćemo koliko će biti ostvareno Rolling Eyes
Sve vas zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Cupava 23/8/2011, 10:09

Biksi, drago mi je za taju. Samo da se sto pre oporavi, pa da budete zajedno.
Milijana, sve pohvale za m (molim te prenesi mu). Moram preneti i mom Cupavcu, da ne pomisli (ne daj Boze) da je on jedini koji sprema, usisava, riba, pere, pa da ne zapocne strajk. :-)
Bila sam za vikend na selu kod mojih, te sam se konacno odmorila. Muza nisam videla vec 8 dana, pa cu preduzeti korake ka upoznavanju postara. Ko zna..mozda je dobar genetski materijal. :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 23/8/2011, 12:48

Dan!

Rad, red i disciplina JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 635297 U kanc imam 36 stepeni, milina!

Biksi, drago mi je sto si konacno videla taju, mogu da zamislim koliko vam je znacilo JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 21831

Cupava, ja od kada imam mladog postara uopste se ne bunim kad mm krene na teren lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bebko 23/8/2011, 14:27

Dan Jutra Very Happy

Bak baš tako rad,red i disciplina...
Krenulo se...Nema više zabušavanja Wink
Biksi, drago mi je da je tata bolje i da ste se videli osmeh srce
Čupo ti samo tako pričaš za poštara ko da bi ispustila piletinu Wink

Treba izdržati i ovaj pakleni dan...
Sve vas d
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od maus 23/8/2011, 14:41

Veliki pozdrav sa Mljeta! ne vracamo se jos bar 10 dana Very Happy UZIVAMO MAKSIMALNO!!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od maus 23/8/2011, 14:51

I samo da znate za svaku od vas sam se okupala i iskakala i izronila iii sve vas volim
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Cupava 23/8/2011, 14:58

maus ::I samo da znate za svaku od vas sam se iskakala
Taman htedoh da napisem da za Bixi i mene ne moras, mi koristimo gluckophage, pa svatih da to ustvari znaci skakati u vodu..sorry..
Samo se vi lepo provodite i ne dolazite dok odmor ne iskoristite do kraja.
Bak, mogla si ranije podeliti sa mnom to saznanje! :-)
Bebko, pa postar radnim danima, piletina vikendom..a bre! :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Mirjana 23/8/2011, 15:09

Samo da se prijavim da sam došla i idem da čitam, tj. vidim šta ima novo kod vas!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Mali Princ 23/8/2011, 15:37

MIROOOO!!! poljubac
Dobrodosla! Nadam se da si se lepo provela, odmorila i nakupila pozitivne energije!
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Mirjana 23/8/2011, 16:16

Mali Princ ::MIROOOO!!! poljubac
Dobrodosla! Nadam se da si se lepo provela, odmorila i nakupila pozitivne energije!
Pa...pošto sam preživela vraćanje hormona u normalu - valjda..posle toga sam bila OK! A o tom paklu, da ne pričam!
Bila sam 7 dana u banji o kojoj ću vam nešto ispričati na putovanjima, ali imam samo jednu sličku i to ne za širu javnost, pa ću je postaviti tek kasno večeras, a potom ukloniti Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 23/8/2011, 17:04

Cupava ::
maus ::I samo da znate za svaku od vas sam se iskakala
Taman htedoh da napisem da za Bixi i mene ne moras, mi koristimo gluckophage, pa svatih da to ustvari znaci skakati u vodu..sorry..

lol! lol! lol! He he he

Cure sve vas ljubim PUNO!

I Anine obraze na Mljetu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Milijana 23/8/2011, 22:32

Ooo Maus se javlja sa mora Laughing Blago vama, samo nastavite da uživate i onako je vreme savršeno za kupanje yes
Ja sam tako klepila glavom u šank tj dasku na njemu da me nenormalno boli i izašla mi je čvoruga onako prilično... i sad već počinje da me brine, a sama sam kući Rolling Eyes
Uhhh, Miro, dobrodošla nazad, sad čitah za ovu banju Laughing
Ostali cmoke cmoke

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Mirjana 23/8/2011, 22:36

Hvala cvet
Stavi neki hladan oblog obavezno....ali ako nastavi da te boli, možda je bolje da se javiš nekom lekaru!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 23/8/2011, 22:40

Mili, poslušaj Miru, pametna neka žena, mudro zbori! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 23/8/2011, 22:42

Veče drugarice!
Mimiće,mila,samo uživajte i samo uživajte! JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 543728ljubiš li mi bobaze redovno? Je l pliva Anica kao ribica dok joj je mamica morska jeguljica JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 779578
Miro,dobrodošla! Pitale smo se za tebe JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 490909 kakvu sliku planiraš da nam otkriješ,i kakvo je to burno vraćanje hormona bilo u pitanju? Gde da čekam izveštaj?
Ljub draga!
Za mene je danas bio paklen dan.U smislu pakla.Ali moralo je biti ravnoteže.
Ripa, JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 0913moje!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 23/8/2011, 22:48

Mili,izvadi nešto zaleđeno iz friza,poput kese graška,i stavi na glavu,ako je još topla.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 12 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 17 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu