KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUTRA U AVGUSTU

+28
sneza-milan
Tinche
Milijana
dragmilk
Shizika
djole42
heart84
dr mali pariz
ananana
cipiripi
bebko
cicsa80
Mirjana
MAAKKI
Cupava
BiKsi :)
Nefertari
Jelena*
Sneza
Orline
KoMetaK
bak
HappyGirl
Struzzo
lolipop
buby
Mali Princ
caci
32 posters

Strana 7 od 17 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Sledeći

Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Jelena* 11/8/2011, 17:19

Dancic svima.

Jutros smo mm i ja bili da on izvadi krv.Vec dva meseca mu se stalno vrti,nesto se olenjio,...jednostavno nije onaj kao pre.Mozda ga je kao i mene sve stiglo,ali sacekacemo rezultate,necu da nagadjam...



Vasar,cestitam i ovde rodjenje malih princezaJUTRA U AVGUSTU  - Page 7 694552 JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 230397 JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 230397

Caci,draga,ima to svudaJUTRA U AVGUSTU  - Page 7 639820

Pari,sto bi rekao moj brat:"Ooooo kakva macka"Wink



Ljubim vas sveJUTRA U AVGUSTU  - Page 7 388958
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Cupava 11/8/2011, 17:30

bak ::Bice to patnja obostrana, vidim ja JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 275568 Zrela si za psa JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 561840
Sinoc je imala petnaestominutnu masazu stopala, Bojan joj to sigurno nece priusti, ali se odmah revansirala-lizala mi je saku 5 minuta, pa sam, kad je presla na obraze, morala da ustanem. Ipak mislim da ce ona meni mnooooogo vise nedostajati nego ja njoj. Imas pravo, ovo je dobar test za one koji nemaju, a zele psa (ili nekog drugog 'clana porodice').
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od ananana 11/8/2011, 22:42

Vasar, CESTITAM ff vv neka su zive i zdrave 100 godina!!! ljubav

Rodjene su lavice bas na svetac, na svetog Panteliju, neka ih cuva i da porastu veeelikee i da napreduju pa da idete sto pre zajedno kucici!!

cveće

ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Jelena* 12/8/2011, 07:39

Dobro jutro svima:sunny: Zelim vam lep i uspesan danJUTRA U AVGUSTU  - Page 7 543728

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 16448616847341319515512
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 12/8/2011, 09:29

Helo drugari.

Jeco, hvala na kafici.

Ja ipak sutra neću za Bgd, pošto sam malo prehladjena, tj. grlo me zeza, tata ipak rekao da ne dolazim još koji dan, ja se potpuno slažem, ipak je on sad podložan infekcijama kao nikad ranije, neću se zezati dakle.

Imam nekih obaveza oko kuće, a i kod babe od mm smo obećali pomoći oko krečenja i čišćenja. Svakako će to biti jedan radni vikend.

Loliću, kad vi kanite u moje krejeve?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 12/8/2011, 10:40

Jutro Jutra!
Bixi,naravno da je bolje da put odložiš za koji dan...uživaj za vikend!
Jelo,hvala na kafi,skoro da mi je zamirisalo mleko iz nje Very Happy
Jesu li stigli nalazi tvog dragog?Je l sve uredu?
p.s. Je l' nam to Mili na moru još uvek?? JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 12/8/2011, 12:04

Bixi, vazno da je tata ok, a imate posle svo vreme ovog sveta za vas. Mada mogu misliti koliko ti nedostaje, ali brzo ce on kuci JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 275568

Jelena, mmm, divna kafa, hvala JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 490909

Djolence nam dodje, zvrljne neku i pobegne majstorima, verujem da su zanimljiviji Very Happy Jos ako su mladjani Very Happy Nema veze, vazno da se kuca zavrsava JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 490909

Ja sutra idem na F Goru (Jel i F i G veliko JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 279933 ) na rodjendan, rostilj, druzenje, bas se radujem.
Jos malo pa na posao, nisam ga se bas pozelela lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Shizika 12/8/2011, 12:15

Biksi :) ::9. avgusta su nam stigle male Vašarkice!
Vashari, chestitam! čestitamo čestitamo
Da nam bebice brzo porastu i ojachaju pa da ih mama nosi svojoj kuci. vv vv vv vv vv
d srca bebe bebe srca d
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od lolipop 12/8/2011, 12:28

Dan jutra!

Da i ovde iskoristim priliku da Vašarima čestitam, i poželim da što prije idu svi zajedno kući.

Jelena divna kafa, i diše i miriše.

Bak lijepo se provedi, pecaš li ovih dana?

Shizika, tu li si usne

Biksi koko, sutra moram da radim do 14 sati, jer mi koleginica na odmoru pa sada radim i svoj i njen posao. Tako da ću poslije 14 otići do kuće pokupiti stvarčice i polagano put pod noge. Neću ti se sutra javljati, odoh ravno na Guču da pijem pivo i drmusam dupetom. U nedelju ujutro, ili kad već upalimo i polagano krenemo ka kućici, javim se i tebi da svratim i da se gledimo, i izmahalamo.

Ljubac za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 12/8/2011, 12:58

Loli pecam, ali riba izgleda nije obavestena lol! Ulov je ravan nicemu, ali je zato uzivancija 100%

Lepo se provedi u guci, ja i dalje cekam Beer Fest! Jos samo 4 dana
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dragmilk 12/8/2011, 21:17

Pre neki dan kad sam isla iz Zrenjanina ka Beogradu videh celo jato roda na zemlji, jedno 20 velikih ptica, nisam mogla da poverujem, zamalo da sletim s puta.
A da li slucajno ili ne od kako smo krenuli u proces IVF vidjala sam rode mnogo cesce nego pre i u gnezdu i dok lete. Moguce je kako nam privreda propada da se broj roda povecava, jer one borave tamo gde je cista okolina.
Sad kad sam u drugom stanju svaki cas naletim na neku trudnicu, cudno je kako mozak reaguje na nase zelje i kako ih projektuje preko nasih ociju.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 12/8/2011, 21:29

ah,rode...
mi na grčkoj granici,kad moj muž meni pokazuje rodu-leti brate i leti pravo na naš bus...drage su mi,ali
... kad god ih vidim znam da dobijam u roku od 7-9 dana Very Happy
Inače,mojm muž je krenuo sa svojom obožavanom ambrožom JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 444178 JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 444178 JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 444178danas smo kupili špricalice,i sad do kraja sept. ko preživi-pričaće JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 444178
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dragmilk 12/8/2011, 21:36

[quote="dr mali pariz"]ah,rode...
mi na grčkoj granici,kad moj muž meni pokazuje rodu-leti brate i leti pravo na naš bus...drage su mi,ali
... kad god ih vidim znam da dobijam u roku od 7-9 dana Very Happy
E, bedak v Ali doci ce vreme kad ce i to pravilo kod tebe da dozivi jedan izuzetak f
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 12/8/2011, 21:37

Ja kod mojih. Muž radi. Reših da prespavam sama, iako nikad ranije nisam, malo mi onako, jer je kuća velika, ali imam cuka, pa se nadam da će biti na visini zadatka.

Lolić, zovi onda u nedelju, ja sam kod mojih, ali to je jako blizu grada, možemo se kombinovati da svratite, bilo bi baš lepo!

Malkice sam zaboravila koliko oko kuće ima posla. Samo sam oko cveća provela sat vremena. Mama ima muškatli ajmeeee, a ni sobne ljubičice ništa ne zaostaju. O ružama spoljnim da ne govorim. Onda smo dragi i ja skupljali neke šljive, hoćemo da pečemo rakiju, a da li ćemo i uspeti, videćemo. Žao nam da propadnu šljjive, pa se kao time zanimamo. Nema mnogo, pa se i neopterećujemo previše. Neku brlju ćemo valjda uspeti da napravimo. Tamo ovamo, prodje dan, sutra sam kod babe od mm, pomažemo joj oko krečenja, zaova i njen momak i mm i ja! Ima babi da skockamo sve iha! U nedlju se nadam vidjanju sa Lolićem, a verovatno će i brat i snajka doći sa klincima ovde, da se gnjavimo i jurimo po dvorištu!

Tati su ponovo radili skener, za sada je sve ok, pankreas ne mora ponovo da se čisti. Samo da gura napred.

Dragi, pošalji de koju rodu i u moj kraj, ovde ih kod mene, na zapadu, nema!

Pariz, amroža opet, gggggggadura odvratna napala ti muža! JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 510326 Da što pre prodje.


Ja vas sve ljubim iz starog mi kraja! Gleda li se tenis?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 12/8/2011, 22:13

Bixi aktivan vikend,nema šta,ali mi se najviše sviđa da je tati bolje i da ćeš u nedelju,,Bože zdravlja sa Lolićem našim biti.Istiskajte se pošteno-i za mene Wink staru stiskalicu...
Eeeeee Dragi,redak sam ti ja baxus...čuj sad ovu priču koja niđe veze sa našim ovim pričama,al avaj,da odmorimo mozak na trenutak od VTO,beba i drugih prioriteta, tek da bih ti dokazala o kakvom se baxusu radi:
Pre 5 godina,31.avg. na sednici,u školi gde sam radila,tada kao apsolvent, saopštava mi direktorka da od 1.sept. neću više raditi,konačno je našla diplomiranog,i blabla...zuji u ušima,ništa ja ne čujem,samo se borim da knedlu u grlu zadržim,da ne ispliva suviše visoko, da kolege,koje su sve mahnito pogled ka meni uperile,ne vide...
naravno,nema šta da se bunim-ona diplomirala,ja nisam,ali to se znalo i ranije i moglo mi je na vreme biti rečeno da se već na 2. mestu snađem.
Elem,ostajem bez posla,ali sa poslednjim ispitom...književnost xx veka...ko je kolega,zna o čemu pričam.
Ništa spremam ispit,dajem,spremam diplomski.Zove ta direktorka,otvara se mesto- koleginica druga na porodiljsko,ako hoću...
naravno da hoću,i počinjem da radim zajedno sa tom devojkom. Diplomiram u martu i direktorka objavljuje ono mesto koje sam izgubila na neodređeno. Otvoren konkur,obe prilažemo dokumenta,naravno.
Odem da otvoreno porazgovaram sa direktorkom,i ona meni vrda-pa znaš nju sam povukla sa 2.mesta kad mi je trebalo,glupo mi sad da je ostavim bez posla-ima malo dete...moraš me razumeti...
Ja besna,naravno- ne mogu vas razumeti,jer sam ja na tom mestu bila 2 godine,a ona 3 meseca...može li se to porediti??Po mom mišljenju-NE.
Izguram ja tu školsku godinu tu,gledajući kako neko drugi organizuje ručak za kolektiv za mesto koje je meni pripadalo...
Slede dalja moja lutanja,i da,imam posao,imam rešenje već 2 godine-konačno...ali sam svoj mir mogla pronaći još pre 5 godina...
Pre 13 dana,stižemo u Paraliju, tu je jedna učiteljica sa grupom dece,baš u objektu gde smo i mi.Poznajemo je odlično,radila sam sa njom-u toj školi...Pita me znam li za novost...koju,pojma nemam...
Dotična devojka,žena,šta već-zbog koje ostadoh bez posla...falsifikovala diplomu,i sad otkrili.Narvno,ne samo da je posao izgubila već i licencu za vjek vjekova...no...
samo mi moj put prođe kroz glavu,čujem se sa mamom i besna joj pričam o svemu tome- zar moj put MORA da bude toliko trnovit,svaki uz deceniju pešačenja,ali uredu je i to,samo nek dođe,ali pazi ovaj slučaj-zbog lopova guliti i dalje...
Ah,kako vas udavih,ali utisak mi je jak. Zato meni rode,i osatli znaci kraj puta stvarno ništa ne znače,samo prkose.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dragmilk 12/8/2011, 22:26

Stvarno cudno, ali moze to da se gleda i s druge strane. Moglo je nikada da se ne sazna da je ona falsifikovala diplomu (boze me sacuvaj, kako ih nije sram i strah), ali eto vidis, otkrilo se. To moze samo da ti pruzi moralnu satisfakciju i da porastes u ocima svojim i tudjim. Nadam se da ce usledeti i poslovna satisfakcija.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 12/8/2011, 22:34

Znamo i mi, koji nismo kolege, šta je XX vek! Po bližnjima! Very Happy

Falsifikovala kažeš diplomu, šta reći... Bože blagi...

A ti mila moja probaj da se ne srdiš, samo ćeš sebe da izmučiš, i znaš onu našu, koliko god mi patile, ko zna zbog čega je to dobro! Nek je toj na čast. Pih.

Duša si ti moja, dodji da te stisnem jednom, mh, pravo, nisam stvarno odavno! Verovaćeš jednom u značiće pored i na putu! Predosećam. Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 12/8/2011, 22:36

Bravo za Janka Tipsarevića!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 12/8/2011, 22:45

Bravo za Janka!!
Bixi,nije to srdnja,već sprdnja sa mojom sudbom,bez trunke patetike lol!
Nego,nisam vam nikakav izveštaj sa ŠLF-a pisala,ali nisam ni bila ni na jednom koncertu.Večeras Psihomodo...a meni se već sad oči sklapaju lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 12/8/2011, 22:49

Nemoj tako, svi mi smo imali probleme vezane za posao! Mislim ja bar jesam i mislim da je pored genetike to doprinelo mojoj štitnoj. Ali meni bitno da je to iza mene! Bitno da imamo posao u ovo ludo vreme! A kako smo do posla došli, ma ko ga šiša, važno da su redovne plate! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Cupava 13/8/2011, 07:01

Dobro jutro! Kia me probudila u 6h (veoma je tolerantna danas) :-) pa cemo u setnju. Cupavac nas spava, ili se veoma trudi da to tako izgleda. Ide danas kod taste na rucak i da joj cestita rodjendan, pa mora biti odmoran. :-)))))
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od MAAKKI 13/8/2011, 09:07

Dobro jutro!

Pari na zalost ovo nije jedina ovakva prica, mene takodje jako razbesne takve stvari, ali kaze nas narod nicija ne gori do zore, i eto ni njeno nije.

Ja cu dana da provedem jedan cini mi se lep dan, dolazi mi prijatelj iz Bosne, idem na rodjendan kumcetu, sve u svemu trebalo bi da bude zanimljivo, a od ponedeljka majstor, zidam neku letnju kuhinju, e tu ce vec biti muka.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Jelena* 13/8/2011, 09:33

Jutro drage:sunny:

Uzela je moja baka rezultate mm (da ne moram da idem samo za to do grada) pa ce ih doneti sutra.Nekako se puno plasim da nije nesto ozbiljno,ali opet se trgnem i molim Boga da sve bude ok.



Dragmilk totalno si upravu.Kad god odem do grada cinimi se da samo vidim trudnice.Neverovatno je koliko je psiha mocna stvar:roll:

Pari JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 639820



Ljubim vas sve JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 543728
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Mali Princ 13/8/2011, 11:41

Drage moje, dobro vam jutro i divan dan vam zelim! Mi danas ceo dan Fruska gora - manastiri , setnja, klopica...
Pozzz srca srcasrcasrcasrcasrcasrcasrca
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od cicsa80 13/8/2011, 17:47

Dan Jutra! Evo me stigla i ja!
Danas ceo dan po gradu, kupovala poklone za rodjendan veceras(drugarica) i sutra (klinac nasih prijatelja-6god, rekao da je sad predskolsko i da njega vise ne interesuju nikakve igracke, kupila trenerku). Veceras rodjus i onda sve cure u grad Wink
Meni istekao ugovor u skoli tako da sad trazim poslic. Uvek mi nesto ispadne na vreme. Sad se bas nesto i ne nerviram oko toga, nije mi svejedno ali staje-tu je. Radicu na sebi. Very Happy Odoh da citam sta ste radile ovih dana.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 7 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 17 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu