KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUTRA U AVGUSTU

+28
sneza-milan
Tinche
Milijana
dragmilk
Shizika
djole42
heart84
dr mali pariz
ananana
cipiripi
bebko
cicsa80
Mirjana
MAAKKI
Cupava
BiKsi :)
Nefertari
Jelena*
Sneza
Orline
KoMetaK
bak
HappyGirl
Struzzo
lolipop
buby
Mali Princ
caci
32 posters

Strana 8 od 17 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Sledeći

Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 13/8/2011, 22:03

Veče Jutra!
Mi smo i danas dan proveli u selu,jer su dolazili brat i snaja m.m. sa detetom iz Bg,pa smo uživali u druženju,sumirajući utiske sa obostranih letovanja.
Sutra ista ploča, s tim što će sa tetkom biti i njeno Cuce Very Happy duša moja!
Maakki,ti i Cicsa se lepo provedite na rođusima... JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 21831Cicsa,žao mi je što ti istekao ugovor...jesi li kopala nešto da nađeš,ili si se prepustila?
Prinče,kako je bilo na Fruškoj?
Jelo JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 639820
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 13/8/2011, 22:22

Dobro vece jutra! sunny
Vidim da ste bile vredne i da ste skitale lol!
Pari, kad pre stize, kad nas pre baci u cose na portalu? lol! Sto se posla tice, ko zna zasto je to dobro, mislim, ti si posao nasla, to je najbitnije, a direktorka je uvidela koliko je pogresila.
Bixi, drago mi je da je tata bolje, uskoro ce on kod vas, kuci. yes
Djole, mahnula i odleprsala, kako je bilo na odmoru? Jeste li sredili kucu?
Ja se vratila sinoc sa celonedeljnog uzivanja sa mojom smizlom. Ja sam se topila kad me pozove smajli angel a kako sam joj ja udovoljavala, ona me nije pustala, samo je isla za mnom i - baba, baba... pa kad se ja pravim blesava, onda me je zvala Eco, eco... Iako ima godinu ipo, svasta nesto zna, sama obuva cipele i retko pogresi nogu, sama jede (a najvise voli meso lol! koja je to radost kad ga vidi), sama spava u sobici od rodjenja i kad ustane ona se sama igra dok je neko ne pokupi, prica, tj. ponavlja sve sto se kaze, pa je tako zvala telefonom mm i ponavljala sve sto sam joj rekla na italijanskom i posle sama uzme telefon, zove ga i prica na italijanskom. smajli angel Dosta je razumna za svoj uzrast i lako mozes da joj objasnis sta sme a sta ne. Mnogo voli da se slika, pa je baka napravila milion slika, a kako videh temu moja tetka, otvoricu i ja njen dnevnik za neki dan i da ubacim slicice. Luda je za avionima, kamionima, motorima i traktorima! affraid U stanju je da po ceo dan vice - iooon, mioon, tatooo, motooo, a kad sam joj kupila igrackice ovih vozila, nije se odvajala od njih osmeh srce Mazile smo se do bezvesti i juce smo plakale obe kad smo morale da se rastanemo. Rolling Eyes Ko zna za koliko cu je meseci videti.
Ja sam preporodjena i jos cvrcsa u zelji da se borim za jedno takvo maleno zlato yes
Sve vas grlim i idem da citam ostatak foruma Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 13/8/2011, 23:46

Čupo, tvojoj mami sve najbolje za rodjendan, a najpre zdravlje da je služi, i unuče od vas uskoro da stigne. Od mene skromno! Wink

Meta, kako tvoj post zrači ljubavlju prema toj maloj šmizli ! JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 612963

Cicsa, da što pre dodje novi posao!

Jeco
, Jelenice, ljubim, redje te ima, okači nam koju Sarinu sliku, nisi odavno!

Maakki
, nadam se da se lepo provodiš, a za mastore, ne znam šta da ti kažem, ja ih ne podnosim.

Prinče
, uživaj maksimalno!

Pariz, izgnjavi cuce domaćinski, i ja ću ove moje barabe tri, jer sutra dolaze kod mojih. Nisu ni svesni šta ih čeka, tj. kolika gnjavaža. Brat će mi nadam se srediti komp, jer moj dragi se jednom prilikom igrao (brisao šta nam ne treba Rolling Eyes ) i od tada nemamo nijedan program sem mozile i skajpa i nekih par besplatnih 15-dnevnih verzija za gledanje slika i snimaka.
Nadam se i da će Loli da mi se javi, pa da se vidim i sa njom i njenim dragim.

Nama je danas dan bio veoma radan, sredili bakici kuću, ostalo je sve da blista. Izgletovali i okrečili momci, a mi, devojke, prečistile sve. Baka je ostala baš zadovoljna. A i nama puna srca i stomaci! Very Happy Lepo bre raditi sa normalnim ljudima kakvi su mi zaova i njen momak. Malo smeha, malo rada, malo odmora, malo rada, i sve u krug, divota. Jesmo se umorili, ali stvarno smo zadovoljni otišli kućama.

Ostajete mi uzdravlju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Mali Princ 14/8/2011, 08:29

Devojke, dobro jutro! ff

Na Frukoj gori je bilo fantasticno, obisli smo puno manastira, bili puno napolju, napravili veeeliki krug - kuci dosli oko 23h, posto smo kasno seli na vecericu u Sremskim Karlovcima.
Inace, ja sam vam od onih uvek dobre volje - a kombinacija sunce, lepo vreme i boravak napolju - mojoj sreci nema kraja x

Metaurina - fenomenalno! Bas se radujem sto ti je udahnula novu snagu i volju g

Biksi, stvarno rad u drustvu zaista prija i taj osecaj zadovoljstva sto ste obradovali bakicu - neopisivo:)

Pari, znaci ceo vikend uzivancija, bice mazenja i svakakvih slatkih dogadjaja c

Meni brat od strica u petak stize iz Moskve- sa devojcicom od 3godine, dodouse samo na jedan dan, ali bice gnjavnjenja maximalno, jedva cekam!
Kupila sam veeeliku lutku na vespi, sa koferom, 2 komb.garderobe i svakakvim dzidzama- jesu me odrali u Delti, ali ne mogu da docekam da vidim njen izraz lica - bas je bila u deficitu sa igrackama - snajka i brat jako puno rade, pa je , jadna, godinu dana bila kod babe i dede po majci na Kavkazu... Skroz izolovana. A u decembru 3godinice...

UZIVAJTE, SETAJTE, BUDITE NAPOLJU- AVGUST, ODMORI, LEPO VREME I SL. TRAJU JOS KRATKO! - samo da vas podsetim srca1
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 14/8/2011, 10:21

Mali Princ ::

UZIVAJTE, SETAJTE, BUDITE NAPOLJU- AVGUST, ODMORI, LEPO VREME I SL. TRAJU JOS KRATKO! - samo da vas podsetim JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 694552
JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 635297 joj Prinče,nemoj nas,leba ti,podsećati Very Happy
Jutro Jutra! Divan dan,iako nikom od naših nije rođendan Very Happy
čekam muža da se obrije,pa krećemo u seoske avanture.Čini mi se da planiraju on i brat i da farbaju neke ograde,a ja ću poput tom Sojera lepo da ih organizujem,dočaram koliko je to lep posao,pa sednem pod lozu i raširim novine :Dkoje prvo moram kupiti...
Prinče,divno zvuči tvoj dan,posebno njegov završetak Very Happy
Bixi,pimećujem da te vas dan nema,a ti bila skroz vrednica.Bravo curo,zaslužila si i danas sarme Very Happy
Meta,gde si curo,nema nešto tvojih slika sa odmora,ili sam ja obnevidela Rolling Eyes izgleda da su svima ovi dani rezervisani za gnjavažu sa decom Very Happy Lepo..
stisak JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Mali Princ 14/8/2011, 10:33

Laughing moram da podsecam - znas kako svake godine, kad padne prva, ona dosadna sitna kisa i sve se natmuri i sve ti se smrkne, uvek se setim sta je jos trebalo da se uradi dok se moglo, i naravno, sve se pitam, kad pre prodje ovo leto usne
poljubci
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Orline 14/8/2011, 12:25

Biksi :) ::Znamo i mi, koji nismo kolege, šta je XX vek! Po bližnjima! Very Happy
Znamo, pariz JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 561840
A za kvazikoleginicu...Nemam reči.
Stvarno užas...Našla si ti posao na kraju, ali razmišljam zašto je moralo težim putem. Da je sve bilo regularno, ne bi je se više ni setila, a ovako...Ostane gorak ukus u ustima.
Neke stvari nikad neću razumeti, jer sam i sama često bila moralni pobednik, tako da mi ta funkcija i nije u vrhu mojih obožavanih.
Ništa, zaboravićeš je, ja se samo nadam da ti je na ovom poslu dobro, ili čak još bolje nego što ti je tamo bilo.


Cupava ::Dobro jutro! Kia me probudila u 6h (veoma je tolerantna danas) :-) pa cemo u setnju. Cupavac nas spava, ili se veoma trudi da to tako izgleda. Ide danas kod taste na rucak i da joj cestita rodjendan, pa mora biti odmoran. :-)))))
Čupo, stvarno si fanatik Laughing Oduševljavaju me ljudi koji tako vole životinje...Ja ne bih sebe nikako mogla da zamislim u krevetu sa nekim kučetom. Ti si šou. Imam u familiji takvih.

Biksi, tajko ide uzbrdo polako, što mi je drago čuti. Nadam se da ćeš danas zagrliti našu loli.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od cicsa80 14/8/2011, 12:29

Danak Jutra!
Samo se vi gnjavite, stiskajte, ljubite, Tomsojerisete Wink ali ne podsecajte na kraj leta lol!
Pariz jesam trazila i gledala i pustila glasove na sve strane jos pre "ihaaaaaa", ali za sada nista. Postacu prava domacica pa cu se pridruziti Bojani kuvarici Very Happy i trudicu se da udjem medju poslanike  b
Sinoc bila na rodjendanu i prvi pu u zivotu me bi sramota za drugog. Devojka, iz doktorovog Pariza, obucena: platforme (naftne), nadguznjak bukvalno, a ponasanje-izvolite, slobodno je, zvaka i baloni uuuuuh. A ja bas ne volim da sam pored takvih. Nikad ne procenjujem po izgledu i oblacenju, ali ljudi ovo je sve bilo u kompletu affraid Jos smo svi zajedno izasli u grad affraid affraid affraid Kaze ona meni Jao kako si ti mala... a ja njoj Jao kako si ti velika... i opet posle nekog vremena ona meni (po gledanju slika sa aparata) Jao ti si, mislim , ne mislim nista lose,ko neko dete e onda i ja rekoh Jao ti si, mislim, ne mislim nista lose, ko neka baba. Nesto se navrzala na mene zbunjen Jeste da izgledam mladje, kao drugi kazu 5,6god, ali bas "dete" nisam. Popila sam jedan dzin i poletela kucici. d
A da, nisam rekla da sam prosle nedelje bila sa sestricem koji ima 6god(nisam ga videla 3god). On je parvi mali covek. obozava da prica o kosovsom boju, dinosaurusima, nindzama i sto mi je najsladje ne zna da kaze slovo l vec kaze nesto slicno slovu v, a pricao nam je da ima drugaricu Lelu- citaj Vevu Very Happy . Ulepsao mi je dane!
Do veceraaaas.... d cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 14/8/2011, 18:55

Dan Jutra sunny
Divno Prince za setnju po Fruskogorskim manastirima, imam odavno zelju da ih obidjem, a nikad se nisam zadrzavala duze u tom kraju. MOracu jednom. Nego, postavi ti slikice tamo, da bar gledamo, ako ne mozemo da skkitamo Very Happy I uzivaj sa tvojom curicom kad dodje osmeh srce
Ori, kad ides kod Sumarac?
Pari, jel palo mazenje sa tvojom Cucom? Very Happy
Cicsa, dobro si joj rekla, od mene bi prosla sigurno gore lol!
Ja ovde nemam klinaca za mazenje, pa zato jedva cekam da sam u Srbiji, ili kao sad, da odem kod bakine princezice, da se mazimo. smajli angel
Danas dan za odmor, od cega, ne znam, ali odmaramo na veliko Very Happy lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Mali Princ 14/8/2011, 19:11

Uhhh, sve se kanim da postavim malo slicica sa raznih meni dragih mesta - al sve hocu te da ih prvo smanjim, da proberem i sl. i tako dan za danom i prodje vreme...
Pri tom sam manijakalna sa fotoaparatom - prosle godine Italija mesec dana kolima - 2800slika!!!- svi se sokiraju kad pocnu da gledaju... London - 3nedelje - 1500sl - nisam imala vise mesta na fleshu... a i svaki vikend negde ispucam karticu - kaze moj dragi - mogla bi malo i ocima da gledas Rolling Eyes
Sta cu kad bih ja sve da ponesem sa sobom Embarassed
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od dr mali pariz 14/8/2011, 20:33

Iz sela sam otrčala kod mame gde će tetkino cuce noćiti,da je malo ugnjavim...Velika je to tetkina devojka,sad već kreće u 4.razred i nosi br patika 37 Very Happy al je ipak moje pufnasto Cuce sunny,sad došla da se tušnem,pa idemo sa kumom i njenim bojfrendom na piće.
Htedoh večeras da smutim tortu za našu sutrašnju 7.godišnjicu,ali ću ipak morati sutra.
Doskočila sam na Jutra ,samo da vam kažem,ako niste znale-koliko ste vi divne žene!! Zato uzmite vazduha,jer stiskam pošteno! JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 14/8/2011, 21:02

Zakašljah se od ovog jakog stiska! JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 275568

Znate ko je danas bio pravo stisnut, a, a, a, znate liiiiiiiiii?
DA DA DA

LOLIĆ je stisnut JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 612963,onako pravo, pravcato! A muža joj nisam stiskala! Laughing Kako smo se lepo družili, ja sam baš srećna danas! Šteta što nije trajalo duže, ali biće još prilika znam! A Lolić nam je kao što sam je i zamišljala, tako nekako kao da je znam sto godina od ranije, jao a taj njihov bosanski, kako slatko pričaju, da odlepiš! I da, jedino što sam i nju i dragog zamišljala da su krupniji, da li zbog okačenih slika izbliza, pojma nemam, ali tu sam se baš zeznula, eto! Tako me jednom i Bak prevarila, al za sve su krive slike! Very Happy
Jedva čekam novo druženje sa Lolićem! Ceo dan mi osmeh na licu! Hvala ti Loliću moj što ste svratili i što smo se družile! JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 275568

Inače, danas imam upalu mišića, al nije strašno, andol će valjda ublažiti bolove. Ostatak dana je bio proveden u gnjavljenju batove balavurdije, lep dan, stvarno lep!

Tata je danas malo bolje nego juče, dr rekao da će to stanje da bude promenljivo, malo ok, malo lošije, pa malo bolje i tako u krug dok se pankreas ne počne obnavljati kako treba. Bitno da je on nama bolji! JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 561840 Znači mi to, puno! JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 561840

Odoh sad da se preturim, stigao umor, jutros sam zbog kašlja zaspala tek u 4h, nadam se da će večeras biti mnogo bolje. A i sad će tenis, pa da uživam još malo u ovom divnom danu!

Stisak za sve!

Loliću, JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 75087 .
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 15/8/2011, 09:02

Dobar jutar dobri ljudi!

Kašljem ko govedo! Ajmo neke prirodne recepte ako znate, ja primenjujem preprženo mleko. A jutros me neki pritisak udario u čelenku i oči, jedva gledam. Verovatno od prehlade.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Milijana 15/8/2011, 09:12

DOBOR JUTRO radost
Samo da se javnem ovdI da sam stigla, ništa nisam pročitela i ne znam šta se dešava, to ću na tenane kad se rešim ovih kofera, peškira, papuča ... koje preskačem po hodniku v Bilo je odlično, a bilo bi i savršeno da Lenka nije jednog dana imala temperaturu i proliv i da ja juče nisam dobila urinarnu infekciju c No, kako je nisam izbegla ni jedne godine, nisam joj se ni sada iznenadila yes Ostalo pišem na RD kad se malo saberem Very Happy
Biksi, stigoh da pročitam za tvoj kašalj, moja majka skuva luk, pa pije tu vodu malo zaslađenu medeom. meni je to odvratno, ali njoj pomaže.
Ljubim vas sve osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od MAAKKI 15/8/2011, 09:37

Jutro cure sunny

Meni je vikend protekao lepo, u subotu dosao drugar mnogo sam se obradovala, pa na rodjendan (tu sam malo bila razuzdana sto se slatkog tice, ali sada vise necu), juce pravili rostilj, davno nisam provela ovako lep vikend (obicno radim i ne znam kada su vikendi).

Biksi i ja sebi kuvam beli i crni luk i stavim malo limuna da se skuva sa tim, meni pomaze pa probaj. osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Mali Princ 15/8/2011, 09:55

Drage moje, dobar jutar!

Ljubim vas ljubav

Biksi, takodje, koristim crni kuvani luk i malo limuna.
Ili ako ti je lakse crno kuvano vino sa cimetom, karanfilcice, i biberom -da, da, puno bibera...Ali to je za uvece, bar mene obali, ispreznajas se puno i ujutro kao nova...

Milijana, dobrodosla! Uh, urinarna infekcija je jedno strasno iskustvo...Jednom sam imala i to zestoku, tad mi je dr rekao - 2 putagodisnje po tura Amer caja - onog sto se popije 6 kesica na svaki sat (pise na njemu da je za hemoroide i urirarne infekcije), kao preventiva, i od tad, Bogu hvala, nije se ponavljala...

Maaki,divno sto si se tako opustila i uzivala, ne postoji terapija koja moze da pomogne koliko to! Mene vikendi odrzavaju u zivotu, mi se svaki vikend negde svrcnemo, makar subotom...

Nek vam bude diiiiivan dan! vv
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 15/8/2011, 12:32

Mili, dobro nam se vratila! Da se što pre središ, mislim na tu urinarnu infekciju.

Da, znam za čaj od crnog luka, mogu da ga pijem uz limun, nije strašno. Hvala cure!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od cicsa80 15/8/2011, 12:55

Biksi, ja kuvam caj od svezeg djumbira, posle dodam kolutic limuna i malo meda. Lep je i ovako da se pije. Miliiiii, dobro nam se vratila i da sto pre prodje ta infekcija! Moze malo utisaka sa odmora i na ove vidljive strane il' da trazim trece oko? Very Happy
Drago mi je kad vidim da ste sve imale lep vikend. I blago Biksi sto se grlila sa Lolicem. Ja sanjala Republicu, ali samo kako joj glava leti (sa one slike sto je bila crvenkapica) pored mene. Sta cu, telo nisam mogla da sanjam kad nisam videla one cuvene slike lol! A sanjam dve noci za redom Djokovica kako ga ubedjujem da treba da pobedi i da ono njegovo kuce treba da bude na njegovoj stolici pod suncobranom. I eto pobedi covek, al od kuce nista. Ajd sad zdravo!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Mali Princ 15/8/2011, 13:34

Pariz, srecna godisnjica! Da provedete zajedno jos 107 i da se vam sto pre pridruze mali parizani čestitamo ff
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od BiKsi :) 15/8/2011, 14:11

Vidi cicse, ne zna ona koga će da sanja, pa našla i dobru ribu i pravog macana, ma je li? C, c, c, c, c Hvala za recepat!

Pariz srećna vam sedmogodišnjica! Za još mnogo ispunjenih i lepih i srećno provedenih zajedničkih godina! osmeh srce Posle sedme sve leže na svoje, tako kažu, zato verujem da ćeš dogodine u ovo vreme već biti trudnica , a možda već i beba stigne! Rekla sam da ćemo u isto vreme, al ispravljam se, pristajem da mi deliš savete kao iskusnija trudnica i mama! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od cicsa80 15/8/2011, 14:50

Sanjala sam i Sergeja Cetkovica, on peva a ja sama uprvom redu Very Happy
Pariz, srecna godisnjica!Potvrdjujem da posle sedme sve leze!
Mada cu ja izgleda cekati duplu sedmu da sve , bas sve legne.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od lolipop 15/8/2011, 15:00

Biksi :) ::Zakašljah se od ovog jakog stiska! JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 275568

Znate ko je danas bio pravo stisnut, a, a, a, znate liiiiiiiiii?
DA DA DA

LOLIĆ je stisnut JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 612963,onako pravo, pravcato! A muža joj nisam stiskala! Laughing Kako smo se lepo družili, ja sam baš srećna danas! Šteta što nije trajalo duže, ali biće još prilika znam! A Lolić nam je kao što sam je i zamišljala, tako nekako kao da je znam sto godina od ranije, jao a taj njihov bosanski, kako slatko pričaju, da odlepiš! I da, jedino što sam i nju i dragog zamišljala da su krupniji, da li zbog okačenih slika izbliza, pojma nemam, ali tu sam se baš zeznula, eto! Tako me jednom i Bak prevarila, al za sve su krive slike! Very Happy
Jedva čekam novo druženje sa Lolićem! Ceo dan mi osmeh na licu! Hvala ti Loliću moj što ste svratili i što smo se družile! JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 275568

Inače, danas imam upalu mišića, al nije strašno, andol će valjda ublažiti bolove. Ostatak dana je bio proveden u gnjavljenju batove balavurdije, lep dan, stvarno lep!

Tata je danas malo bolje nego juče, dr rekao da će to stanje da bude promenljivo, malo ok, malo lošije, pa malo bolje i tako u krug dok se pankreas ne počne obnavljati kako treba. Bitno da je on nama bolji! JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 561840 Znači mi to, puno! JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 561840

Odoh sad da se preturim, stigao umor, jutros sam zbog kašlja zaspala tek u 4h, nadam se da će večeras biti mnogo bolje. A i sad će tenis, pa da uživam još malo u ovom divnom danu!

Stisak za sve!

Loliću, JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 75087 .

Dušice moja draga, i nama je bilo divno, zaista. Baš smo uživali. A mm je oduševljen tvojim bratom, ali baš baš oduševljen.I bebironi su divni, mazulje prave. Uživaj s njima. A ne bi se mm bunio ni da si ga jednom stisnula lol! , džentlmen je on! I ja jedva čekam skoro druženje, baš bi mi prijalo. Bili smo i na Zlatišu, snijega nije bilo, ali je bilo kukuruza šećerca, te mlatnuh dva, jedan za tebe i jedan za mene. Jedva čekam da nam dođete, samo ti to predloži tm, sigurna sam da će to biti vrlo skoro. Biksi love too.

Pari srećna sedmogodišnjica, uživajte u večerašnjem izlasku.

Djevojke ljubac za sve

lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od KoMetaK 15/8/2011, 15:36

Pari, srecna godisnjica i da dozivite uz unuke i praunuke da slavite i stotu! Very Happy
Drago mi je da je Bixi stisnula moju priju kad ja vec ne mogu. Very Happy
Cicsa, mnogo ti bre lepi ti snovi, ja niad ne sanjam popularne licnosti, a ni poznate, najcesce se i ne secam sta sanjam, a i kad se setim, to je nesto bezveze. Lapo je sanjati u boji, tad ti je novi dan poseban! Very Happy
Maaki, super za divan vikend sa prijateljima, i ja sam zeljna takvog, jer mm isto ne zna kad su vikendi zbog posla. Rolling Eyes
Mili, dobrodosla i brzo sredila stvari pa nam se javila kako je bilo Very Happy Jel falila mesoreznica? lol!
Mi cemo danas na planinu, ja cu verovatno ostati kod s&s neki dan, ako mi ne dosade. Ttrebalo je da idemo u subotu, pa mm dobio last minut posao i ostadosmo. Ali je zato odbio sve za sutra, pa cemo malo da uzivamo na svezem vazduhu, jedemo specijalitete iz kraja, a ja cu da se skitam sa s&s da vidim neke poznate vrhove u Dolomitima, koje nikako da obidjem do sada Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od bak 15/8/2011, 16:07


Pariz ,
srecna godisnjica i da je provedete bas onako, onako

Meta, vidim da si se lepo provele kod male mazuljke, bas mi je drago.

Biksi i Loli, blago vama na druzenju i stiskanju, malo vam zavidim Embarassed

Cicsa, tebi bas nije dosadno nocu Very Happy

Ja sam Novaka sanjala jutros, kako mi objasnjava da on zna ponekad u 4 sata ujutru da izadje na teren da trenira i da mu svi kazu da je lud

Lep vikend je za nama, bili u subotu ceo dan i noc na placu kod drugara, rostilj, muzika... Bas mi je prijalo
Juce celodnevno razvlacenje po krevetu, sinoc malo druzenja, a od jutros mm opet otisao, buaaaaa, smrc Crying or Very sad

Al prekosutra pocinje Beer fest, ko ga sisa, on nek rinta lol!

Sve vas puuuuno grlim i ljubim
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od cicsa80 15/8/2011, 16:25

Znate da sam negde citala da zene sanjaju u boji a muski crno-belo. Bak, u istom smo sosu, ja mog ispratila u subotu ranom zorom, vratio se u nedelju, spavao 6 sati i opet sinoc otisao, verovatno se vraca u sredu pa za vikend opet putuje.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

JUTRA U AVGUSTU  - Page 8 Empty Re: JUTRA U AVGUSTU

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 17 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu