KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Surogat majke

+44
alisa
snedra
lela1984
ivanicasale
Sofka
ganedina
Srcko13
minceeeee
asha
maramaki
Zoki
KoMetaK
leptirko82
fight&faith
filipa.panko
pepa prase
lilikan
JocY
hany
Tangerine
svetislava
neca73
cufta
Tinche
dimi
anak
missile
Leto
LaFolie
Erata
Malina
nina :)
Nela72
Struzzo
Simona
cicsa80
Mirjana
lolipop
Republica
Orline
Cupava
MAAKKI
BiKsi :)
heart84
48 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od dimi 9/1/2013, 19:04

Struzzo,kopam nesto po netu i nasla sam da postoji sajt koji godisnje kosta(105e)i imas pristup bazama podataka o tim surogat majkama,sad ne znam kako da dodjem do sajta,kako da trazim,znas li nesto o tome Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

dimi

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Struzzo 9/1/2013, 19:25

Dimi, ne znam...nisam nikada bila u priči vezanoj za surogat...tako da ti ne mogu pomoći..
javiće se već neko ko je bolje upoznat.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Nela72 15/1/2013, 00:16

Dimi mozes da pogledas sajt' La vita felice" u Harkovu ili "New Life "u Kijevu. Slobodno pisi meil na srpskom imaju prevodioce. To su agencije iz Ukraine koje zastupaju tebe i surugat majku i saradjuju sa klinikama za vto surugat majke. Nikako nemoj sama da uspostavljas kontakt preko sajtova jer njihov zakon nestiti strance a kad ides preko agencije ti si zasticena. U Ukraini je legalno ali obavezno samo preko agencije,nemoj sama da se upustas u dogovor sa surugat majkom jer kad uspes u svom cilju ona moze novcano da te ucenjuje.Sve sto te interesuje pitaj tu sam da pomognem.

Nela72

Broj poruka : 95
Godina : 52
Location : beograd
Datum upisa : 15.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od dimi 15/1/2013, 16:42

Nela gde si ti radila,u kojoj klinici.Ja sam gledala cenovnik u la vita felice i to je negde oko 30000e.Mada po njihovoj prici nigde ne spominju sta se desava ako ne uspe. Iskreno razmisljala sam iz Poljske da uzmem zenu a u Ukrajini da to odradimo,ako je to nekako moguce,jer u Poljskoj postoji agencija koja ima na raspolaganju surogat majke,samo pravno nije regulisano.A da li moze da se preko granice transportuje embrion.Gde si ti radila pripremu

dimi

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Simona 15/1/2013, 23:15


U 52. godini rodila svoje unuke
Објављено: 15.01.2013

Brazilka Marija da Gloria (52) u gradu Gojanija rodila je 9. januara vlastite unuke. Ova domaćica pristala je da bude surogat majka deci svoje ćerke Fernande koja ne može imati sopstvene potomke.
U 52. godini rodila svoje unuke

Marija, doputovala je na porođaj iz gradića Santa Helena, a carskim rezom na svet je donela dve zdrave devojčice, Emanuelu i Huliju. Baka Marija, koja ima troje dece, uzimala je hormone kako bi ponovno pokrenula menstrualni ciklus pa je izgubila gotovo 11 kilograma.

“Ne mogu biti srećnija”, rekla je ćerka Fernanda Medeiros (34) za portugalski portal G1.globo.com.

Ona je trenutno podvrgnuta tretmanu kako bi lekari medicinskim putem izazvali laktaciju, i nada se da će moći da doji svoje bliznakinje da bi se bolje povezale.

Od svoje 13. godine Fernanda zna da ne može da ima decu jer joj je odstranjena materica. “Tada sam bila jako tužna jer sam jednog dana htela postati majka”, rekla je ona za G1.

Nakon venčanja, Fernanda i spurug pokušali su da usvoje dete, ali je njihov zahtev odbijen. Dve hiljade pete godine na televiziji je videla emisiju o baki koja je rodila svojeg unuka. S majkom je posetila lekare, ali su joj oni u početku govorili kako je njena majka prestara za takav poduvat.

Kasniji testovi pokazali su kako je Marija dovoljno zdrava za porođaj pa je ostala trudna nakon drugog pokušaja vantelesne oplodnje.



Izvor: 24sata.hr



http://www.mojedete.rs/14371-U-52-godini-rodila-svoje-unuke.html
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Nela72 16/1/2013, 18:32

Dimi mi smo isli preko La vite Felice agencije a klinika je Feskov imaju sajt.Bolja varijanta ti je da uzmes surugat majku iz Ukrajine da dodje u Prag da se uradi enbiotransfer jer su bolji enbriolozi a La Vita moze da ti nadje majku koja hoce da putuje za Prag.Sve placas po fazama koje prolazis i nema vracanja novca ako nije uspelo.Sa ugovorom koji kosta 2850e imas pravo na dva pokusaja sa istom surugat majkom.Ako imas jos neka pitanja tu sam da ti pomognem.

Nela72

Broj poruka : 95
Godina : 52
Location : beograd
Datum upisa : 15.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od dimi 16/1/2013, 18:40

procutala sm da je tebe za dva pokusaja kostalo mnogo vise,a gde su tebi uzimali jajne celije

dimi

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Nela72 16/1/2013, 19:55

Sesti dan od stimulacije moras da budes u Ukraini,tamo se radi aspiracija.Mi smo imali dva puta po osam dobrih enbriona po dva su vracali ali nije doslo do trudnoce. Sve ukupno sa svim troskovima,lekovima,vto itd.mi smo potrosili 16.000,00 e.

Nela72

Broj poruka : 95
Godina : 52
Location : beograd
Datum upisa : 15.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od dimi 18/1/2013, 13:22

Nela,ako zelis naravno ostavi mi br tel u privatnoj poruci i kazi mi kad bi tebi odgovaralo da te pozovem jer imam mnogo pitanja koja te bas ne bi ovim putem pitala.

dimi

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od anak 18/1/2013, 22:21

Devojke, obe ste pod šifrom, a topic i postoji da pomognete svima ovde. Naravno, sve mi se dopisujemo i čujemo, družimo, ne sve bukvalno, ali dosta devojaka se zna i privatno, a i druženja služe za upoznavanje, dakle, nema nikakve bojazni a svi podaci koji mogu da pomognu bilo kome i na bilo koji način su dobro došli. Sve smo na forumu zbog istog cilja, a mnoge su ga ostvarile jer su na Kutku našle informacije i žene koje su im svojim životima, pričama i savetima, promenile život iz korena
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Nela72 19/1/2013, 16:36

Best Regards,
Ekaterina Mahyoub,
Overseas Patient Coordinator,
AltraVita IVF Clinic

Tel: +7(499)127-39-36
Fax: +7(499)123-44-68

-Deedee Yoruk

North Cyprus IVF Center
http://www.donasyon.net/
http://northcyprusivf.com/
http://www.fivaletranger.com/
Mobile Tel : +90 532 308 5578
-
Dr. Nayana Patel
Akanksha IVF Center
Kaival Hospital, Anand, Gujarat 388001
Ph: +91.269.225.3789
Email: nayana@ivfsurrogate.com

Olga Tsisarenko
Partner, Chief Patients Coordinator
Successful Parents Agency

Mob +380-44-362-53-73
olga@successful-parents.com
skype: olga.tsisarenko

www.successful-parents.com
Dimi kao sto sam ti obecala evo par adresa gde rade surogat vto.

Nela72

Broj poruka : 95
Godina : 52
Location : beograd
Datum upisa : 15.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od dimi 19/1/2013, 20:00

osmeh srce hvala,hvala,

dimi

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od dimi 23/1/2013, 12:02

Nesto razmisljam i sve vise verujem da cu krajem ove godine raditi surogatstvo u Indiji.Sta mislite o tome?Citala sam na njihovim sajtovima da je sve legalno i imaju veliku uspesnost,a sto se tice cena i tu mislim da su jako povoljni,sve to bi iskostalo do 15.oooe. ff b

dimi

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Struzzo 23/1/2013, 15:43

Pretpostavljam da ćeš biti prva sa takvim iskustvom (bar ovde) pa napiši sve info kao Nela za neke buduće cure sa istim problemom.

Srećno...

f
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od dimi 29/1/2013, 17:24

Prosto mi je cuidno da niko ne pise o surogatstvu,o svojim iskustvima,pa gde su te zene sa problemima,.... No b

dimi

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Ambra 29/1/2013, 20:16

Imaju malo veci problem zvani 15-20.000 eura :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od dimi 29/1/2013, 20:49

Krk,pa gde se to resava za 15000-20000,ja sam spremna da krenem tim putem.

dimi

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Tinche 29/1/2013, 20:54

Zena sa problemima ima kol'ko volis...al izgleda ne sa iskustvom koje je tebi potrebno.


lol!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od nina :) 29/1/2013, 21:11

ovde jako malo ko ima para tolikih pa retko koja i razmislja na tu soluciju ali veruj mi da ja volim da citam iskustvo ovde isto sta se desava jer ko zna mozda se nekad i usreci da dobijemo te pare pa da se proba jer mi nikad nismo odustali i od naseg bioloskog deteta pored ova dva nasa usvojena andjela
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od cufta 29/1/2013, 22:31

Sada videh temu. Iako jos nije moguće kod nas, divno je što je Heart započela.
Vredi za sve one koji o tome razmišljaju a i nama da o tome čitamo. Navijam i podržavam sve one koji se za to odluče!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Ambra 30/1/2013, 09:34

Dimi, zar ne rece zena koja je isla u Ukrajinu da je sve kostalo 16.000 eura?
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Struzzo 30/1/2013, 10:35

dimi ::Nesto razmisljam i sve vise verujem da cu krajem ove godine raditi surogatstvo u Indiji.Sta mislite o tome?Citala sam na njihovim sajtovima da je sve legalno i imaju veliku uspesnost,a sto se tice cena i tu mislim da su jako povoljni,sve to bi iskostalo do 15.oooe. ff b

A ovo ti reče, Dimi.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od dimi 30/1/2013, 13:34

Pa jesam struzzo,ali rizik za moje zdravlje je let avinom,zbog moje bolesti,tako da ta solucija otpada....Sto se tice Ukrajine tu zenu je iskostalo 16000,ali bez uspeha...samo dva pokusaja,inace bi je iskostalo mnogo vise da je uspelo.

dimi

Broj poruka : 12
Datum upisa : 23.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Struzzo 30/1/2013, 14:22

Dimi, nigde nisi napisala da ne možeš da putuješ avionom daleko, samo da veruješ i razmišljaš sve više da ćeš raditi surogatstvo u Indiji.
Dobro, Neli nije uspelo pa je koštalo samo toliko ali sam ubeđena da bi ona i bilo ko platio i mnogo veću cenu samo da uspe. Upuštaš se u ovu priču verujući u uspeh, zar ne...
Izvini, nemoj da se ljutiš, slažem se sa Tinche da ima dosta žena sa problemima ali možda ne toliko onih sa iskustvom koje je tebi potrebno. Ja lično znam puno žena koje se bore sa neplodnošću ali samo jednu poznanicu kojoj je surogatstvo jedino rešenje da dođe do biološkog deteta. U međuvremenu sam čula da je odustala od te ideje i sad je u procesu usvojenja deteta.
Možda su tvoja očekivanja velika da će se na tvoj post u roku od nekoliko dana javiti ne znam koliko žena. Sama si rekla da ćeš postupak raditi tek krajem godina, ima vremena do tada, možda se i jave.
Srećno još jednom...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od MAAKKI 30/1/2013, 14:30

Slazem se sa vama da ima dosta zena sa problemom, ali i ne sa iskustvom na ovu temu, dosta je to velika cifra za nas sa ovih podrucja, moje je misljenje da se zene ipak odlucuju na usvajanje, pre nego na surogatstvo, jer koliko god da je i ta borba teska, jednom ipak dodje do uspeha i dobiju svoje malene andjele, ne znam jesam li dobro napisala ono sto sam htela da kazem, mislim da bih se i sama pre odlucila na opciju usvajanja ma koliko dugo da traje procedura.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Surogat majke - Page 3 Empty Re: Surogat majke

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu