KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu

3 posters

Ići dole

Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu Empty Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu

Počalji od Elma123 9/9/2018, 10:56

Ima djevojaka koje veoma mlade ostanu trudne.Momci ih ostave a porodica ne zeli da pruzi nikakvu finansijsku podrsku da im pruzi. Te mlade majke nemaju izbora nego da dadu svojiu djecu na posvojenje.Ovakaj slucaj je vjerovatno bio i sa mojom bioloskom majkom. Ovu temu otvaram jer sam ja posvojeno dijete i iako znam da skros tacne odgovore ne mogu dobiti ovdje, ipak mogu dobiti neku perspektivu u vezi toga kakav je osjecaj roditi dijete i ostaviti ga u bolnici. I pritom jos da naglasim da mi moja Bioloska majka nije dala IME. Ako je recimo bila donekle vezana za mene dok me je nosila zasto mi nije dala ime. Da li zaista nikada nije pomislila na mene ?

Elma123

Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.09.2018

Nazad na vrh Ići dole

Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu Empty Re: Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu

Počalji od nina :) 9/9/2018, 11:39

elma dobro nam dosla.ja sam majka dvoje usvojene dece i volim da citam iskustva starije usvojene dece,nadam se da ces nam pisati sve sta te muci da ti pomognemo koliko mozemo a i da znamo sta ce nasu decu muciti kad budu stariji da mozemo u manjem uzrastu da im pomognemo i da imaju sto manje neizvesnosti o svom zivotu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu Empty Re: Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu

Počalji od Elma123 9/9/2018, 11:57

nina :) ::elma dobro nam dosla.ja sam majka dvoje usvojene dece i volim da citam iskustva starije usvojene dece,nadam se da ces nam pisati sve sta te muci da ti pomognemo koliko mozemo a i da znamo sta ce nasu decu muciti kad budu stariji da mozemo u manjem uzrastu da im pomognemo i da imaju sto manje neizvesnosti o svom zivotu


Puno hvala.

Elma123

Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.09.2018

Nazad na vrh Ići dole

Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu Empty Re: Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu

Počalji od snedra 9/9/2018, 13:10

Draga Elma, dobro dosla na nase strane! Very Happy Very Happy Very Happy


Evo na nasem blogu o usvajanju

https://usvajanje.wordpress.com/


imamo pricu Anime, bioloske majke, verujem da ce ti znaciti. Evo ga link


https://usvajanje.wordpress.com/2014/11/13/animina-prica/

Takodje imamo i vise prica odrasle dece koja su usvojena kao mala, pa mozes da pogledas.

Mnogo pozdrava od mame jednog divnog usvojenog deteta. Lepotana.
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu Empty Re: Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu

Počalji od Elma123 12/9/2018, 13:02

snedra ::Draga Elma, dobro dosla na nase strane!  Very Happy  Very Happy  Very Happy


Evo na nasem blogu o usvajanju




imamo pricu Anime, bioloske majke, verujem da ce ti znaciti. Evo ga link




Takodje imamo i vise prica odrasle dece koja su usvojena kao mala, pa mozes da pogledas.

Mnogo pozdrava od mame jednog divnog usvojenog deteta. Lepotana.

Hvala!

Bas se pitam jel Anima kontaktirala svoje dijete

Elma123

Broj poruka : 4
Datum upisa : 09.09.2018

Nazad na vrh Ići dole

Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu Empty Re: Osjecanja bioloske majke prema ostavljenom djetetu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu