KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

+65
Zoka83
nina :)
Cupava
djole42
Likoli
Jelena*
JocY
Simona
bak
bebko
Mrvica
dragmilk
cvrle76
natalija
dragana76ns
Mirjana
*AIDA*
maus
mijaki
Malina
Tanja83
heart84
MARA
Pakki
Marija86
nolinica
cipiripi
Jelence
viktorija
Tinche
Republica
lena
Struzzo
adriatika
Orline
noja
caci
MAAKKI
Mali Princ
Cranberry
jagodica
Sami
KoMetaK
Shizika
key
nesalela
catherine290505
malenaa
maja76
anak
bobica83
liki
cicsa80
cici
HappyGirl
Sneza
buby
Deni
Milijana
jelena mb
BiKsi :)
Kockica
dr mali pariz
lolipop
Nefertari
69 posters

Strana 4 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sledeći

Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Sneza 10/8/2011, 21:08

Jesam li ja propustila info hoće li biti bata ili seka ili ni ti to ne znaš?
Kako si, piši malo.... NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 338438
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 10/8/2011, 21:12

Hej juce sam saznala ali me Repy preduhitrila cekamo bebe , iskreno nisam bas odusevljena nadala sam se curici ali sta je tu je! Dr kaze da je sve ok, beba je teska oko 340 gr odgovara nedelji trudnoce, imam i slicku iskeniracu je pa cu je okaciti sutra, skener mi je na poslu. Sutra idem u dz da nosim dr rezultate ogtt i ks mada je sve ok ali mora da se pribelezi u trudnicki karton, taman da uzmem i rezultate briseva. Ovako sam ok, stomak raste sad vec nemogu da sakrijem trudnocu Laughing idem na posao, ma klasika standardno ko da nisma trudna. Polako planiramo Sergeju sobu da napravimo, jer ne ide da sva deca budu sa nama u sobi, pa sad jurimo namestaj i jos neke sitnice.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Sneza 10/8/2011, 21:17

Super za NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 940318, nemoj da si "neoduševljena" ima to dobrih strana, nećeš morati odmah i sobu za devojčicu praviti nego će dva brata moći u jednoj. Tako je kod nas, imamo veliki stan a samo 2 spavaće sobe, jedna naša jedna njihova, a da smo dobili batu i seku morali bi nešto rešavati.
E neka ti je dosadna trudnoća, neka tako i ostane. NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 543728
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od BiKsi :) 10/8/2011, 21:51

Sergeju će biti super! Društvo za igru! NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od caci 10/8/2011, 22:07

Divnoooo za batu likeit
Nije bitno sta je samo nek je zdravo. yes
Uzivaj u trudnocii ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Tinche 11/8/2011, 07:45

eBabyShowerGames.com myspace graphic comments
Free Printable Baby Shower Games


Jos jedan bata!! Bravo!
Verujem da ti nije po volji...i da bi jedna mala princess bila savrsena u vasoj prici...ali mozda je Sergeju bas bata potaman?!
NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 275568
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 11/8/2011, 08:43

hahah Tinche ma sta Sergej zna, i ovako ce mu brkati u oko svejedno dal je bata ili seka, posto mu je to trenutno omiljena zanimacija
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od cici 11/8/2011, 16:32

Dasaaaaaa bebe likeit sreca
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od HappyGirl 12/8/2011, 22:40

Nef, predivno izgledaš! Još jedan dečak Very Happy Duša kako se samo on izborio da mu budeš mama, zato za njega respect i poljubac a tvoje želje ko šiša Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od dr mali pariz 12/8/2011, 22:50

Trudnaja,lepo izgledaš! Lepo si napupila,i bravo za još jednog pišonju!! Bravo! NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od viktorija 13/8/2011, 19:03

Jos jedan deckic NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 275568
Morace za koju godinu i neka seka da im pravi drustvo Very Happy
viktorija
viktorija

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od cicsa80 14/8/2011, 12:45

Super za batu jos jednog. Znam mame koje imaju dva decaka i kad su porasli ona je sa njima, muskima u kuci uzivala, kao prava kraljica. cvet
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od malenaa 15/8/2011, 16:56

jos jedan drugar likeit sreca
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 17/8/2011, 09:48



Uploaded with ImageShack.us



Ovo je slicka od pre nekih nedelju dana u 20 nedelji vidi se bebina ruka tj lakat i profil
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od caci 17/8/2011, 09:55

likeit nemam reči cveće
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Milijana 17/8/2011, 15:09

Nef, pa ja tek sada videh da ce ovde biti jos jedan bata Laughing Verujem da nisi odusevljena, ali kao sto sama rece: sta je, tu je! Ako nista drugo, imas garderobu, ne moras da brines o boji yes
A ti baaaas dobro izgledas, ne bi ti ja dala da si 5-ti mesec i da ti je druga trudnoca, jer se obicno tada stomak mnogo ranije primecuje.
osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Shizika 18/8/2011, 20:00

Jao shto je sladak djechachic "u svom svijetu" likeit
Svidja mi se shto se sve odvija lezerno, neka tako i nastavi.
ljubav
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od lolipop 18/8/2011, 22:21

O pa vi ste pregurali polovinu likeit
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Jelence 21/8/2011, 23:29

Kako dobro izgledas Nef,a pregurala si pola, sestro slatka vreme leti,a ti ko da si neki treci mesec,samo sijas i to je ono tipicno trudnicko isijavanje od progesterona ili cega god.
Vidim stize bata i bas mi je drago,samo neka sve bude dobro,a najvise mi se dopada to sto se osecas i ponasas kao da nisi trudna,e to je prava stvar.
Ljubac za vas troje
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 22/8/2011, 22:26

Hvala vam drage moje drugarice!!!! Ja sam manje vise ok, prosle nedelje sam na poslu dozivela takav stres da vam ja to nemogu opisati. imala sma problem sa jednom gospodjom, prozvala me je na nacionalnoj osnovi, na kraju se zavrsilo tako sto sam zvala policiju i bukvalno fizickim obracunom. jedva sam se smirila i prezivela taj dan. ne bih u sitna crvevca ipak su ovo javne strane. I u tom periodu su me bas bolela krsta, ustajala sam ujutru sa jakim bolovima, kao prebijena macka. Sad mi je dosta bolje, ali jedva cekam da uzmem ostatak odmora i onda porodiljsko. kiss!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od BiKsi :) 22/8/2011, 23:44

Strašno, samo nek je to iza tebe! Crying or Very sad
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Milijana 24/8/2011, 09:17

Jooj Nef, ja imam stresan posao i nekako nepredvidiv, nikad ne znaš šta te čeka kad dođeš ujutru. Iz tog razloga sam odmah otišla na trudničko prošle godine. ne znam kakva je situacija kod tebe, što ne ideš na bolovanje? Koliko znam već si se ranije žalila i na šefa Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Nefertari 24/8/2011, 09:48

Nije mi u interesu da primam 65% plate a i posao je ok nije fizicki naporan, sedis ceo dan, ili se premestas sa stolice na fotelju samo sto s vremena na vreme nam naidje po neki "pacijent"
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od noja 24/8/2011, 12:12

nefi setis bebice beba i uvek osmeh i smehom ih oteras od sebe tj te babe sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od key 24/8/2011, 12:19

osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D - Page 4 Empty Re: NEFERTARI Moj drugi TD,druga trudnoca iz nultog pokusaja :-D

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 24 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu