KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

+38
_luna_
Danicab1
maša
buby
dejna
majce
anna
naca
jovana 77
kasia
gea
Agata27
Tinche
Danicav
Orline
catherine290505
nabla
bebko
tuli
maza82
megica-pegica67
adriatika
Lily
maki82
Gala
NINA1
maus
brinbili
MARA
Niki-Kiki
caci
HappyGirl
želja
zoxa
Sami
vajsi
nesalela
Nefertari
42 posters

Strana 1 od 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći

Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od Nefertari 13/8/2009, 18:08

Drage moje, odlucila sam se da otvorim svoj dnevnik, nisam od samog pocetka jer sam se plasila da nesto ne "izbaksuziram", sad manje-vise je sve uredu, mada me ceka Amniocenteza, zbog koje sam u blagoj panici, ali nadamo se najboljem.
love
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od nesalela 13/8/2009, 18:18

Draga, srećno otvaranje trudničkog dnevnika!!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Da ti bude lagana trudnoća i da na svet doneseš zdravu i divnu bebu!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 cveće cveće cveće cveće
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od vajsi 13/8/2009, 20:28

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik LNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik ENEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik PNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik UNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik EmptyNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik INEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik EmptyNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik LNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik ANEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik KNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik UNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik EmptyNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik TNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik RNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik UNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik DNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik NNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik ONEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik CNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik UNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik EmptyNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik TNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik INEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik EmptyNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik ZNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik ENEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik LNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik INEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik MNEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty
vajsi
vajsi

Broj poruka : 917
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od Sami 13/8/2009, 21:35

srca DOBRO DOSLA NEFERTARI cvet srca
srca I SRETNO OTVARANJE TRUDNICKOG DNEVNIKA srca
srca LEPU I LAGANU TRUDNOCU TI ZELIM srca
srca srca srca srca srca srca srca
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od Nefertari 13/8/2009, 22:12

Hvala vam drage moje! Kako vi podnosite ove trudnicke dane, odnosno kako su ih mamice podnosile? Konacno su mi prestale mucnine, sem stomacica koji pomalo virka, ne osecam se trudno, a i pritisak me malo zeza, malo je nizi nego inace, sto se tice ostalog, osecam se ko devojka!
osmeh srce
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od zoxa 13/8/2009, 22:26

Srecno otvaranje trudnickog dnevnika, zelim laku i bezbriznu trudnocu trudnica čestitamo
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od želja 13/8/2009, 22:35

DOBRO DOŠLA U TRUDNIČKI KUTAK
LAKE TRUDNIČKE DANE TI ŽELIM
što se tiče amniocenteze
ne brini, i ja sam bila u panici ali se sve zavrsilo kao najlakše i najbolje.
Nije bolelo, ali je jedino ona nei9zvesnost malo dosadna
a i to prođe brzo...
UŽIVAJ SA MUŽIĆEM U VAŠOJ SREĆI. smajli angel
želja
želja

Broj poruka : 832
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od HappyGirl 14/8/2009, 08:12

Nefertari dobrodošla NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik 338438
Srećno otvaranje dnevnika i neka ti trudnički dani teku srećno i radosno.
ljubav d d d d d d d d ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od caci 14/8/2009, 09:08

srecasretno ti otvaranje dnevnika i da ti trudnoca bude ko skolski primer sreca
p.s. zasto ces raditi amniocintezu koliko vidm imas samo 25 godina
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od Niki-Kiki 14/8/2009, 11:09

Srecno otvaranje dnevnika i zelim ti da uzivas u trudnoci sreca
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od MARA 14/8/2009, 11:44

Srecno otvaranje dnevnika,uzivaj u trudnoci..
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od Nefertari 14/8/2009, 12:23

Hvala vam drage moje, Caci Amnio radim zato sto su mi rezultati Double testa malo losiji, pa su mi tri razlicita Dr savetovala da ipak odradim.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od brinbili 14/8/2009, 13:56

Srecno otvaranje najveselijeg dnevnika... cvet
...Skolsku i laganu trudnocu ti zelim trudnica
...Vjerujem da ce sve biti u redu...
NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Esnfgw
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od maus 14/8/2009, 17:47

SRECNO OTVARANJE TRUDNICKOG DNEVNIKA radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od NINA1 14/8/2009, 18:11

srecno otvaranje trudnickog dnevnika.a mogla bi da nam nesto vise napises koji je vas problem bio i sve ostalo vezano za vas malo.vidi kako smo mi otvarale dnevnike da nam svima bude jasno ko ima ko problem.
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od Nefertari 14/8/2009, 18:42

Mm i ja smo u braku 4 god, i nekako od samog starta smo hteli decu, ali kad se dogodi, medjutim nista se nije dogadjalo. Znala sam da je problem u mm jer sam ja imala jednu trudnocu i pobacaj. Krenemo mi sa njegovim analizama, a rezultati losi, ustanovljena mu je oligoastenospermia, smanjen i broj i pokretljivost spermatozoida. Probali smo prvo sa lecenjem, ali su mu rezultati bivali sve gori, pa smo odustali. U to vreme ja odem za Bgd u Visegradsku, odeljenje za sterilitet i sa Dr porazgovaram, on mi da spisak analiza koje bi trbalo da uradimo mm i ja. Otprilike nam je trebalo mesec dana da sve to odradimo, i ponovo za Bgd kod Dr. Kad je pogledao rezultate rekao je da bi smo bili dobri kandidati za Vto, i da se prijavimo o drzavnom trosku. Prijavismo se mi, i posle nekog vremena nam je javljeno da nam je pre Vto odobreno nekoliko Inseminacija, tacnije tri. Radila sam dve kod nijh sa dosta jakom stimulacijom, bezuspesno, pred treci IUI stigne mi pismo da mi je odobrena Vto za april mesec ove godine. Ja se pojavim 2 dana ciklusa kod njih, Dr mi dade Mikroginon tablete, rece kad da se javim da krenem sa stimulacijom. Sve je krenulo sasvim dobro, jedino mi je smetalo sto sam mesec dana provela u Bgd, na aspiraciji sam imala 19 j.c. i hiperstimulaciju pa sam morala neku infuziju da primam. Vracena su mi dva embriona, i jedan od njih se zakacio, i sad polako guramo. Ovo sam vam ukratko napisala, jer se sve ovo odvija u periodu od 2.5 godine.
roda
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od vajsi 14/8/2009, 23:06

Samo guraj, draga, kriticni period je prosao

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Expecting_a_blessing
Glitterfy.com - Glitter Graphics
vajsi
vajsi

Broj poruka : 917
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od Gala 14/8/2009, 23:32

Nefertari dobrodošla
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od Gala 14/8/2009, 23:34

A koji dr ti je radio VTO?
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od maki82 14/8/2009, 23:50

da kao sto nina kaze napisi nam nesto vise o tome kod kog lekara ides i slicne stvari..... uzivaj u trudnoci i samo opusteno.... sve naj naj... koliko si vec trudna?
maki82
maki82

Broj poruka : 375
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od Nefertari 15/8/2009, 00:41

Radila sam u Visegradskoj kod Dr Tulica, i kod njega idem na kontrole na svakih 4 nedelje (ja malo zabusavam, pa idem na nekih sest nedelja). Kod njega mi se svidja sto nije mnogo pricljiv, kaze ono sto je najbitnije za tebe i dete, i sto mozes bilo kad da odes na kontrolu, i ako imas neki problem, uvek ga mozes pitati. A ovde u mom gradu idem kod dva Dr, oni su inace dosta sujetni, pa ne spominjem da idem i kod jednog i drugog. Posle rezultata Double testa, sam otisla kod Dr privatno na Uz jer ima neki novi supersonicni Uz da malo bolje pogleda, i on generalno nije video neke sumnjive naznake za Down 9to kazem jer je skoro jednoj trudnici u 18 nedelji, gledajuci je na Uz posumnjao na Down, sto je i amniocentezom i dokazano), gledao je nabore na vratu, presek glave i stomaka, pustio mi je otkucaje srca da cujem, bilo je 153 otkucaja u minutu, gledao je kakose kicma razvija, merio butnu kost i jos svasta nesto, u svakom slucaju, rekao mi je da trudnoca izgleda skolski super, ali ako su mi savetovali da uradim Amnio, da bi trebalo. Napomenuo mi je jos jednu bolest, koju nisam uspela da zapamtim naziv, koja se redje desava od Downa, ali se da otkriri amniocentezom. A inace, posto sam odlucila da se porodim epiduralom, koji se ne koristi u nasem gradu, ici cu kod jos jednog Dr koji u kombinaciji sa dva anesteziologa obavlja porodjaje, na konsultacije i pregled, ali to planiram kasnije, za koji mesec. Trenutno sam u 15 nedelji, za dve nedelje idem na amnio, rekose mi da se perporucuje vadjenje izmedju 16-18 nedelje trudnoce.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od nesalela 16/8/2009, 15:23

ljubav beba ljubav trudnica
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od Nefertari 18/8/2009, 00:58

Kako vi drage buduce mame napredujete? Ja nikako nemogu ovu vrucinu da podnesem, cim je temperatura preko 25 stepeni ja se topim, poistovecujem se sa mojom mamom koja je u klimaksu. I ispadaju mi stvari iz ruku nenormalno, mora da mi je centar za ravnotezu malo poremecen. Ono najbitnije sto sam htela da vas pitam je kako se vasi muzevi ponasaju dok ste u drugom stanju? Mm me je pretvorio u jednu veoma razmazenu trudnicu, ne samo sto mi prinosi i odnosi vec me non stop masira, ledja i noge, ni ne trazim mu. A cim mu pokazem sliku sa uz gde se bas lepo vidi bebica u sedecem polozaju, on zablista kao da ga sunce ogrejalo! I najzanimljivije, kad se raspravljamo o slatkisima, koje inace ja ne zelim da delim sa njim, on mi kaze da ce svoju polovinu da da bebi!
lol!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od HappyGirl 18/8/2009, 07:47

Drag moja pa daj tu sliku malog zlata da i mi vidimo Very Happy A za muža čista desetka. as Sem što bi ja da sam muž uzela slatkiše i od tebe i bebe Very Happy
ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od Nefertari 18/8/2009, 11:58

Trebalo bi prvo da iskeniram slicicu, odnosno mm, pa cu onda da je zakcim. A sto se tice slatkog, ja dok nisam ostala trudna jela sam iskljucivo slanise, ali sad mi nekako hvali slatko, a i dr mi rece da mi je secer nizak 2.8, pa ja malo dajem sebi oduska.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik Empty Re: NEFERTARI - da probam i ja da otvorim svoj dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu